Архів
Травень 2024 (62)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (36)
Грудень 2023 (42)
ЛАН » Головні події дня » Жителі Визирки обурені рішенням районної ради (фото)

Жителі Визирки обурені рішенням районної ради (фото)

Жителі Визирки обурені рішенням районної ради (фото)

  Жителі села Визирка обурені тим, що депутати Лиманської районної ради відмовилися виділити 2,5 мільйона гривень на ремонт в'їзної дороги до села. Проблема у тому, що Визирка розташована між двома трасами, Новою та Староимиколаївською дорогами. Фури, які везуть вантаж на підприємства портопромислової зони, часто проїжджають через село, не тільки розбиваючи місцеві дороги, а й доставляючи великі незручності визирчанам. Разом з тим, відомо, що левова частка податків з доходів фізичних осіб, які надходять в бюджет Лиманського району, йде саме від тих підприємств, які розташовані на території Визирської сільради.
Наталія Сивак, заступник голови Визирської сільради з економічних та фінансових питань.

Маючи таку статистику, такі цифри, що у 2017 році податок з доходів фізичних осіб склав 106 мільйонів, в 2018 році - 117 мільйонів, то в 2019 році він міг би бути 120-115 мільйонів. І сьогодні не виділити 2,5 мільйони на територію Визирки - дуже болюче питання,  - Наталія Сивак, заступник голови Визирської сільради з економічних та фінансових питань.

  Болючим це питання є, перш за все, для мешканців села. Районним депутатам, які приймають такі рішення, здається, що люди не будуть розбиратися, де зародилося зерно проблеми, та сваритимуть своїх керівників за погану дорогу. Але селяни набагато розумніші, ніж деякі депутати про них думають, і вже у всьому розібралися.Теофіл Гриндей, мешканець Визирки.

Я знаю, що підприємства, які працюють на території Визирської сільради, дуже багато коштів перераховують в районний бюджет. А сьогодні районний бюджет нам не виділяє 2 мільйони. Соромно, - Теофіл Гриндей, мешканець Визирки.

Юрій, мешканець Визирки.

Дорога ця належить Лиманському району, а не Визирці. А те, що вони не виділяють коштів, це погано. Бо кошти величезні в районі, а дороги погані. Хотілося б покращити ці дороги, - Юрій, мешканець Визирки.  

Олександр Волков, водій шкільного автобуса з Визирки.

Тільки робили наші, Токменінов і Осокало, все робили своїми силами. Ми знали, що район нам коштів не дасть. Я вважаю, що це грабунок, - Олександр Волков, водій шкільного автобуса з Визирки.

  Доречі, вивчаючи матеріали квітневої сесії, на якій районні депутати забрали у Визирської сільради кошти потрібні їй на ремонт в'їздної дороги видно, що керівництво району всіляко аргументувало депутатам, чому Визирській сільраді необхідно виділити гроші на ці роботи. Але ряд депутатів категорично виступали проти, тим самим демонструючи абсолютну зневагу до жителів Визирки, які самі і забезпечили появу цих грошей у районному бюджеті. Один з таких депутатів, можливо, і гадки не має, що підприємство "ТІС", за власний кошт, ще два роки тому побудувало поруч з Визиркою відстійник та власну дорогу для великовантажних автомобілів, і був чомусь впевнений, що по Визирці їдуть фури саме на "ТІС".Жителі Визирки обурені рішенням районної ради  А другий районний депутат зі своєю колегою по цеху, мабуть, теж вочевидь не знають, що Першотравнева, Любопільска та Визирська сільради півроку тому вже юридично і фактично створили єдину громаду. Інакше чим ще пояснити їх небажання виділяти гроші Визирці, а відтак і всій Визирській ОТГ, депутатами від сіл якої вони обиралися до райради. Визирська ОТГ сформована, але її бюджет весь пішов до районної скарбниці, тому що грудневі вибори у сільраду були скасовані у зв'язку з введенням воєнного стану. Тому жителі Визирської ОТГ тепер з ще більшим нетерпінням чекають на 30 червня, коли вони зможуть нарешті обрати до управління перевірених, шанованих своїх односельчан, які не стануть нехтувати потребами жителів сіл, дозволивши їм зайняти почесні місця депутатів місцевої ради.

