» » У Кошарах проводять уроки у недільній школі "Радонеж" (фото)

У Кошарах проводять уроки у недільній школі "Радонеж" (фото)

У Кошарах проводять уроки у недільній школі "Радонеж" (фото)

  У Кошарах вже не один рік при храмові ікони Божої Матері Феодорівської працює недільна школа "Радонеж". Сюди у суботу та неділю приїжджають діти з Кошар, Сичавки та Южного на заняття. Уроки різноманітні: Закон Божий, література, мистецтво і багато чого іншого.У Кошарах проводять уроки у недільній школі "Радонеж".Валентина Бабенко, вчитель Закону Божого у старшій групі недільної школи "Радонеж".

Ми, звичайно, говоримо про слово Боже на своїх уроках, ми вивчаємо Старий Завіт, основи храмознавства, православної віри й так далі, аби дітям було все зрозуміло, коли вони приходять до храму. Коли ми приходимо туди вже дорослими, на жаль, ми не знаємо, куди треба ставити свічки, для чого. Нас цьому не навчили батьки, бо вони не ходили до храму. Тому, коли є можливість відвідати недільну школу і дізнатися про це, я вважаю, що це дуже важливо і цікаво дітям. Бо навіть батьки у них навчаються і дізнаються, чому сьогодні робиться щось, - Валентина Бабенко, вчитель Закону Божого у старшій групі недільної школи "Радонеж".

  У школі навчаються діти від найменших, котрим від трьох рочків і до вісімнадцяти. Малеча залюбки вбирає в себе нову інформацію, уважно сидить і слухає вчителів.Зінаїда Махновська, вчитель Закону Божого у молодшій групі недільної школи "Радонеж".

Коли я згадую наші часи - я росла у радянський час - ми всі були атеїстами. Пройшло багато років, багато втрачено й багато чого не зрозуміло. Коли дитина вбирає в себе все, то це важливо, адже такій дитині потім буде легше, - Зінаїда Махновська, вчитель Закону Божого у молодшій групі недільної школи "Радонеж".

  А через літературу можна донести до дітей купу доброї та світлої інформації.Наталія Шинкар, вчитель літератури недільної школи "Радонеж".

Я діткам читаю про те, що навчає добра, гарних рис характеру, щоб допомагати людям. Щоб любили людей, звірів, щоб берегли хліб. Це і про заповіді Господні, але у літературному вигляді, - Наталія Шинкар, вчитель літератури недільної школи "Радонеж".

  А ще є предмет - мистецтво та творчість. Тут можна розвивати свої таланти та гуртом створювати щось прекрасне.У Кошарах проводять уроки у недільній школі "Радонеж".Анна Чепкасова, вчитель творчості у недільній школі "Радонеж".

Діти, звичайно, дуже полюбляють наші заняття. Люблять ліпити з пластиліну. Ми розписуємо пряники, розмальовуємо, малюємо на різні теми. Ось, нещодавно зробили осіннє дерево і листочки. Скоро будемо робити сніжинки, - Анна Чепкасова, вчитель творчості у недільній школі "Радонеж".

  Дітям навчання до вподоби. Вони із задоволенням беруть активну участь в уроках і розповідають про те, чому приходять до недільної школи у Кошарах. І навіть не шкодують свого часу у вихідний день.Поліна, учениця недільної школи "Радонеж".

Мені тут вчителі дають такі знання, які не завжди може дати мама і я знаю, що тут мій порятунок. Тут все по-своєму добре, - Поліна, учениця недільної школи "Радонеж".

Вероніка, учениця недільної школи "Радонеж".

Я сюди приходжу й отримую знання. На уроках творчості роблю якісь гарні речі. Ми дізнаємося багато чого цікавого, - Вероніка, учениця недільної школи "Радонеж".

Олена, учениця недільної школи "Радонеж".

Мені подобається Закон Божий, як веде Валентина Миколаївна, і взагалі всі уроки дуже хороші, - Олена, учениця недільної школи "Радонеж".

Андрій, учень недільної школи "Радонеж".

Ми тут розвиваємося, нещодавно ось придумали журнал, аби отримувати оцінки. Ми тут граємося, є "Лего", - Андрій, учень недільної школи "Радонеж".

У Кошарах проводять уроки у недільній школі "Радонеж".У Кошарах проводять уроки у недільній школі "Радонеж".  Варто зазначити, що наразі у недільній школі є одна проблема - транспорт. Добратися до Кошар навіть з Южного стає проблематичним, бо на зиму завжди скорочують кількість рейсів до села. Тому й добираються до школи хто чим може. Наразі, говорить Валентина Бабенко, вчитель Закону Божого, є сподівання на об'єднану територіальну громаду та транспорт, який повинен з'єднати всі села Визирської ОТГ.

Друк
Рання діагностика онкологічних захворювань стане безоплатною у 2020 році12:00
18 січ
Віталій Кутателадзе: "Я часто чую, що люди приїжджають до Визирки й залишаються тут жити - це найкраща похвала"11:00
18 січ
Доброслав привітали з Різдвом дзвінкими колядками (фото)10:00
18 січ
У Красносілці відбудеться тренінг для ОСББ15:00
17 січ
З нового року змінилася ставка збору пенсійного страхування за першу реєстрацію транспорту14:00
17 січ
Багато лебедів та перелітних птахів. На Тилігулі провели переоблік пернатих (фото)13:00
17 січ
У Визирці обиратимуть садибу з найкращою святковою ілюмінацією (відео)12:00
17 січ
Доброславські футболісти - у фіналі чемпіонату Одещини "Дитяча ліга"11:00
17 січ
"Доступні ліки" - у Першотравневому: відтепер у соціальній аптеці можна придбати необхідні медикаменти (фото)10:00
17 січ
У разі снігопаду - Южне готове до ліквідації (фото)15:00
16 січ
Він поруч: симптоми онкозахворювань, які не можна ігнорувати14:00
16 січ
У недільній школі "Радонеж" в Кошарах відсвяткували Різдво (фото)13:00
16 січ
Живіт "збунтувався". Як відновити нормальну роботу ШКТ після свят?12:00
16 січ
Освітяни Визирської громади обмінювалися досвідом (фото)11:00
16 січ
На Тилігулі проводять переоблік птахів09:00
16 січ
До поліціянтів Лиманщини завітали щедрівники15:00
15 січ
Олег Кутателадзе: "Сьогодні в руках у людей майбутнє їх громади"14:00
15 січ
Всією Визиркою - на млинці (фото)13:00
15 січ
При Одеській ОДА створять Дитячу раду (фото)12:06
15 січ
Ворожіння на святки: чи зберігся цей ритуал у міській культурі Южного? (фото)11:00
15 січ
У Визирській громаді вперше провели конкурс педагогічної майстерності “З любов'ю до дітей" (фото)10:00
15 січ
У Доброславі відзначили старий Новий рік з колядками та щедрівками (фото)15:28
14 січ
У Переможного з'явився шанс: Представлено проєкт будівництва дороги (фото) 14:00
14 січ
"Привіт, 1979!": В міському музеї Южного відкрили тематичну виставку (фото)13:00
14 січ
Потрібно наздоганяти втрачене: Які зміни чекають на села Визирської ОТГ? (фото)12:00
14 січ
TOP