Показати меню
» » Визирська громада очікує виборів депутатів та голови ОТГ (фото)

Визирська громада очікує виборів депутатів та голови ОТГ (фото)

Визирська громада очікує виборів депутатів та голови ОТГ (фото)

  Вибороманія, яка охопила мешканців України останні кілька місяців, говорить про те, що суспільство прокинулося, люди зрозуміли цінність свого голосу і важливість активної участі у голосуванні для подальшого розвитку країни. Чекають виборів, ще й місцевого значення жителі сіл Визирської ОТГ. Об'єднана територіальна громада вже створена, але не може повноцінно запрацювати, як самостійна територіальна одиниця, тому що вибори депутатів і голови Визирської сільради в грудні були скасовані у зв'язку з введенням на цій території воєнного стану. Наталія Кириченко, заступник директора Першотравневого НВК, протягом усіх років роботи в школі багато сил віддає на те, щоб якість освіти дітей була високою. Сьогодні вона відчуває в собі достатньо сил, щоб почати піклуватися про розвиток усього рідного села.

  Таке прагнення з'явилося на тлі стрімких змін на краще, які сталися в Першотравневій школі останні кілька років. І Наталія повірила: у складі Визирської ОТГ життя в рідному селі може стати кращим.Визирська громада очікує виборів депутатів та голови ОТГ

Я думаю, що це все за рахунок проведення децентралізації. Коли гроші пішли на місця, за людьми. Ми це відчули на собі, багато робиться сьогодні в школі, і ремонти великі, і вікна замінили, і дах відремонтували, і оснащення йде класів, і все це за рахунок децентралізації. Депутатом я не була, я входжу до виконкому сільради. Чому вирішила стати депутатом? Тому що я тут народилася і розумію, що робити якомога більше для розвитку села, щоб люди себе почували господарями і знали, що про них піклуються, щоб вони знали до кого прийти зі своїми думками, зі своїми проханнями, - Наталія Кириченко, заступник директора Першотравневого НВК.

  Згадує Наталя Кириченко, як деякі жителі Першотравневого вимагали, щоб центром Визирської громади було їх село. Наталія вже тоді розуміла, що не кількість жителів визначає пріоритет центральної садиби, а той бюджет, який може внести в загальну скарбничку та чи інша громада. Наталя Кириченко вважає, що депутат новоствореної громади повинен мати певний світогляд, ширший, ніж інтереси лише своєї вулиці або свого села.

Потрібно розуміти, що у нас правда нічого немає, ми нічого не виробляємо, птахофабрики немає, і маленька надія, що вона запрацює. У нас багато побудовано, але все це занепадає і багато грошей потрібно, щоб все це підняти. Кількість людей на сьогодні не є пріоритетом в тому, де буде центр, тому що ми не зможемо обслуговувати самі себе. Ми розуміємо, що від Першотравневого буде більше депутатів і важливо, щоб депутати розуміли, що їм потрібно жити дружно з іншими селами, всі вони вимагають розвитку і вкладення коштів, скрізь живуть люди, про яких потрібно дбати і думати, - Наталія Кириченко, заступник директора Першотравневого НВК.

  Хоча Наталя Кириченко вперше планує обиратися депутатом сільради вона, як людина відповідальна, добре розуміє, який додатковий обсяг роботи їй належить вести, якщо виконувати обов'язки чесно, як того чекають від тебе люди. З прикладом такої депутатської діяльності Наталя часто стикається в своїй роботі, коли допомогу школі надає благодійний фонд імені Олексія Ставніцера.

Це Олег Джумберович, це Віталій Олегович, тому що я спілкувалася з цими людьми і вони для мене найкращий приклад, - Наталія Кириченко, заступник директора Першотравневого НВК.

  Сам Олег Кутателадзе готовий допомагати в навчанні, готувати до нової діяльності депутатів Визирської ОТГ, щоб їх робота була найбільш продуктивною. Визирська громада очікує виборів депутатів та голови ОТГ

Мета така, аби кожна копійка, яка надійшла до бюджету, пішла на розвиток громади, а не для того, щоб заробляти комусь. Сільська рада не підприємство. Це орган, який виконує соціальні функції. Тому люди повинні розуміти: йдучи до сільської ради потрібно не для того, щоб відкати тобі давали, тому треба щоб керівники отримували премії і потрібно підвищувати їх кваліфікацію, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  Коли був оголошений старт виборчої кампанії у Визирській ОТГ, Наталію Кириченко неприємно здивувало, що серед великої кількості бажаючих, хто захотів стати депутатом чи головою сільради були і ті люди, які відкрито довгий час саботували створення Визирської об'єднаної громади.

Можливо, є свої інтереси у цих людей. Я вважаю, що депутатами мають бути люди, яких всі добре знаю, які тут живуть і буду робити все можливе, щоб їхні діти і внуки хотіли жити в селі, - Наталія Кириченко, заступник директора Першотравневого НВК.
Друк
На базі районної бібліотеки з'явиться медіапростір (фото)12:00
16 лип
Свята закінчилися, робота триває. У Доброславі продовжують облагороджувати вулиці (фото)11:00
16 лип
У Южному будують стадіон. Вже видно перші результати (фото)10:00
16 лип
102 райони замість 490. У Мінрегіоні показали нову модель адмінтерустрою (фото)15:00
15 лип
У Южному відремонтують фасад лікарні за 8 мільйонів (фото)14:00
15 лип
Сумний розрив. В Одесі жінка намагалася накласти на себе руки (фото)13:00
15 лип
У Лиманському районі триває будівництво доріг (фото)12:00
15 лип
У Доброславі "підсвітили" переходи (фото)11:00
15 лип
Учні молодших класів будуть носити спеціальні світловідбиваючі жилети (фото)10:00
15 лип
Є чому повчитись. У Южному пес рятує котів з-під коліс (фото) 12:00
13 лип
В Одеському ЦРМС вивчали питання реформи освітянської галузі (фото)11:00
13 лип
Яськівська громада розповіла про свою роботу після об'єднання (фото)15:01
12 лип
Ще один крок до європейського села. У Першотравневому триває облагородження (фото)14:00
12 лип
В Южному встановили поклонного хреста (фото)13:00
12 лип
Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду? (фото)12:02
12 лип
Южненські баскетболісти в складі збірної України увійшли в фінал Всесвітньої Універсіади (фото)11:00
12 лип
Сичавські зміни: що нового у селі? (фото)10:00
12 лип
TOP