» » Молодіжна рада: у Першотравневому хабі відбулася зустріч молоді з керівництвом Визирської сільради (фото)

Молодіжна рада: у Першотравневому хабі відбулася зустріч молоді з керівництвом Визирської сільради (фото)

Молодіжна рада: у Першотравневому хабі відбулася зустріч молоді з керівництвом Визирської сільради (фото)

  У порядку денному робочої зустрічі з молоддю Визирської громади ключовими темами стали перспективи розвитку ОТГ та роль молодого покоління у відбудові тут заможних населених пунктів, обговорення положень Молодіжної ради та роль молоді в розбудові.

  Серед учасників заходу: голова Визирської сільради Валерій Стоілакі, начальник відділу освіти Визирської ОТГ Валентина Харламбова, депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе, професор, доктор економічних наук Володимир Осипов, а також інші представники профільних вишів з Одеси – викладачі та науковці. Слід зазначити, що сам факт утворення Молодіжної ради саме у сільській місцевості вже є надзвичайним, адже практика роботи подібного органу існує лише в Одесі та Харкові при міських головах.Молодіжна рада: у Першотравневому хабі відбулася зустріч молоді з керівництвом Визирської сільради.Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради. 

Перед новим роком було прийнято Положення про Молодіжну раду сесією Визирської сільської ради. Відповідно до того положення має сформуватися Молодіжна рада з осіб віком від 16-и до 35-и років у кількості 15-и осіб. Нині відбулося засідання ініціативної групи, яка складається жителів населених пунктів громади: Любополя, Визирки, Першотравневого. Це й учнівська, й студентська молодь та молодь, що працює на підприємствах, розташованих на території громади, - Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради. 

Молодіжна рада: у Першотравневому хабі відбулася зустріч молоді з керівництвом Визирської сільради.  З молоддю громади поспілкувався депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе. Він, як людина з багатим досвідом, розповів про те, як втілював різні інфраструктурні та бізнес-проєкти, серед яких є створення наймасштабнішого транспортного вузла "ТІС". Від щирого серця побажав молодим людям обирати правильні цілі та акцентував, що на них покладаються великі надії у роботі Молодіжної ради.

Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Я бачу там творчу раду, де зберуться лідери громади, які будуть прагнути у перспективі керувати своєю громадою. В даному випадку, вести молодіжну політику, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  За словами Олега Кутателадзе, молодіжний осередок повинен стати "містком" між жителями певного населеного пункту, які представлятимуть у раді інтереси рідної громади. Також мотивувати своїм прикладом іншу молодь до активних дій щодо покращення життя у своєму селі.Молодіжна рада: у Першотравневому хабі відбулася зустріч молоді з керівництвом Визирської сільради.Молодіжна рада: у Першотравневому хабі відбулася зустріч молоді з керівництвом Визирської сільради.  Голова Визирської сільської ради Валерій Стоілакі висловив слова подяки від зустрічі, яка відбулася у приміщенні Першотравневого НВК. Запевнив, що зробить все необхідне задля розвитку молодіжного руху. Керівництво громади буде ділитися досвідом з молоддю. Це великий шанс для молодих людей себе проявити. А починати можна зі створення проєктів для отримання європейських грантів у різних галузях. З цікавою розповіддю саме про інновації виступив професор, доктор економічних наук Володимир Осипов, який озвучив бюджетну статистику сільських громад у Європі, як приклад який треба наслідувати, аби наблизитись до світових стандартів. Приємно бачити те, що молоді до вподоби отримувати нові знання та прагнути кращого. Ділиться учасниця проєкту з написання грантів в Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Майя Бочарова. Майя Бочарова, учасниця проєкту з написання грантів в Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України.

Тут я буду співпрацювати з європейськими громадами, налагоджувати з ними зв’язки задля плідної співпраці та покращення життя жителів Визирської громади, - Майя Бочарова, учасниця проєкту з написання грантів в Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України.

  На думку Маї Бочарової, серед найважливіших питань, які хвилюють молодь є працевлаштування з гідною зарплатнею, житлова проблема та дозвілля. Далі всім учасникам запропонували до наступної зустрічі, яка відбудеться наступного місяця, підготувати власне бачення розвитку населених пунктів громади та свою роль в цьому процесі. Вже найближчим часом планують обрати голову, секретаря та членів Молодіжної ради, а також обговорити порядок проведення засідань нового молодіжного осередку.

Друк
Схожі новини:
Місцеві вибори на новій територіальній основі — найважливіші для кожного жителя громади (відео)14:00
18 вер
Рятівників Лиманського району привітали з професійним святом (фото)13:12
18 вер
ТІС отримав три нагороди Національного морського рейтингу12:00
18 вер
Після об'єднання у Визирську ОТГ Першотравневе зазнало суттєвих змін (відео)11:40
18 вер
На будівництво дороги Одеса-Южне з під'їздами до Одеського порту виділять понад 2 млрд грн11:00
18 вер
У Першотравневому стає світліше: Будинок культури отримав зовнішнє освітлення (фото)10:00
18 вер
Фахівці ТІС-КТ розповіли про особливості роботи на терміналі14:00
17 вер
Стафіровка негабаритних вантажів вимагає ювелірної роботи персоналу ТІС-КТ (відео)13:30
17 вер
Людмила Головко — беззмінна вихователька малечі Першотравневого (відео)13:00
17 вер
Депутатів Лиманської райради скликають на позачергову сесію13:00
17 вер
Олег Кутателадзе: «Ідея створення ТІС була успішно реалізована, хоча «палок в колеса» ми отримали чимало»12:30
17 вер
Дмитрівська школа отримала в подарунок тенісний стіл (фото)12:01
17 вер
У Першотравневому привели до ладу майданчик біля футбольного стадіону (відео)11:30
17 вер
Вибори-2020: в Одеському районі буде вісім округів10:00
17 вер
«Думка в образі» — одеська виставка фотохудожника з Визирки (відео)14:30
16 вер
Школа та дитсадочок у с. Калинівка потребують капремонту (відео)13:22
16 вер
ТІС зробив ставку на контейнери13:04
16 вер
Освітлення в Першотравневому стає якіснішим (відео)12:40
16 вер
На будівництві Крижанівського дитсадка роботи йдуть до завершення12:30
16 вер
Козел з Першотравневого Одеської області потрапив до Національного реєстру рекордів (фото)11:43
16 вер
Дано старт проєкту «Балка у Визирці» (фото)10:00
16 вер
Укрпошта випустила поштову марку з гербом села Фонтанка17:02
15 вер
ТІС відзначив 26-річчя (відео)15:30
15 вер
Першотравневий НВК чекає на новий харчоблок (відео)14:30
15 вер
Олег Кутателадзе: «Якщо людина хоче брати участь в процесі розвитку, вона завжди знайде кошти»14:00
15 вер
TOP