» » У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)

У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)

У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)

  Швидка допомога повернулася у Сичавку. До квітня 2014 року в цьому приміщенні працювала бригада швидкої медичної допомоги центральної районної лікарні. Потім її перевели до міста Южне у зв'язку зі створенням Іванівської станції екстреної медичної допомоги, однієї з восьми, які були організовані в Одеській області. Два роки тому центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф провів ще один логістичний перерозподіл територій.У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги.  Тепер південна частина Лиманського району, разом з містом Южне, обслуговується дев’ятою підстанцією швидкої допомоги міста Одеса. Фактично зона обслуговування не змінилася, але з метою доступності швидкої медичної допомоги для сільського населення було прийнято рішення повернути бригаду назад у Сичавку.Тетяна Чіфліклій, завідувач дев’ятої підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Радіус нашого обслуговування - територія до 30 кілометрів. У нас місто Южне, прибережна зона, села Сичавка, Любопіль, Визирка, селище Нові Біляри та всі підприємства порто-промислової зони. Ми працюємо спільно з медиками приватних страхових компаній. Якщо ж вони з кількістю викликів не справляються, то передзвонюють нам, і ми їдемо на їх виклики. Коли у нас сильне завантаження, особливо влітку, вони нам допомагають. Під час надзвичайних ситуацій працюють всі, - Тетяна Чіфліклій, завідувач дев’ятої підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

  Для того, щоб на території Сичавської амбулаторії запрацювала підстанція швидкої допомоги, потрібно було провести капітальний ремонт приміщення, яке кілька років не експлуатувалося, бо фахівці амбулаторії вже переїхали в нову, відкриту після капітального ремонту, будівлю.У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги.

Сичавка нас прийняла чудово, й не тільки Сичавка, але і Визирська сільрада, і весь Лиманський район. Було виділено необхідні кошти на ремонт. Тут тепер в гарних умовах перебувають і водії, і медпрацівники. Є кімната для прийняття їжі, санвузли, душові, кімнати відпочинку. Умови в нас тут дуже добрі, - Тетяна Чіфліклій, завідувач дев’ятої підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

  Сьогодні на дев’ятій підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф працюють 3 лікарі, 8 фельдшерів, неукомплектованість кадрами становить майже 50%.
  Ліля Алхімова працює тут молодшою медсестрою. У 2017 році вона переїхала до міста Южне з Донецька, й нині задоволена місцем роботи та колективом.Ліля Алхімова, молодша медсестра Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Дуже добре, тепло, чисто, гарне начальство, душевне, - Лілія Алхімова, молодша медсестра Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги.  З двох машин швидкої допомоги, які дислокуються на території дев’ятої підстанції, водій Анатолій Поднеколінко працює на новенькому "Пежо", хоча з 2002 року побачив різні автомобілі.Анатолій Поднеколінко, водій машини швидкої допомоги.

Були "УАЗ", "РАФ", "Газель". А нині це - "Пежо", вона м'якша, швидкісна та зручна, - Анатолій Поднеколінко, водій машини швидкої допомоги.

  Після надходження сигналу про необхідну допомогу, бригада медиків виїжджає дійсно швидко.

В основному у нас виклики на гострі інфаркти міокарда, інсульти, судоми. Ми надаємо допомогу попри будь-які соціальні фактори, - абсолютно всім, - Тетяна Чіфліклій, завідувач дев’ятої підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

  Тетяна Чіфліклій нагадала, що швидка допомога надає екстрену допомогу, а не невідкладну.

Набираючи 103 подумайте, чи потрібні ми вам. Тому що в цей момент може задихатися дитина або десь бабуся лежить з інфарктом міокарда, а нас викликали, тому що хтось за сім днів застуди так і не дійшов до свого сімейного лікаря, не подзвонив йому і вирішив викликати швидку допомогу, - Тетяна Чіфліклій, завідувач дев’ятої підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

  Приводами для екстреного надання медичної допомоги є непритомність, судоми, раптові розлади дихання, раптовий біль в області серця, кровотеча, гострий біль у черевній порожнині, ознаки гострих інфекційних захворювань та гострі психічні розлади. В Україні для екіпажів швидкої допомоги законодавчо встановлена норма прибуття - 10 хвилин в місті, 20 хвилин за межами міста.

Друк
Голова КМУ та представники АМУ обговорили проблему бюджетів12:00
25 лис
З 2022 року навалочні вантажі почнуть переміщати по морю за допомогою крил09:00
25 лис
У Визирці та Першотравневому магазини «ТІС» працюють з дотриманням усіх карантинних заходів (відео)17:00
24 лис
З початку жовтня в малі села Визирської ОТГ приїжджає трактор з причепом для збору ТПВ (відео)16:46
24 лис
МОЗ розпочало співпрацю з COVAX щодо подолання пандемії COVID-19 за допомогою вакцин16:30
24 лис
Любопільська гімназія, попри карантин, бере участь у творчих конкурсах та акціях (відео)16:24
24 лис
У Визирській ОТГ створено фінансове управління (фото)15:08
24 лис
У Лиманському районі вирішували, як передати майно новоствореним громадам (фото)13:08
24 лис
У Визирці та Першотравневому магазини «ТІС» працюють з урахуванням вимог карантину (фото)12:00
24 лис
Створення КНП «ЦПМСД» Визирської сільради — усвідомлена необхідність (фото)10:22
24 лис
Визирська ОТГ серед лідерів у топ-10 успішних громад країни09:33
24 лис
Соцпрацівники та представники БФ ім. Ставніцера відвідали любопільську багатодітну сім’ю (відео)19:30
23 лис
Члени Визирського виконкому розглядали питання щодо ЦПМСД та ЦНАП (відео)19:19
23 лис
У Першотравневому ліцеї пройшов третій етап конкурсу «Учитель року» (відео)19:00
23 лис
У частині Лиманського району 24 листопада не буде води18:58
23 лис
Визирська ОТГ відзначила День гідності та свободи (фото)15:39
23 лис
Визирська сільрада: завершальна сесія депутатів VII скликання видалася плідною (фото)14:00
23 лис
ТІС створює зручні сервіси для працівників (фото)13:30
23 лис
Децентралізація в Україні офіційно завершена12:00
23 лис
У Любопільській гімназії одночасно проводять ремонт та позашкільну діяльність (фото)10:30
23 лис
У Першотравневому НВК сподіваються на перемогу своєї колеги (фото)09:00
23 лис
Археологи виявили на дні Чорного моря затоплене місто13:30
21 лис
За перебування у громадських місцях без засобів захисту передбачено штраф12:00
21 лис
За такими, як Володимир Перегіняк — спортивна слава України10:30
21 лис
Півтора місяця знадобилося на розбирання аварійної споруди в центрі Визирки (фоторепортаж)16:32
20 лис
TOP