Показати меню
» » Віталій Кутателадзе: "Від вибору людей залежить майбутнє їхніх дітей і розвиток громади в цілому"

Віталій Кутателадзе: "Від вибору людей залежить майбутнє їхніх дітей і розвиток громади в цілому"

Віталій Кутателадзе: "Від вибору людей залежить майбутнє їхніх дітей і розвиток громади в цілому"

  - Які проєкти є у "Команди розвитку"?

У нас дуже багато напрямків щодо поліпшення життя в селах Визирської об'єднаної громади. У Першотравневому плануємо реалізувати великий проєкт будівництва стадіону і є ідея створити критий басейн. Про це говорили з головою сільської ради Валерієм Стоілакі. Це нововведення, але чому в Першотравневому не може бути так, як в місті Южне? "Команда розвитку", використовуючи ресурси підприємства "ТІС" і благодійного фонду О. Ставніцера, вирішила питання з соціальним магазином і з соціальною аптекою. Членом нашої команди є директор Першотравневого НВК Тетяна Казак. Ця найбільша школа в районі потребує ремонту. У Будинку культури необхідно також створити нормальні умови для дітей, як і в дитячому садку. Ще раз акцентую увагу, що всі наші проєкт пов'язані зі створенням комфортних умов проживання в усіх населених пунктах об'єднаної Визирської громади.

Віталій Кутателадзе: "Від вибору людей залежить майбутнє їхніх дітей і розвиток громади в цілому".  - Які є перспективи в інших населених пунктів громади?

У Любополі зосереджений рекреаційний потенціал. Найчистіший Тилігульський лиман завдяки діяльності депутатів обласної ради та Верховної Ради України наповнюється зараз водою. Для цього відновлений канал і збудовано шлюз. Там, на узбережжі, зараз прекрасні умови для відпочинку та рекреації. Ми розуміємо, що в Любополі є гострі соціальні питання. Необхідно побудувати дитячий сад і відремонтувати школу. Зараз це першочергові завдання. Крім цього необхідна дорога в цей населений пункт. Такі наші пріоритети. Тільки після цього можна буде приступати до розвитку рекреації. Нам необхідно пов'язати села громади Першотравневе, Ольшанку і Визирку дорогами між собою. Члени нашої команди знають всі першочергові завдання у всіх селах зсередини. Вони самі визначають, яке питання вирішувати в першу чергу.

Віталій Кутателадзе: "Від вибору людей залежить майбутнє їхніх дітей і розвиток громади в цілому".  - Які фінансові інструменти є для вирішення проблем в громаді?

Ми комплексно підходимо до пошуку фінансування. Це і кошти з бюджету, частково з благодійного фонду, частково коштом підприємства. Ще нам дуже активно допомагають фермери. Я їм дуже вдячний за те, що вони небайдужі до цієї місцевості, її проблем і жителів. Тільки виключно спільними зусиллями, об'єднавшись, можна вирішувати багато питань.

Віталій Кутателадзе: "Від вибору людей залежить майбутнє їхніх дітей і розвиток громади в цілому".  - Як будується взаємодія з головами сільських рад?

Це люди з великим життєвим досвідом. Вони відразу відгукуються, рекомендують і підказують як краще. Спільно з ними ми успішно реалізуємо зараз проєкт привітання ювілярів в 75, 80, 95, ось навіть і 100 років відзначали. Такі події святкують всім селом, як це було раніше. Це дуже об'єднує людей. Ось у Міщанці приємно працювати: там активно взаємодіє влада з людьми. Все робиться спільно, що дає таку силу, яка може подолати будь-яку перешкоду!

Віталій Кутателадзе: "Від вибору людей залежить майбутнє їхніх дітей і розвиток громади в цілому".  - Що вдається вирішувати на сесіях районної ради? Як йдуть справи з виділенням коштів на дорогу, яка з'єднує Визирку і трасу Одеса-Миколаїв? Ви просили передбачити 2,5 млн. гривень, але в кінцевому підсумку Вам відмовили. Чому?

