Архів
Березень 2023 (32)
Лютий 2023 (39)
Січень 2023 (49)
Грудень 2022 (65)
Листопад 2022 (54)
Жовтень 2022 (42)
ЛАН » Головні події дня » ТІС співпрацює з митним постом, що знаходиться у Визирці (фото)

ТІС співпрацює з митним постом, що знаходиться у Визирці (фото)

ТІС співпрацює з митним постом, що знаходиться у Визирці (фото)

  Мало хто знає про те, що у Визирці працює відділ митного оформлення. Він знаходиться на території компанії «DP World TIS — Pivdennyi». У 2012 році в митному посту «Південний» Одеської митниці, на території підприємства ТІС-Контейнерний термінал було відкрито структурний підрозділ — відділ митного оформлення № 1. Зараз це пункт митного контролю на державному кордоні «Визирка» для морського вантажного сполучення. Відкриття відділу було пов’язано з тим, що з листопада 2011 року ТІС-КТ стало обслуговувати щотижневий океанський сервіс ECUMED компанії Maersk Line.

Олександр Телелим, начальник митного посту «Південний» Одеської митниці.

Олександр Телелим, начальник митного посту «Південний» Одеської митниці

Всі підприємства транспортного вузла ТІС, особливо ТІС-КТ, мають високу динаміку розвитку. З моменту початку моєї роботи тут на митному посту, куди я прийшов у 2014 році інспектором, те що я бачив тоді й те, що ми спостерігаємо сьогодні, різниця велика.

  За вісім років роботи вантажообіг на підприємстві ТІС-Контейнерний термінал збільшився в рази, що безумовно додало роботи митній службі, розповідає начальник митного посту «Південний».

Олександр Телелим, начальник митного посту «Південний» Одеської митниці

Це все лягло на плечі, в тому числі й інспекторського складу митного поста. Тому що зі збільшенням вантажообігу, збільшенням обороту контейнерів, збільшується і кількість митних формальностей, які виробляються тут.

  Сьогодні відділ митного оформлення № 1 успішно справляється з усіма поставленими завданнями, завдяки тому, що був збільшений інспекторський склад, а також оптимізовані робочі процеси. У їхньому числі впровадження нового програмного продукту — «Електронної системи порту». Програмний продукт надало підприємство ТІС-КТ. За словами начальника митного поста, він містить практично повний контроль і облік контейнерів і вантажів в контейнерах, які вже знаходяться на терміналі або тільки приходять.

  Митний інспектор Анатолій Себов працював тут до впровадження «Електронної системи порту», ​​тому знає, в чому полягає головна перевага цього програмного продукту.

Анатолій Себов, митний інспектор.

Анатолій Себов, митний інспектор

Завдяки цій програмі скорочується час, адже наша головна функція контролювати, тому завдяки цим нововведенням швидше і якісніше відбувається контроль митний.

  Модернізація виробничих процесів дозволила співробітникам відділу митного оформлення № 1 у 2020 році досягти певних результатів. Олександр Телелим розповідає, що даний підрозділ щомісяця адмініструє понад 500 млн грн податків. А інспектори знають, вміють і щодня виконують практично всі формальності й процедури, що стосуються морського пункту пропуску.

  А знати треба дійсно багато. Наприклад, у 2020 році митному посту «Південний» потрібно було забезпечити всі процедури пропуску унікального великогабаритного устаткування для вітрогенераторів.

  Головний митний інспектор Тамара Сейкіна вважає свою роботу цікавою та пізнавальною, попри виробничі труднощі. Її робоча зміна триває 12 годин, працювати доводиться не тільки за комп’ютером, але і на рампі, де відбувається огляд вантажу.

Тамара Сейкіна, головний митний інспектор.

Тамара Сейкіна, головний митний інспектор

Для професії митника необхідно мати економічну, юридичну освіту. Я закінчила Одеську юридичну академію, взяла участь у конкурсі й мене взяли на митницю. Робота дуже цікава.

  Через відділ митного оформлення № 1 проходять найрізноманітніші вантажі, серед яких також харчові продукти, фрукти. Працюючи на рампі митний інспектор Євген Єпіфанов ретельно перевіряє пломби та оглядає вантаж, тут же береться проба товару на санітарний контроль.

Євген Єпіфанов, митний інспектор.

Євген Єпіфанов, митний інспектор

Тут йде огляд контейнерів з питань виявлення можливих порушень митного законодавства України або контрабанди.

  Продовольча група товарів вимагає особливої ​​пильності. У великих обсягах на контейнерний термінал ТІС завозяться фрукти з країн Латинської Америки. За словами Олександра Телелима, ця проста в питаннях оформлення група товарів доставляє багато клопоту з контролю і в боротьбі з контрабандою наркотиків з країн Латинської Америки.

  2020 став рекордним за кількістю епізодів і обсягами виявлених наркотичних речовин.

