» » Ініціативні та відповідальні: слюсарі на підприємстві ТІС - це майстри найвищого рівня (фото)

Ініціативні та відповідальні: слюсарі на підприємстві ТІС - це майстри найвищого рівня (фото)

Ініціативні та відповідальні: слюсарі на підприємстві ТІС - це майстри найвищого рівня (фото)

  На ТІСі використовують велику кількість різноманітної техніки та механізмів. Всі вони забезпечують високий темп та якість роботи при перевалці вантажів. Деякі механізми, які працюють на підприємстві можна побачити далеко не в кожному українському порту, наприклад, такі як рекламер для перевалки сипучих вантажів або вагоноперекидачі. Займатися ремонтом та експлуатацією такої унікальної техніки величезне задоволення для людей з інженерним складом розуму, зізнаються тутешні працівники.

  Олексій Струбицькій прийшов працювати на ТІС у 2009 році, тоді на "ТІС-Вугілля" привезли перший вагоноперекидач й проводився його монтаж. Юний слюсар брав участь в збірці цього обладнання, тому добре вивчив всі вузли та системи. Нині фахівець очолює ділянку обслуговування та ремонту вагоноперекидачів інженерної служби "ТІС-Вугілля". Він впевнений, новому працівникові, який влаштовується слюсарем-ремонтником на його ділянку, вже набагато легше розібратися в тонкощах професії, тому що вже є накопичений досвід попередніх співробітників. До щоденних обов'язків слюсаря по ремонту техніки входить огляд всього обладнання. Є чітка інструкція, що він повинен проконтролювати та внести в протокол за результатами огляду.

  Кожен робітник на ТІСі має можливість кар'єрного росту, а значить отримати ще найцікавішу роботу та вищу зарплату. Для цього необхідно підвищувати свій розряд та постійно навчатися.

  Наприклад, слюсар з ремонту та обслуговування перевантажувальних машин служби механізації КТ займається обслуговуванням всієї перевантажувальної техніки на контейнерному терміналі. Як підкреслює начальник служби механізації "ТІС-КТ" Сергій Мамонтов, це дуже цікава робота зі складною технікою, яку не побачиш ні в одному автослюсарному гаражі.

  Практично всі водії автонавантажувачів й кранівники "ТІС-КТ", колишні механіки та слюсарі, які розуміють пристрій цієї техніки зсередини, всі тонкощі та нюанси, до гвинтиків знають машини, а тому надалі працюють на ній більш ефективно та безпечно. Це відповідальна робота. Але й винагорода адекватна, і соцпакет хороший, і можливість кар'єрного росту є. Крім того, будь-які пропозиції, які покращують роботу підприємства та процес обслуговування або експлуатації, вітаються та заохочуються.

  Для забезпечення швидкого ремонту або обслуговування портальних кранів на "ТІС-КТ", найвіддаленіші з них з ініціативи слюсарів були оснащені набором робочих інструментів. У транспортному вузлі ТІС є власна залізнична станція й парк теплотягів. Є депо, яке найближчим часом планують розширити з урахуванням у величину кількості контейнерних поїздів, які за останні роки зросла від двох до 14 на тиждень.

  На підприємстві, яке здійснює експлуатацію та ремонт рухомого складу залізної дороги спеціаліст номер один - слюсар-ремонтник, в обов’язки якого входить щоденне технічне обслуговування.

  Щоб усі процеси були налаштовані злагоджено і чітко, робітники повинні любити техніку та ставитися до будь-якого механізму як до головоломки, яку цікаво розв'язати.

Сергій Білецький, начальник локомотивного депо ТОВ "ТІС-ЗДУ".

На виробництві, особливо в депо всі люди навчаються та кар’єрно зростають. Я тому постійно змушую людей навчатися, не боятися розібрати вузол, у мене є резервне обладнання. Працівники під контролем досвідчених фахівців розбирають, збирають й підвищують свій розряд. Оскільки зараз йде тенденція, що робітничі професії буду більш оплачувані ніж інженерно-технічні та ця тенденція буде збільшуватися з кожним роком, - Сергій Білецький, начальник локомотивного депо ТОВ "ТІС-ЗДУ".

  Для працевлаштування слюсарем необхідні базові знання, які надають багато училища та технікуми Півдня України. Серед них Одеське професійно-технічне училище машинобудування, Одеське вище професійне училище автомобільного транспорту та інші. Не менш важливо й покликання, якщо успіхи на трудовому терені підвищують самооцінку та надихають до професійного росту, то такій справі варто присвятити своє трудове життя.

Автор: Катерина Гончар.

Друк
У Красносілці стартує конкурс ескізних проєктів в'їзних знаків15:00
13 лип
Рятівники Лиманщини провели профілактичний рейд з метою запобігання виникнення пожеж (фото)14:30
13 лип
Мітинг під Одеською ОДА: жителі Лиманщини проти приєднання до Березівки (фото)14:22
13 лип
Рівні умови для підприємств, незалежно від форми власності, забезпечать сталий економічний розвиток України (фото)13:44
13 лип
Маленькі крижанівці посіли друге місце на «Кубку портів Чорного моря 2020» (фото)13:00
13 лип
У Чорноморському відкрили конкурс на посаду директора «Школи мистецтв»12:00
13 лип
Визирка: важливість Центру надання соціальних послуг (фото)11:00
13 лип
Крижанівка: припинення газопостачання10:00
13 лип
Позачергова сесія в Визирці розглянула низку фінансових питань (фото)12:00
11 лип
Світлана Дідоводюк: «Бути членом «Команди розвитку» почесно»10:00
11 лип
Керівництво Визирської сільради привітало Олену Козьміну з днем народження (фото)17:18
10 лип
Депутати Визирської сільради вирішили направити до Дмитрівської школи понад 1 млн грн (фото)15:14
10 лип
Володимир Татаревський: «Порти витягнуть економіку України»14:30
10 лип
Усі перевірені об’єкти Визирської ОТГ відповідають нормам (фото)14:00
10 лип
Земля – народу?13:11
10 лип
Якщо руки звикли до праці, вона буде до старості в радість11:00
10 лип
Єдина проблема проведення ЗНО в Першотравневому - спека (фото)10:13
10 лип
Визирська ОТГ: у Любополі визначили переможців конкурсу до свята Івана Купала (фото)14:47
09 лип
У Визирці ліквідували наслідки негоди (фото)14:00
09 лип
Співзасновник ТІС має намір переформатувати Impact Hub Odessa13:03
09 лип
Предмети інтер'єру вже чекають свого місця в садибі Курісів (фото)12:41
09 лип
САД виступає замовником будівництва траси з ОМТП до М-2811:00
09 лип
У Визирській ОТГ створюють Мистецьку школу (фото)10:00
09 лип
Доброславців в четвер забезпечуватимуть водою з цистерн09:16
09 лип
Пішоходам Вапнярки стало безпечніше перетинати проїжджу частину15:00
08 лип
TOP