» » Віталій Кутателадзе: "Від вибору людей залежить майбутнє їхніх дітей і розвиток громади в цілому"

Віталій Кутателадзе: "Від вибору людей залежить майбутнє їхніх дітей і розвиток громади в цілому"

Віталій Кутателадзе: "Від вибору людей залежить майбутнє їхніх дітей і розвиток громади в цілому"

  - Які проєкти є у "Команди розвитку"?

У нас дуже багато напрямків щодо поліпшення життя в селах Визирської об'єднаної громади. У Першотравневому плануємо реалізувати великий проєкт будівництва стадіону і є ідея створити критий басейн. Про це говорили з головою сільської ради Валерієм Стоілакі. Це нововведення, але чому в Першотравневому не може бути так, як в місті Южне? "Команда розвитку", використовуючи ресурси підприємства "ТІС" і благодійного фонду О. Ставніцера, вирішила питання з соціальним магазином і з соціальною аптекою. Членом нашої команди є директор Першотравневого НВК Тетяна Казак. Ця найбільша школа в районі потребує ремонту. У Будинку культури необхідно також створити нормальні умови для дітей, як і в дитячому садку. Ще раз акцентую увагу, що всі наші проєкт пов'язані зі створенням комфортних умов проживання в усіх населених пунктах об'єднаної Визирської громади.

Віталій Кутателадзе: "Від вибору людей залежить майбутнє їхніх дітей і розвиток громади в цілому".  - Які є перспективи в інших населених пунктів громади?

У Любополі зосереджений рекреаційний потенціал. Найчистіший Тилігульський лиман завдяки діяльності депутатів обласної ради та Верховної Ради України наповнюється зараз водою. Для цього відновлений канал і збудовано шлюз. Там, на узбережжі, зараз прекрасні умови для відпочинку та рекреації. Ми розуміємо, що в Любополі є гострі соціальні питання. Необхідно побудувати дитячий сад і відремонтувати школу. Зараз це першочергові завдання. Крім цього необхідна дорога в цей населений пункт. Такі наші пріоритети. Тільки після цього можна буде приступати до розвитку рекреації. Нам необхідно пов'язати села громади Першотравневе, Ольшанку і Визирку дорогами між собою. Члени нашої команди знають всі першочергові завдання у всіх селах зсередини. Вони самі визначають, яке питання вирішувати в першу чергу.

Віталій Кутателадзе: "Від вибору людей залежить майбутнє їхніх дітей і розвиток громади в цілому".  - Які фінансові інструменти є для вирішення проблем в громаді?

Ми комплексно підходимо до пошуку фінансування. Це і кошти з бюджету, частково з благодійного фонду, частково коштом підприємства. Ще нам дуже активно допомагають фермери. Я їм дуже вдячний за те, що вони небайдужі до цієї місцевості, її проблем і жителів. Тільки виключно спільними зусиллями, об'єднавшись, можна вирішувати багато питань.

Віталій Кутателадзе: "Від вибору людей залежить майбутнє їхніх дітей і розвиток громади в цілому".  - Як будується взаємодія з головами сільських рад?

Це люди з великим життєвим досвідом. Вони відразу відгукуються, рекомендують і підказують як краще. Спільно з ними ми успішно реалізуємо зараз проєкт привітання ювілярів в 75, 80, 95, ось навіть і 100 років відзначали. Такі події святкують всім селом, як це було раніше. Це дуже об'єднує людей. Ось у Міщанці приємно працювати: там активно взаємодіє влада з людьми. Все робиться спільно, що дає таку силу, яка може подолати будь-яку перешкоду!

Віталій Кутателадзе: "Від вибору людей залежить майбутнє їхніх дітей і розвиток громади в цілому".  - Що вдається вирішувати на сесіях районної ради? Як йдуть справи з виділенням коштів на дорогу, яка з'єднує Визирку і трасу Одеса-Миколаїв? Ви просили передбачити 2,5 млн. гривень, але в кінцевому підсумку Вам відмовили. Чому?

Дякую, гарне питання. Ви знаєте, 2,5 млн. з 115 млн. - багато це чи мало, нехай кожен вирішує самостійно. Визирка знаходиться біля порту, куди спрямовується велика кількість вантажних автомобілів. З траси вони з'їжджають і проїжджають через Визирку і розбивають дорогу - вона в жалюгідному стані й, на жаль, не знаходиться на балансі Визирки. Вона знаходиться на балансі "Облавтодору". Але нам її не дають полагодити, хоча в нас є бюджетні гроші. На запит з приводу цих 115 млн. я отримав офіційну відповідь, що у зв'язку з об'єднанням Визирської громади, ці 115 млн., зайшли в районний бюджет. Тобто Визирка отримала нуль. Чи справедливо це? Ні!

