До Дня Соборності України у Визирській громаді було проведено низку патріотичних заходів.
Бібліотеки відіграють важливу роль у відзначенні Дня Соборності України, оскільки вони є не лише місцем зберігання книг, але й центрами культури, освіти та інформації, сприяють усвідомленню історії та підтримують національну ідентичність. Тому у сільських бібліотеках Визирської сільради для відвідувачів відкрили тематичні експозиції та провели патріотичні години для школярів.
Марія Островська, завідувачка Любопільської сільської бібліотеки
Вони мають знати що таке соборність, коли це відбулося. Яка радість, піднесеність тоді була серед українців. Я показала світлини, це історична правда. Ці фотографії документально підтверджують, що весь Київ тоді був залюднений, вулиці, площі. Вийшли і військові, і інтелігенція, простий люд. Діти про це мають знати. Сто років тому боролися за незалежність й зараз боремося за незалежність. Ми підбирали з ними слова, як ми можемо проявити соборність серед дітей. Що це означає? Жити дружно, допомагати один одному.
У Визирській бібліотеці для дітей було проведено інтерактивну відеовікторину «Чи знаєш ти свою Батьківщину?». А під час творчого майстер-класу діти створили зворушливі аплікації у вигляді долоньок, які тримають голуба миру, символізуючи єдність та прагнення до завершення війни. Захід супроводжувався смачними частуваннями, які подарували дітям ще більше радості.
Анастасія Максимова, керівниця відділу культури туризму та культурної спадщини Визирської сільради
Щоб діти запам’ятовували й це було їм цікаво, ми проводимо майстер-класи до кожного видатного дня. До Дня Соборності ми робили поробки з долоньками, щоб діти об’єднувалися, щоб розуміли, що ми єдина сильна нація. Вони приходять, дивляться виставки, книжки. Можливо якась книга їх зацікавить.
Також до Дня Соборності України у Визирській громаді проходили патріотичні руханки, майстер-клас з виготовлення імбирного печива та вечір духової музики за участю зразкового духового оркестру «Визирські сурми».