» » Василь Приймак: "Зберегти людське життя - це найголовніше"

Василь Приймак: "Зберегти людське життя - це найголовніше"

Василь Приймак: "Зберегти людське життя - це найголовніше"

  Після прийняття відповідних рішень Кабінетом Міністрів України щодо вжиття невідкладних заходів з протидії поширенню пандемії, в Лиманської РДА негайно 13 березня видали відповідне Розпорядження про створення оперативного штабу. Штаб протягом минулого тижня провів вже чотири засідання одночасно з комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС). На засіданні 16 березня затвердили комплекс заходів, зафіксованих в протоколі №7 згаданої комісії. Негайно, в той же вечір, довели їх до органів місцевого самоврядування, які також оперативно прийняли свої рішення. Наприклад, Красносільська ОТГ вже наступного ранку надіслала свій протокол, врахувавши положення документу комісії. У ньому передбачено конкретні заходи з недопущення захворювання на територію або, якщо таке станеться, проведення ефективних заходів лікування хворих.

  За даними місцевої влади, районна лікарня та сільські ФАПи також готуються до цієї роботи. Вони забезпечені всіма матеріалами та препаратами. На перший період є індивідуальні засоби захисту. Готуючи лікарню, як можливий центр медичного округу, з районного бюджету виділялися немалі кошти на ремонт приміщень, придбання сучасного обладнання та збереження медичних кадрів. Тому з цього боку лікарня готова.Василь Приймак, голова Лиманської райдержадміністрації, начальник оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню захворювання на коронавірус.

Що стосується наявності засобів саме проти коронавірусу, то у нас немає масок, респіраторів, достатньої кількості захисних костюмів, щитків. Шукаємо можливості для їх придбання, ставимо це питання перед зверхніми органами. Зокрема, про це йшла мова під час селектору з обласною владою. Для цього потрібні не лише гроші, а й законодавча база, бо необхідно провести тендери по закупівлі. На жаль, в цій ситуації різко піднялися ціни, зокрема, на маски, що зовсім не виправдано. Це стосується і цін на продукти, - Василь Приймак, голова Лиманської райдержадміністрації, начальник оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню захворювання на коронавірус.

  На селекторі представники районів Одеської області підіймали питання про необхідність регулювання цінової політики в цих складних умовах, додав чиновник.

  Згідно з урядовими рішеннями, припинено рух громадського транспорту по території району, а також закрито усі магазини та ринки з непродовольчими товарами.

  Але вживаються заходи, щоб безперебійно працювали усі організації та підприємства, які забезпечують життєдіяльність району. Працюватимуть продовольчі магазини, аптеки, АЗС, банки та страхові компанії, комунальні, водоканал, газові та РЕМ підприємства.

  Тимчасово в органах влади припинено приймання громадян. Однак дії влади спрямовані на те, щоб забезпечити нормальне функціонування життєдіяльності району і кожного громадянина. Особлива увага, підкреслив голова РДА, має бути приділена літнім людям, щоб вони отримували допомогу, не виходячи з дому. Це передбачено заходами кожної сільської або селищної ради.

Якщо у вас є запитання або виникли проблеми, повідомляйте про це на телефони або електронні засоби. Тому ми звернулися до редакції газети "Слава хлібороба" опублікувати їх (випуск №11 від 21.03.2020 р., стор. 2.). У цій ситуації дуже важливо, щоб громадяни вчасно отримували повну і необхідну інформацію, - Василь Приймак, голова Лиманської райдержадміністрації, начальник оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню захворювання на коронавірус.

  Він закликав усіх громадян, керівників органів місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, керівників організацій та підприємств об’єднатися у цей нелегкий для країни час задля того, щоб подолати хворобу.

Ми не повинні допустити її у нас, а тим більше втратити найдорожче - чиєсь людське життя, - Василь Приймак, голова Лиманської райдержадміністрації, начальник оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню захворювання на коронавірус.

  За матеріалами газети "Слава хлібороба" №11 від 21.03.2020 року.

Друк
РЛП "Тилігульський" щодня бажає доброго ранку шанувальникам (фото)14:06
06 лип
Мобільна група Визирської сільради провела чергову інспекцію магазинів (фото)13:00
06 лип
Поліціантів Лиманщини привітали з річницею НПУ (фоторепортаж)12:00
06 лип
Колектив РЛП «Тилігульський» відмічає професійне свято (фото)11:00
06 лип
Частину центральної площі Любополю вже вистелено плиткою (фото)10:00
06 лип
У Ілічанці встановлять знаки для вантажівок12:00
04 лип
У минулому сезоні термінал Neptune обробив понад 2,5 млн т зерна11:00
04 лип
Фонтанка дочекалася робіт з благоустрою (фото)10:00
04 лип
У Лиманському районі привітали зі 105-м днем народження найстарішу жительку (фото)16:12
03 лип
Громади не залежатимуть від районів: відповідний законопроєкт готовий до голосування у ВРУ14:00
03 лип
У Любополі оголосили конкурс до свята Івана Купала13:13
03 лип
У Фонтанському ЦНАПі змінено графік прийому громадян13:01
03 лип
ССД Лиманського району прозвітувала про проведення Року дитини. Прийомні та опікунські сім’ї чекають на телевізори (фото)11:00
03 лип
У Доброславі привітали з ювілеєм Надію Годину10:00
03 лип
В Іванове Красносільської ОТГ пройшли заходи до Дня боротьби з наркотиками (фото)16:46
02 лип
У Доброславі живе волонтер, що збирає за односельцями сміття14:00
02 лип
У Визирській громаді вирішили застосувати в боротьбі з амброзією комбінований метод13:00
02 лип
У с. Іванове зроблено основу під башту Рожновського (фото)12:00
02 лип
Населенні пункти Лиманського району знов залишаються без води11:00
02 лип
Модернізація обладнання та оптимізація технологій - запорука рекордів ТІС (фото)10:00
02 лип
У Красносілці підбили підсумки молодіжного квесту (фоторепортаж)16:08
01 лип
Одеська ОДА: обіцяти - не означає виконати15:39
01 лип
У селах Лиманського району проводитимуть обробку посівів гербіцидом та інсектицидом (фото)12:50
01 лип
На Тилігульському лимані зацвіли латаття (фотофакт)12:00
01 лип
Крижанівський ЦНАП Лиманського району вперше надав комплексну послугу11:00
01 лип
TOP