Показати меню
» » Володимир Панич: "Голосувати треба за тих, хто вболіває за соціальний захист, наведення порядку і об’єднання людей"

Володимир Панич: "Голосувати треба за тих, хто вболіває за соціальний захист, наведення порядку і об’єднання людей"

Володимир Панич: "Голосувати треба за тих, хто вболіває за соціальний захист, наведення порядку і об’єднання людей"
  - Володимире Михайловичу, як складається співпраця адміністрації Коблівської об’єднаної громади та підприємців?
У нас немає суперечок, ми завжди знаходимо консенсус та приходимо до спільної думки. Насправді сьогодні питання у суб’єктах підприємницької діяльності, які діють на нашій території. Потрібно не тільки вміти заробляти кошти, а ще й вкладати у розвиток інфраструктури та наведення чистоти. Ми підприємцям поставили сьогодні завдання. От чому по Київській трасі немає жодного біг-борду про Коблево? Треба збиратися їм разом та інформувати наших потенційних туристів. Я кажу: "Чиї це проколи?". Це їхня недоробка, бо вони не рекламують свої заклади. Сьогодні ми з ними спільно приймаємо рішення по податках, щоб їм це було комфортно відпрацьовувати. В наступному році ми повинні прийти до якогось знаменника по цьому питанню. І про порядок - якщо в тебе є об’єкти відпочинку з урнами, то ти повинен їх прибирати. А не переводити стрілки один на одного - хто це робити буде? Треба починати з себе!

Володимир Панич: "Голосувати треба за тих, хто вболіває за соціальний захист, наведення порядку і об’єднання людей".   - У вас працює "Агенція місцевого розвитку", що це за структура?

"Агенція місцевого розвитку Коблівської об'єднаної територіальної громади" робить вагомий вклад у сталий ріст добробуту нашої громади на принципах державно-приватного партнерства та соціальної відповідальності. Агенція впроваджує кращі практики сталого розвитку. Це одна із новаторських ідей децентралізації. Сьогодні закордонні партнери, які входять в інвестиційні проекти, з владою не сильно прагнуть працювати. Тому ми пішли на такий крок і створили такий інструмент. Через Агенцію ми відпрацьовуємо вдалі приклади розвитку, які є в Одеській та Миколаївській областях, та на Півдні України.
  - Це спосіб знайти інвесторів?
Так. Якісні зрушення в цьому питанні є. Вже затверджено план перспективного розвитку до 2021 року. Ми вже включені в план розвитку Березанського району і Миколаївської області.

Володимир Панич: "Голосувати треба за тих, хто вболіває за соціальний захист, наведення порядку і об’єднання людей".   - Що в цих планах?

В планах - все! І інфраструктура, і розвиток курорту. Зроблено багато підготовчого матеріалу для надання с. Коблеве статусу місцевого значення. Зараз ми виходимо на пряме проектування. Ми увійшли у плани розвитку Міністерства аграрної політики та продовольства України, як агрорекреаційний кластер. Важливо, щоб сільські території також розвивалися. Сьогодні туризм пов'язаний з вживанням плодоовочевої продукції. Ми хочемо підняти статус нашого сільгоспвиробника, який шукає роботу і думає як виживати. Ми вже зробили проект по питній воді та включили туди вітку зрошення, щоб фермер у нашій громаді міг вирощувати капусту та цибулю. Споживчий ринок в нас вже для нього склався. Питання вже в державній підтримці. Сьогодні водогін по проектно-кошторисній документації – це мільярд гривень. Треба розв'язувати питання з питною водою по всіх селах і базах відпочинку. Вони в нас не забезпечені зараз централізованим водопостачанням і змушені брати воду зі свердловин.
Володимир Панич: "Голосувати треба за тих, хто вболіває за соціальний захист, наведення порядку і об’єднання людей".  - Яке ваше побажання Визирській територіальній громаді напередодні виборів? Кого людям треба обирати?
Моя порада: обирати дієвих людей, які сьогодні з порозумінням ставляться до своїх депутатських зобов’язань. Зараз інший час і людям вже "локшину на вуха" не навішаєш. Якщо кандидат у депутати реально вболіває за своїх виборців, то він дійсно буде створювати надалі всі умови комфорту, щоб не лише на його дільниці все було добре. Голосувати треба за тих, хто вболіває за соціальний захист, наведення порядку й об’єднання людей. От, наприклад, ми закупили три дитячі майданчики, а мешканці їх самі встановили. Але навести порядок одна людина не зможе, там де безлад роблять 100 людей. Всі повинні бути відповідальними. Тому Визирській об’єднаній громаді я побажаю успіху в розвитку. І ніколи не забувати про те, що за нами стоять люди! І коли виходиш з кабінету, ти повинен дивитись людям прямо в очі, а не ховати їх. А люди повинні дійсно голосувати за тих, у кому вони бачать перспективу. Голос треба віддавати за тих, хто буде відстоювати інтереси та вболівати за розвиток, як свого округу, так і всієї громади у цілому.
Друк
Схожі новини:
На передову везуть посилки з Доброслава (фото)15:00
16 вер
У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях" (фото)14:00
16 вер
У Порту відсвяткували День села (фото)13:00
16 вер
В Южному триває масштабна реконструкція стадіону (фото)12:00
16 вер
У Лиманському районі продовжують боротися з амброзією (фото)11:00
16 вер
Визирка відсвяткувала День села (фото)10:00
16 вер
На "ОПЗ" влаштували екскурсію для представників державної служби зайнятості та ПРООН (фото)12:00
14 вер
У Южненських школах пройшли навчання з евакуації на випадок надзвичайної ситуації (фото)11:00
14 вер
Наталія Кириченко: "Ми повинні шукати шляхи для підвищення якості освіти та займатися підготовкою кадрів"10:00
14 вер
Таксі з вибухівкою. У Лиманському районі затримали правопорушника зі зброєю (фото)00:01
14 вер
Православні мешканці Визирки відзначили Храмове свято (фото)16:44
13 вер
У Сербці горів сухостій. Пожежу гасили близько 5 годин14:40
13 вер
"Увага! Діти на дорозі": коблівські школярі зустрілися з патрульними (фото)14:00
13 вер
У Фонтанці відкрили три нових будинки сімейного типу (фото)13:00
13 вер
За руйнування доріг перевантаженими фурами доведеться платити чималий штраф12:00
13 вер
Обіцяли та встигли: у Визирці завершився ремонт площі перед Будинком культури (фото)11:00
13 вер
В Першотравневому будуть боротися за екологію (фото)10:00
13 вер
У Визирській громаді відбулася позачергова сесія (фото)16:19
12 вер
Відбулася селекторна нарада стосовно збереження життя та здоров'я дітей Одещини (фото)14:00
12 вер
Сичавка готується до Дня села (фото)13:00
12 вер
"Змінотворець" на фіналі: у Фонтанці відбулася зустріч учасників проєкту (фото)12:00
12 вер
У Березанці розглянули питання будівництва Тилігульської ВЕС (фото)11:00
12 вер
У Южному зняли прапор на честь повернення військовополонених моряків (фото)10:00
12 вер
У Доброславі готуються відкрити нову зону відпочинку (фото)15:00
11 вер
У Южному триває реконструкція проспекту Миру (фото)14:00
11 вер
TOP