Показати меню
» » Три кити вдалого бюджету Сичавки

Три кити вдалого бюджету Сичавки

Три кити вдалого бюджету Сичавки

  "Лиманська агенція новин" традиційно ділиться вдалим досвідом керівників об'єднаних громад. Зовсім поруч, через протоку Тилігульського лиману, на Миколаївщині, вже три роки Коблівська ОТГ нарощує надходження до бюджету. Керівник ОТГ, Володимир Панич, охоче ділиться досвідом розвитку своєї громади, зробивши основний акцент на можливостях, які існують у новостворених об'єднань. Особливо тих, які розташовані в рекреаційних зонах та на узбережжі. Найближчим сусідом Коблівської ОТГ є Сичавська громада.Три кити вдалого бюджету Сичавки.

Констатую: Сичавська селищна рада відноситься до таких, які мають кошти. Їм просто сьогодні треба бачити свою перспективу і доносити до людей ті реалії, які є у подальшому. Хочете примкнути до Південного, де інфраструктура і є сподівання, що більше грошей? Здається, що це є краще рішення? Але повірте, якщо на 35-40 депутатів міста від вас буде лише 1 чи 2 депутати, то ви нічого не вирішите для Сичавки. Це об'єктивний факт, - упевнений Володимир Панич, голова Коблівської ОТГ.

  Отже Сичавкою вже прийнято Генеральний план. Який обрати шлях і яки кроки найважливіші на початковому етапі? Тут є три кити: сільське господарство та рибальство, рекреаційна зона Тилігулу та чорноморського узбережжя. Правильне використання цього колосального потенціалу - це і є запорука вдалого бюджету, вважає Володимир Панич:

Сьогодні, має сенс йти до тих, хто спроможний і вболівати за те, щоб суперництво було не на кулаках. А у тому - як реально зробити краще для всіх! Вже зараз наша Коблівська об'єднана громада зуміла приєднати берегову лінію у межі села. Що це дало? Коли я прийшов у 2004 році на посаду сільського голови Коблево, наш бюджет був 868 тисяч гривень. До об'єднання нашої громади, а це у 2016 році, він складав дев'ятнадцять млн. гривень. А зараз виріс майже у чотири рази. Основне джерело поповнення - саме курортна зона. У процентному відношенні десь 56% ми збираємо податків з берегової лінії. Інші надходження поступають від населених пунктів та сільгоспвиробників. Рекомендую всерйоз над цим задуматися і Сичавці. Для того щоб цей процес був ефективним треба підключати до цієї розмови існуючих власників землі.
Друк
Схожі новини:
У хліборобів Лиманщини стартували жнива (фото)09:00
19 чер
Вибори до Визирської ОТГ. Яким повинен бути ідеальний депутат? (Фото)17:00
18 чер
Вулиця Стребкова заасфальтована. Першотравневе продовжує благоустрій (фото)16:00
18 чер
Розпочався Всеукраїнський конкурс "Неймовірні села України 2019". Визирка - у їх числі (фото)15:00
18 чер
Більше 70 літрів крові здали донори - співробітники “ОПЗ” в цьому році. Мета - врятувати життя дівчинки (фото)14:00
18 чер
Визирських дев'ятикласників випустили у доросле життя (фото)13:00
18 чер
Дайте громадам об’єднуватися, якщо ви думаєте про людей, а не про крісла. В’ячеслав Негода керівникам районів (фото)12:00
18 чер
У селі Кінне Лиманського району організували свято для дітей (фото)09:00
18 чер
Відразу дві пожежі сталося в Лиманському районі (фото)17:54
17 чер
У Любополі відбулася зустріч громади із кандидатом (фото)16:00
17 чер
У Южному в садку "Золота рибка" розпочався капітальний ремонт (фото)15:00
17 чер
За одним столом у Міщанці відзначили День села (фото)14:00
17 чер
Цікава рибалка. У Лиманському районі у водоймі знайшли протитанкову гранату (фото)13:00
17 чер
У пришкільному таборі в Першотравневому пройшов День сім'ї (фото)12:00
17 чер
Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували (фото)10:00
17 чер
Подарунок до Трійці. У Першотравневому відкрилася соціальна аптека (фото)09:17
17 чер
Володимир Зеленський призначив в. о. голови Одеської обладміністрації (фото)14:19
15 чер
TOP