Архів
Серпень 2022 (25)
Липень 2022 (53)
Червень 2022 (43)
Травень 2022 (61)
Квітень 2022 (141)
Березень 2022 (192)
ЛАН » Новини » У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)

У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)

У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)

  Швидка допомога повернулася у Сичавку. До квітня 2014 року в цьому приміщенні працювала бригада швидкої медичної допомоги центральної районної лікарні. Потім її перевели до міста Южне у зв'язку зі створенням Іванівської станції екстреної медичної допомоги, однієї з восьми, які були організовані в Одеській області. Два роки тому центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф провів ще один логістичний перерозподіл територій.У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги.  Тепер південна частина Лиманського району, разом з містом Южне, обслуговується дев’ятою підстанцією швидкої допомоги міста Одеса. Фактично зона обслуговування не змінилася, але з метою доступності швидкої медичної допомоги для сільського населення було прийнято рішення повернути бригаду назад у Сичавку.Тетяна Чіфліклій, завідувач дев’ятої підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Радіус нашого обслуговування - територія до 30 кілометрів. У нас місто Южне, прибережна зона, села Сичавка, Любопіль, Визирка, селище Нові Біляри та всі підприємства порто-промислової зони. Ми працюємо спільно з медиками приватних страхових компаній. Якщо ж вони з кількістю викликів не справляються, то передзвонюють нам, і ми їдемо на їх виклики. Коли у нас сильне завантаження, особливо влітку, вони нам допомагають. Під час надзвичайних ситуацій працюють всі, - Тетяна Чіфліклій, завідувач дев’ятої підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

  Для того, щоб на території Сичавської амбулаторії запрацювала підстанція швидкої допомоги, потрібно було провести капітальний ремонт приміщення, яке кілька років не експлуатувалося, бо фахівці амбулаторії вже переїхали в нову, відкриту після капітального ремонту, будівлю.У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги.

Сичавка нас прийняла чудово, й не тільки Сичавка, але і Визирська сільрада, і весь Лиманський район. Було виділено необхідні кошти на ремонт. Тут тепер в гарних умовах перебувають і водії, і медпрацівники. Є кімната для прийняття їжі, санвузли, душові, кімнати відпочинку. Умови в нас тут дуже добрі, - Тетяна Чіфліклій, завідувач дев’ятої підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

  Сьогодні на дев’ятій підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф працюють 3 лікарі, 8 фельдшерів, неукомплектованість кадрами становить майже 50%.
  Ліля Алхімова працює тут молодшою медсестрою. У 2017 році вона переїхала до міста Южне з Донецька, й нині задоволена місцем роботи та колективом.Ліля Алхімова, молодша медсестра Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Дуже добре, тепло, чисто, гарне начальство, душевне, - Лілія Алхімова, молодша медсестра Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги.  З двох машин швидкої допомоги, які дислокуються на території дев’ятої підстанції, водій Анатолій Поднеколінко працює на новенькому "Пежо", хоча з 2002 року побачив різні автомобілі.Анатолій Поднеколінко, водій машини швидкої допомоги.

Були "УАЗ", "РАФ", "Газель". А нині це - "Пежо", вона м'якша, швидкісна та зручна, - Анатолій Поднеколінко, водій машини швидкої допомоги.

  Після надходження сигналу про необхідну допомогу, бригада медиків виїжджає дійсно швидко.

В основному у нас виклики на гострі інфаркти міокарда, інсульти, судоми. Ми надаємо допомогу попри будь-які соціальні фактори, - абсолютно всім, - Тетяна Чіфліклій, завідувач дев’ятої підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

  Тетяна Чіфліклій нагадала, що швидка допомога надає екстрену допомогу, а не невідкладну.

Набираючи 103 подумайте, чи потрібні ми вам. Тому що в цей момент може задихатися дитина або десь бабуся лежить з інфарктом міокарда, а нас викликали, тому що хтось за сім днів застуди так і не дійшов до свого сімейного лікаря, не подзвонив йому і вирішив викликати швидку допомогу, - Тетяна Чіфліклій, завідувач дев’ятої підстанції Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

  Приводами для екстреного надання медичної допомоги є непритомність, судоми, раптові розлади дихання, раптовий біль в області серця, кровотеча, гострий біль у черевній порожнині, ознаки гострих інфекційних захворювань та гострі психічні розлади. В Україні для екіпажів швидкої допомоги законодавчо встановлена норма прибуття - 10 хвилин в місті, 20 хвилин за межами міста.

Друк
70% передплатників газети «Голос України» на Одещині — жителі Визирської ОТГ (фото)13:28
12 сер
Працівники КП «Визирське джерело» пройшли спеціалізований інструктаж з техніки безпеки (фото)21:14
11 сер
У Визирській громаді провели благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ (фото)20:38
11 сер
На фронті загинув житель Визирської громади з Любополя Андрій Дудніченко18:06
11 сер
Попри всі випробування, минулий навчальний рік для школярів Визирської ОТГ пройшов повноцінно (відео)09:43
10 сер
Обов’язковий медогляд для дітей у Визирській ОТГ: Еліна Концева розповіла детальніше про програму (відео)09:13
10 сер
У Визирській ОТГ проводять плановий медичний огляд школярів (відео)13:55
09 сер
Працівники КП «Визирське джерело» пройшли спеціалізований інструктаж з техніки безпеки (відео)12:45
09 сер
Визирська ОТГ: працівники сфери культури прозвітували про свою роботу за 2021 рік у художньому альбомі (відео)12:28
09 сер
Валентина Харламбова: про підготовку освітніх установ Визирської ОТГ до нового навчального року (відео)19:45
08 сер
З порту «Південний» відправлено перше судно з продовольством (фото)17:36
08 сер
З 1 серпня у Визирській громаді антибіотики відпускають виключно за рецептом (відео)10:25
06 сер
У Визирській громаді провели благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ (відео)10:21
06 сер
Сьогодні з порту «Чорноморськ» вийшов караван із трьох суден із продовольством12:51
05 сер
Мешканка Красносілки відзначила свій 100-річний ювілей12:15
05 сер
ПриватБанк почав списувати гроші з карт: можуть забрати до 50% усієї суми11:52
05 сер
Вперше з лютого турецький балкер пливе в Чорноморськ за зерном15:32
04 сер
70% передплатників газети «Голос України» на Одещині — жителі Визирської ОТГ (відео)15:05
04 сер
У Визирській ОТГ відбулася онлайн-нарада з керівниками освітніх установ20:58
03 сер
У Визирській громаді помер мешканець с. Зоря Труда Євген Хрустальов14:59
03 сер
У селі Бутівка Визирської ОТГ проведуть громадські обговорення щодо перейменування вулиці13:47
03 сер
В Україні відсьогодні запроваджують е-рецепти на антибіотики20:15
01 сер
Перше судно з українським зерном завтра прибуде у Стамбул19:39
01 сер
В Україні відновлюють авіасполучення: звідки пасажири зможуть літати в Європу19:19
01 сер
Визирська ОТГ — громада для людей (фото)12:14
01 сер
TOP