» » Ініціативні та відповідальні: слюсарі на підприємстві ТІС - це майстри найвищого рівня (фото)

Ініціативні та відповідальні: слюсарі на підприємстві ТІС - це майстри найвищого рівня (фото)

Ініціативні та відповідальні: слюсарі на підприємстві ТІС - це майстри найвищого рівня (фото)

  На ТІСі використовують велику кількість різноманітної техніки та механізмів. Всі вони забезпечують високий темп та якість роботи при перевалці вантажів. Деякі механізми, які працюють на підприємстві можна побачити далеко не в кожному українському порту, наприклад, такі як рекламер для перевалки сипучих вантажів або вагоноперекидачі. Займатися ремонтом та експлуатацією такої унікальної техніки величезне задоволення для людей з інженерним складом розуму, зізнаються тутешні працівники.

  Олексій Струбицькій прийшов працювати на ТІС у 2009 році, тоді на "ТІС-Вугілля" привезли перший вагоноперекидач й проводився його монтаж. Юний слюсар брав участь в збірці цього обладнання, тому добре вивчив всі вузли та системи. Нині фахівець очолює ділянку обслуговування та ремонту вагоноперекидачів інженерної служби "ТІС-Вугілля". Він впевнений, новому працівникові, який влаштовується слюсарем-ремонтником на його ділянку, вже набагато легше розібратися в тонкощах професії, тому що вже є накопичений досвід попередніх співробітників. До щоденних обов'язків слюсаря по ремонту техніки входить огляд всього обладнання. Є чітка інструкція, що він повинен проконтролювати та внести в протокол за результатами огляду.

  Кожен робітник на ТІСі має можливість кар'єрного росту, а значить отримати ще найцікавішу роботу та вищу зарплату. Для цього необхідно підвищувати свій розряд та постійно навчатися.

  Наприклад, слюсар з ремонту та обслуговування перевантажувальних машин служби механізації КТ займається обслуговуванням всієї перевантажувальної техніки на контейнерному терміналі. Як підкреслює начальник служби механізації "ТІС-КТ" Сергій Мамонтов, це дуже цікава робота зі складною технікою, яку не побачиш ні в одному автослюсарному гаражі.

  Практично всі водії автонавантажувачів й кранівники "ТІС-КТ", колишні механіки та слюсарі, які розуміють пристрій цієї техніки зсередини, всі тонкощі та нюанси, до гвинтиків знають машини, а тому надалі працюють на ній більш ефективно та безпечно. Це відповідальна робота. Але й винагорода адекватна, і соцпакет хороший, і можливість кар'єрного росту є. Крім того, будь-які пропозиції, які покращують роботу підприємства та процес обслуговування або експлуатації, вітаються та заохочуються.

  Для забезпечення швидкого ремонту або обслуговування портальних кранів на "ТІС-КТ", найвіддаленіші з них з ініціативи слюсарів були оснащені набором робочих інструментів. У транспортному вузлі ТІС є власна залізнична станція й парк теплотягів. Є депо, яке найближчим часом планують розширити з урахуванням у величину кількості контейнерних поїздів, які за останні роки зросла від двох до 14 на тиждень.

  На підприємстві, яке здійснює експлуатацію та ремонт рухомого складу залізної дороги спеціаліст номер один - слюсар-ремонтник, в обов’язки якого входить щоденне технічне обслуговування.

  Щоб усі процеси були налаштовані злагоджено і чітко, робітники повинні любити техніку та ставитися до будь-якого механізму як до головоломки, яку цікаво розв'язати.

Сергій Білецький, начальник локомотивного депо ТОВ "ТІС-ЗДУ".

На виробництві, особливо в депо всі люди навчаються та кар’єрно зростають. Я тому постійно змушую людей навчатися, не боятися розібрати вузол, у мене є резервне обладнання. Працівники під контролем досвідчених фахівців розбирають, збирають й підвищують свій розряд. Оскільки зараз йде тенденція, що робітничі професії буду більш оплачувані ніж інженерно-технічні та ця тенденція буде збільшуватися з кожним роком, - Сергій Білецький, начальник локомотивного депо ТОВ "ТІС-ЗДУ".

  Для працевлаштування слюсарем необхідні базові знання, які надають багато училища та технікуми Півдня України. Серед них Одеське професійно-технічне училище машинобудування, Одеське вище професійне училище автомобільного транспорту та інші. Не менш важливо й покликання, якщо успіхи на трудовому терені підвищують самооцінку та надихають до професійного росту, то такій справі варто присвятити своє трудове життя.

Автор: Катерина Гончар.

Друк
На ТІСі профілактична робота для запобігання коронавірусу ведеться за кількома напрямками (фото)18:20
07 кві
У Визирській ОТГ розпочато ремонт доріг (фото)17:45
07 кві
КМУ: обов’язок забезпечення себе масками покладається на відвідувачів17:29
07 кві
В Каїрах дезінфекція приміщень проводиться кожного дня (фото)17:10
07 кві
Лиманська лікарня отримала засоби індивідуального захисту від небайдужих громадян (фото)16:55
07 кві
Одеська ОДА дає поради, як доглядати за хворим на коронавірус вдома10:00
07 кві
Визирська ОТГ об'єднала зусилля: пожежники допомагають владі вживати карантинні заходи (фото)15:31
06 кві
У Крижанівці триває будівництво дитячого садка (фотофакт)14:00
06 кві
У Першотравневому відкрилался гаряча лінія13:00
06 кві
Виклики в Лиманському районі разом з колегами обслуговує й очільник 9-ї підстанції швидкої12:32
06 кві
Микола Голубятников: щоб впоратися з коронавірусом, потрібна громадянська самоорганізація12:01
06 кві
Платформа TradeLens допомагає потужностям ТІС підключатися до інновацій10:00
06 кві
У Доброславі проводять благоустрій останньої частини парку Слави та дезінфікують територію селища (фото)12:00
04 кві
Група терміналів ТІС вже перерахувала в національний фонд боротьби з коронавірусом майже 33 млн грн11:00
04 кві
У Крижанівській сільраді волонтери розносять продуктові замовлення соціально незахищеним верствам населення (фото)10:00
04 кві
Жителі Визирської ОТГ, у разі потреби, можуть дистанційно звернутися за допомогою до депутатів та волонтерів (фото)17:06
03 кві
Лиманський район: представники ринків та магазинів дотримуються усіх епідемічних норм (фото)15:28
03 кві
У період карантину співробітники ТІСу захищені згідно з усіма вимогами13:16
03 кві
Наталія Сивак: "Маючи такий бюджет, ми маємо і велику відповідальність"12:00
03 кві
ЄС допоможе Україні у боротьбі проти коронавірусу11:00
03 кві
Микола Голубятников: вантажі, що прямують до України, цілком безпечні10:00
03 кві
У Визирці почали обприскувати вулиці дезінфекційним розчином (фото)14:25
02 кві
Кабмін посилив карантинні заходи13:15
02 кві
Визирська амбулаторія отримала транспорт для виїзду до пацієнтів (фото)12:56
02 кві
Тетяна Чіфліклій: у Лиманському районі є місця, куди лікарі швидкої можуть дістатися тільки пішки12:00
02 кві
TOP