Архів
Травень 2024 (62)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (36)
Грудень 2023 (42)
ЛАН » Новини » В управлінні соціального захисту населення розповіли, хто може звертатися за коштами в держустанови (фото)

В управлінні соціального захисту населення розповіли, хто може звертатися за коштами в держустанови (фото)

В управлінні соціального захисту населення розповіли, хто може звертатися за коштами в держустанови (фото)

  Кожного року законодавчі органи України доповнюють чи вносять зміни до правил начислення соціальної допомоги різним категоріям громадян. Управління соціального захисту населення Лиманської РДА, як й аналогічні на території України, складається з декількох відділів, кожен з яких розв'язує певні питання.
В Управлінні соціального захисту населення розповіли, хто може звертатися за коштами в держустанови.Ольга Марченко, заст. начальника УСЗН, начальник відділу грошових виплат та компенсацій.

Наш відділ займається призначенням всіх видів державної соціальної допомоги та субсидій. У нас є дві ОТГ в районі та 20 сільських рад. На всі види державних соціальних допомог заяви можна подати як в УСЗН, так і в ОТГ та сільських радах. Ці заяви вони приймають, привозять нам, ми перевіряємо та призначаємо, - Ольга Марченко, заступник начальника УСЗН, начальник відділу грошових виплат та компенсацій.

В Управлінні соціального захисту населення розповіли, хто може звертатися за коштами в держустанови .  Управління займається призначенням допомоги у разі відсутності достатнього стажу або взагалі без нього, а також людям з інвалідністю. Призначаються субсидії для оплати за житлово-комунальні послуги, вони розділяються на два періоди - опалювальний та неопалювальний терміни. Допомога може бути призначена людині, якій виповнилося 60 років. При цьому, якщо сім’я зареєстрована за різними адресами, тобто дружина за однією, чоловік за іншою, - без урахування доходів однієї з осіб. Деякі зі старих правил отримання субсидій залишаються актуальними й нині. Наприклад, якщо громадянин зробив покупку на 50 або більше тисяч гривень, він повинен проінформувати про це управління соцзахисту. Тоді питання виноситься на комісію, яка вирішує, чи продовжити виплати далі. Субсидії не призначаються у разі, коли людина є власником приватного будинку площею більш як 250 м2 або квартири понад 120 м2.Ярослава Ящук, нач. відділу персоніфікованого обліку УСЗН.

В Лиманському районі перебуває близько 14 тисяч пільговиків (разом із членами сімей), кількість тих, хто отримує пільги - близько 5 тисяч. На пільги мають право учасники бойових дій, діти війни, ветерани військової служби, багатодітні, сільські медики, педагоги на пенсії та інші, - Ярослава Ящук, начальник відділу персоніфікованого обліку УСЗН.

В Управлінні соціального захисту населення розповіли, хто може звертатися за коштами в держустанови.  З жовтня 2019 року разом з безготівковою, як у минулий період, з’явилася й готівкова форма отримання допомоги, тобто на власний рахунок. Проте кожен вибирає те, що йому зручніше.В Управлінні соціального захисту населення розповіли, хто може звертатися за коштами в держустанови.  В управлінні соцзахисту населення робота завжди кипить, у кабінетах відбувається прийом громадян - кожному намагаються приділити необхідну увагу. Відкритість та людяність, а також бажання зрозуміти й допомогти є основними рисами характеру працівників Управління соціального захисту населення Лиманської райдержадміністрації.Валентина Пінонік, начальник УСЗН Лиманської райдержадміністрації.

У нас понад 13 видів соціальних допомог, які ми надаємо. Приходять з болем, приходять з різними думками. Наша мета - надати людям якісні послуги й те, щоб людина, яка вийшла від нас, була задоволена тим, що ми її прийняли, що зможемо надати відповідно чинному законодавству допомогу, - Валентина Пінонік, начальник УСЗН Лиманської райдержадміністрації.

  Соціальні працівники - це люди, які інакше не можуть, як не співчувати та не пропускати через себе проблеми, з якими приходять громадяни. І робота ця не обмежується рамками робочого дня.

Друк
3 червня у дев’яти селах Визирської громади заплановано відключення електропостачання16:58
30 тра
В Одесі назвали вулицю на честь військового з Визирської громади Дениса Максишка (відео)10:00
30 тра
У Визирці вандали зірвали покриття на дитячому майданчику14:38
29 тра
У Визирській громаді визначили проєкти, які можуть реалізувати в рамках Стратегії відновлення та розвитку Одеської області (фото)14:21
29 тра
В Україні запустили «Єдину платформу місцевої електронної демократії»12:03
29 тра
В Одесі назвали вулицю на честь Героя України з Визирської СТГ Дениса Максишка (фото)10:08
29 тра
У Визирській громаді проведуть низку заходів до Дня захисту дітей (фото)16:58
28 тра
Мешканка Визирки отримала почесне звання «Мати-героїня» (фото)10:51
28 тра
Депутати Визирської сільради провели позачергову сесію (відео)10:00
28 тра
У Визирській громаді відбулася позачергова сесія сільради (фото)10:00
27 тра
У селах Зоря Труда та Воронівка 27 травня буде відсутнє електропостачання16:28
24 тра
У Визирському ЦНАПі військовозобов’язані можуть оновити свої данні (фото)12:00
24 тра
Цьогоріч у Визирській СТГ працюватимуть літні шкільні табори (відео)10:00
24 тра
Визирська громада передала військовослужбовцям 26 тренажерів «Чайка»17:42
23 тра
Як жителі Визирської СТГ можуть оновити свої данні в ТЦК (відео)16:55
23 тра
У Визирській громаді реалізується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» (фото)13:00
23 тра
Танцювальний колектив «Першоцвіти» Першотравневого СБК посів І місце на конкурсі «Horizont» (фото)12:00
23 тра
У Визирській громаді відновлять роботу літні шкільні табори (фото)10:00
23 тра
Учні Першотравневого ліцею отримали нагороди на Всеукраїнському конкурсі «Природа — наш дім» (фото)13:00
22 тра
23 травня у Визирці буде відсутнє водопостачання12:16
22 тра
Вихованці Любопільського СБК стали призерами на фестивалі мистецтв «Біла акація» (фото)11:20
22 тра
У селі Визирка на 25 травня заплановано відключення електропостачання12:03
21 тра
У Визирському ліцеї провели тематичні уроки до Всесвітнього дня вишиванки (фото)19:37
20 тра
Учні Визирського ліцею доєдналися до святкування Всесвітнього дня вишиванки (відео)19:23
20 тра
До Першотравневого ліцею з робочим візитом завітав заступник голови Одеської ОДА (відео)19:17
20 тра
TOP