Віталій Кутателадзе: "Від вибору людей залежить майбутнє їхніх дітей і розвиток громади в цілому".  - Як побудувати справедливий розподіл коштів, щоб ніякий населений пункт в громаді не постраждав і не був обділений?

Все давно прописано в законі про держбюджет, де виділяються безпосередньо гроші на громаду вже сформовану. В даному випадку, на Визирську. Закон про децентралізацію прямо говорить, що депутати об'єднаної територіальної громади визначають як використовувати ці кошти. Я впевнений, що якщо люди оберуть депутатів з місцевих, які тут живуть і працюють, такий розподіл буде максимально справедливим. Тому що тільки місцева людина розбирається в проблемах, що існують. Якщо ми пропишемо в бюджеті всі наші потреби, то все буде враховано. Тільки так будуть вирішуватися всі нагальні питання: демократичним, сучасними, цивілізованими, можна сказати - європейським шляхом.

Віталій Кутателадзе: "Від вибору людей залежить майбутнє їхніх дітей і розвиток громади в цілому".  - Які Ваші побажання жителям громади перед виборами 30 червня?

Перед нашою Визирською об'єднаною громадою відкриваються великі перспективи й гідний бюджет. Тому я хочу ще раз побажати нашим жителям громади підходити дуже вибірково до вибору майбутніх депутатів. Важливо дивитися на послужний список усіх претендентів, враховувати їх досвід і реальні справи. Люди повинні розуміти, що вони не мають права на помилку - від їхнього вибору буде залежати майбутнє їхніх дітей, і розвиток громади в цілому.
Друк
Схожі новини:
Южне готується до початку опалювального сезону (фото)14:17
23 жов
У Южному виявили загрозу радіоактивного забруднення довкілля (фото)13:00
23 жов
Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади (фото)12:00
23 жов
Підприємство "ТІС-Вугілля" запрошує на роботу підсобних робітників (фото)11:00
23 жов
Доброслав підготувався до зимової негоди та опалювального сезону (фото)10:00
23 жов
Бетонну огорожу "ТІС-Контейнерний термінал" розмалювали до Дня народження транспортного вузла (фото)15:00
22 жов
У Доброславі зробили капітальний ремонт Центру дитячої та юнацької творчості (фото)14:00
22 жов
У Першотравневому по вулиці Дунаєва ремонтують дорогу (фото)13:42
22 жов
У Южному розподілили 20 мільйонів для ОСББ міста (фото)12:42
22 жов
У Першотравневому привітали ветерана Другої світової війни з Днем народження (фото)11:00
22 жов
У Коблевому провели щорічну конференцію для орнітологів зі всієї України (фото)10:00
22 жов
Відбулася 36 позачергова сесія Лиманської районної ради у Доброславі (фото)15:50
21 жов
Електроні карти, молодь та платформа для бізнесу: як зробити громаду привабливою для інвестицій14:00
21 жов
Валерій Стоілакі: "Наша команда працює заради того, щоб життя людей у селі змінювалося на краще"13:00
21 жов
Спортсмени Лиманщини перемогли на обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу12:00
21 жов
У Лиманській районній лікарні можна пройти діагностику шлунку та отримати ефективне лікування (фото)11:41
21 жов
Поетеса з Любопіля презентувала збірку віршів "У краплі любові" (фото)10:00
21 жов
У Новобілярському та Кремидівському начальних закладах призначили директорів12:00
19 жов
У селі Новофедорівка Коблівської ОТГ обговорили розвиток території11:00
19 жов
Позитивні зміни за рік у Сербківській школі (фото)10:00
19 жов
У Крижанівці приступили до будівництва баскетбольного майданчика (фото)15:30
18 жов
Студенти Петрівського аграрного коледжу закріпили знання на практиці (фото)15:00
18 жов
У Доброславі школярів познайомили з важливістю математики у професіях (фото)14:00
18 жов
Діана Франжолі: Компанія "ТІС" піклується про екологію і здоров'я жителів навколишніх населених пунктів13:00
18 жов
Медицина у селі: будні Сербківської амбулаторії (фото)12:00
18 жов
TOP