» » "Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги (фото)

"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги (фото)

"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги (фото)

  Про історію найдавніших бібліотек відомо багато. Вони існували за кілька тисячоліть до нашої ери в країнах Близького Сходу, Середньої Азії, Північної Африки. Частково про ці факти та культуру країн можна тепер дізнатися з чудової колекції енциклопедій, які потрапили у шкільну бібліотеку Першотравневого НВК завдяки "Команді розвитку" та телекомпанії "ТІС-ТВ", котрі розпочали новорічну акцію по бібліотеках Визирської об’єднаної територіальної громади."Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги.Тетяна Казак, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

На превеликий жаль, у нас поповнення бібліотечного фонду дуже маленьке. Поповнення відбувалося завдяки батькам. А сьогодні ми хочемо подякувати "Команді розвитку" та телекомпанії "ТІС-ТВ" за чудову літературу для нашого НВК. Це історія України енциклопедія, а також інші книги з історії, культури та життя і побуту України та світу, - Тетяна Казак, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги.  Сховище книг вже здавна називали бібліотеками, тому що у перекладі з давньогрецької мови слово "бібліотека" означає приміщення, де зберігаються книги. У бібліотеці Першотравневого НВК у вихованців закладу формується своє, особисте ставлення до книги.Валентина Бурлака, учениця 9-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

Я вважаю, що книга - це універсальна річ, вона підходить для будь-якого віку. Книга - це подорож, і ти захоплюєшся нею. Тому бібліотека - це храм, де зберігаються знання та наука, - Валентина Бурлака, учениця 9-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Мрії здійснюються й про такі книги рідкого колекційного видання про культуру, історію та побут України й стародавнього світу.Поліна Поначова, бібліотекар Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

Це була мрія наших дітей, потримати у руках таку цікаву книгу. Це зібрання енциклопедій посіє зерно у серцях наших дітей та воно проросте новими знаннями. Особисто я з великим трепетом відношуся до таких книжок і дуже люблю книги з дитинства й прищеплюю цю любов нашим дітям. Наша школа з читання та бібліотечної справи - перша у районі й ми цим пишаємось, - Поліна Поначова, бібліотекар Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Захоплення історією - це запорука успіхів держави. З оновленням книжкового фонду перед учнями тепер неосяжні горизонти знань.Віталій Данько, учень 9-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

Історія давніх часів та історія світу є дуже цікавою, тому що багато пригод сталося того часу. А без минулого не може бути й майбутнього, тому такі цікаві книжки полегшують наше навчання, - Віталій Данько, учень 9-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги.

Історією я захоплююся. Мені подобається цей предмет. Тому енциклопедичні знання дуже важливі, бо якщо вивчати історію людства - ми зможемо змінити та допомогти у майбутньому Україні, - Валентина Бурлака, учениця 9-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Всебічному та повноцінному розвитку особистості у Першотравневому тепер будуть приділяти ще більшу увагу. Мода на знання, у сучасному світі - це найважливіша інвестиція у майбутнє."Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги.

Таких чудових подарунків ми не отримували ніколи, і я дуже вдячна та рада, що це відбувається у нашому навчальному закладі, - Тетяна Казак, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги.

Книга - це жива душа і живе слово. Воно западає тобі в душу. Тому ми дуже вдячні "Команді розвитку" та телекомпанії "ТІС-ТВ", - Поліна Поначова, бібліотекар Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  В час царювання гаджетів та електронних носіїв, отримувати корисну та важливу інформацію з книг - це розкіш. Саме тому, заради дітей, майбутнього громади та України, "Команда розвитку" разом з телекомпанією "ТІС-ТВ" продовжать поступове оновлення бібліотечного фонду закладів освіти Визирської громади.

Друк
У Кордонській сільраді є ФАП, але немає медпрацівника (фото)16:51
29 жов
У Визирці відбулося засідання виконавчого комітету14:00
29 жов
Опитування жителів Визирської ОТГ показує, на що сподіваються люди після виборів (фото)13:35
29 жов
Всі 13 презентацій доброславського Конкурсу молодіжних проєктів реалізовано (відео)12:47
29 жов
Між Сичавкою та Любополем можна буде проїхати по асфальтованій дорозі (відео)12:13
29 жов
За Програмою медгарантій безоплатно отримали допомогу майже 40 тисяч українців, які перенесли інсульт10:30
29 жов
Жителі Першотравневого оцінюють кроки влади по асфальтуванню вулиць (фото)09:00
29 жов
Ветерани ТІС згадують, як все починалося (відео)18:03
28 жов
Так дружно, як зараз на Київській у Першотравневому робили дороги тільки при Олександрі Янчеві (відео)17:06
28 жов
Марину Архірій вітають з перемогою16:17
28 жов
Термінал Neptune посилює карантинні заходи безпеки15:00
28 жов
У виборах взяли участь понад 37% мешканців Красносільської ОТГ (відео)14:53
28 жов
Переможець на посаду Доброславського селищного голови — Людмила Прокопечко13:55
28 жов
Чого очікують жителі Визирської ОТГ від свого вибору? (фото)13:10
28 жов
Доброславська селищна рада отримала диплом Мінрегіону10:30
28 жов
Рейтинг довіри голови Визирської ОТГ з минулих виборів виріс на 12,77%09:00
28 жов
Жителі Першотравневого запевняють: вибори у Визирській ОТГ пройшли гідно (фото)17:11
27 жов
Молодіжний конкурс у Доброславі: підведено підсумки16:08
27 жов
Олег Кутателадзе отримав диплом проєкта «100 найвпливовіших одеситів» (відео)15:34
27 жов
За 9 місяців підприємство ТІС-КТ перевищило два власних попередніх рекорди (відео)14:57
27 жов
У найбільшій за кількістю виборців дільниці Визирської ОТГ явка склала 54,2% (відео)13:33
27 жов
Ролик про «крижанівського Стіві Уандера» презентовано у рамках Доброславського конкурсу (відео)13:30
27 жов
Незабаром з’явиться ще одна дорога до села Любопіль (фото)12:00
27 жов
За підсумками трьох кварталів ТІС-КТ збільшив продуктивність на 10% (фото)10:30
27 жов
Будівництво садку у Крижанівці виходить на фінішну пряму (фото)09:00
27 жов
TOP