Архів
Червень 2023 (11)
Травень 2023 (47)
Квітень 2023 (48)
Березень 2023 (47)
Лютий 2023 (39)
Січень 2023 (49)
ЛАН » Головні події дня » Мешканці Визирської ОТГ, що потребують допомоги, не залишаються без підтримки (фото)

Мешканці Визирської ОТГ, що потребують допомоги, не залишаються без підтримки (фото)

Мешканці Визирської ОТГ, що потребують допомоги, не залишаються без підтримки (фото)

  Загальний карантин, пов’язаний із загрозою наступу пандемії коронавірусу в Україні, привів людей до самоізоляції, панічним настроям, а декого й до відсутності стабільного заробітку.

Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

І увесь цей час у період карантину, а ми всі пам’ятаємо, що небажано було, без особливої потреби, навіть виходити на вулицю, члени "Команди розвитку", розуміючи, що є люди похилого віку, котрим потрібна допомога, надавали її, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

  Віталій Кутателадзе протягом всієї своєї депутатської діяльності регулярно проводить особистий прийом жителів Визирки. Будучи співзасновником благодійного фонду імені Олексія Ставніцера, він наочно знайомий з людьми, які звертаються за допомогою.

У деяких пенсіонерів є молоді родичі, вони їх підтримують. А є зовсім самотні люди, саме вони потребують допомоги. Ми маємо досвід, багатьох знаємо особисто, ми знаємо, хто дійсно її потребує. Коштом благодійного фонду були придбані засоби захисту, маски, рукавички, продуктові набори, дезінфектори. Це все представники "Команди розвитку" ходили по домівках й розносили людям, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

  Влітку 2019 року у Визирській громаді, в яку об'єднались 11 сіл, відбулися вибори. Тоді "Команда розвитку" підтримала своїх кандидатів у депутати сільської ради та на посаду сільського голови. Попри сильне протистояння з боку корупційних сил, члени "Команди розвитку" отримали великий кредит довіри від жителів громади та сьогодні представлені більшістю у Визирській сільраді. В села громади за останні п’ять років вперше прийшов мир та злагода між людьми, а головне почалася масштабна робота щодо поліпшення стану місцевої інфраструктури - ремонтуються дороги, відновлюється освітлення, проводиться модернізація шкіл, амбулаторій, дитячих садів, розповідає депутат.

Ось приходять спортсмени й говорять, ми хочемо займатися таким ось видом спорту. Ми говоримо, приходьте в нашу громадську організацію, презентуйте проєкт, відстоюйте свою позицію, а ми будемо залучати фонд для реалізації цього проєкту, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

  У період карантину така командна робота, коли сільрада, депутати та місцева громадська організація працюють, як єдине ціле - дає свої вагомі результати. Через відділ соціального захисту населення Визирської сільради та благодійний фонд імені Олексія Ставніцера, який створили засновники транспортного вузла "ТІС", були складені списки жителів громади, які потребують на допомогу під час карантину. Фонд закуповував харчові продукти та товари першої необхідності, члени "Команди розвитку" фасували все по пакетах, а депутати по вулицях розносили пакети тим, хто потребував допомоги. І така робота проводилася регулярно. Другий напрямок діяльності - закупівля масок, рукавичок і дезінфекторів для амбулаторій та ФАПів, причому не тільки для Визирської громади, а й для всіх сільрад, які входять до територіального округу депутата обласної ради Олега Кутателадзе - співзасновника благодійного фонду імені Олексія Ставніцера. Третій напрямок діяльності - це надання матеріальної допомоги людям на лікування, яку фонд забезпечував попри те, що всі його приймальні були закриті на період карантину.

Світлана Дідоводюк, представниця депутатської групи "Команда розвитку" Визирської сільради.

У цей період наші депутати самі приходили до жителів, брали необхідні документи та передавали їх у благодійний фонд. Інколи нам дзвонили люди, коли їм була необхідна допомога на лікування, ми самі заїжджали та забирали всі необхідні папери. У цей період до нас також зверталися за допомогою на поховання, ми так само їм допомагали, - Світлана Дідоводюк, представниця депутатської групи "Команда розвитку" Визирської сільради.

  Своєчасна допомога інколи може врятувати життя. Особливо, коли є можливість виділити людям гроші з різних джерел, передаючи запити від них і в сільраду, і в благодійний фонд, вважають представники ГО "Команда розвитку".

Наталія Кириченко, представниця депутатської групи "Команда розвитку" Визирської сільради.

Під час карантину до мене звернулися три людини, двоє пенсіонерів та одна жінка, яка отримала травму, їй необхідно було дуже серйозне лікування, й сільрада вже виділила необхідні кошти, і фонд Ставніцера теж допоміг, ми приїхали й передали їй гроші на лікування, - Наталія Кириченко, представниця депутатської групи "Команда розвитку" Визирської сільради.

  Значущою, під час карантину, була робота соціальних магазинів й аптек в селах Визирка та Першотравневе, які відкрили для забезпечення продуктами та ліками жителів сіл Визирської громади засновники транспортного вузла ТІС. У період ізоляції, коли автобусне сполучення з містом було (тимчасово) зупинене, для багатьох селян це була єдина можливість безпечно купувати необхідні продукти за доступними цінами.

Продовольчі товари туди завозилися та швидко розкуповувалися, проте людям не потрібно було нікуди їхати, все було на місці. Завдяки цим магазинам, ми можемо швидко реагувати на потреби жителів. Все просто, бо усі побажання йдуть від жителів. Вся робота починається з кожного будинку, потім - вулиця, потім - село і вся громада, таким чином ми й працюємо, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

  Сьогодні, коли карантин повільно переходить в адаптивний формат, на порядку денному благодійного фонду та "Команди розвитку" надання необхідної допомоги дитячим садкам сільрад. Держава дозволила відкривати дошкільні установи, але є ряд вимог щодо наявності медичних пов’язок, рукавичок, дезінфікуючих засобів, а головне - безконтактних термометрів.

