» » Молодіжна рада: у Першотравневому хабі відбулася зустріч молоді з керівництвом Визирської сільради (фото)

Молодіжна рада: у Першотравневому хабі відбулася зустріч молоді з керівництвом Визирської сільради (фото)

Молодіжна рада: у Першотравневому хабі відбулася зустріч молоді з керівництвом Визирської сільради (фото)

  У порядку денному робочої зустрічі з молоддю Визирської громади ключовими темами стали перспективи розвитку ОТГ та роль молодого покоління у відбудові тут заможних населених пунктів, обговорення положень Молодіжної ради та роль молоді в розбудові.

  Серед учасників заходу: голова Визирської сільради Валерій Стоілакі, начальник відділу освіти Визирської ОТГ Валентина Харламбова, депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе, професор, доктор економічних наук Володимир Осипов, а також інші представники профільних вишів з Одеси – викладачі та науковці. Слід зазначити, що сам факт утворення Молодіжної ради саме у сільській місцевості вже є надзвичайним, адже практика роботи подібного органу існує лише в Одесі та Харкові при міських головах.Молодіжна рада: у Першотравневому хабі відбулася зустріч молоді з керівництвом Визирської сільради.Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради. 

Перед новим роком було прийнято Положення про Молодіжну раду сесією Визирської сільської ради. Відповідно до того положення має сформуватися Молодіжна рада з осіб віком від 16-и до 35-и років у кількості 15-и осіб. Нині відбулося засідання ініціативної групи, яка складається жителів населених пунктів громади: Любополя, Визирки, Першотравневого. Це й учнівська, й студентська молодь та молодь, що працює на підприємствах, розташованих на території громади, - Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради. 

Молодіжна рада: у Першотравневому хабі відбулася зустріч молоді з керівництвом Визирської сільради.  З молоддю громади поспілкувався депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе. Він, як людина з багатим досвідом, розповів про те, як втілював різні інфраструктурні та бізнес-проєкти, серед яких є створення наймасштабнішого транспортного вузла "ТІС". Від щирого серця побажав молодим людям обирати правильні цілі та акцентував, що на них покладаються великі надії у роботі Молодіжної ради.

Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Я бачу там творчу раду, де зберуться лідери громади, які будуть прагнути у перспективі керувати своєю громадою. В даному випадку, вести молодіжну політику, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  За словами Олега Кутателадзе, молодіжний осередок повинен стати "містком" між жителями певного населеного пункту, які представлятимуть у раді інтереси рідної громади. Також мотивувати своїм прикладом іншу молодь до активних дій щодо покращення життя у своєму селі.Молодіжна рада: у Першотравневому хабі відбулася зустріч молоді з керівництвом Визирської сільради.Молодіжна рада: у Першотравневому хабі відбулася зустріч молоді з керівництвом Визирської сільради.  Голова Визирської сільської ради Валерій Стоілакі висловив слова подяки від зустрічі, яка відбулася у приміщенні Першотравневого НВК. Запевнив, що зробить все необхідне задля розвитку молодіжного руху. Керівництво громади буде ділитися досвідом з молоддю. Це великий шанс для молодих людей себе проявити. А починати можна зі створення проєктів для отримання європейських грантів у різних галузях. З цікавою розповіддю саме про інновації виступив професор, доктор економічних наук Володимир Осипов, який озвучив бюджетну статистику сільських громад у Європі, як приклад який треба наслідувати, аби наблизитись до світових стандартів. Приємно бачити те, що молоді до вподоби отримувати нові знання та прагнути кращого. Ділиться учасниця проєкту з написання грантів в Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Майя Бочарова. Майя Бочарова, учасниця проєкту з написання грантів в Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України.

Тут я буду співпрацювати з європейськими громадами, налагоджувати з ними зв’язки задля плідної співпраці та покращення життя жителів Визирської громади, - Майя Бочарова, учасниця проєкту з написання грантів в Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України.

  На думку Маї Бочарової, серед найважливіших питань, які хвилюють молодь є працевлаштування з гідною зарплатнею, житлова проблема та дозвілля. Далі всім учасникам запропонували до наступної зустрічі, яка відбудеться наступного місяця, підготувати власне бачення розвитку населених пунктів громади та свою роль в цьому процесі. Вже найближчим часом планують обрати голову, секретаря та членів Молодіжної ради, а також обговорити порядок проведення засідань нового молодіжного осередку.

Друк
Схожі новини:
Міністерство розвитку громад і територій розглянуло перспективний план Одеської області (фото)16:49
20 січ
У селі Визирка нагородили переможців конкурсу "Найкраще святкове оформлення садиби" (фото, відео)15:30
20 січ
Регіональний центр економічних досліджень склав рейтинг кращих громад15:00
20 січ
Капітальне розширення: Визирська сільрада планує збільшити територію дитячого садочка "Пролісок" (фото)14:16
20 січ
Віталій Кутателадзе: "У Визирській громаді є потенціал, який потрібно використовувати"12:00
20 січ
Порт "Південний": катеру "Арктур" виповнилося 30 рокі11:00
20 січ
Лиманський РЕМ: Крижанівка, Ліски, Красносілка та Кордон залишаться без електрики09:30
20 січ
Рання діагностика онкологічних захворювань стане безоплатною у 2020 році12:00
18 січ
Віталій Кутателадзе: "Я часто чую, що люди приїжджають до Визирки й залишаються тут жити - це найкраща похвала"11:00
18 січ
Доброслав привітали з Різдвом дзвінкими колядками (фото)10:00
18 січ
У Красносілці відбудеться тренінг для ОСББ15:00
17 січ
З нового року змінилася ставка збору пенсійного страхування за першу реєстрацію транспорту14:00
17 січ
Багато лебедів та перелітних птахів. На Тилігулі провели переоблік пернатих (фото)13:00
17 січ
У Визирці обиратимуть садибу з найкращою святковою ілюмінацією (відео)12:00
17 січ
Доброславські футболісти - у фіналі чемпіонату Одещини "Дитяча ліга"11:00
17 січ
"Доступні ліки" - у Першотравневому: відтепер у соціальній аптеці можна придбати необхідні медикаменти (фото)10:00
17 січ
У разі снігопаду - Южне готове до ліквідації (фото)15:00
16 січ
Він поруч: симптоми онкозахворювань, які не можна ігнорувати14:00
16 січ
У недільній школі "Радонеж" в Кошарах відсвяткували Різдво (фото)13:00
16 січ
Живіт "збунтувався". Як відновити нормальну роботу ШКТ після свят?12:00
16 січ
Освітяни Визирської громади обмінювалися досвідом (фото)11:00
16 січ
На Тилігулі проводять переоблік птахів09:00
16 січ
До поліціянтів Лиманщини завітали щедрівники15:00
15 січ
Олег Кутателадзе: "Сьогодні в руках у людей майбутнє їх громади"14:00
15 січ
Всією Визиркою - на млинці (фото)13:00
15 січ
TOP