ЛАН » Новини » У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)

У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)

У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)

  Швидка допомога повернулася у Сичавку. До квітня 2014 року в цьому приміщенні працювала бригада швидкої медичної допомоги центральної районної лікарні. Потім її перевели до міста Южне у зв'язку зі створенням Іванівської станції екстреної медичної допомоги, однієї з восьми, які були організовані в Одеській області. Два роки тому центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф провів ще один логістичний перерозподіл територій.У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги.  Тепер південна частина Лиманського району, разом з містом Южне, обслуговується дев’ятою підстанцією швидкої допомоги міста Одеса. Фактично зона обслуговування не змінилася, але з метою доступності швидкої медичної допомоги для сільського населення було прийнято рішення повернути бригаду назад у Сичавку.Тетяна Чіфліклій, завідувач дев’ятої підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Радіус нашого обслуговування - територія до 30 кілометрів. У нас місто Южне, прибережна зона, села Сичавка, Любопіль, Визирка, селище Нові Біляри та всі підприємства порто-промислової зони. Ми працюємо спільно з медиками приватних страхових компаній. Якщо ж вони з кількістю викликів не справляються, то передзвонюють нам, і ми їдемо на їх виклики. Коли у нас сильне завантаження, особливо влітку, вони нам допомагають. Під час надзвичайних ситуацій працюють всі, - Тетяна Чіфліклій, завідувач дев’ятої підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

  Для того, щоб на території Сичавської амбулаторії запрацювала підстанція швидкої допомоги, потрібно було провести капітальний ремонт приміщення, яке кілька років не експлуатувалося, бо фахівці амбулаторії вже переїхали в нову, відкриту після капітального ремонту, будівлю.У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги.

Сичавка нас прийняла чудово, й не тільки Сичавка, але і Визирська сільрада, і весь Лиманський район. Було виділено необхідні кошти на ремонт. Тут тепер в гарних умовах перебувають і водії, і медпрацівники. Є кімната для прийняття їжі, санвузли, душові, кімнати відпочинку. Умови в нас тут дуже добрі, - Тетяна Чіфліклій, завідувач дев’ятої підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

  Сьогодні на дев’ятій підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф працюють 3 лікарі, 8 фельдшерів, неукомплектованість кадрами становить майже 50%.
  Ліля Алхімова працює тут молодшою медсестрою. У 2017 році вона переїхала до міста Южне з Донецька, й нині задоволена місцем роботи та колективом.Ліля Алхімова, молодша медсестра Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Дуже добре, тепло, чисто, гарне начальство, душевне, - Лілія Алхімова, молодша медсестра Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги.  З двох машин швидкої допомоги, які дислокуються на території дев’ятої підстанції, водій Анатолій Поднеколінко працює на новенькому "Пежо", хоча з 2002 року побачив різні автомобілі.Анатолій Поднеколінко, водій машини швидкої допомоги.

Були "УАЗ", "РАФ", "Газель". А нині це - "Пежо", вона м'якша, швидкісна та зручна, - Анатолій Поднеколінко, водій машини швидкої допомоги.

  Після надходження сигналу про необхідну допомогу, бригада медиків виїжджає дійсно швидко.

В основному у нас виклики на гострі інфаркти міокарда, інсульти, судоми. Ми надаємо допомогу попри будь-які соціальні фактори, - абсолютно всім, - Тетяна Чіфліклій, завідувач дев’ятої підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

  Тетяна Чіфліклій нагадала, що швидка допомога надає екстрену допомогу, а не невідкладну.

Набираючи 103 подумайте, чи потрібні ми вам. Тому що в цей момент може задихатися дитина або десь бабуся лежить з інфарктом міокарда, а нас викликали, тому що хтось за сім днів застуди так і не дійшов до свого сімейного лікаря, не подзвонив йому і вирішив викликати швидку допомогу, - Тетяна Чіфліклій, завідувач дев’ятої підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

  Приводами для екстреного надання медичної допомоги є непритомність, судоми, раптові розлади дихання, раптовий біль в області серця, кровотеча, гострий біль у черевній порожнині, ознаки гострих інфекційних захворювань та гострі психічні розлади. В Україні для екіпажів швидкої допомоги законодавчо встановлена норма прибуття - 10 хвилин в місті, 20 хвилин за межами міста.

Друк
В Україні уряд перегляне тарифи на вивезення сміття 10:30
26 жов
Працівники РЛП «Тилігульський» отримали диплом за участь у Міжнародному дні чистих берегів09:00
26 жов
На ТІСі вакцинація працівників проходить майже на всіх терміналах (відео)18:41
25 жов
Молодіжна рада Визирської сільради долучилася до участі в Міжнародному конкурсі (відео)16:52
25 жов
Планове відключення електропостачання у селі Любопіль Визирської ОТГ 16:45
25 жов
На ТІСі триває кампанія з вакцинації працівників від COVID-19 (фото)16:30
25 жов
У с. Любопіль Визирської ОТГ проводять ремонт дорожнього покриття (фото)15:00
25 жов
У провулку Спортивний с. Першотравневе Визирської ОТГ встановили вуличне освітлення13:30
25 жов
Спогади минулих літ. Допоможіть Гончарову12:00
25 жов
Учні Першотравневого ліцею Визирської ОТГ взяли участь в олімпіаді з історії та правознавства (фотофакт)10:30
25 жов
Цифровізація в регіонах і онлайн-курси для громад: Мінцифра та U-LEAD підписали меморандум09:00
25 жов
Визирська ОТГ: відбулася нарада керівників закладів освіти Визирської сільради (фото)13:30
23 жов
Працівники РЛП «Тилігульський» провели черговий плановий рейд на березі Тилігульського лиману (фото)12:00
23 жов
У Першотравневому ліцеї Визирської ОТГ пройшов семінар в рамках проєкту DECIDE (фото)10:30
23 жов
Тетяна Воробйова: «Коли я чую слова вдячності від людей, розумію, що живу на світі не дарма» 16:30
22 жов
Проходить анкетування серед молоді від Молодіжної ради Визирської сільради (відео)15:30
22 жов
У селі Першотравневе Визирської ОТГ проводять роботи зі створення парку по вулиці Дунаєва (фото)15:00
22 жов
Школярі Визирської ОТГ побували у військовій частині 28-ї механізованої бригади (відео)14:42
22 жов
Спогади минулих літ. Без контролю13:30
22 жов
В Україні навчання майбутніх водіїв проходить за європейськими стандартами12:00
22 жов
У Доброславі з дружнім візитом побувала делегація з Об'єднаних Арабських Еміратів (фото)10:30
22 жов
ТІС готовий до роботи в умовах карантинних обмежень «червоної» зони 09:00
22 жов
Поліцейські офіцери Красносільської громади затримали чоловіка зі зброєю18:15
21 жов
В частині Одеського району завтра пройде аварійне відключення водопостачання17:56
21 жов
Ігор Гержик: про важливість альбому «Дикий Тилігул» 16:30
21 жов
TOP