» » У Визирському соціальному мінімаркеті "ТІС" з'явилася стійка з діабетичними продуктами (фото)

У Визирському соціальному мінімаркеті "ТІС" з'явилася стійка з діабетичними продуктами (фото)

У Визирському соціальному мінімаркеті "ТІС" з'явилася стійка з діабетичними продуктами (фото)

  Віталію Кутателадзе на депутатських прийомах часто доводиться чути подяку від жителів Визирки з приводу роботи місцевого соціального мінімаркету "ТІС", який відкрився та працює на дотації благодійного фонду імені Олексія Ставніцера.У Визирському соціальному мінімаркеті "ТІС" з'явилася стійка з діабетичними продуктами.Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської райради.

Дуже цікаво спілкуватися з людьми, дізнаєшся багато нового. Я радий, що у нас існує зворотний зв'язок й про наш магазин. Люди приходять, їм подобаються магазини, які вже відкриті у селах Визирка та Першотравневе. Нещодавно жителі попросили зробити куточок з діабетичними продуктами, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської райради.

У Визирському соціальному мінімаркеті "ТІС" з'явилася стійка з діабетичними продуктами.  Виявилося, що така проблема у Визирці дійсно існує. Спеціальне харчування за медичними показаннями рекомендовано багатьом жителям села. Цукровий діабет другого типу діагностований у п'ятдесяти визирчан.Ганна Масленнікова, завідувач Визирської амбулаторії.

Майже всі вони отримують цукрознижувальні таблетки, в основному за програмою "Доступні ліки". Однак є три людини, які отримують інсулін, це важча форма діабету. Основним лікуванням діабету є харчування. Зменшення вуглеводів, менше жирів, - Ганна Масленнікова, завідувач Визирської амбулаторії.

У Визирському соціальному мінімаркеті "ТІС" з'явилася стійка з діабетичними продуктами.У Визирському соціальному мінімаркеті "ТІС" з'явилася стійка з діабетичними продуктами.  Нерідко жителі Визирки цікавилися діабетичними продуктами у продавців місцевого мінімаркета "ТІС", де так само працює і соціальна аптека. Йдучи назустріч побажанням визирчан, в мінімаркеті був розширений асортимент та встановлена стійка з продуктами для людей, які страждають на цукровий діабет.У Визирському соціальному мінімаркеті "ТІС" з'явилася стійка з діабетичними продуктами.Таміла Драненко, бухгалтер соціального мінімаркета "ТІС".

Ми дізналися у наших постачальників, що вони можуть нам запропонувати по групі діабетичних товарів та вибрали асортиментний мінімум, який постійно повинен бути на стійці. Це кондитерські вироби та солодощі: халва, цукерки, шоколад, вафлі, цукрозамінники тощо, - Таміла Драненко, бухгалтер соціального мінімаркета "ТІС".

  Для людини, яка страждає на діабет, важливо розуміти, що корисні для неї продукти завжди доступні та при необхідності вона може їх придбати.У Визирському соціальному мінімаркеті "ТІС" з'явилася стійка з діабетичними продуктами.У Визирському соціальному мінімаркеті "ТІС" з'явилася стійка з діабетичними продуктами.

Дуже добре, що в нашому соціальному магазині відкрився відділ для діабетиків, це дозволить нашим пацієнтам харчуватися більш правильно й допоможе їм у лікуванні та збереженні хорошого самопочуття, - Ганна Масленнікова, завідувач Визирської амбулаторії.

  Важливо й те, що купуючи продукти діабетичної групи в мінімаркеті "ТІС", жителі Визирки не переплачують, а навпаки економлять.У Визирському соціальному мінімаркеті "ТІС" з'явилася стійка з діабетичними продуктами.

Ми беремо безпосередньо товар у постачальників з мінімальною націнкою, тому у нас вартість товару нижча, ніж в супермаркетах у місті, - Таміла Драненко, бухгалтер соціального мінімаркета "ТІС".

  Соціальний захист буває різним. Це не тільки допомога малозабезпеченим громадянам. Наприклад, якщо людина потребує спеціального харчування, то її соціальний захист - товари, які є у крокової доступності від житла.

Друк
У Фонтанську школу завітала відома українська поетеса Надія Мовчан-Карпусь (фото)13:07
22 лют
У Визирці ведеться доброустрій території біля нової амбулаторії (фото)12:00
22 лют
В’ячеслав Негода: "Або ми завершуємо процес децентралізації, або втрачаємо час і віру людей у зміни на краще" (фото)10:00
22 лют
У Першотравневому НВК обговорювали профілактичні заходи для мінімізації захворюваності учнів у Визирській ОТГ на грип (фото)18:28
21 лют
Лиманська філія ОЦЗ закликає голосувати за учасників конкурсу "Професії моєї громади" (фото)15:00
21 лют
TIS Container Trains за рік наростив обсяги перевезень більше ніж удвічі (фото)14:30
21 лют
У Южному вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні (фото)14:02
21 лют
Мінрегіон запропонував обговорення Концепції щодо побутових відходів (фото)12:00
21 лют
Тилігульський ландшафтний парк приймає фототуристів (фото)11:00
21 лют
Коблівський сільський голова відзвітував про роботу 2019 року (фото)10:00
21 лют
Доброславські депутати на сесії розглянули 48 питань порядку денного (фото)15:10
20 лют
Джеффрі Берлін: "Проєкт будівництва Лиманської вітрової електростанції під питанням (фото)15:00
20 лют
У Южному відбулася зустріч міської влади з представниками Визирської ОТГ13:00
20 лют
У Визирській громаді вшанували воїнів-інтернаціоналістів (фото)12:26
20 лют
У Южненській школі ввели карантин (фото)12:00
20 лют
У Доброславі водонапірна башта та очисні споруди чекають на реконструкцію (фото)11:00
20 лют
Василь Бабич: "Клуб "Джерело" - це літературне об'єднання громади"10:00
20 лют
У Южному знову піднімуть ціни на водопостачання (фото)15:00
19 лют
У Доброславі з'явилася вулиця Героїв 28 бригади14:30
19 лют
Доброслав набирає обертів у взаємодії з закордонними країнами (фото)14:00
19 лют
Визирська ОТГ отримує від ЄС оснащення для відкриття ЦНАП (фото)13:04
19 лют
ЦВК: Цього року перші вибори в ОТГ відбудуться одночасно з черговими місцевими виборами (фото)12:00
19 лют
Біля с. Любопіль буде встановлено додатковий дорожній знак11:00
19 лют
У березні на підприємців чекають нові штрафи10:00
19 лют
Учні Першотравневого НВК приймали у гостях інвестора Джеффрі Берліна (фото)09:00
19 лют
TOP