Показати меню
» » Валерій Стоілакі: "Співдружність та добросусідські відносини - це запорука успіху Визирської об'єднаної територіальної громади"

Валерій Стоілакі: "Співдружність та добросусідські відносини - це запорука успіху Визирської об'єднаної територіальної громади"

Валерій Стоілакі: "Співдружність та добросусідські відносини - це запорука успіху Визирської об'єднаної територіальної громади"
  - Валерію Володимировичу, вибори у Визирську об'єднану територіальну громаду відбудуться 30 червня. Люди чекають цього?Валерій Стоілакі: Співдружність та добросусідські відносини - це запорука успіху Визирської об'єднаної територіальної громади
Так. Люди довго цього чекали. Вибори у Визирську об'єднану територіальну громаду визначать наше майбутнє. Від цього залежить життя і інфраструктура нашої громади. Всі ці податки, які будуть залишатися в об'єднаній громаді, і той факт, що люди самі будуть вирішувати пріоритети і самостійно розпоряджатися бюджетом, дають впевненість про великі перспективи. Я вважаю, що якщо населений пункт, упорядкований, в ньому є вода, газ, освітлення, хороша школа, дитячий сад та амбулаторії, то це живий і прогресивний населений пункт. У нього є перспектива і в ньому завжди будуть залишатися люди, щоб жити та розвивати його далі.
Валерій Стоілакі: Співдружність та добросусідські відносини - це запорука успіху Визирської об'єднаної територіальної громади  - Яка чисельність населення зараз в Першотравневому? Чи комфортно у ньому жити?
Я не перестаю говорити, що я виріс у цьому селі, я живу в ньому і люблю його. Я хочу, щоб воно було красиве і доглянуте. Щоб в ньому було більше дітей. Коли я йду повз Будинку культури, а в ньому йдуть репетиції, горять вогні, працює спорт-зал - для мене це радість. Тому що село повнокровно живе. За останніми даними у нас проживає трохи більше ніж 6000 чоловік. Я завжди говорив, що комфорт, це коли у людини крім побутових благ є ще й медичне обслуговування, школа, дитячий сад, центр культури. Якщо всі ці об'єкти функціонують, значить, ми не даремно працюємо та успішно розвиваємо соціальну сферу в цьому населеному пункті.
Валерій Стоілакі: Співдружність та добросусідські відносини - це запорука успіху Визирської об'єднаної територіальної громадиВалерій Стоілакі: Співдружність та добросусідські відносини - це запорука успіху Визирської об'єднаної територіальної громади  - Якщо все це є у Першотравневому, то чому люди захотіли в об'єднану територіальну громаду?
Коли у нас працювала птахофабрика, ми були дуже багатим селом. Ми могли самостійно гідно розвиватися. Але фабрика зараз банкрут. Інших виробництв у нас немає. І виходить, що на розвиток села у нас в бюджеті практично немає коштів. Перед нами стояв вибір - або об'єднуватися з Доброславом або із Визиркою. Ми провели збори по всім нашим семи населеним пунктам, та люди дали свою згоду на об'єднання з Визиркою. Це потенційно дуже потужна сільська рада. Там сконцентрована велика кількість підприємств. Відповідно надходять серйозні податки. Звідси й великі перспективи для розвитку інфраструктури всієї об'єднаної територіальної громади.
Валерій Стоілакі: Співдружність та добросусідські відносини - це запорука успіху Визирської об'єднаної територіальної громади  - На території громади функціонує громадська організація "Команда розвитку". Ви співпрацюєте з ними?
Ми вже встигли звикнути до цих людей і нам важлива така співпраця. Люди чекають на місцях, коли приїдуть представники "Команди розвитку" або фонду Олексія Ставніцера. Разом з ветеранськими організаціями ми організовуємо відвідування наших шановних трудівників і ветеранів на дому. І коли людині за 80 років - вона просто щаслива, що її відвідали. У них сльози на очах, що про них пам'ятають і їх поважають. Як приклад з добрих спільних справ, разом із фондом Олексія Ставніцера, ми вже зробили доріжку, яка веде до Першотравневого НВК. У Степанівці будемо робити дорогу, поставимо дитячий майданчик. Це все ми будемо робити з "Командою розвитку". Як об'єднана громада ми будемо цю команду розширювати, не дивлячись на те, що в її рядах вже є ефективні керівники з великим досвідом роботи. Як громадська організація, вона допомагає у вирішенні важливих соціально-економічних питань в нашій громаді.
