» » Василь Приймак: "Зберегти людське життя - це найголовніше"

Василь Приймак: "Зберегти людське життя - це найголовніше"

Василь Приймак: "Зберегти людське життя - це найголовніше"

  Після прийняття відповідних рішень Кабінетом Міністрів України щодо вжиття невідкладних заходів з протидії поширенню пандемії, в Лиманської РДА негайно 13 березня видали відповідне Розпорядження про створення оперативного штабу. Штаб протягом минулого тижня провів вже чотири засідання одночасно з комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС). На засіданні 16 березня затвердили комплекс заходів, зафіксованих в протоколі №7 згаданої комісії. Негайно, в той же вечір, довели їх до органів місцевого самоврядування, які також оперативно прийняли свої рішення. Наприклад, Красносільська ОТГ вже наступного ранку надіслала свій протокол, врахувавши положення документу комісії. У ньому передбачено конкретні заходи з недопущення захворювання на територію або, якщо таке станеться, проведення ефективних заходів лікування хворих.

  За даними місцевої влади, районна лікарня та сільські ФАПи також готуються до цієї роботи. Вони забезпечені всіма матеріалами та препаратами. На перший період є індивідуальні засоби захисту. Готуючи лікарню, як можливий центр медичного округу, з районного бюджету виділялися немалі кошти на ремонт приміщень, придбання сучасного обладнання та збереження медичних кадрів. Тому з цього боку лікарня готова.Василь Приймак, голова Лиманської райдержадміністрації, начальник оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню захворювання на коронавірус.

Що стосується наявності засобів саме проти коронавірусу, то у нас немає масок, респіраторів, достатньої кількості захисних костюмів, щитків. Шукаємо можливості для їх придбання, ставимо це питання перед зверхніми органами. Зокрема, про це йшла мова під час селектору з обласною владою. Для цього потрібні не лише гроші, а й законодавча база, бо необхідно провести тендери по закупівлі. На жаль, в цій ситуації різко піднялися ціни, зокрема, на маски, що зовсім не виправдано. Це стосується і цін на продукти, - Василь Приймак, голова Лиманської райдержадміністрації, начальник оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню захворювання на коронавірус.

  На селекторі представники районів Одеської області підіймали питання про необхідність регулювання цінової політики в цих складних умовах, додав чиновник.

  Згідно з урядовими рішеннями, припинено рух громадського транспорту по території району, а також закрито усі магазини та ринки з непродовольчими товарами.

  Але вживаються заходи, щоб безперебійно працювали усі організації та підприємства, які забезпечують життєдіяльність району. Працюватимуть продовольчі магазини, аптеки, АЗС, банки та страхові компанії, комунальні, водоканал, газові та РЕМ підприємства.

  Тимчасово в органах влади припинено приймання громадян. Однак дії влади спрямовані на те, щоб забезпечити нормальне функціонування життєдіяльності району і кожного громадянина. Особлива увага, підкреслив голова РДА, має бути приділена літнім людям, щоб вони отримували допомогу, не виходячи з дому. Це передбачено заходами кожної сільської або селищної ради.

Якщо у вас є запитання або виникли проблеми, повідомляйте про це на телефони або електронні засоби. Тому ми звернулися до редакції газети "Слава хлібороба" опублікувати їх (випуск №11 від 21.03.2020 р., стор. 2.). У цій ситуації дуже важливо, щоб громадяни вчасно отримували повну і необхідну інформацію, - Василь Приймак, голова Лиманської райдержадміністрації, начальник оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню захворювання на коронавірус.

  Він закликав усіх громадян, керівників органів місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, керівників організацій та підприємств об’єднатися у цей нелегкий для країни час задля того, щоб подолати хворобу.

Ми не повинні допустити її у нас, а тим більше втратити найдорожче - чиєсь людське життя, - Василь Приймак, голова Лиманської райдержадміністрації, начальник оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню захворювання на коронавірус.

  За матеріалами газети "Слава хлібороба" №11 від 21.03.2020 року.

Друк
У Визирській ОТГ офіційно оголошено результати виборів (фото)19:23
30 жов
ТІС ділиться противоковідним досвідом15:30
30 жов
Лиманський район в «червоній зоні»15:04
30 жов
В Кордоні планують виділити житло працівнику ФАП (відео)14:34
30 жов
Асфальтування вул. Мічуріна та Київської в Першотравневому вже розпочато (відео)12:55
30 жов
У селі Зоря Труда відбувся день подарунків (фото)12:00
30 жов
На виборчій дільниці № 510495 в Першотравневому вибори пройшли в дружній обстановці (відео)11:40
30 жов
Між селами Кордонської сільради ремонтують дороги (фото)10:30
30 жов
У Калинівці пояснюють, чому так організовано пішли на вибори (фото)09:00
30 жов
У Кордонській сільраді є ФАП, але немає медпрацівника (фото)16:51
29 жов
У Визирці відбулося засідання виконавчого комітету14:00
29 жов
Опитування жителів Визирської ОТГ показує, на що сподіваються люди після виборів (фото)13:35
29 жов
Всі 13 презентацій доброславського Конкурсу молодіжних проєктів реалізовано (відео)12:47
29 жов
Між Сичавкою та Любополем можна буде проїхати по асфальтованій дорозі (відео)12:13
29 жов
За Програмою медгарантій безоплатно отримали допомогу майже 40 тисяч українців, які перенесли інсульт10:30
29 жов
Жителі Першотравневого оцінюють кроки влади по асфальтуванню вулиць (фото)09:00
29 жов
Ветерани ТІС згадують, як все починалося (відео)18:03
28 жов
Так дружно, як зараз на Київській у Першотравневому робили дороги тільки при Олександрі Янчеві (відео)17:06
28 жов
Марину Архірій вітають з перемогою16:17
28 жов
Термінал Neptune посилює карантинні заходи безпеки15:00
28 жов
У виборах взяли участь понад 37% мешканців Красносільської ОТГ (відео)14:53
28 жов
Переможець на посаду Доброславського селищного голови — Людмила Прокопечко13:55
28 жов
Чого очікують жителі Визирської ОТГ від свого вибору? (фото)13:10
28 жов
Доброславська селищна рада отримала диплом Мінрегіону10:30
28 жов
Рейтинг довіри голови Визирської ОТГ з минулих виборів виріс на 12,77%09:00
28 жов
TOP