» » Василь Приймак: "Зберегти людське життя - це найголовніше"

Василь Приймак: "Зберегти людське життя - це найголовніше"

Василь Приймак: "Зберегти людське життя - це найголовніше"

  Після прийняття відповідних рішень Кабінетом Міністрів України щодо вжиття невідкладних заходів з протидії поширенню пандемії, в Лиманської РДА негайно 13 березня видали відповідне Розпорядження про створення оперативного штабу. Штаб протягом минулого тижня провів вже чотири засідання одночасно з комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС). На засіданні 16 березня затвердили комплекс заходів, зафіксованих в протоколі №7 згаданої комісії. Негайно, в той же вечір, довели їх до органів місцевого самоврядування, які також оперативно прийняли свої рішення. Наприклад, Красносільська ОТГ вже наступного ранку надіслала свій протокол, врахувавши положення документу комісії. У ньому передбачено конкретні заходи з недопущення захворювання на територію або, якщо таке станеться, проведення ефективних заходів лікування хворих.

  За даними місцевої влади, районна лікарня та сільські ФАПи також готуються до цієї роботи. Вони забезпечені всіма матеріалами та препаратами. На перший період є індивідуальні засоби захисту. Готуючи лікарню, як можливий центр медичного округу, з районного бюджету виділялися немалі кошти на ремонт приміщень, придбання сучасного обладнання та збереження медичних кадрів. Тому з цього боку лікарня готова.Василь Приймак, голова Лиманської райдержадміністрації, начальник оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню захворювання на коронавірус.

Що стосується наявності засобів саме проти коронавірусу, то у нас немає масок, респіраторів, достатньої кількості захисних костюмів, щитків. Шукаємо можливості для їх придбання, ставимо це питання перед зверхніми органами. Зокрема, про це йшла мова під час селектору з обласною владою. Для цього потрібні не лише гроші, а й законодавча база, бо необхідно провести тендери по закупівлі. На жаль, в цій ситуації різко піднялися ціни, зокрема, на маски, що зовсім не виправдано. Це стосується і цін на продукти, - Василь Приймак, голова Лиманської райдержадміністрації, начальник оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню захворювання на коронавірус.

  На селекторі представники районів Одеської області підіймали питання про необхідність регулювання цінової політики в цих складних умовах, додав чиновник.

  Згідно з урядовими рішеннями, припинено рух громадського транспорту по території району, а також закрито усі магазини та ринки з непродовольчими товарами.

  Але вживаються заходи, щоб безперебійно працювали усі організації та підприємства, які забезпечують життєдіяльність району. Працюватимуть продовольчі магазини, аптеки, АЗС, банки та страхові компанії, комунальні, водоканал, газові та РЕМ підприємства.

  Тимчасово в органах влади припинено приймання громадян. Однак дії влади спрямовані на те, щоб забезпечити нормальне функціонування життєдіяльності району і кожного громадянина. Особлива увага, підкреслив голова РДА, має бути приділена літнім людям, щоб вони отримували допомогу, не виходячи з дому. Це передбачено заходами кожної сільської або селищної ради.

Якщо у вас є запитання або виникли проблеми, повідомляйте про це на телефони або електронні засоби. Тому ми звернулися до редакції газети "Слава хлібороба" опублікувати їх (випуск №11 від 21.03.2020 р., стор. 2.). У цій ситуації дуже важливо, щоб громадяни вчасно отримували повну і необхідну інформацію, - Василь Приймак, голова Лиманської райдержадміністрації, начальник оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню захворювання на коронавірус.

  Він закликав усіх громадян, керівників органів місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, керівників організацій та підприємств об’єднатися у цей нелегкий для країни час задля того, щоб подолати хворобу.

Ми не повинні допустити її у нас, а тим більше втратити найдорожче - чиєсь людське життя, - Василь Приймак, голова Лиманської райдержадміністрації, начальник оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню захворювання на коронавірус.

  За матеріалами газети "Слава хлібороба" №11 від 21.03.2020 року.

Друк
Під час карантину мистецтвознавці всього світу пропонують свої скарби онлайн17:29
08 кві
В Одеській області запустили проєкт безкоштовного доставлення ліків "ЛікиВдома"15:41
08 кві
На Тилігулі птахи готуються виводити потомство (фото)14:46
08 кві
Ігор Будаленко: "У зв'язку з карантином у нас стало менше викликів на пожежі"13:00
08 кві
У селах Визирської ОТГ дезінфікують автодороги (фото)12:25
08 кві
В адмінцентрі Лиманського району ДСНС попереджає населення про норми карантину (фото)11:38
08 кві
На ТІСі профілактична робота для запобігання коронавірусу ведеться за кількома напрямками (фото)18:20
07 кві
У Визирській ОТГ розпочато ремонт доріг (фото)17:45
07 кві
КМУ: обов’язок забезпечення себе масками покладається на відвідувачів17:29
07 кві
В Каїрах дезінфекція приміщень проводиться кожного дня (фото)17:10
07 кві
Лиманська лікарня отримала засоби індивідуального захисту від небайдужих громадян (фото)16:55
07 кві
Одеська ОДА дає поради, як доглядати за хворим на коронавірус вдома10:00
07 кві
Визирська ОТГ об'єднала зусилля: пожежники допомагають владі вживати карантинні заходи (фото)15:31
06 кві
У Крижанівці триває будівництво дитячого садка (фотофакт)14:00
06 кві
У Першотравневому відкрилался гаряча лінія13:00
06 кві
Виклики в Лиманському районі разом з колегами обслуговує й очільник 9-ї підстанції швидкої12:32
06 кві
Микола Голубятников: щоб впоратися з коронавірусом, потрібна громадянська самоорганізація12:01
06 кві
Платформа TradeLens допомагає потужностям ТІС підключатися до інновацій10:00
06 кві
У Доброславі проводять благоустрій останньої частини парку Слави та дезінфікують територію селища (фото)12:00
04 кві
Група терміналів ТІС вже перерахувала в національний фонд боротьби з коронавірусом майже 33 млн грн11:00
04 кві
У Крижанівській сільраді волонтери розносять продуктові замовлення соціально незахищеним верствам населення (фото)10:00
04 кві
Жителі Визирської ОТГ, у разі потреби, можуть дистанційно звернутися за допомогою до депутатів та волонтерів (фото)17:06
03 кві
Лиманський район: представники ринків та магазинів дотримуються усіх епідемічних норм (фото)15:28
03 кві
У період карантину співробітники ТІСу захищені згідно з усіма вимогами13:16
03 кві
Наталія Сивак: "Маючи такий бюджет, ми маємо і велику відповідальність"12:00
03 кві
TOP