Валерій Стоілакі: Співдружність та добросусідські відносини - це запорука успіху Визирської об'єднаної територіальної громадиВалерій Стоілакі: Співдружність та добросусідські відносини - це запорука успіху Визирської об'єднаної територіальної громади  - Хто повинен бути провідником інтересів жителів громади? Що хочете побажати виборцям, напередодні виборів 30 червня?
Вибирати потрібно з місцевих. Загалом у нас 26 депутатів. Місцевий депутат буде переживати за свій населений пункт, і знати всі його потреби. Ось всі говорять, що Першотравневе дуже великий населений пункт - у нас буде обрано 18 депутатів. Але цієї переваги не потрібно боятися. У нашому селі всі об'єкти соціальної інфраструктури є. Потрібно буде всім колегіально приймати рішення, щоб такі об'єкти були побудовані і у Любополі. Потрібно покращувати там умови в школі, побудувати дитячий садок, дорогу зробити. Визирка також повинна буде реалізовувати свій план розвитку інфраструктури. Так не можна жити, щоб думати тільки за себе. Ми повинні разом збиратися і разом приймати зважене рішення про пріоритетність виконання різних завдань для кожного населеного пункту. Любопіль вкрай потребує з'єднання із центральною дорогою. Так люди зможуть нею користуватися в будь-який час доби і зможуть виїхати або до Одеси, чи до м. Южне. Це стратегічно важливо, і важливо думати не тільки за себе, але і за сусіда. Щоб у нього також було все в порядку. Співдружність і добросусідські відносини - це запорука успіху, нашої, Визирської об'єднаної територіальної громади зараз і в майбутньому!
Друк
Схожі новини:
Лиманський район відзначає Яблучний Спас (фото)15:00
19 сер
У Южному пройшов автофестиваль (фото)14:00
19 сер
Рятувальники та соцпрацівники Лиманщини інспектують будинки мешканців приватного сектору (фото)13:00
19 сер
У двох селах Першотравневої сільради не буде газопостачання12:30
19 сер
В Южному триває реконструкція проспекту Миру (фото)12:00
19 сер
У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство (фото)11:00
19 сер
"U-LEAD з Європою" проводить навчальні тренінги в Коблевому (фото)10:00
19 сер
Від 3 до 5 тисяч - середня сума, яку батьки Лиманщини витрачають на збір школяра до 1 вересня (фото)12:00
17 сер
Викликати поліцію - в один клік. В Одеській області запрацював безкоштовний мобільний додаток (фото)11:00
17 сер
У Києві пройшов транспортний форум. Відвідали його і представники "ТІС" (фото)10:00
17 сер
Визирська громада готується до нового навчального року (фото)17:00
16 сер
Патрульні поліцейські зустрілися із малечею Лиманського району (фото)16:00
16 сер
У Лиманському районі стартувало формування Громадської ради (фото)14:53
16 сер
Повітря за гроші. Малюк з Першотравневого бореться за життя (фото)14:05
16 сер
Нова музична зала, ігровий майданчик та ремонт фасаду будівлі селищної ради. У Доброславі тривають роботи з благоустрою (фото)13:00
16 сер
На "ТІСі" нове досягнення12:00
16 сер
Першотравневе готується до святкування Дня Незалежності11:00
16 сер
"Здорове покоління - перспективне майбутнє" - один з принципів роботи Маяківської ОТГ (фото)10:00
16 сер
У Южному пройде автофестиваль15:00
15 сер
Южне відзначило свято Маковія (фото)14:17
15 сер
Відомий журналіст Лиманщини відзначив свій ювілей (фото)13:24
15 сер
Олег Кутателадзе: Європу ми побудуємо тут, де ми живемо - в Україні12:20
15 сер
Одеську область планують поділити всього на 4 райони (фото)11:00
15 сер
Що на порядку денному у депутатів Визирської сільради - розповідає Євген Бабалик (фото)10:00
15 сер
У селах Визирської громади розпочалися прийоми громадян (фото)15:14
14 сер
TOP