Визирська громада займає лідируючу позицію в Одеському районі в питанні фінансової допомоги ЗСУ. З місцевого бюджету виділяється чимала сума коштів на різноманітні потреби військових. Проте військовослужбовцям надається не лише фінансова допомога з бюджету. Жителі громади й досі продовжують робити свій внесок у підтримку ЗСУ. Мешканка села Визирка Наталя Папуша, неочікувано для неї, теж поповнила ряди волонтерів. Наталя Петрівна зі скромністю розповідає про своє невеличке хобі, яке стало в пригоді у допомозі військовим.
Наталя Папуша, жителька Визирки
Яка з мене допомога, працювати фізично я не можу. Але мене попросили для військових зв’язати килимки, тому що їм там зимно. Але мені не було з чого в’язати, тож волонтери мені все принесли. Скільки могла, в’язала і віддавала. Все ж якась краплина в морі, як то кажуть.
Килимки Наталя Петрівна в’яже з підручного матеріалу, в хід йде все, навіть старі футболки. За словами пенсіонерки, завдяки інтернету вона дізналася, що старі речі можна не викидати, а в’язати з них щось потрібне. На жаль, стан здоров’я не дозволяє їй в’язати постійно. Але все одне більше десятка її килимків вже зігрівають військових на передовій. Проте Наталя Папуша не єдина людина похилого віку, яка таким чином допомагає нашим захисникам. За словами директорки Центру надання соціальних послуг Визирської сільради Людмили Хараїм, в селі багато таких людей. Але розповідати про свою допомогу вони, частіше за все, не бажають.
Людмила Хараїм, директорка Центру надання соціальних послуг Визирської сільради
Дуже багато в нас є людей пенсійного віку, які також працюють. Хтось носки в’яже, хтось пече, робить закрутки, хлопці між собою домовляються, особливо зварювальники, роблять буржуйки, в’яжуть вдома сітки. Кажуть, що вже руки болять і важко їх підіймати. Але для наших хлопців, хоча б якийсь маленький внесок. Вони мені сказали, що роблять це від душі, але не хочуть ніякого піару.
Окрім Визирської сільської ради та звичайних жителів громади, вагомий внесок у допомогу захисникам вносять й представники підприємств порто-промислової зони, фермери. До них неодноразово зверталися й продовжують звертатися з проханнями військовослужбовців старости громади. Вони ніколи не отримували від підприємців відмови.