» » У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)

У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)

У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)

  Швидка допомога повернулася у Сичавку. До квітня 2014 року в цьому приміщенні працювала бригада швидкої медичної допомоги центральної районної лікарні. Потім її перевели до міста Южне у зв'язку зі створенням Іванівської станції екстреної медичної допомоги, однієї з восьми, які були організовані в Одеській області. Два роки тому центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф провів ще один логістичний перерозподіл територій.У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги.  Тепер південна частина Лиманського району, разом з містом Южне, обслуговується дев’ятою підстанцією швидкої допомоги міста Одеса. Фактично зона обслуговування не змінилася, але з метою доступності швидкої медичної допомоги для сільського населення було прийнято рішення повернути бригаду назад у Сичавку.Тетяна Чіфліклій, завідувач дев’ятої підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Радіус нашого обслуговування - територія до 30 кілометрів. У нас місто Южне, прибережна зона, села Сичавка, Любопіль, Визирка, селище Нові Біляри та всі підприємства порто-промислової зони. Ми працюємо спільно з медиками приватних страхових компаній. Якщо ж вони з кількістю викликів не справляються, то передзвонюють нам, і ми їдемо на їх виклики. Коли у нас сильне завантаження, особливо влітку, вони нам допомагають. Під час надзвичайних ситуацій працюють всі, - Тетяна Чіфліклій, завідувач дев’ятої підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

  Для того, щоб на території Сичавської амбулаторії запрацювала підстанція швидкої допомоги, потрібно було провести капітальний ремонт приміщення, яке кілька років не експлуатувалося, бо фахівці амбулаторії вже переїхали в нову, відкриту після капітального ремонту, будівлю.У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги.

Сичавка нас прийняла чудово, й не тільки Сичавка, але і Визирська сільрада, і весь Лиманський район. Було виділено необхідні кошти на ремонт. Тут тепер в гарних умовах перебувають і водії, і медпрацівники. Є кімната для прийняття їжі, санвузли, душові, кімнати відпочинку. Умови в нас тут дуже добрі, - Тетяна Чіфліклій, завідувач дев’ятої підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

  Сьогодні на дев’ятій підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф працюють 3 лікарі, 8 фельдшерів, неукомплектованість кадрами становить майже 50%.
  Ліля Алхімова працює тут молодшою медсестрою. У 2017 році вона переїхала до міста Южне з Донецька, й нині задоволена місцем роботи та колективом.Ліля Алхімова, молодша медсестра Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Дуже добре, тепло, чисто, гарне начальство, душевне, - Лілія Алхімова, молодша медсестра Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги.  З двох машин швидкої допомоги, які дислокуються на території дев’ятої підстанції, водій Анатолій Поднеколінко працює на новенькому "Пежо", хоча з 2002 року побачив різні автомобілі.Анатолій Поднеколінко, водій машини швидкої допомоги.

Були "УАЗ", "РАФ", "Газель". А нині це - "Пежо", вона м'якша, швидкісна та зручна, - Анатолій Поднеколінко, водій машини швидкої допомоги.

  Після надходження сигналу про необхідну допомогу, бригада медиків виїжджає дійсно швидко.

В основному у нас виклики на гострі інфаркти міокарда, інсульти, судоми. Ми надаємо допомогу попри будь-які соціальні фактори, - абсолютно всім, - Тетяна Чіфліклій, завідувач дев’ятої підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

  Тетяна Чіфліклій нагадала, що швидка допомога надає екстрену допомогу, а не невідкладну.

Набираючи 103 подумайте, чи потрібні ми вам. Тому що в цей момент може задихатися дитина або десь бабуся лежить з інфарктом міокарда, а нас викликали, тому що хтось за сім днів застуди так і не дійшов до свого сімейного лікаря, не подзвонив йому і вирішив викликати швидку допомогу, - Тетяна Чіфліклій, завідувач дев’ятої підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

  Приводами для екстреного надання медичної допомоги є непритомність, судоми, раптові розлади дихання, раптовий біль в області серця, кровотеча, гострий біль у черевній порожнині, ознаки гострих інфекційних захворювань та гострі психічні розлади. В Україні для екіпажів швидкої допомоги законодавчо встановлена норма прибуття - 10 хвилин в місті, 20 хвилин за межами міста.

Друк
Валерій Стоілакі: «Максимум через 4 роки Визирська громада буде об'єднана сучасними дорогами»16:35
10 сер
У Новій Вільшанці йде розпис храму (фото)14:47
10 сер
Бібліотека Першотравневого чекає на перезавантаження (фото)13:00
10 сер
Доброславський дитсадочок «Теремок» прикрасив мурал (фото)12:09
10 сер
Нові Білярі розраховують на перемогу в обласному конкурсі з благоустрою (фото)11:54
10 сер
Будівельники ТІС, крім транспортного вузла, обслуговують і підприємства регіону10:00
10 сер
У Визирському храмі складено розклад богослужінь на серпень12:00
08 сер
ТІС — лідер серед 55 найбільших зернових портових терміналів України (фото)11:00
08 сер
Для розвитку Чорноморська «зоряним» був період спрощеного оподаткування10:00
08 сер
У понеділок дитсадок «Пролісок» у Визирці працювати не буде09:00
08 сер
Голова Одеської ОДА перевірив завершення будівництва амбулаторії у Красносільці (фото)15:00
07 сер
Підписано закон щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи ФОП14:18
07 сер
Валерій Стоілакі: «Через п’ять років життя в усіх селах Визирської ОТГ суттєво зміниться на краще»13:00
07 сер
Тилігульський лиман оживає на очах (фото)12:00
07 сер
Петрівський аграрний коледж чекає на абітурієнтів (фото)11:00
07 сер
Стивідори ТІСа — сполучна ланка між морем і портом10:00
07 сер
У Лиманському районі аварійне відключення води19:07
06 сер
На узбережжі Куяльницького лиману народилося теля (фото)15:31
06 сер
Майбутнє райдержадміністрацій – Уряд та ОДА узгоджують позиції14:49
06 сер
Лиманські рятувальники нагадали відпочивальникам про правила безпеки на воді (фото)13:00
06 сер
Про родину Семко та оркестр «Визирські сурми» (фото)12:16
06 сер
Facebook поповнився тегом: #ТИСэтокрасиво11:00
06 сер
У Калинівці розробляють план благоустрою території біля лиману (фото)10:20
06 сер
Представники Березівської та Визирської громад обмінялися досвідом роботи ЖКГ18:17
05 сер
У частині Лиманського району — аварійне відключення води16:56
05 сер
TOP