Показати меню
» » Соціальна інфраструктура і робочі місця - це першочергові завдання с. Першотравневе

Соціальна інфраструктура і робочі місця - це першочергові завдання с. Першотравневе

Соціальна інфраструктура і робочі місця - це першочергові завдання с. Першотравневе

  - У чому для Вас полягає патріотизм?

Патріотизм - це любов до своєї країни. Я живу тут, в своєму селі. Мій батько прожив тут і був головою сільської ради 15 років. Я люблю своє село. Хоча було багато можливостей виїхати звідси або перебратися в місто. Ще в молодості мене кликав з собою в Санкт-Петербург товариш, але я залишився тут. Двадцять вісім років я віддав Петрівському аграрному технікуму - був заступником директора з будівництва. А потім повернувся сюди - в Першотравневе. Це моя батьківщина, це - мій дім.

Школа с. Першотравневе  - Які плани виношуєте з розвитку Першотравневого?

Я дуже хочу, щоб наше село процвітало. Тут ще потрібно зробити багато інфраструктурних змін. Потрібно покращувати умови в дитячому садку і школі. Дуже важливо, що почав роботу Будинок культури. Ходять зараз туди 300 осіб - вони займаються художньою самодіяльністю. У нас п'ять народних колективів. Зараз ми відправляємо наш колектив "Калейдоскоп", там 45 чоловік, до Львова на фестиваль. Народний колектив "Джерело" гідно нас представив на Сорочинському ярмарку на Полтавщині, зайнявши призове місце. Їх навіть запрошували до Верховної Ради! Все це життя, культурне життя нашого краю, нашої Лиманщини, про яку знають далеко за межами Одеського регіону. Такі події - важлива частина культурного життя села!

Будинок культури с. Першотравневе  - Місцеві жителі озвучують тему благоустрою. Які вже є зміни?

Коли я прийшов на роботу, було у нас 11 вулиць бездоріжжя. Зараз вони заасфальтовані, а деякі - засипані жерствою і скоро теж будуть із благоустроєм. Нам ще належить забезпечити повноцінне вуличне освітлення. Вже зроблені вулиці Миру, Шевченка, Центральна, Шкільна, Стребкова, Щепоткина. У Першотравневому вирішено питання з водопостачанням - воно постійне, без перебоїв. Біля Будинку культури ми в минулому році зробили площу. Вона була в аварійному стані, зараз там покладена тротуарна плитка - 3200 квадратних метрів. У нас в гостях часто буває депутат Одеської обласної ради Олег Джумберович Кутателадзе. Він запропонував зробити ще один мальовничий куточок - встановити на площі фонтан. І це прекрасна ідея. В планах встановити в Будинку культури пластикові вікна, облагородити фасад і зробити гарним центральний вхід.

вул. Стребковавул. Щепоткина  - Якими, на Ваш погляд, повинні бути лідери територіальної громади, враховуючи ті завдання, які зараз надходять від місцевих жителів?

Переконаний, що депутати, які будуть брати участь у виборах в ОТГ 30 червня - повинні бути місцевими. Вони повинні бути фахівцями, кожен у своїй сфері. Наведу такий приклад - наша птахофабрика. Коли керував місцевий керівник - вона процвітала. Тоді було забезпечено роботою 1200 чоловік. Це був, по суті, містоутворюючий об'єкт. Як тільки з'явилися прийшлі керівники - фабрика зупинилася. І вона простоює вже 9 років. Тому я переконаний: щоб були результати і відповідальність - депутати повинні бути тільки місцевими, зацікавленими у розвитку рідного села.

Першотравнева птахофабрика  - Які перспективи розвитку Першотравневого?

Перспектива для нас - це місцеве виробництво. Так село б могло самостійно розвиватися. Тому ми займаємося пошуком інвесторів. Щоб залишалася молодь: потрібен розвиток інфраструктури, в тому числі - і спортивної. Виношуємо плани із підготовки тут фахівців для морської сфери, плануємо зробити на базі школи профтехучилище. Так зможемо випускати тут на місці кранівників, слюсарів, різних працівників для портів. І це дуже добра справа. Молодь не буде роз'їжджатися в пошуках кращого життя або роботи. Поруч з Першотравневим є ще 6 населених пунктів - там необхідно покращувати транспортну інфраструктуру. Це дуже важливі для життя людини складові - переміщення між населеними пунктами. Впевнений, що у нас великі перспективи і скоро Визирська об'єднана громада заживе повним життям. А люди не підведуть - тут зосереджений добрий людський потенціал!
Друк
Досвід сусідів. Яськівська ОТГ розповіла про свої досягнення (фото)13:38
16 лип
На базі районної бібліотеки з'явиться медіапростір (фото)12:00
16 лип
Свята закінчилися, робота триває. У Доброславі продовжують облагороджувати вулиці (фото)11:00
16 лип
У Южному будують стадіон. Вже видно перші результати (фото)10:00
16 лип
102 райони замість 490. У Мінрегіоні показали нову модель адмінтерустрою (фото)15:00
15 лип
У Южному відремонтують фасад лікарні за 8 мільйонів (фото)14:00
15 лип
Сумний розрив. В Одесі жінка намагалася накласти на себе руки (фото)13:00
15 лип
У Лиманському районі триває будівництво доріг (фото)12:00
15 лип
У Доброславі "підсвітили" переходи (фото)11:00
15 лип
Учні молодших класів будуть носити спеціальні світловідбиваючі жилети (фото)10:00
15 лип
Є чому повчитись. У Южному пес рятує котів з-під коліс (фото) 12:00
13 лип
В Одеському ЦРМС вивчали питання реформи освітянської галузі (фото)11:00
13 лип
Яськівська громада розповіла про свою роботу після об'єднання (фото)15:01
12 лип
Ще один крок до європейського села. У Першотравневому триває облагородження (фото)14:00
12 лип
В Южному встановили поклонного хреста (фото)13:00
12 лип
Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду? (фото)12:02
12 лип
Южненські баскетболісти в складі збірної України увійшли в фінал Всесвітньої Універсіади (фото)11:00
12 лип
TOP