» » "Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги (фото)

"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги (фото)

"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги (фото)

  Про історію найдавніших бібліотек відомо багато. Вони існували за кілька тисячоліть до нашої ери в країнах Близького Сходу, Середньої Азії, Північної Африки. Частково про ці факти та культуру країн можна тепер дізнатися з чудової колекції енциклопедій, які потрапили у шкільну бібліотеку Першотравневого НВК завдяки "Команді розвитку" та телекомпанії "ТІС-ТВ", котрі розпочали новорічну акцію по бібліотеках Визирської об’єднаної територіальної громади."Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги.Тетяна Казак, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

На превеликий жаль, у нас поповнення бібліотечного фонду дуже маленьке. Поповнення відбувалося завдяки батькам. А сьогодні ми хочемо подякувати "Команді розвитку" та телекомпанії "ТІС-ТВ" за чудову літературу для нашого НВК. Це історія України енциклопедія, а також інші книги з історії, культури та життя і побуту України та світу, - Тетяна Казак, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги.  Сховище книг вже здавна називали бібліотеками, тому що у перекладі з давньогрецької мови слово "бібліотека" означає приміщення, де зберігаються книги. У бібліотеці Першотравневого НВК у вихованців закладу формується своє, особисте ставлення до книги.Валентина Бурлака, учениця 9-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

Я вважаю, що книга - це універсальна річ, вона підходить для будь-якого віку. Книга - це подорож, і ти захоплюєшся нею. Тому бібліотека - це храм, де зберігаються знання та наука, - Валентина Бурлака, учениця 9-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Мрії здійснюються й про такі книги рідкого колекційного видання про культуру, історію та побут України й стародавнього світу.Поліна Поначова, бібліотекар Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

Це була мрія наших дітей, потримати у руках таку цікаву книгу. Це зібрання енциклопедій посіє зерно у серцях наших дітей та воно проросте новими знаннями. Особисто я з великим трепетом відношуся до таких книжок і дуже люблю книги з дитинства й прищеплюю цю любов нашим дітям. Наша школа з читання та бібліотечної справи - перша у районі й ми цим пишаємось, - Поліна Поначова, бібліотекар Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Захоплення історією - це запорука успіхів держави. З оновленням книжкового фонду перед учнями тепер неосяжні горизонти знань.Віталій Данько, учень 9-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

Історія давніх часів та історія світу є дуже цікавою, тому що багато пригод сталося того часу. А без минулого не може бути й майбутнього, тому такі цікаві книжки полегшують наше навчання, - Віталій Данько, учень 9-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги.

Історією я захоплююся. Мені подобається цей предмет. Тому енциклопедичні знання дуже важливі, бо якщо вивчати історію людства - ми зможемо змінити та допомогти у майбутньому Україні, - Валентина Бурлака, учениця 9-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Всебічному та повноцінному розвитку особистості у Першотравневому тепер будуть приділяти ще більшу увагу. Мода на знання, у сучасному світі - це найважливіша інвестиція у майбутнє."Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги.

Таких чудових подарунків ми не отримували ніколи, і я дуже вдячна та рада, що це відбувається у нашому навчальному закладі, - Тетяна Казак, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги.

Книга - це жива душа і живе слово. Воно западає тобі в душу. Тому ми дуже вдячні "Команді розвитку" та телекомпанії "ТІС-ТВ", - Поліна Поначова, бібліотекар Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  В час царювання гаджетів та електронних носіїв, отримувати корисну та важливу інформацію з книг - це розкіш. Саме тому, заради дітей, майбутнього громади та України, "Команда розвитку" разом з телекомпанією "ТІС-ТВ" продовжать поступове оновлення бібліотечного фонду закладів освіти Визирської громади.

Друк
Валерій Стоілакі: «Максимум через 4 роки Визирська громада буде об'єднана сучасними дорогами»16:35
10 сер
У Новій Вільшанці йде розпис храму (фото)14:47
10 сер
Бібліотека Першотравневого чекає на перезавантаження (фото)13:00
10 сер
Доброславський дитсадочок «Теремок» прикрасив мурал (фото)12:09
10 сер
Нові Білярі розраховують на перемогу в обласному конкурсі з благоустрою (фото)11:54
10 сер
Будівельники ТІС, крім транспортного вузла, обслуговують і підприємства регіону10:00
10 сер
У Визирському храмі складено розклад богослужінь на серпень12:00
08 сер
ТІС — лідер серед 55 найбільших зернових портових терміналів України (фото)11:00
08 сер
Для розвитку Чорноморська «зоряним» був період спрощеного оподаткування10:00
08 сер
У понеділок дитсадок «Пролісок» у Визирці працювати не буде09:00
08 сер
Голова Одеської ОДА перевірив завершення будівництва амбулаторії у Красносільці (фото)15:00
07 сер
Підписано закон щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи ФОП14:18
07 сер
Валерій Стоілакі: «Через п’ять років життя в усіх селах Визирської ОТГ суттєво зміниться на краще»13:00
07 сер
Тилігульський лиман оживає на очах (фото)12:00
07 сер
Петрівський аграрний коледж чекає на абітурієнтів (фото)11:00
07 сер
Стивідори ТІСа — сполучна ланка між морем і портом10:00
07 сер
У Лиманському районі аварійне відключення води19:07
06 сер
На узбережжі Куяльницького лиману народилося теля (фото)15:31
06 сер
Майбутнє райдержадміністрацій – Уряд та ОДА узгоджують позиції14:49
06 сер
Лиманські рятувальники нагадали відпочивальникам про правила безпеки на воді (фото)13:00
06 сер
Про родину Семко та оркестр «Визирські сурми» (фото)12:16
06 сер
Facebook поповнився тегом: #ТИСэтокрасиво11:00
06 сер
У Калинівці розробляють план благоустрою території біля лиману (фото)10:20
06 сер
Представники Березівської та Визирської громад обмінялися досвідом роботи ЖКГ18:17
05 сер
У частині Лиманського району — аварійне відключення води16:56
05 сер
TOP