» » Підприємство "ТІС-Вугілля" запрошує на роботу підсобних робітників (фото)

Підприємство "ТІС-Вугілля" запрошує на роботу підсобних робітників (фото)

Підприємство "ТІС-Вугілля" запрошує на роботу підсобних робітників (фото)

  Сьогодні термінал "ТІС-Вугілля" показує високу швидкість завантаження, якість і безпеку переміщуваних вантажів, а також дотримання екологічних норм виробничого процесу. Серед них постійний контроль і своєчасна ліквідація пилоутворення. Для цього на підприємстві застосовуються різні технології, в тому числі й звичайне прибирання території, на яке постійно потрібні підсобні робітники.Підприємство "ТІС-Вугілля" запрошує на роботу підсобних робітників.Наталія Ісаєва, менеджер з підбору та адаптації персоналу транспортного вузла "ТІС".

Підсобний робітник прибирає територію, прибирає просипи, які утворюються під конвеєрними стрічками, так само зачищає вагони. Тому тут потрібно просто бажання працювати та бути фізично сильною і витривалою людиною. У роботі використовуються індивідуальні засоби захисту. Інструменти: лопати, віники, совки. Десь прибрати, підмести, щось усунути, - Наталія Ісаєва, менеджер з підбору та адаптації персоналу транспортного вузла "ТІС".

Підприємство "ТІС-Вугілля" запрошує на роботу підсобних робітників.  Найчастіше на посаду підсобного робітника влаштовуються чоловіки з сусідніх сіл і селища Котовського. Транспортний вузол "ТІС" забезпечує всім працівникам безкоштовне перевезення на роботу і до дому. Тим, хто хоче працювати, тут створені всі необхідні умови.Підприємство "ТІС-Вугілля" запрошує на роботу підсобних робітників.

Підсобний робітник - це старт. Далі він може йти машиністом конвеєра, машиністом вантажних механізмів. Це - перша сходинка, а далі все залежить від того, як людина себе зарекомендувала, як себе проявила, - Наталія Ісаєва, менеджер з підбору та адаптації персоналу транспортного вузла "ТІС".

  Багато компаній для залучення персоналу заявляють про можливість кар'єрного росту, але на "ТІС-Вугілля" працівники дійсно мають можливість рости, розвиватися і надалі більше заробляти.Вадим Германович, машиніст конвеєрних ліній.

Я прийшов сюди підсобним робітником. Відпрацював певний час. Керівник дав дозвіл на подальше стажування. Тут, на підприємстві, безкоштовно пройшов курс навчання на водія конвеєрних ліній, і коли з'явилося місце в зміні, зайняв цю посаду, - Вадим Германович, машиніст конвеєрних ліній.

  У теплу пору року, в обов'язки підсобного робітника входить зрошення поверхні вантажу для зменшення пилоутворення.Віталій Делібазогло, начальник перевантажувального комплексу "ТІС-Вугілля".

Робітники повністю забезпечені побутовими умовами: є душові, побутові приміщення в різних частинах комплексу, де можна обігрітися та поїсти, - Віталій Делібазогло, начальник перевантажувального комплексу "ТІС-Вугілля".

  За словами колишнього підсобного робітника Вадима Германовича, принцип роботи простий - "зробив діло - гуляй сміло", ніхто "від паркану й до вечора" працювати не змушує.

З'явився просип, машиніста конвеєра відпустили, прийшли підсобні робітники все зачистили й пішли на обхід або на зрошення - це легше. Ніхто цілий день зігнутим з лопатою не стоїть, - Вадим Германович, машиніст конвеєрних ліній.

  Підсобні робітники постійно потрібні на "ТІС-Вугілля". Причини плинності кадрів в цій спеціалізації пояснила Наталія Ісаєва.Підприємство "ТІС-Вугілля" запрошує на роботу підсобних робітників.

Люди не готові розлучатися зі своїми шкідливими звичками. У нас виробництво серйозне, на кожній прохідній є алкотестування. Люди часом не розуміють, наскільки серйозне наше підприємство, і що той же підсобник виконує важливу для загального процесу роботу. Трапляються випадки на алкотестуванні, після яких ми змушені звільняти працівників, - Наталія Ісаєва, менеджер з підбору та адаптації персоналу транспортного вузла "ТІС".

  Для тих, хто веде тверезий спосіб життя, має хороше здоров'я і фізичну підготовку, готовий офіційно працевлаштуватися, отримувати медичну страховку і повний соціальний пакет, є можливість отримати роботу підсобного робітника на підприємстві "ТІС-Вугілля". Перелік необхідних вакансій, постійно оновлюється на сайті TIS.ua, в розділі "Робота", також там вказані всі контактні телефони та інша корисна для шукачів інформація.

Друк
Валентина Харламбова: "Попереду багато роботи, і успіх залежить від зусиль команди"15:00
14 лис
В Адміністрації морських портів України обговорили результати роботи за 10 місяців (фото)14:00
14 лис
Стало відомо, коли відбудеться перепис населення України13:30
14 лис
Влада Южного звернулась до уряду, щоб скасувати постанову, яка загрожує теплопостачанню міста13:10
14 лис
Роботи з реконструкції проспекту Миру виконані вже на 65% (фото)12:30
14 лис
У Визирській сільраді планують залучати гранти задля розвитку громади (фото)12:10
14 лис
Любопіль приєднався до озеленення (фото)11:44
14 лис
У Визирській громаді планують розвивати інклюзивну освіту (фото)11:00
14 лис
Ініціативні жителі Олександрівки привели до ладу територію біля школи (фото)10:00
14 лис
У місті Южне з'явиться торгово-розважальний центр у 2020 році (фото)15:00
13 лис
В селі Першотравневе провели озеленення (фото)14:30
13 лис
Любопільський будинок культури розвиває таланти у гуртках танцю й співу (фото)14:02
13 лис
Склад майбутньої Фонтанської ОТГ змінився13:30
13 лис
У Коблівській ОТГ розробили проєкт програми розвитку дорожньої інфраструктури громади13:00
13 лис
Список нових голів райдержадміністрацій Одеської області буде скоректований12:30
13 лис
У Сичавській школі старшокласники написали радіодиктант національної єдності (фото)12:00
13 лис
Надання адміністративних послуг на рівні громад в умовах децентралізації - необхідність11:00
13 лис
У Визирській ОТГ озеленюють територію (фото)10:00
13 лис
Чи задоволені пасажири роботою маршруту 58К "вулиця Паустовського-Доброслав" (фото)15:05
12 лис
Юні спортсмени з Першотравневого у складі збірної України вибороли три медалі (фото)14:30
12 лис
У Визирській громаді привітали з професійним святом соціальних робітників та працівників закладів культури (фото)14:13
12 лис
Валентина Харламбова: "Галузь освіти - це майбутнє громади, й ми повинні її розвивати"13:00
12 лис
Помилка в наказі про звільнення: начальник порту "Південний" може залишитися на посаді12:30
12 лис
В Олександрівці активісти зайнялися озелененням території (фото)12:00
12 лис
Новенькі шкільні автобуси відправилися до двох шкіл Лиманського району (фото)11:00
12 лис
TOP