» » Ініціативні та відповідальні: слюсарі на підприємстві ТІС - це майстри найвищого рівня (фото)

Ініціативні та відповідальні: слюсарі на підприємстві ТІС - це майстри найвищого рівня (фото)

Ініціативні та відповідальні: слюсарі на підприємстві ТІС - це майстри найвищого рівня (фото)

  На ТІСі використовують велику кількість різноманітної техніки та механізмів. Всі вони забезпечують високий темп та якість роботи при перевалці вантажів. Деякі механізми, які працюють на підприємстві можна побачити далеко не в кожному українському порту, наприклад, такі як рекламер для перевалки сипучих вантажів або вагоноперекидачі. Займатися ремонтом та експлуатацією такої унікальної техніки величезне задоволення для людей з інженерним складом розуму, зізнаються тутешні працівники.

  Олексій Струбицькій прийшов працювати на ТІС у 2009 році, тоді на "ТІС-Вугілля" привезли перший вагоноперекидач й проводився його монтаж. Юний слюсар брав участь в збірці цього обладнання, тому добре вивчив всі вузли та системи. Нині фахівець очолює ділянку обслуговування та ремонту вагоноперекидачів інженерної служби "ТІС-Вугілля". Він впевнений, новому працівникові, який влаштовується слюсарем-ремонтником на його ділянку, вже набагато легше розібратися в тонкощах професії, тому що вже є накопичений досвід попередніх співробітників. До щоденних обов'язків слюсаря по ремонту техніки входить огляд всього обладнання. Є чітка інструкція, що він повинен проконтролювати та внести в протокол за результатами огляду.

  Кожен робітник на ТІСі має можливість кар'єрного росту, а значить отримати ще найцікавішу роботу та вищу зарплату. Для цього необхідно підвищувати свій розряд та постійно навчатися.

  Наприклад, слюсар з ремонту та обслуговування перевантажувальних машин служби механізації КТ займається обслуговуванням всієї перевантажувальної техніки на контейнерному терміналі. Як підкреслює начальник служби механізації "ТІС-КТ" Сергій Мамонтов, це дуже цікава робота зі складною технікою, яку не побачиш ні в одному автослюсарному гаражі.

  Практично всі водії автонавантажувачів й кранівники "ТІС-КТ", колишні механіки та слюсарі, які розуміють пристрій цієї техніки зсередини, всі тонкощі та нюанси, до гвинтиків знають машини, а тому надалі працюють на ній більш ефективно та безпечно. Це відповідальна робота. Але й винагорода адекватна, і соцпакет хороший, і можливість кар'єрного росту є. Крім того, будь-які пропозиції, які покращують роботу підприємства та процес обслуговування або експлуатації, вітаються та заохочуються.

  Для забезпечення швидкого ремонту або обслуговування портальних кранів на "ТІС-КТ", найвіддаленіші з них з ініціативи слюсарів були оснащені набором робочих інструментів. У транспортному вузлі ТІС є власна залізнична станція й парк теплотягів. Є депо, яке найближчим часом планують розширити з урахуванням у величину кількості контейнерних поїздів, які за останні роки зросла від двох до 14 на тиждень.

  На підприємстві, яке здійснює експлуатацію та ремонт рухомого складу залізної дороги спеціаліст номер один - слюсар-ремонтник, в обов’язки якого входить щоденне технічне обслуговування.

  Щоб усі процеси були налаштовані злагоджено і чітко, робітники повинні любити техніку та ставитися до будь-якого механізму як до головоломки, яку цікаво розв'язати.

Сергій Білецький, начальник локомотивного депо ТОВ "ТІС-ЗДУ".

На виробництві, особливо в депо всі люди навчаються та кар’єрно зростають. Я тому постійно змушую людей навчатися, не боятися розібрати вузол, у мене є резервне обладнання. Працівники під контролем досвідчених фахівців розбирають, збирають й підвищують свій розряд. Оскільки зараз йде тенденція, що робітничі професії буду більш оплачувані ніж інженерно-технічні та ця тенденція буде збільшуватися з кожним роком, - Сергій Білецький, начальник локомотивного депо ТОВ "ТІС-ЗДУ".

  Для працевлаштування слюсарем необхідні базові знання, які надають багато училища та технікуми Півдня України. Серед них Одеське професійно-технічне училище машинобудування, Одеське вище професійне училище автомобільного транспорту та інші. Не менш важливо й покликання, якщо успіхи на трудовому терені підвищують самооцінку та надихають до професійного росту, то такій справі варто присвятити своє трудове життя.

Автор: Катерина Гончар.

Друк
На ТІСі зустрічали голову Укрзалізниці (фото)17:00
23 жов
Олег Кутателадзе отримав диплом проєкта «100 найвпливовіших одеситів» (фото)16:00
23 жов
Олег Кутателадзе: «5 років тривала боротьба за створення Визирської громади»15:04
23 жов
Визирська ОТГ: в Ранжевому вирішили проблему з водою (відео)14:00
23 жов
Визирська ОТГ: в Ранжевому вирішили проблему з водою (фото)13:54
23 жов
Олег Кутателадзе: «Ми довго судилися, але виграли цю справу»13:00
23 жов
У селі Першотравневе по вул. Центральній, побудували сучасний дитячий майданчик (відео)12:30
23 жов
Київську у Першотравневому заасфальтують найближчим часом (фото)12:00
23 жов
Вулиці Мічуріна та Київська у селі Першотравневе будуть з асфальтованою дорогою (відео)11:00
23 жов
У Першотравневому скоро заасфальтують ще дві вулиці (фото)10:30
23 жов
Олег Кутателадзе: «На місцях кандидата обирають громади, люди, які його знають і довіряють» (відео)10:00
23 жов
Визирська сільрада та Доброславська селищна рада вирішили об'єднатися задля розвитку своїх громад (відео)09:27
23 жов
РЛП «Тилігульський» в очікуванні наступного сезону (фоторепортаж)09:00
23 жов
Олег Кутателадзе: надалі Сичавка зможе активно розвиватися (відео)18:25
22 жов
У Першотравневому на вул. Центральній побудували дитячий майданчик (фото)17:00
22 жов
Олег Кутателадзе: «Сьогодні на ТІС найбільша припортова залізнича станція»16:28
22 жов
Як в ТІС автомобілі розформовують15:00
22 жов
В селі Кінне встановили нову гойдалку для самих маленьких місцевих жителів (відео)14:00
22 жов
Дві місцевих ради — Визирська та Доброславська — підписали меморандум (фото)13:30
22 жов
У селі Кордон останнім часом з’явилося декілька нових об’єктів (відео)12:30
22 жов
У Кінному Визирської громади привітали з 96-річчям Анатолія Березовського (фото)12:24
22 жов
Українсько-німецький проєкт NEXUS охоплює й Тилігул (фото)12:20
22 жов
У Визирці та Порту стає ще світліше (фото)12:11
22 жов
Інна Ілюсь: «Я людина активної життєвої позиції, дуже люблю своє село, та мені не байдуже його майбутнє» (відео)11:30
22 жов
У Визирській ОТГ відбувся конкурс «Міні-міс і Міні-містер Зоря Труда 2020» (відео)10:31
22 жов
TOP