» » "Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги (фото)

"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги (фото)

"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги (фото)

  Про історію найдавніших бібліотек відомо багато. Вони існували за кілька тисячоліть до нашої ери в країнах Близького Сходу, Середньої Азії, Північної Африки. Частково про ці факти та культуру країн можна тепер дізнатися з чудової колекції енциклопедій, які потрапили у шкільну бібліотеку Першотравневого НВК завдяки "Команді розвитку" та телекомпанії "ТІС-ТВ", котрі розпочали новорічну акцію по бібліотеках Визирської об’єднаної територіальної громади."Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги.Тетяна Казак, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

На превеликий жаль, у нас поповнення бібліотечного фонду дуже маленьке. Поповнення відбувалося завдяки батькам. А сьогодні ми хочемо подякувати "Команді розвитку" та телекомпанії "ТІС-ТВ" за чудову літературу для нашого НВК. Це історія України енциклопедія, а також інші книги з історії, культури та життя і побуту України та світу, - Тетяна Казак, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги.  Сховище книг вже здавна називали бібліотеками, тому що у перекладі з давньогрецької мови слово "бібліотека" означає приміщення, де зберігаються книги. У бібліотеці Першотравневого НВК у вихованців закладу формується своє, особисте ставлення до книги.Валентина Бурлака, учениця 9-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

Я вважаю, що книга - це універсальна річ, вона підходить для будь-якого віку. Книга - це подорож, і ти захоплюєшся нею. Тому бібліотека - це храм, де зберігаються знання та наука, - Валентина Бурлака, учениця 9-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Мрії здійснюються й про такі книги рідкого колекційного видання про культуру, історію та побут України й стародавнього світу.Поліна Поначова, бібліотекар Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

Це була мрія наших дітей, потримати у руках таку цікаву книгу. Це зібрання енциклопедій посіє зерно у серцях наших дітей та воно проросте новими знаннями. Особисто я з великим трепетом відношуся до таких книжок і дуже люблю книги з дитинства й прищеплюю цю любов нашим дітям. Наша школа з читання та бібліотечної справи - перша у районі й ми цим пишаємось, - Поліна Поначова, бібліотекар Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Захоплення історією - це запорука успіхів держави. З оновленням книжкового фонду перед учнями тепер неосяжні горизонти знань.Віталій Данько, учень 9-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

Історія давніх часів та історія світу є дуже цікавою, тому що багато пригод сталося того часу. А без минулого не може бути й майбутнього, тому такі цікаві книжки полегшують наше навчання, - Віталій Данько, учень 9-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги.

Історією я захоплююся. Мені подобається цей предмет. Тому енциклопедичні знання дуже важливі, бо якщо вивчати історію людства - ми зможемо змінити та допомогти у майбутньому Україні, - Валентина Бурлака, учениця 9-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Всебічному та повноцінному розвитку особистості у Першотравневому тепер будуть приділяти ще більшу увагу. Мода на знання, у сучасному світі - це найважливіша інвестиція у майбутнє."Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги.

Таких чудових подарунків ми не отримували ніколи, і я дуже вдячна та рада, що це відбувається у нашому навчальному закладі, - Тетяна Казак, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги.

Книга - це жива душа і живе слово. Воно западає тобі в душу. Тому ми дуже вдячні "Команді розвитку" та телекомпанії "ТІС-ТВ", - Поліна Поначова, бібліотекар Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  В час царювання гаджетів та електронних носіїв, отримувати корисну та важливу інформацію з книг - це розкіш. Саме тому, заради дітей, майбутнього громади та України, "Команда розвитку" разом з телекомпанією "ТІС-ТВ" продовжать поступове оновлення бібліотечного фонду закладів освіти Визирської громади.

Друк
Рання діагностика онкологічних захворювань стане безоплатною у 2020 році12:00
18 січ
Віталій Кутателадзе: "Я часто чую, що люди приїжджають до Визирки й залишаються тут жити - це найкраща похвала"11:00
18 січ
Доброслав привітали з Різдвом дзвінкими колядками (фото)10:00
18 січ
У Красносілці відбудеться тренінг для ОСББ15:00
17 січ
З нового року змінилася ставка збору пенсійного страхування за першу реєстрацію транспорту14:00
17 січ
Багато лебедів та перелітних птахів. На Тилігулі провели переоблік пернатих (фото)13:00
17 січ
У Визирці обиратимуть садибу з найкращою святковою ілюмінацією (відео)12:00
17 січ
Доброславські футболісти - у фіналі чемпіонату Одещини "Дитяча ліга"11:00
17 січ
"Доступні ліки" - у Першотравневому: відтепер у соціальній аптеці можна придбати необхідні медикаменти (фото)10:00
17 січ
У разі снігопаду - Южне готове до ліквідації (фото)15:00
16 січ
Він поруч: симптоми онкозахворювань, які не можна ігнорувати14:00
16 січ
У недільній школі "Радонеж" в Кошарах відсвяткували Різдво (фото)13:00
16 січ
Живіт "збунтувався". Як відновити нормальну роботу ШКТ після свят?12:00
16 січ
Освітяни Визирської громади обмінювалися досвідом (фото)11:00
16 січ
На Тилігулі проводять переоблік птахів09:00
16 січ
До поліціянтів Лиманщини завітали щедрівники15:00
15 січ
Олег Кутателадзе: "Сьогодні в руках у людей майбутнє їх громади"14:00
15 січ
Всією Визиркою - на млинці (фото)13:00
15 січ
При Одеській ОДА створять Дитячу раду (фото)12:06
15 січ
Ворожіння на святки: чи зберігся цей ритуал у міській культурі Южного? (фото)11:00
15 січ
У Визирській громаді вперше провели конкурс педагогічної майстерності “З любов'ю до дітей" (фото)10:00
15 січ
У Доброславі відзначили старий Новий рік з колядками та щедрівками (фото)15:28
14 січ
У Переможного з'явився шанс: Представлено проєкт будівництва дороги (фото) 14:00
14 січ
"Привіт, 1979!": В міському музеї Южного відкрили тематичну виставку (фото)13:00
14 січ
Потрібно наздоганяти втрачене: Які зміни чекають на села Визирської ОТГ? (фото)12:00
14 січ
TOP