Любов Кужба, завідувачка Новомиколаївського ДНЗ "Ромашка".

У нас все було, крім безконтактних термометрів, дякую Вам величезне, тепер будемо приймати дітей, - Любов Кужба, завідувачка Новомиколаївського ДНЗ "Ромашка".

  Новомиколаївська сільрада має невеликий бюджет, але і при таких доходах у 2020 році знайшла можливість модернізувати систему опалення у дитячому садку "Ромашка". Тут також були закуплені всі необхідні витратні матеріали для відкриття дитячих садків.

Віталій Мороз, Новомиколаївський сільський голова.

І тут ми зіткнулися з такою проблемою - відсутність безконтактних термометрів. Ми звернулися до нашого депутата обласної ради Олега Кутателадзе - необхідне обладнання було доставлене у найкоротший термін, - Віталій Мороз, Новомиколаївський сільський голова.

  Цього разу благодійний фонд імені Олексія Ставніцера передав витратні матеріали та термометри дошкільним закладам Новомиколаївської сільради. У дитячому садку села Олександрівка лише одна група, різновікова, тому що відвідує дошкільний заклад всього 21 дитина. До карантину тут відвідування дитячого садка було 100%. Гарне різноманітне харчування та потрібні навчальні програми забезпечити своїй дитині може не кожен житель Олександрівки, тому малюків сюди водять, як у санаторій.

Ксенія Приймак, завідувачка Олександрівського ДНЗ "Колосок".

У нас навіть коли з міста дітей привозили на літо то приводили до нас у дитячий садок на оздоровлення, - Ксенія Приймак, завідувачка Олександрівського ДНЗ "Колосок".

  І цьому закладу теж допомогли представники "Команди розвитку" та БФ Олексія Ставніцера.

  Нині Визирська ОТГ вже входить до п’ятірки найуспішніших громад країни. Цьому сприяє й те, що витрати бюджетних коштів строго контролюють депутати сільради та члени громадської організації "Команда розвитку".

Тетяна Казак, депутатка Визирської сільради, голова правління ГО "Команда розвитку".

Якщо депутат працює, як людина, яка взяла на себе обов’язки, то представник "Команди розвитку" робить все зі своєї доброї волі, без якихось зобов’язань. Він витрачає свій час для інших, без будь-яких посадових зобов’язань, за покликом свого серця, - Тетяна Казак, депутатка Визирської сільради, голова правління ГО "Команда розвитку".

  Також вона запросила жителів сіл Визирської сільради поповнювати ряди членів "Команди розвитку", щоб разом працювати на благо рідного краю.

Авторка: Катерина Гончар.

Друк
Схожі новини:
У Визирській громаді проводяться дорожні роботи (відео)23:40
05 чер
Надія Бритченко: про роботу служби у справах дітей Визирської сільради (відео)23:26
05 чер
Дітям Визирської громади прищеплюють любов до різних видів спорту (відео)21:52
05 чер
У селі Визирка та Кордон відзначили День захисту дітей (фоторепортаж)21:48
05 чер
Визирська ОТГ: жителі с. Кінне самотужки відновили дитячий майданчик (відео)21:08
05 чер
Для дітей Визирської громади провели лекцію на тему мінної небезпеки (відео)19:52
05 чер
У Визирській ОТГ відзначили День захисту дітей (фотофакт)06:31
03 чер
У Першотравневому ліцеї відзначили День захисту дітей (фотофакт)04:03
03 чер
1 червня у Першотравневому ліцеї Визирської ОТГ відбулося свято для дітей (відео)03:51
03 чер
У соціальних магазинах «ТІС» проходить виставка малюнків юних жителів Визирської громади (фото)04:30
02 чер
Жителі Визирської ОТГ висадили близько 6000 квітів (фото)17:53
01 чер
Ветеранів війни Визирській ОТГ запрошують пройти курс зі створення фермерського господарства20:01
30 тра
Визирська ОТГ: підприємець з Кінного вирощує розсаду та квіти в горщиках (відео)05:48
30 тра
Олег Кутателадзе привітав працівників ОПЗ із 45-річчям підприємства та Днем хіміка18:00
29 тра
У КП «Визирське джерело» вже експлуатують новозбудований другий поверх для потреб громади (фото)10:50
29 тра
В Україні, в порівнянні з 2022 роком, скоротилася чисельність рогатої худоби майже на 25% (відео)10:24
29 тра
Представники Першотравневого та Визирського ліцеїв отримали призи за участь у фестивалях (відео)09:53
29 тра
«Хай розквітне наша громада!»: у Визирській ОТГ висадили близько 6 тисяч квітів (відео)19:38
26 тра
У магазинах «ТІС» стартувала виставка «Світ очима дітей» (відео)18:58
26 тра
Військові з Визирської ОТГ передали в дар громаді 178 саджанців каштанів (фото)18:33
26 тра
Під час засідання 36-ї сесії Визирської сільради розглянуто 21 питання порядку денного (фото)20:40
24 тра
У Визирському ліцеї відзначили Всесвітній день вишиванки (фото)20:18
24 тра
В КП «Визирське джерело» тривають роботи з оптимізації робочого простору (відео)22:41
23 тра
У Визирській громаді відбулася 36 сесія сільради (відео)22:28
23 тра
Жителі Визирської ОТГ упорядкували дитячий майданчик у селі Кінне (фоторепортаж)22:59
22 тра
TOP