Дякую, гарне питання. Ви знаєте, 2,5 млн. з 115 млн. - багато це чи мало, нехай кожен вирішує самостійно. Визирка знаходиться біля порту, куди спрямовується велика кількість вантажних автомобілів. З траси вони з'їжджають і проїжджають через Визирку і розбивають дорогу - вона в жалюгідному стані й, на жаль, не знаходиться на балансі Визирки. Вона знаходиться на балансі "Облавтодору". Але нам її не дають полагодити, хоча в нас є бюджетні гроші. На запит з приводу цих 115 млн. я отримав офіційну відповідь, що у зв'язку з об'єднанням Визирської громади, ці 115 млн., зайшли в районний бюджет. Тобто Визирка отримала нуль. Чи справедливо це? Ні!

Віталій Кутателадзе: "Від вибору людей залежить майбутнє їхніх дітей і розвиток громади в цілому".  - Як побудувати справедливий розподіл коштів, щоб ніякий населений пункт в громаді не постраждав і не був обділений?

Все давно прописано в законі про держбюджет, де виділяються безпосередньо гроші на громаду вже сформовану. В даному випадку, на Визирську. Закон про децентралізацію прямо говорить, що депутати об'єднаної територіальної громади визначають як використовувати ці кошти. Я впевнений, що якщо люди оберуть депутатів з місцевих, які тут живуть і працюють, такий розподіл буде максимально справедливим. Тому що тільки місцева людина розбирається в проблемах, що існують. Якщо ми пропишемо в бюджеті всі наші потреби, то все буде враховано. Тільки так будуть вирішуватися всі нагальні питання: демократичним, сучасними, цивілізованими, можна сказати - європейським шляхом.

Віталій Кутателадзе: "Від вибору людей залежить майбутнє їхніх дітей і розвиток громади в цілому".  - Які Ваші побажання жителям громади перед виборами 30 червня?

Перед нашою Визирською об'єднаною громадою відкриваються великі перспективи й гідний бюджет. Тому я хочу ще раз побажати нашим жителям громади підходити дуже вибірково до вибору майбутніх депутатів. Важливо дивитися на послужний список усіх претендентів, враховувати їх досвід і реальні справи. Люди повинні розуміти, що вони не мають права на помилку - від їхнього вибору буде залежати майбутнє їхніх дітей, і розвиток громади в цілому.
Друк
Схожі новини:
Досвід сусідів. Яськівська ОТГ розповіла про свої досягнення (фото)13:38
16 лип
На базі районної бібліотеки з'явиться медіапростір (фото)12:00
16 лип
Свята закінчилися, робота триває. У Доброславі продовжують облагороджувати вулиці (фото)11:00
16 лип
У Южному будують стадіон. Вже видно перші результати (фото)10:00
16 лип
102 райони замість 490. У Мінрегіоні показали нову модель адмінтерустрою (фото)15:00
15 лип
У Южному відремонтують фасад лікарні за 8 мільйонів (фото)14:00
15 лип
Сумний розрив. В Одесі жінка намагалася накласти на себе руки (фото)13:00
15 лип
У Лиманському районі триває будівництво доріг (фото)12:00
15 лип
У Доброславі "підсвітили" переходи (фото)11:00
15 лип
Учні молодших класів будуть носити спеціальні світловідбиваючі жилети (фото)10:00
15 лип
Є чому повчитись. У Южному пес рятує котів з-під коліс (фото) 12:00
13 лип
В Одеському ЦРМС вивчали питання реформи освітянської галузі (фото)11:00
13 лип
Яськівська громада розповіла про свою роботу після об'єднання (фото)15:01
12 лип
Ще один крок до європейського села. У Першотравневому триває облагородження (фото)14:00
12 лип
В Южному встановили поклонного хреста (фото)13:00
12 лип
Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду? (фото)12:02
12 лип
Южненські баскетболісти в складі збірної України увійшли в фінал Всесвітньої Універсіади (фото)11:00
12 лип
TOP