» » В управлінні соціального захисту населення розповіли, хто може звертатися за коштами в держустанови (фото)

В управлінні соціального захисту населення розповіли, хто може звертатися за коштами в держустанови (фото)

В управлінні соціального захисту населення розповіли, хто може звертатися за коштами в держустанови (фото)

  Кожного року законодавчі органи України доповнюють чи вносять зміни до правил начислення соціальної допомоги різним категоріям громадян. Управління соціального захисту населення Лиманської РДА, як й аналогічні на території України, складається з декількох відділів, кожен з яких розв'язує певні питання.
В Управлінні соціального захисту населення розповіли, хто може звертатися за коштами в держустанови.Ольга Марченко, заст. начальника УСЗН, начальник відділу грошових виплат та компенсацій.

Наш відділ займається призначенням всіх видів державної соціальної допомоги та субсидій. У нас є дві ОТГ в районі та 20 сільських рад. На всі види державних соціальних допомог заяви можна подати як в УСЗН, так і в ОТГ та сільських радах. Ці заяви вони приймають, привозять нам, ми перевіряємо та призначаємо, - Ольга Марченко, заступник начальника УСЗН, начальник відділу грошових виплат та компенсацій.

В Управлінні соціального захисту населення розповіли, хто може звертатися за коштами в держустанови .  Управління займається призначенням допомоги у разі відсутності достатнього стажу або взагалі без нього, а також людям з інвалідністю. Призначаються субсидії для оплати за житлово-комунальні послуги, вони розділяються на два періоди - опалювальний та неопалювальний терміни. Допомога може бути призначена людині, якій виповнилося 60 років. При цьому, якщо сім’я зареєстрована за різними адресами, тобто дружина за однією, чоловік за іншою, - без урахування доходів однієї з осіб. Деякі зі старих правил отримання субсидій залишаються актуальними й нині. Наприклад, якщо громадянин зробив покупку на 50 або більше тисяч гривень, він повинен проінформувати про це управління соцзахисту. Тоді питання виноситься на комісію, яка вирішує, чи продовжити виплати далі. Субсидії не призначаються у разі, коли людина є власником приватного будинку площею більш як 250 м2 або квартири понад 120 м2.Ярослава Ящук, нач. відділу персоніфікованого обліку УСЗН.

В Лиманському районі перебуває близько 14 тисяч пільговиків (разом із членами сімей), кількість тих, хто отримує пільги - близько 5 тисяч. На пільги мають право учасники бойових дій, діти війни, ветерани військової служби, багатодітні, сільські медики, педагоги на пенсії та інші, - Ярослава Ящук, начальник відділу персоніфікованого обліку УСЗН.

В Управлінні соціального захисту населення розповіли, хто може звертатися за коштами в держустанови.  З жовтня 2019 року разом з безготівковою, як у минулий період, з’явилася й готівкова форма отримання допомоги, тобто на власний рахунок. Проте кожен вибирає те, що йому зручніше.В Управлінні соціального захисту населення розповіли, хто може звертатися за коштами в держустанови.  В управлінні соцзахисту населення робота завжди кипить, у кабінетах відбувається прийом громадян - кожному намагаються приділити необхідну увагу. Відкритість та людяність, а також бажання зрозуміти й допомогти є основними рисами характеру працівників Управління соціального захисту населення Лиманської райдержадміністрації.Валентина Пінонік, начальник УСЗН Лиманської райдержадміністрації.

У нас понад 13 видів соціальних допомог, які ми надаємо. Приходять з болем, приходять з різними думками. Наша мета - надати людям якісні послуги й те, щоб людина, яка вийшла від нас, була задоволена тим, що ми її прийняли, що зможемо надати відповідно чинному законодавству допомогу, - Валентина Пінонік, начальник УСЗН Лиманської райдержадміністрації.

  Соціальні працівники - це люди, які інакше не можуть, як не співчувати та не пропускати через себе проблеми, з якими приходять громадяни. І робота ця не обмежується рамками робочого дня.

Друк
В Красносільській ОТГ дільниці закінчили приймати виборців: явка 38% (фото)21:11
25 жов
Ділянки закриті, явка понад 50%. У Визирській ОТГ розпочався підрахунок голосів (фото)20:50
25 жов
В Красносільській ОТГ завершуються місцеві вибори19:25
25 жов
У Визирській громаді вибори добігають кінця: явка близько 45% (фото)19:15
25 жов
У Крижанівці тривають місцеві вибори (фото)17:48
25 жов
У Визирській громаді місцеві вибори у розпалі (фото)14:55
25 жов
Їдальня ТІС для кухаря — робота, хобі та задоволення14:00
25 жов
В Красносільській ОТГ продовжується виборчий процес (фоторепортаж)13:54
25 жов
У Крижанівці на виборчій дільниці черга (фотофакт)11:35
25 жов
В Красносільській ОТГ стартували місцеві вибори (фото)11:04
25 жов
У Визирській ОТГ почалися місцеві вибори (фоторепортаж)09:43
25 жов
На ТІСі зустрічали голову Укрзалізниці (фото)17:00
23 жов
Олег Кутателадзе отримав диплом проєкта «100 найвпливовіших одеситів» (фото)16:00
23 жов
Олег Кутателадзе: «5 років тривала боротьба за створення Визирської громади»15:04
23 жов
Визирська ОТГ: в Ранжевому вирішили проблему з водою (відео)14:00
23 жов
Визирська ОТГ: в Ранжевому вирішили проблему з водою (фото)13:54
23 жов
Олег Кутателадзе: «Ми довго судилися, але виграли цю справу»13:00
23 жов
У селі Першотравневе по вул. Центральній, побудували сучасний дитячий майданчик (відео)12:30
23 жов
Київську у Першотравневому заасфальтують найближчим часом (фото)12:00
23 жов
Вулиці Мічуріна та Київська у селі Першотравневе будуть з асфальтованою дорогою (відео)11:00
23 жов
У Першотравневому скоро заасфальтують ще дві вулиці (фото)10:30
23 жов
Олег Кутателадзе: «На місцях кандидата обирають громади, люди, які його знають і довіряють» (відео)10:00
23 жов
Визирська сільрада та Доброславська селищна рада вирішили об'єднатися задля розвитку своїх громад (відео)09:27
23 жов
РЛП «Тилігульський» в очікуванні наступного сезону (фоторепортаж)09:00
23 жов
Олег Кутателадзе: надалі Сичавка зможе активно розвиватися (відео)18:25
22 жов
TOP