» » Жителі Визирської ОТГ, у разі потреби, можуть дистанційно звернутися за допомогою до депутатів та волонтерів (фото)

Жителі Визирської ОТГ, у разі потреби, можуть дистанційно звернутися за допомогою до депутатів та волонтерів (фото)

Жителі Визирської ОТГ, у разі потреби, можуть дистанційно звернутися за допомогою до депутатів та волонтерів (фото)

  Як і повсюди по країні, прийомні депутата обласної ради Олега Кутателадзе та депутата Лиманської райради Віталія Кутателадзе, а також благодійного фонду імені Олексія Ставніцера знаходяться на карантині. Однак заяви тих людей, яким вкрай необхідна допомога на лікування, тут приймають та розглядають дистанційно.  Телефон, за яким необхідно звертатися в благодійний фонд за невідкладною допомогою в разі хвороби, - 093 369 67 08. При гострій потребі працівники фонду самі приїдуть, щоб оформити всі необхідні для отримання допомоги документи.  Крім того, працівники фонду розвозять по селах громади маски та рукавички для медичних працівників, а також дезінфекційні засоби для обробки приміщень медичних установ.  На заходи із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 депутати Визирської сільради виділили 1 млн грн. Але поки ці кошти реально запрацюють, пройде деякий час.   Тому вже в день проведення сесії депутат обласної ради Олег Кутателадзе направив в амбулаторії та ФАПи Визирської сільради те, що найбільш гостро необхідно.Світлана Дідоводюк, депутат Визирської сільради від "Команди розвитку".

Всі ФАПи працюють в штатному режимі. Я думаю, що це не одноразова наша допомога від депутата облради медичним закладам Визирки, Любополя, Сичавки, Першотравневого, Трояндового, Курісового, Сербки, Калинівки, Кордону та Дмитрівки, - Світлана Дідоводюк, депутат Визирської сільради від "Команди розвитку".

  Світлані Дідоводюк, помічнику депутата обласної ради, набір для Визирської амбулаторії довелося передавати лікарям прямо в холі медзакладу, бо саме в цей час в його кабінетах проводилася дезінфекція.   А ось у селі Любопіль, в місцевому ФАПі, його завідувачка Лідія Назарук по-хазяйськи оглянула отримані речі та розповіла, чого ще дуже не вистачає її ФАПу - дистанційного термометра.   Дорослим та дітям температуру тут міряють ртутним приладом, що впливає і на швидкість, й на точність визначення температури, особливо у маленьких непосид. Та й в умовах карантину контактний термометр необхідно постійно дезінфікувати.  В амбулаторію Першотравневого Світлана Дідоводюк теж привезла два комплекти допомоги. Це саме густонаселене село та медичних працівників тут більше.   Суворий напис - "Карантин", на дверях амбулаторії, говорить про те, що кількість одночасних відвідувачів обмежена.Вадим Чекан, завідувач амбулаторії Першотравневого.

Зараз планові приймання скасовані, приймаємо тільки ургентних хворих, у кого температура або захворювання, які вимагають невідкладного лікування, - Вадим Чекан, завідувач амбулаторії Першотравневого.

  Він розповів, що кількість рукавичок та масок, які є в амбулаторії, не розрахована на роботу в умовах карантину, тому їх не вистачає. За стандартними показниками для всіх працівників амбулаторії їх необхідна кількість - 50 масок на день. 

Багато потрібно масок, наприклад, в понеділок у мене на прийманні було 10 осіб, які на лікарняному. Попри те, що ми відкриті тільки для жителів, які вимагають неокладного лікування, приймання у нас велике, сезонні ГРВІ ніхто не скасовував. В нас є протоколи щодо виявлення коронавірусу, про те як діяти в даній ситуації. До таких хворих ми не їдемо, а інформуємо районний Центр медико-санітарної допомоги та одразу викликаємо спеціалізовану швидку допомогу, - Вадим Чекан, завідувач амбулаторії Першотравневого.

Всі медичні установи Визирської об'єднаної громади працюють на повну, ось і ми зараз бачили, якщо людині потрібна допомога, вона її отримає, - Світлана Дідоводюк, депутат Визирської сільради від "Команди розвитку".

  Вона додала, що найближчими днями набори з медичними масками, рукавичками та засобами дезінфекції будуть доставлені й до інших медичних установ виборчого округу депутата обласної ради Олега Кутателадзе.

Авторка: Катерина Гончар.

Друк
Сергія Гриневецького призначено головою Одеської облдержадміністрації19:07
27 лис
Жителів Першотравневого старостинського округу просять оновити документи на майно16:30
27 лис
Трояндівська школа долучилася до Всеукраїнскої акції протидії насильству15:00
27 лис
Бути громаді юридичною особою чи ні?13:50
27 лис
Новообрані депутати Визирської громади приступили до своїх обов’язків (фото)12:00
27 лис
У Визирській ОТГ розширятимуть мережу відеоспостереження (фото)10:30
27 лис
Восени для здоров’я головне — уникати переохолодження організму09:00
27 лис
Визирська ОТГ: «Команда розвитку» сприяє роботі щодо освітлення вулиць в громаді (фото)16:29
26 лис
Працівники ТІС тепер можуть перевірити свої заробітки в електронному кабінеті банку «Восток» (відео)16:00
26 лис
Розпорядником бюджетних коштів Визирської ОТГ віднині буде окремий орган (відео)15:48
26 лис
Лиманська райрада передає повноваження з управління майном громадам (відео)15:27
26 лис
Олеся Заїка: поки в інших громадах ЦНАПи тільки формуватимуть, у Визирській ОТГ вже надаються певні процедури (фото)15:00
26 лис
Транспортний вузол ТІС прийняв новий сервіс13:30
26 лис
У «Карамельки» в Крижанівці закінчуються роботи з доброустрою території (фото)12:00
26 лис
Визирська ОТГ — переможець обласного конкурсу з найкращого доброустрою (фото)10:30
26 лис
В Петрівському аграрному коледжі відзначили День гідності та свободи (фото)09:00
26 лис
У Першотравневому ЦНАПі з’явився платіжний термінал17:00
25 лис
СБУ: завдяки співпраці з ТІСом, у 2020 році затримані великі партії наркотиків з Латинської Америки15:22
25 лис
У населених пунктах Визирської ОТГ призначені старости15:09
25 лис
Виплати на поховання та роди, літнім людям та обездоленим дітям розповсюджені на поширену Визирську ОТГ (відео)14:30
25 лис
Валерій Стоілакі: «Ми повинні поважати тих, хто віддав життя за нашу гідність та свободу» (відео)14:17
25 лис
У 2020 році з бюджету Визирської сільради на підтримку медустанов виділено понад 1,5 млн грн (відео)14:04
25 лис
Голова КМУ та представники АМУ обговорили проблему бюджетів12:00
25 лис
З 2022 року навалочні вантажі почнуть переміщати по морю за допомогою крил09:00
25 лис
У Визирці та Першотравневому магазини «ТІС» працюють з дотриманням усіх карантинних заходів (відео)17:00
24 лис
TOP