Серед учителів нашого району являється однією з кращих учительок Сичавської школи Антоніма Семенівна Сербенюк. У Сичавці вона працює з 1938 року, викладаючи зоологію і ботаніку; сюди вона прийшла ще молодою не обізнаною вчителькою, але роки наполегливої праці над собою висунули її в ряди кращих учителів району, — так в газеті «Перемога» № 56, 1945 року, згадується професійне зростання вчительки Сичавської школи Антоніни Сербенюк.
Роки Другої світової війни довелося Антоніні Семенівні провести далеко від рідної України в братній Туркменії. Перебуваючи далеко від рідних місць, тов. Сербенюк весь час мріяла про той день, коли вона повернеться до своєї школи.
І ось цей довгожданий час настав. Полки героїчної Червоної Армії погнали окупантів на захід, звільнивши район, а в тому числі й Сичавку від мук і страждань.
Не гаючи ні хвилини тов. Сербенюк повернулась з евакуації, — і що я застала, — розповідає Антоніма Семенівна, — одні руїни та попелище від найкращих будинків села, моє серце закипіло жагучою ненавистю до цих підлих фашистських бандитів.
З перших днів з головою поринула в активну роботу тов. Сербенюк. Вона стала агітатором в колгоспі ім. Щорса, провадячи читання газет і бесіди серед колгоспників, допомагаючи редколегіям випускати стінгазету і бойові листки.
Минулий навчальний рік всі 46 учнів тов. Сербенюк перейшли до наступного класу з оцінками 4-5, жодного не лишилося другорічника І це досягнуто наполегливою працею Антоніни Семенівни при відсутності підручників і навчальних приладь.
У цьому році на обласній конференції вчителів, 17 серпня, тов. Сербенюк нагороджено значком Нарком освіти — «Відмінник народної освіти».
Автором був Д. Карпов
Нагадаємо, що в газеті «Перемога» № 51, 1945 року, згадуються успіхи Молрадгоспу № 5 села Спиридонівка.