» » У Кошарах проводять уроки у недільній школі "Радонеж" (фото)

У Кошарах проводять уроки у недільній школі "Радонеж" (фото)

У Кошарах проводять уроки у недільній школі "Радонеж" (фото)

  У Кошарах вже не один рік при храмові ікони Божої Матері Феодорівської працює недільна школа "Радонеж". Сюди у суботу та неділю приїжджають діти з Кошар, Сичавки та Южного на заняття. Уроки різноманітні: Закон Божий, література, мистецтво і багато чого іншого.У Кошарах проводять уроки у недільній школі "Радонеж".Валентина Бабенко, вчитель Закону Божого у старшій групі недільної школи "Радонеж".

Ми, звичайно, говоримо про слово Боже на своїх уроках, ми вивчаємо Старий Завіт, основи храмознавства, православної віри й так далі, аби дітям було все зрозуміло, коли вони приходять до храму. Коли ми приходимо туди вже дорослими, на жаль, ми не знаємо, куди треба ставити свічки, для чого. Нас цьому не навчили батьки, бо вони не ходили до храму. Тому, коли є можливість відвідати недільну школу і дізнатися про це, я вважаю, що це дуже важливо і цікаво дітям. Бо навіть батьки у них навчаються і дізнаються, чому сьогодні робиться щось, - Валентина Бабенко, вчитель Закону Божого у старшій групі недільної школи "Радонеж".

  У школі навчаються діти від найменших, котрим від трьох рочків і до вісімнадцяти. Малеча залюбки вбирає в себе нову інформацію, уважно сидить і слухає вчителів.Зінаїда Махновська, вчитель Закону Божого у молодшій групі недільної школи "Радонеж".

Коли я згадую наші часи - я росла у радянський час - ми всі були атеїстами. Пройшло багато років, багато втрачено й багато чого не зрозуміло. Коли дитина вбирає в себе все, то це важливо, адже такій дитині потім буде легше, - Зінаїда Махновська, вчитель Закону Божого у молодшій групі недільної школи "Радонеж".

  А через літературу можна донести до дітей купу доброї та світлої інформації.Наталія Шинкар, вчитель літератури недільної школи "Радонеж".

Я діткам читаю про те, що навчає добра, гарних рис характеру, щоб допомагати людям. Щоб любили людей, звірів, щоб берегли хліб. Це і про заповіді Господні, але у літературному вигляді, - Наталія Шинкар, вчитель літератури недільної школи "Радонеж".

  А ще є предмет - мистецтво та творчість. Тут можна розвивати свої таланти та гуртом створювати щось прекрасне.У Кошарах проводять уроки у недільній школі "Радонеж".Анна Чепкасова, вчитель творчості у недільній школі "Радонеж".

Діти, звичайно, дуже полюбляють наші заняття. Люблять ліпити з пластиліну. Ми розписуємо пряники, розмальовуємо, малюємо на різні теми. Ось, нещодавно зробили осіннє дерево і листочки. Скоро будемо робити сніжинки, - Анна Чепкасова, вчитель творчості у недільній школі "Радонеж".

  Дітям навчання до вподоби. Вони із задоволенням беруть активну участь в уроках і розповідають про те, чому приходять до недільної школи у Кошарах. І навіть не шкодують свого часу у вихідний день.Поліна, учениця недільної школи "Радонеж".

Мені тут вчителі дають такі знання, які не завжди може дати мама і я знаю, що тут мій порятунок. Тут все по-своєму добре, - Поліна, учениця недільної школи "Радонеж".

Вероніка, учениця недільної школи "Радонеж".

Я сюди приходжу й отримую знання. На уроках творчості роблю якісь гарні речі. Ми дізнаємося багато чого цікавого, - Вероніка, учениця недільної школи "Радонеж".

Олена, учениця недільної школи "Радонеж".

Мені подобається Закон Божий, як веде Валентина Миколаївна, і взагалі всі уроки дуже хороші, - Олена, учениця недільної школи "Радонеж".

Андрій, учень недільної школи "Радонеж".

Ми тут розвиваємося, нещодавно ось придумали журнал, аби отримувати оцінки. Ми тут граємося, є "Лего", - Андрій, учень недільної школи "Радонеж".

У Кошарах проводять уроки у недільній школі "Радонеж".У Кошарах проводять уроки у недільній школі "Радонеж".  Варто зазначити, що наразі у недільній школі є одна проблема - транспорт. Добратися до Кошар навіть з Южного стає проблематичним, бо на зиму завжди скорочують кількість рейсів до села. Тому й добираються до школи хто чим може. Наразі, говорить Валентина Бабенко, вчитель Закону Божого, є сподівання на об'єднану територіальну громаду та транспорт, який повинен з'єднати всі села Визирської ОТГ.

Друк
Валерій Стоілакі: «Максимум через 4 роки Визирська громада буде об'єднана сучасними дорогами»16:35
10 сер
У Новій Вільшанці йде розпис храму (фото)14:47
10 сер
Бібліотека Першотравневого чекає на перезавантаження (фото)13:00
10 сер
Доброславський дитсадочок «Теремок» прикрасив мурал (фото)12:09
10 сер
Нові Білярі розраховують на перемогу в обласному конкурсі з благоустрою (фото)11:54
10 сер
Будівельники ТІС, крім транспортного вузла, обслуговують і підприємства регіону10:00
10 сер
У Визирському храмі складено розклад богослужінь на серпень12:00
08 сер
ТІС — лідер серед 55 найбільших зернових портових терміналів України (фото)11:00
08 сер
Для розвитку Чорноморська «зоряним» був період спрощеного оподаткування10:00
08 сер
У понеділок дитсадок «Пролісок» у Визирці працювати не буде09:00
08 сер
Голова Одеської ОДА перевірив завершення будівництва амбулаторії у Красносільці (фото)15:00
07 сер
Підписано закон щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи ФОП14:18
07 сер
Валерій Стоілакі: «Через п’ять років життя в усіх селах Визирської ОТГ суттєво зміниться на краще»13:00
07 сер
Тилігульський лиман оживає на очах (фото)12:00
07 сер
Петрівський аграрний коледж чекає на абітурієнтів (фото)11:00
07 сер
Стивідори ТІСа — сполучна ланка між морем і портом10:00
07 сер
У Лиманському районі аварійне відключення води19:07
06 сер
На узбережжі Куяльницького лиману народилося теля (фото)15:31
06 сер
Майбутнє райдержадміністрацій – Уряд та ОДА узгоджують позиції14:49
06 сер
Лиманські рятувальники нагадали відпочивальникам про правила безпеки на воді (фото)13:00
06 сер
Про родину Семко та оркестр «Визирські сурми» (фото)12:16
06 сер
Facebook поповнився тегом: #ТИСэтокрасиво11:00
06 сер
У Калинівці розробляють план благоустрою території біля лиману (фото)10:20
06 сер
Представники Березівської та Визирської громад обмінялися досвідом роботи ЖКГ18:17
05 сер
У частині Лиманського району — аварійне відключення води16:56
05 сер
TOP