» » Підприємство "ТІС-Вугілля" запрошує на роботу підсобних робітників (фото)

Підприємство "ТІС-Вугілля" запрошує на роботу підсобних робітників (фото)

Підприємство "ТІС-Вугілля" запрошує на роботу підсобних робітників (фото)

  Сьогодні термінал "ТІС-Вугілля" показує високу швидкість завантаження, якість і безпеку переміщуваних вантажів, а також дотримання екологічних норм виробничого процесу. Серед них постійний контроль і своєчасна ліквідація пилоутворення. Для цього на підприємстві застосовуються різні технології, в тому числі й звичайне прибирання території, на яке постійно потрібні підсобні робітники.Підприємство "ТІС-Вугілля" запрошує на роботу підсобних робітників.Наталія Ісаєва, менеджер з підбору та адаптації персоналу транспортного вузла "ТІС".

Підсобний робітник прибирає територію, прибирає просипи, які утворюються під конвеєрними стрічками, так само зачищає вагони. Тому тут потрібно просто бажання працювати та бути фізично сильною і витривалою людиною. У роботі використовуються індивідуальні засоби захисту. Інструменти: лопати, віники, совки. Десь прибрати, підмести, щось усунути, - Наталія Ісаєва, менеджер з підбору та адаптації персоналу транспортного вузла "ТІС".

Підприємство "ТІС-Вугілля" запрошує на роботу підсобних робітників.  Найчастіше на посаду підсобного робітника влаштовуються чоловіки з сусідніх сіл і селища Котовського. Транспортний вузол "ТІС" забезпечує всім працівникам безкоштовне перевезення на роботу і до дому. Тим, хто хоче працювати, тут створені всі необхідні умови.Підприємство "ТІС-Вугілля" запрошує на роботу підсобних робітників.

Підсобний робітник - це старт. Далі він може йти машиністом конвеєра, машиністом вантажних механізмів. Це - перша сходинка, а далі все залежить від того, як людина себе зарекомендувала, як себе проявила, - Наталія Ісаєва, менеджер з підбору та адаптації персоналу транспортного вузла "ТІС".

  Багато компаній для залучення персоналу заявляють про можливість кар'єрного росту, але на "ТІС-Вугілля" працівники дійсно мають можливість рости, розвиватися і надалі більше заробляти.Вадим Германович, машиніст конвеєрних ліній.

Я прийшов сюди підсобним робітником. Відпрацював певний час. Керівник дав дозвіл на подальше стажування. Тут, на підприємстві, безкоштовно пройшов курс навчання на водія конвеєрних ліній, і коли з'явилося місце в зміні, зайняв цю посаду, - Вадим Германович, машиніст конвеєрних ліній.

  У теплу пору року, в обов'язки підсобного робітника входить зрошення поверхні вантажу для зменшення пилоутворення.Віталій Делібазогло, начальник перевантажувального комплексу "ТІС-Вугілля".

Робітники повністю забезпечені побутовими умовами: є душові, побутові приміщення в різних частинах комплексу, де можна обігрітися та поїсти, - Віталій Делібазогло, начальник перевантажувального комплексу "ТІС-Вугілля".

  За словами колишнього підсобного робітника Вадима Германовича, принцип роботи простий - "зробив діло - гуляй сміло", ніхто "від паркану й до вечора" працювати не змушує.

З'явився просип, машиніста конвеєра відпустили, прийшли підсобні робітники все зачистили й пішли на обхід або на зрошення - це легше. Ніхто цілий день зігнутим з лопатою не стоїть, - Вадим Германович, машиніст конвеєрних ліній.

  Підсобні робітники постійно потрібні на "ТІС-Вугілля". Причини плинності кадрів в цій спеціалізації пояснила Наталія Ісаєва.Підприємство "ТІС-Вугілля" запрошує на роботу підсобних робітників.

Люди не готові розлучатися зі своїми шкідливими звичками. У нас виробництво серйозне, на кожній прохідній є алкотестування. Люди часом не розуміють, наскільки серйозне наше підприємство, і що той же підсобник виконує важливу для загального процесу роботу. Трапляються випадки на алкотестуванні, після яких ми змушені звільняти працівників, - Наталія Ісаєва, менеджер з підбору та адаптації персоналу транспортного вузла "ТІС".

  Для тих, хто веде тверезий спосіб життя, має хороше здоров'я і фізичну підготовку, готовий офіційно працевлаштуватися, отримувати медичну страховку і повний соціальний пакет, є можливість отримати роботу підсобного робітника на підприємстві "ТІС-Вугілля". Перелік необхідних вакансій, постійно оновлюється на сайті TIS.ua, в розділі "Робота", також там вказані всі контактні телефони та інша корисна для шукачів інформація.

Друк
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
Гострі запитання для посадовця: у Красносільській ОТГ відбулася пресконференція за участі наймолодших репортерів (фото)13:18
28 тра
Жіночий погляд на закон. Лариса Дімова про роботу в юридичному департаменті ТІС 12:00
28 тра
Готувалися дистанційно, а складати іспити будуть наживо. У Визирській ОТГ школярі готуються до ЗНО11:00
28 тра
Олег Кутателадзе: "Проведення чергових виборів до новоутворених ОТГ згідно з чинним законодавством України у 2020 році неможливе"10:00
28 тра
Відновлено рух транспорту між селами Визирської ОТГ та Лиманського району (фото)16:48
27 тра
Скласти іспити та вступити онлайн. Петрівський аграрний коледж запрошує абітурієнтів (фото)15:38
27 тра
Оксана Третякова: "Масштабних проєктів з Визиркою ще не було, але у допомозі не відмовляють"13:29
27 тра
Досвід ТІСа у сфері протидії шахрайству зацікавив західних експертів12:12
27 тра
До сервісного центру МВС у Доброславі звертається понад 50 осіб щоденно (фото)11:12
27 тра
Мальовнича водойма: у селі Іванове з’явилася майбутня туристична родзинка (фото)10:27
27 тра
Оксана Третякова: "Я знаю, що звернувшись до "Команди розвитку" можна отримати будь-яку допомогу"16:00
26 тра
У Фонтанці ремонтують дорогу та дитячі майданчики (фото)14:50
26 тра
Петрівський аграрний коледж проведе День відкритих дверей (фото)14:22
26 тра
Королева стафіровки. Олена Константинова, фахівець з організації та проведення стафірувальних робіт13:11
26 тра
Вночі як вдень: у Зорі Труда вулиці освітлюють сучасні LED-лампи (фото)12:35
26 тра
Дитячі садочки в Лиманському районі запрацюють з 1 червня12:10
26 тра
Андрій Ставніцер: "Частка Maersk в загальному контейнерному вантажообігу України з 2018 року зросла на 40%"11:46
26 тра
Карантин змінив звичний погляд людей на життя не лише у містах, але й на околицях (фото)16:37
25 тра
Через небувалу посуху в аграріїв Визирської громади загинула майже третина врожаю (фото)16:26
25 тра
Медики Лиманського району проходять обов’язкове тестування на COVID-1916:17
25 тра
У Визирській ОТГ буде школа мистецтв, служба у справах дітей та одразу два ЦНАПи (фото)14:50
25 тра
Оксана Третякова: "Об’єднання з Визирською ОТГ збереже наше село"13:48
25 тра
Станом на 1 березня заборгованість з виплат заробітної плати у Лиманському районі відсутня: Управління статистики12:12
25 тра
Відключення електропостачання у селі Красносілка16:25
23 тра
TOP