Олександр Телелим, начальник митного посту «Південний» Одеської митниці

Було 8 випадків виявлення та затримання партій наркотиків — кокаїну, від 20 до 120 кг. Так само була проведена серйозна операція, спільно зі спеціалізованим підрозділом по боротьбі з контрабандою наркотиків і зброї Одеської митниці, Службою безпеки України, щодо припинення контрабанди амфетамінової групи наркотиків — каптагона, близько 750 кг. Наркотики були виявлені та затримані, а канал даної контрабанди повністю перекритий — це значний результат.

  Виявляти контрабандні вантажі, в тому числі й наркотичних речовин, допомагає сканування контейнерів. Таке сучасне обладнання Одеська митниця отримала від іноземних колег в рамках міжнародного співробітництва по боротьбі з контрабандою наркотиків. Важливим є те, що і саме підприємство, раніше ТІС-КТ, а сьогодні «DP World TIS — Pivdennyi», всіляко сприяє тому, щоб митна служба мала тут гідні умови для своєї успішної роботи. Начальник митного посту розповідає, що без сприяння співробітників і керівництва терміналу митники не зможуть успішно проводити дані операції.  

  У 2018 році на «ТІС-КТ» була впроваджена система «Єдиного вікна». Тепер клієнтам при розмитненні вантажів, можна пройти в одній будівлі: прикордонний і митний пункти пропуску, екоінспекції, фітосанітарний, ветеринарний контроль і групу обліку «ТІС-КТ», розповідає фахівець компанії ТОВ «Лукра».

Олег, фахівець ТОВ «Лукра».

Олег, фахівець ТОВ «Лукра»

Колектив у них дружний, приємний, який працює в важких умовах. Ми звертаємося до них дуже часто, є розуміння і лояльність, ми це відзначаємо, бачимо, приємно працювати.

  26 січня у всьому світі відзначили День митної служби. Важливо, щоб Міжнародний день митника був не тільки в день прояви солідарності митних служб всього світу, але приводом для залучення уваги громадськості до того, наскільки важливою є робота митниці для економічного і соціального розвитку країни.

  Нагадаємо, на підприємствах транспортного вузла ТІС щиро привітали своїх колег і всіх причетних до митної справи з професійним святом. 

Авторка: Катерина Гончар.

Друк
У Визирській ОТГ пацієнтам із цукровим діабетом приділяється велика увага (відео)01:30
23 бер
Жителів Визирської громади закликають уникати контактів з бездомними тваринами (відео)20:58
22 бер
Леся Заїка: про роботу ЦНАП у Визирській громаді (відео)19:35
22 бер
Керівництво Одещини привітало працівників КП «Визирське джерело» з Днем працівника ЖКГ (відео)00:22
21 бер
У Визирській громаді вшановують пам’ять про загиблих воїнів-героїв (фото)14:43
20 бер
Вугільні брикети для твердопаливних котлів14:17
20 бер
З 1-го березня в Україні проіндексували пенсії (відео)13:04
16 бер
У Визирській громаді вшанували пам’ять загиблого рік тому Героя України Дениса Максишка (відео)11:52
16 бер
У Визирській ОТГ підбили підсумки роботи, проведеної в Любопільському старостаті за 2022 рік (відео)11:16
16 бер
Пожежники Визирської ОТГ проводять роз’яснювальні бесіди з мешканцями громади (фото)18:52
15 бер
У Визирській ОТГ особливо нужденним жителям допомагають дровами (фото)18:42
15 бер
У Визирській громаді вшанували пам'ять Героя України Дениса Максишка (фото)16:23
15 бер
Центр соціальних послуг Визирської громади продовжує повноцінну роботу (відео)14:26
15 бер
Визирська ОТГ: у Першотравневому старостинському окрузі підбили підсумки 2022 року (відео)14:20
15 бер
У Визирській ОТГ відзначили Міжнародний жіночий день (фотофакт)14:07
15 бер
У Визирській ОТГ особливо нужденним жителям допомагають дровами (відео)20:15
14 бер
Визирська ОТГ: у с. Дмитрівка розпочали капітальний ремонт вежі Рожновського (фото)19:44
14 бер
Безпека для Одеси, Южненської та Визирської громад: запаси аміаку на ОПЗ вже продано (фото)14:11
10 бер
У Визирській громаді працюють над впровадженням змішаного формату освіти для учнів 5-11 класів (фото)01:55
10 бер
Медики Визирської ОТГ провели медогляд співробітників КП «Визирське джерело» (фото)01:39
10 бер
У Визирському ліцеї урочисто відкрили клас безпеки (фото)01:26
10 бер
Підроблені посвідчення водія. Яке за це покарання та як не попастися на шахраїв00:53
10 бер
Жителі Визирської ОТГ «за» свято 8 березня: журналісти провели опитування (фото)00:59
09 бер
Жителі Визирської ОТГ «за» свято 8 березня: журналісти провели опитування (відео)00:30
09 бер
Валерій Стоілакі поздоровив жінок Визирської громади з 8 Березня00:48
08 бер
TOP