» » ТІС: нові винаходи в 3D-лабораторії

ТІС: нові винаходи в 3D-лабораторії

ТІС: нові винаходи в 3D-лабораторії

  На підприємстві ТІС-КТ трудиться талановитий винахідник Руслан Ларюнін. Він був ідейним натхненником створення 3D-лабораторії в рамках системи раціонального виробництва і виготовив своїми руками вже кілька нових приладів. Крім того, винахідник працював над удосконаленням свого 3D-принтера.Руслан Ларюнін, інженер з автоматизації ТІС - КТ.

Ми домоглися, чого хотіли: область друку у приладу вийшла навіть вище заявленої. Спочатку ми говорили про 300х300 мм, а зараз 3D-принтер витримує 320х320 мм при висоті 450 мм. При цьому у нього стабільний друк. Тривалість одночасного друкування, тієї, що я перевіряв, 8 годин. Електроніка працює прекрасно, ніяких програмних збоїв не було. Система підтримує задану температуру друку + -3 ° С, немає проблем з охолодженням плат управління та моторів, - Руслан Ларюнін, інженер з автоматизації ТІС-КТ.

  За його словами, зараз дуже зажадані демпферні втулки з'єднання мотора-редуктора для кранів Nelcon і два типи втулок різних розмірів для спредерів ZPMC і BROMMA.

Замовляти одну з них дуже дорого і довго, а в нашій 3D-лабораторії виготовили за 3-4 години! Нещодавно отримав техзавдання зробити дистанційне керування з пультом для одного з проєктів ТІС-КТ, успішно його виконав, - Руслан Ларюнін, інженер з автоматизації ТІС-КТ.

  Крім цього, в лабораторії вже зібраний і запущений 3D-сканер. Він працює таким чином. Береться деталь, яку складно накреслити, наприклад, корпусні або неправильної геометрії, складного радіуса тощо. Її ставлять на стіл, запускають платформу, потім регулюють висоту підйому модуля сканера для точного фокусування та запускають програмне забезпечення. На виході отримуємо готовий для друку тривимірний об'єкт з можливістю його редагування в графічних редакторах. За твердженням винахідника, таким способом можна пропрацювати будь-яку конструкцію.

Я вам навіть більше скажу: ця умова спеціально опрацьовано, адже підприємство у нас інноваційне, і ми тільки можемо припускати, що будемо на ньому сканувати в майбутньому! На 3D-сканері можна сканувати будь-який предмет від 5 см в діаметрі до розмірів дорослої людини. А взявши модуль сканера в руки, можна сканувати як предмети інтер'єру, так і будівлі, приміщення, об'єкти, - Руслан Ларюнін, інженер з автоматизації ТІС-КТ.

  Ідея створення 3D-сканера, розповідає інженер, народилася на основі отриманого раніше досвіду. Руслан Ларюнін - колишній слюсар, електромонтер, слюсар КВПіА, а тепер інженер з автоматизації. Але винахідництво - це не професія, а покликання. 

Мені подобається створювати. Спочатку з'явилася ідея, потім в різних джерелах шукав, як її реалізувати, тому що немає готового рішення в одному місці. В інтернеті я знайшов деякі напрацювання, дізнався, що з модуля датчиків консолі Xbox можна зробити хорошу головку сканера, диск з дюралюмінію товщиною 5 мм. А далі я все розробив сам: кінематику, корпус і деталі, надруковані на 3D-принтері, і крокові мотори на програмному управлінні, - Руслан Ларюнін, інженер з автоматизації ТІС-КТ.

  Подальші плани, зазначає інженер, залежать від тих завдань, які будуть надходити. Його завдання зробити так, щоб обладнання лабораторії виконувало всі технічні завдання. Є напрацювання за проєктом "ЧПУ фрезерно-гравірувальний верстат з областю обробки 600х900 мм, з можливістю заміни головки шпинделя на лазер". Але винахідник радий приступити до реалізації нових проєктів і виконання друку будь-яких необхідних деталей для терміналів ТІС.

  За матеріалами газети "Наш TIS" №1 від січня 2020 року.

Друк
Місцеві вибори на новій територіальній основі — найважливіші для кожного жителя громади (відео)14:00
18 вер
Рятівників Лиманського району привітали з професійним святом (фото)13:12
18 вер
ТІС отримав три нагороди Національного морського рейтингу12:00
18 вер
Після об'єднання у Визирську ОТГ Першотравневе зазнало суттєвих змін (відео)11:40
18 вер
На будівництво дороги Одеса-Южне з під'їздами до Одеського порту виділять понад 2 млрд грн11:00
18 вер
У Першотравневому стає світліше: Будинок культури отримав зовнішнє освітлення (фото)10:00
18 вер
Фахівці ТІС-КТ розповіли про особливості роботи на терміналі14:00
17 вер
Стафіровка негабаритних вантажів вимагає ювелірної роботи персоналу ТІС-КТ (відео)13:30
17 вер
Людмила Головко — беззмінна вихователька малечі Першотравневого (відео)13:00
17 вер
Депутатів Лиманської райради скликають на позачергову сесію13:00
17 вер
Олег Кутателадзе: «Ідея створення ТІС була успішно реалізована, хоча «палок в колеса» ми отримали чимало»12:30
17 вер
Дмитрівська школа отримала в подарунок тенісний стіл (фото)12:01
17 вер
У Першотравневому привели до ладу майданчик біля футбольного стадіону (відео)11:30
17 вер
Вибори-2020: в Одеському районі буде вісім округів10:00
17 вер
«Думка в образі» — одеська виставка фотохудожника з Визирки (відео)14:30
16 вер
Школа та дитсадочок у с. Калинівка потребують капремонту (відео)13:22
16 вер
ТІС зробив ставку на контейнери13:04
16 вер
Освітлення в Першотравневому стає якіснішим (відео)12:40
16 вер
На будівництві Крижанівського дитсадка роботи йдуть до завершення12:30
16 вер
Козел з Першотравневого Одеської області потрапив до Національного реєстру рекордів (фото)11:43
16 вер
Дано старт проєкту «Балка у Визирці» (фото)10:00
16 вер
Укрпошта випустила поштову марку з гербом села Фонтанка17:02
15 вер
ТІС відзначив 26-річчя (відео)15:30
15 вер
Першотравневий НВК чекає на новий харчоблок (відео)14:30
15 вер
Олег Кутателадзе: «Якщо людина хоче брати участь в процесі розвитку, вона завжди знайде кошти»14:00
15 вер
TOP