» » Молодіжна рада: у Першотравневому хабі відбулася зустріч молоді з керівництвом Визирської сільради (фото)

Молодіжна рада: у Першотравневому хабі відбулася зустріч молоді з керівництвом Визирської сільради (фото)

Молодіжна рада: у Першотравневому хабі відбулася зустріч молоді з керівництвом Визирської сільради (фото)

  У порядку денному робочої зустрічі з молоддю Визирської громади ключовими темами стали перспективи розвитку ОТГ та роль молодого покоління у відбудові тут заможних населених пунктів, обговорення положень Молодіжної ради та роль молоді в розбудові.

  Серед учасників заходу: голова Визирської сільради Валерій Стоілакі, начальник відділу освіти Визирської ОТГ Валентина Харламбова, депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе, професор, доктор економічних наук Володимир Осипов, а також інші представники профільних вишів з Одеси – викладачі та науковці. Слід зазначити, що сам факт утворення Молодіжної ради саме у сільській місцевості вже є надзвичайним, адже практика роботи подібного органу існує лише в Одесі та Харкові при міських головах.Молодіжна рада: у Першотравневому хабі відбулася зустріч молоді з керівництвом Визирської сільради.Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради. 

Перед новим роком було прийнято Положення про Молодіжну раду сесією Визирської сільської ради. Відповідно до того положення має сформуватися Молодіжна рада з осіб віком від 16-и до 35-и років у кількості 15-и осіб. Нині відбулося засідання ініціативної групи, яка складається жителів населених пунктів громади: Любополя, Визирки, Першотравневого. Це й учнівська, й студентська молодь та молодь, що працює на підприємствах, розташованих на території громади, - Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради. 

Молодіжна рада: у Першотравневому хабі відбулася зустріч молоді з керівництвом Визирської сільради.  З молоддю громади поспілкувався депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе. Він, як людина з багатим досвідом, розповів про те, як втілював різні інфраструктурні та бізнес-проєкти, серед яких є створення наймасштабнішого транспортного вузла "ТІС". Від щирого серця побажав молодим людям обирати правильні цілі та акцентував, що на них покладаються великі надії у роботі Молодіжної ради.

Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Я бачу там творчу раду, де зберуться лідери громади, які будуть прагнути у перспективі керувати своєю громадою. В даному випадку, вести молодіжну політику, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  За словами Олега Кутателадзе, молодіжний осередок повинен стати "містком" між жителями певного населеного пункту, які представлятимуть у раді інтереси рідної громади. Також мотивувати своїм прикладом іншу молодь до активних дій щодо покращення життя у своєму селі.Молодіжна рада: у Першотравневому хабі відбулася зустріч молоді з керівництвом Визирської сільради.Молодіжна рада: у Першотравневому хабі відбулася зустріч молоді з керівництвом Визирської сільради.  Голова Визирської сільської ради Валерій Стоілакі висловив слова подяки від зустрічі, яка відбулася у приміщенні Першотравневого НВК. Запевнив, що зробить все необхідне задля розвитку молодіжного руху. Керівництво громади буде ділитися досвідом з молоддю. Це великий шанс для молодих людей себе проявити. А починати можна зі створення проєктів для отримання європейських грантів у різних галузях. З цікавою розповіддю саме про інновації виступив професор, доктор економічних наук Володимир Осипов, який озвучив бюджетну статистику сільських громад у Європі, як приклад який треба наслідувати, аби наблизитись до світових стандартів. Приємно бачити те, що молоді до вподоби отримувати нові знання та прагнути кращого. Ділиться учасниця проєкту з написання грантів в Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Майя Бочарова. Майя Бочарова, учасниця проєкту з написання грантів в Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України.

Тут я буду співпрацювати з європейськими громадами, налагоджувати з ними зв’язки задля плідної співпраці та покращення життя жителів Визирської громади, - Майя Бочарова, учасниця проєкту з написання грантів в Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України.

  На думку Маї Бочарової, серед найважливіших питань, які хвилюють молодь є працевлаштування з гідною зарплатнею, житлова проблема та дозвілля. Далі всім учасникам запропонували до наступної зустрічі, яка відбудеться наступного місяця, підготувати власне бачення розвитку населених пунктів громади та свою роль в цьому процесі. Вже найближчим часом планують обрати голову, секретаря та членів Молодіжної ради, а також обговорити порядок проведення засідань нового молодіжного осередку.

Друк
Схожі новини:
У Доброславі проводять благоустрій останньої частини парку Слави та дезінфікують територію селища (фото)12:00
04 кві
Група терміналів ТІС вже перерахувала в національний фонд боротьби з коронавірусом майже 33 млн грн11:00
04 кві
У Крижанівській сільраді волонтери розносять продуктові замовлення соціально незахищеним верствам населення (фото)10:00
04 кві
Жителі Визирської ОТГ, у разі потреби, можуть дистанційно звернутися за допомогою до депутатів та волонтерів (фото)17:06
03 кві
Лиманський район: представники ринків та магазинів дотримуються усіх епідемічних норм (фото)15:28
03 кві
У період карантину співробітники ТІСу захищені згідно з усіма вимогами13:16
03 кві
Наталія Сивак: "Маючи такий бюджет, ми маємо і велику відповідальність"12:00
03 кві
ЄС допоможе Україні у боротьбі проти коронавірусу11:00
03 кві
Микола Голубятников: вантажі, що прямують до України, цілком безпечні10:00
03 кві
У Визирці почали обприскувати вулиці дезінфекційним розчином (фото)14:25
02 кві
Кабмін посилив карантинні заходи13:15
02 кві
Визирська амбулаторія отримала транспорт для виїзду до пацієнтів (фото)12:56
02 кві
Тетяна Чіфліклій: у Лиманському районі є місця, куди лікарі швидкої можуть дістатися тільки пішки12:00
02 кві
Пакет антикризових заходів. Що підтримала Верховна Рада?11:00
02 кві
Сичавська сільрада знову звернулася з проханням по допомогу до ТІСу (фото)10:00
02 кві
ЦГЗ пояснює, як довго живе COVID-1915:30
01 кві
За результатами галузевого рейтингу ТІС вийшов в лідери за двома номінаціями15:00
01 кві
У с. Кошари Лиманського району встановлено КПП (фото)13:56
01 кві
Змінено роботу гарячої лінії Красносільської сільської ради13:00
01 кві
Визирська ОТГ: жителі села Порт та Визирка отримали продукти першої необхідності від "Команди розвитку" (фото)12:00
01 кві
У селі Першотравневе Визирської сільради підтримують найбільш незахищені версти населення (фото)11:00
01 кві
У Любополі служба порятунку та інші відомства продовжують нагадувати жителям про небезпеку COVID-19 (фото)10:00
01 кві
Лиманський район: 91-а бригада екстреної меддопомоги оснащена апаратом ШВЛ та кисневим балоном (фото)14:00
31 бер
МОЗ закликає українців повідомляти про випадки відмов від тестів на COVID-1913:00
31 бер
ТІС: термінал Neptune подолав позначку перевалки 3 млн тонн12:00
31 бер
TOP