» » Коблівська сільська рада підбиває підсумки 2019 року (фото)

Коблівська сільська рада підбиває підсумки 2019 року (фото)

Коблівська сільська рада підбиває підсумки 2019 року (фото)

  Рік, що минає, для Коблівської громади був плідним. Вдалося зробити чимало корисного та потрібного для ОТГ. Одне з головних питань - це дороги. У Коблівській сільраді впродовж року намагалися його вирішити.Коблівська сільська рада підбиває підсумки 2019 року.Володимир Коц, заступник голови Коблівської сільської ради.

Ми намагаємося приводити дороги до такого стану, аби можна було і ходити, і їздити. Наразі ще не закінчили рибаківську дорогу, бо зараз там проводиться капітальний ремонт водопроводу. До речі, ми повністю замінюємо водопровід у Рибаківці, це теж наші здобутки у 2019 році. Мережа нова, сучасна і, гадаю, що вона буде довго слугувати на користь Коблівської громади й жителів села Рибаківка, - Володимир Коц, заступник голови Коблівської сільської ради.

Коблівська сільська рада підбиває підсумки 2019 року.  Багато уваги приділили й наданню медичних послуг у Коблівській громаді. За минулий рік з’явилося дві амбулаторії: у Новофедорівці та у Коблевому. Завдяки співфінансуванню, коштом держави та громади, вдалося придбати два автомобілі для медичних установ. Провели ремонти у школах, перекрили дах. Та не варто забувати, що Коблеве - курортне село. Тому тут мають плани на розвиток цієї галузі.
Коблівська сільська рада підбиває підсумки 2019 року.

Реалізувати наш проєкт - створити курорт місцевого значення. Роботи в цьому напрямку були проведені значні, ми звернулися навіть до обласної адміністрації з клопотанням. Необхідно отримати статус курорту місцевого значення. Будемо розвивати не тільки відпочинок, а й пансіонати й лікування. Враховуючи те, що були проведені аналізи Тилігульського лиману, тут є лікувальні грязі, - Володимир Коц, заступник голови Коблівської сільської ради.

  Погоджується з тим, що необхідно розвивати Тилігул та його береги, й Олег Кутателадзе. Нагадаємо, саме він був одним з ініціаторів відродження лиману завдяки реконструкції з’єднувального каналу з морем. Народний обранець переконаний, що сьогодні важливо працювати в симбіозі, аби мати дійсно величезні можливості для розвитку рекреації.
Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Було б непогано, якби миколаївська сторона приєдналася до відродження Тилігульського лиману, а не лише одеська. Тоді б і набережну можна було б разом побудувати. Вона буде лише тоді, коли пройдуть берегоукріплювальні роботи, коли розшириться пляж. Я вважаю, що у нашу сторону легко дістатися з Одеси, тут чудове місце, де можна було б відпочивати. Після того, як відійшов Крим, у нас немає ніяких островів, а тут є коси. Це мальовничі місця, де люди можуть відпочивати. Їх потрібно окультурити та спільними зусиллями рухатися вперед, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Коблівська сільська рада підбиває підсумки 2019 року.  Кінець 2019 року для Коблевого не пройде лише у святкуванні. Так, тут нарешті з’явиться власний ЦНАП. Як і в інших громадах, його існування стало можливим завдяки програмі "U-LEAD з Європою".
Олена Дубініна, начальник відділу ЦНАП Коблівської сільської ради.

Програма забезпечила нас меблями, технічним обладнанням, програмним забезпеченням "Вулик". Також проводилися тренінги для спеціалістів ЦНАПу. Надавала програма також й інституційну допомогу. А вже за кошти сільської ради було проведено ремонтні роботи з дотриманням всіх вимог законодавства. Навіть люди з обмеженими можливостями мають безперешкодний доступ до нашого Центру, - Олена Дубініна, начальник відділу ЦНАП Коблівської сільської ради.

  Варто зазначити, що Центр надання адміністративних послуг у Коблівській сільській раді буде відкрито 28 грудня 2019 року.

Друк
У Лиманському районі привітали зі 105-м днем народження найстарішу жительку (фото)16:12
03 лип
Громади не залежатимуть від районів: відповідний законопроєкт готовий до голосування у ВРУ14:00
03 лип
У Любополі оголосили конкурс до свята Івана Купала13:13
03 лип
У Фонтанському ЦНАПі змінено графік прийому громадян13:01
03 лип
ССД Лиманського району прозвітувала про проведення Року дитини. Прийомні та опікунські сім’ї чекають на телевізори (фото)11:00
03 лип
У Доброславі привітали з ювілеєм Надію Годину10:00
03 лип
В Іванове Красносільської ОТГ пройшли заходи до Дня боротьби з наркотиками (фото)16:46
02 лип
У Доброславі живе волонтер, що збирає за односельцями сміття14:00
02 лип
У Визирській громаді вирішили застосувати в боротьбі з амброзією комбінований метод13:00
02 лип
У с. Іванове зроблено основу під башту Рожновського (фото)12:00
02 лип
Населенні пункти Лиманського району знов залишаються без води11:00
02 лип
Модернізація обладнання та оптимізація технологій - запорука рекордів ТІС (фото)10:00
02 лип
У Красносілці підбили підсумки молодіжного квесту (фоторепортаж)16:08
01 лип
Одеська ОДА: обіцяти - не означає виконати15:39
01 лип
У селах Лиманського району проводитимуть обробку посівів гербіцидом та інсектицидом (фото)12:50
01 лип
На Тилігульському лимані зацвіли латаття (фотофакт)12:00
01 лип
Крижанівський ЦНАП Лиманського району вперше надав комплексну послугу11:00
01 лип
Колекціонер в Лиманському районі має на подвір’ї понад 500 сортів троянд10:00
01 лип
Медпрацівники Визирської громади відпочили у Вилкове (фото)15:56
30 чер
Визирська громада - лідер в Одеській області за I квартал 2020 року (фото)14:26
30 чер
У Крижанівці каналізаційна мережа має укріпити схил (фото)12:00
30 чер
У Калинівці є усі умови для цікавого зеленого відпочинку. Залишилася сама малість11:00
30 чер
РСЦ МВС в Одеській області: диджиталізація залишається одним із пріоритетів (відео)10:00
30 чер
Керівнику з виробництва в Лиманськом районі президент надав звання16:00
29 чер
Олександрівка половину дня проведе без води15:52
29 чер
TOP