Чекаємо того часу, коли наші депутати, нашої громади - Визирської, Першотравневої та Любопільської - будуть приймати рішення стосовно грошей. Адже вирішення цих питань вкрай необхідне нашій громаді і ми не будемо залежати від району, - Теофіл Гриндей, мешканець Визирки.

  Олександр Токменінов, голова Визирської сільради ще сподівається, що здоровий глузд переможе і депутати районної ради переглянути рішення, щодо ремонту дороги.Олександр Токменінов, очільник Визирки.   

У будь якому випадку ми до них ще будемо повертатися, бо ми вже створена громада, але керівний склад не сформовано і гроші пішли у районний бюджет. Я вважаю, що депутати зрозуміють нас і виділять кошти, бо ця дорога стратегічно важлива, - Олександр Токменінов, очільник Визирки.
Друк
Схожі новини:
3 червня у дев’яти селах Визирської громади заплановано відключення електропостачання16:58
30 тра
В Одесі назвали вулицю на честь військового з Визирської громади Дениса Максишка (відео)10:00
30 тра
У Визирці вандали зірвали покриття на дитячому майданчику14:38
29 тра
У Визирській громаді визначили проєкти, які можуть реалізувати в рамках Стратегії відновлення та розвитку Одеської області (фото)14:21
29 тра
В Україні запустили «Єдину платформу місцевої електронної демократії»12:03
29 тра
В Одесі назвали вулицю на честь Героя України з Визирської СТГ Дениса Максишка (фото)10:08
29 тра
У Визирській громаді проведуть низку заходів до Дня захисту дітей (фото)16:58
28 тра
Мешканка Визирки отримала почесне звання «Мати-героїня» (фото)10:51
28 тра
Депутати Визирської сільради провели позачергову сесію (відео)10:00
28 тра
У Визирській громаді відбулася позачергова сесія сільради (фото)10:00
27 тра
У селах Зоря Труда та Воронівка 27 травня буде відсутнє електропостачання16:28
24 тра
У Визирському ЦНАПі військовозобов’язані можуть оновити свої данні (фото)12:00
24 тра
Цьогоріч у Визирській СТГ працюватимуть літні шкільні табори (відео)10:00
24 тра
Визирська громада передала військовослужбовцям 26 тренажерів «Чайка»17:42
23 тра
Як жителі Визирської СТГ можуть оновити свої данні в ТЦК (відео)16:55
23 тра
У Визирській громаді реалізується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» (фото)13:00
23 тра
Танцювальний колектив «Першоцвіти» Першотравневого СБК посів І місце на конкурсі «Horizont» (фото)12:00
23 тра
У Визирській громаді відновлять роботу літні шкільні табори (фото)10:00
23 тра
Учні Першотравневого ліцею отримали нагороди на Всеукраїнському конкурсі «Природа — наш дім» (фото)13:00
22 тра
23 травня у Визирці буде відсутнє водопостачання12:16
22 тра
Вихованці Любопільського СБК стали призерами на фестивалі мистецтв «Біла акація» (фото)11:20
22 тра
У селі Визирка на 25 травня заплановано відключення електропостачання12:03
21 тра
У Визирському ліцеї провели тематичні уроки до Всесвітнього дня вишиванки (фото)19:37
20 тра
Учні Визирського ліцею доєдналися до святкування Всесвітнього дня вишиванки (відео)19:23
20 тра
До Першотравневого ліцею з робочим візитом завітав заступник голови Одеської ОДА (відео)19:17
20 тра
TOP