» » У Визирському соціальному мінімаркеті "ТІС" з'явилася стійка з діабетичними продуктами (фото)

У Визирському соціальному мінімаркеті "ТІС" з'явилася стійка з діабетичними продуктами (фото)

У Визирському соціальному мінімаркеті "ТІС" з'явилася стійка з діабетичними продуктами (фото)

  Віталію Кутателадзе на депутатських прийомах часто доводиться чути подяку від жителів Визирки з приводу роботи місцевого соціального мінімаркету "ТІС", який відкрився та працює на дотації благодійного фонду імені Олексія Ставніцера.У Визирському соціальному мінімаркеті "ТІС" з'явилася стійка з діабетичними продуктами.Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської райради.

Дуже цікаво спілкуватися з людьми, дізнаєшся багато нового. Я радий, що у нас існує зворотний зв'язок й про наш магазин. Люди приходять, їм подобаються магазини, які вже відкриті у селах Визирка та Першотравневе. Нещодавно жителі попросили зробити куточок з діабетичними продуктами, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської райради.

У Визирському соціальному мінімаркеті "ТІС" з'явилася стійка з діабетичними продуктами.  Виявилося, що така проблема у Визирці дійсно існує. Спеціальне харчування за медичними показаннями рекомендовано багатьом жителям села. Цукровий діабет другого типу діагностований у п'ятдесяти визирчан.Ганна Масленнікова, завідувач Визирської амбулаторії.

Майже всі вони отримують цукрознижувальні таблетки, в основному за програмою "Доступні ліки". Однак є три людини, які отримують інсулін, це важча форма діабету. Основним лікуванням діабету є харчування. Зменшення вуглеводів, менше жирів, - Ганна Масленнікова, завідувач Визирської амбулаторії.

У Визирському соціальному мінімаркеті "ТІС" з'явилася стійка з діабетичними продуктами.У Визирському соціальному мінімаркеті "ТІС" з'явилася стійка з діабетичними продуктами.  Нерідко жителі Визирки цікавилися діабетичними продуктами у продавців місцевого мінімаркета "ТІС", де так само працює і соціальна аптека. Йдучи назустріч побажанням визирчан, в мінімаркеті був розширений асортимент та встановлена стійка з продуктами для людей, які страждають на цукровий діабет.У Визирському соціальному мінімаркеті "ТІС" з'явилася стійка з діабетичними продуктами.Таміла Драненко, бухгалтер соціального мінімаркета "ТІС".

Ми дізналися у наших постачальників, що вони можуть нам запропонувати по групі діабетичних товарів та вибрали асортиментний мінімум, який постійно повинен бути на стійці. Це кондитерські вироби та солодощі: халва, цукерки, шоколад, вафлі, цукрозамінники тощо, - Таміла Драненко, бухгалтер соціального мінімаркета "ТІС".

  Для людини, яка страждає на діабет, важливо розуміти, що корисні для неї продукти завжди доступні та при необхідності вона може їх придбати.У Визирському соціальному мінімаркеті "ТІС" з'явилася стійка з діабетичними продуктами.У Визирському соціальному мінімаркеті "ТІС" з'явилася стійка з діабетичними продуктами.

Дуже добре, що в нашому соціальному магазині відкрився відділ для діабетиків, це дозволить нашим пацієнтам харчуватися більш правильно й допоможе їм у лікуванні та збереженні хорошого самопочуття, - Ганна Масленнікова, завідувач Визирської амбулаторії.

  Важливо й те, що купуючи продукти діабетичної групи в мінімаркеті "ТІС", жителі Визирки не переплачують, а навпаки економлять.У Визирському соціальному мінімаркеті "ТІС" з'явилася стійка з діабетичними продуктами.

Ми беремо безпосередньо товар у постачальників з мінімальною націнкою, тому у нас вартість товару нижча, ніж в супермаркетах у місті, - Таміла Драненко, бухгалтер соціального мінімаркета "ТІС".

  Соціальний захист буває різним. Це не тільки допомога малозабезпеченим громадянам. Наприклад, якщо людина потребує спеціального харчування, то її соціальний захист - товари, які є у крокової доступності від житла.

Друк
Скажемо "НІ" оплаті в конвертах. Віталій Кутателадзе: "Ми хочемо, щоб працівники компанії ТІС отримували гідний заробіток" (фото)15:45
28 тра
У Визирській громаді літніх таборів при школі в цьому році - не буде14:47
28 тра
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
Гострі запитання для посадовця: у Красносільській ОТГ відбулася пресконференція за участі наймолодших репортерів (фото)13:18
28 тра
Жіночий погляд на закон. Лариса Дімова про роботу в юридичному департаменті ТІС 12:00
28 тра
Готувалися дистанційно, а складати іспити будуть наживо. У Визирській ОТГ школярі готуються до ЗНО11:00
28 тра
Олег Кутателадзе: "Проведення чергових виборів до новоутворених ОТГ згідно з чинним законодавством України у 2020 році неможливе"10:00
28 тра
Відновлено рух транспорту між селами Визирської ОТГ та Лиманського району (фото)16:48
27 тра
Скласти іспити та вступити онлайн. Петрівський аграрний коледж запрошує абітурієнтів (фото)15:38
27 тра
Оксана Третякова: "Масштабних проєктів з Визиркою ще не було, але у допомозі не відмовляють"13:29
27 тра
Досвід ТІСа у сфері протидії шахрайству зацікавив західних експертів12:12
27 тра
До сервісного центру МВС у Доброславі звертається понад 50 осіб щоденно (фото)11:12
27 тра
Мальовнича водойма: у селі Іванове з’явилася майбутня туристична родзинка (фото)10:27
27 тра
Оксана Третякова: "Я знаю, що звернувшись до "Команди розвитку" можна отримати будь-яку допомогу"16:00
26 тра
У Фонтанці ремонтують дорогу та дитячі майданчики (фото)14:50
26 тра
Петрівський аграрний коледж проведе День відкритих дверей (фото)14:22
26 тра
Королева стафіровки. Олена Константинова, фахівець з організації та проведення стафірувальних робіт13:11
26 тра
Вночі як вдень: у Зорі Труда вулиці освітлюють сучасні LED-лампи (фото)12:35
26 тра
Дитячі садочки в Лиманському районі запрацюють з 1 червня12:10
26 тра
Андрій Ставніцер: "Частка Maersk в загальному контейнерному вантажообігу України з 2018 року зросла на 40%"11:46
26 тра
Карантин змінив звичний погляд людей на життя не лише у містах, але й на околицях (фото)16:37
25 тра
Через небувалу посуху в аграріїв Визирської громади загинула майже третина врожаю (фото)16:26
25 тра
Медики Лиманського району проходять обов’язкове тестування на COVID-1916:17
25 тра
У Визирській ОТГ буде школа мистецтв, служба у справах дітей та одразу два ЦНАПи (фото)14:50
25 тра
Оксана Третякова: "Об’єднання з Визирською ОТГ збереже наше село"13:48
25 тра
TOP