Минулий рік був визначальним для Доброслава по багатьох напрямкам. Дороги, водозабезпечення, доброустрій та створення нових зон відпочинку, землеустрій та управління комунальним майном, реалізація Програми у сфері освіти та культури, екологія та безпечний простір. Багато з розвитку інфраструктури райцентру та прилеглих територій, а також з оновлення інженерних мереж дозволяє реалізувати бюджет. Його було перевиконано. При плані 24 млн 895 тис. грн Доброслав отримав 25 млн 582 тис. грн. Також були залучені додаткові кошти. Власні надходження зросли на 7 млн грн. З бюджетів вищих рівнів, завдяки роботі з депутатами районної, обласної та Верховної Рад, селище отримало ще 13 млн грн.
В цьому році, згідно з реформою децентралізації, Доброславська громада зросте, це додасть завдань і селищній раді.
Соціальний захист - ще одна, окрема й важлива сторінка життя районного центру, додала вона. В межах звіту селищного голови, очільник організації ветеранів Лиманського району Микола Гавриленко зазначив, що прийнято рішення про щомісячну стипендію фронтовикам. На обліку в організації наразі залишилося тільки 11 ветеранів Другої світової. Тим, кому за 90 та більше - з бюджету виділяється по 500 гривень. Загалом на обліку - 15 тис. осіб.
Обговорювали й питання про необхідність збереження соціальної інфраструктури. В межах району у ході реформи децентралізації буде створено 4 ОТГ. Але Доброславу треба залишити чинними музичну школу, спортивний комплекс та районну лікарню.
Очільниця населеного пункту розповіла, що в межах розвитку територій, прилеглих до райцентру, а також продовження перетворення Доброслава, зроблено заявки на гранти по чотирьох дуже масштабних проєктах. Якщо хоч один з них буде підтримано, це може кардинальним чином вплинути на інфраструктуру та культурне життя Доброслава вже у найближчому майбутньому.
Автор: Ганна Фещенко.