Показати меню
» » Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду? (фото)

Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду? (фото)

Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду? (фото)

  Після масштабного святкування дня народження, Доброслав повернувся до щоденної кропіткої роботи. Школи, парки, дитячі садки, інфраструктурні проєкти та житлово-комунальні питання - все це вимагає постійного контролю місцевої влади. 

Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду?Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду?Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду?  Під час святкування дня народження Доброслава численні гості та представники закордонних делегацій неодноразово відзначали новації і креативність нинішньої команди селищної ради. Її очільниця - Людмила Прокопечко - щодня думає не тільки про благоустрій і затишок Доброслава, але ще й про масштабні перспективи на майбутнє. Один з головних напрямків - це реформа децентралізації. У жителів навколишніх населених пунктів теж є розуміння в необхідності процесу об'єднання. З командою однодумців досягнення результатів в об'єднаній громаді буде швидким та ефективним. У цьому переконаний депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе.

Олег Кутателадзе

Хотілося б, щоб вони були активними людьми. У них дуже активний керівник, родом з Визирки. Я хочу їм побажати, щоб у них з'явилася об'єднана громада. Це дасть можливість отримати права, обов'язки та засоби безпосередньо на місця. Я сподіваюся, що ця команда зробить все, щоб селище процвітало і було ще кращим, ніж воно стало сьогодні, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради. 

Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду?  З початком децентралізації в Україні, для громадо-утворюючого населеного пункту та прилеглих до нього сіл, відкривається шлях самостійності у прийнятті ефективних управлінських рішень. Доброслав вже два роки прискіпливо зважує всі "за" та "проти" в пошуку економічної незалежності й результативності. 

Людмила Прокопечко

Ми вивчаємо досвід об’єднаних громад по всій Україні. Ми їздили та вивчали досвід в багатьох областях. Ми дивилися на краще і бачили, які є ризики. З самого початку ми планували приєднати ще дві, крім нашої громади, Кордон і Калинівку. Але сьогодні розглядаємо включення ще двох громад, тому що бачимо, що з’являються додаткові перспективи розвитку. Тут - рекреаційного, а там - розвитку промислового. І сьогодні розраховуємо нашу спроможність. Тому що багато хто хоче до нас приєднатися, але ми поки що не знаємо, чи готові ми прийняти всіх, - Людмила Прокопечко, очільниця Доброслава. 

Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду?  Людський капітал - головна запорука успіху громад, це неодноразово доведено результатами їхньої діяльності не лише в Україні. Таку думку висловила виконуюча обов’язки голови одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

Світлана Шаталова

Успіх громади він не в якихось ресурсах, він у людях. Це доведено на прикладі багатьох країн, які стали успішними без якихось ресурсів, корисних копалин. У Сінгапурі навіть питну воду імпортують. Тому важливі не ресурси, важливі люди та їх цінності. На сьогодні у нас на Одещині вже 32 громади, ми здійснили аналіз: у них збільшилися доходи майже в 5 разів. Насправді дуже великий розрив. Якщо говорити про найсильніших та найпотужніших - у них збільшилися бюджети в 4, 6 разів. Я однозначно підтримую прагнення Доброславської селищної ради до об’єднання, бо майбутнє вже за громадами. На теренах України працюють вже понад 800 громад, тому треба рухатися вперед і приймати рішення це швидше з надією, з вірою у перемогу. Якщо ви в неї вірите - вона буде саме такою, - Світлана Шаталова, в. о. голови Одеської обласної державної адміністрації.
Друк
У порту "Південний" перевалили 268,7 тис. тонн вантажів за добу12:00
21 вер
Паліативна допомога: у Красносільській ОТГ пройшла зустріч із представниками ГО "Елеос" (фото)11:00
21 вер
"Маршрут громади" продовжує свою роботу (фото)10:00
21 вер
Життєвий шлях та вершини Олексія Ставніцера (фото)16:00
20 вер
Цієї суботи Сичавка святкуватиме День села15:00
20 вер
Для учнів Доброславської школи провели захід з профорієнтації14:00
20 вер
"Команда розвитку" приїхала до Першотравневого, аби привітати із золотим весіллям подружжя13:00
20 вер
У Сичавській сільраді роблять ремонт (фото)12:00
20 вер
Відбувся Чемпіонат Одеської області з боксу серед юніорів та школярів10:00
20 вер
У Южному відбулась 35-а сесія міської ради (фото)08:00
20 вер
У Першотравневому утеплили дитячий садок (фото)15:00
19 вер
Обласний молодіжний фестиваль "Tilihul Eco-Fest" проведуть у Коблево14:07
19 вер
У Доброславі облаштували вулиці та замінили двері у багатоквартирних будинках (фото)13:00
19 вер
Любопіль запрошує на День села12:00
19 вер
Юні моделі з Южного вийшли на толоку (фото)11:00
19 вер
На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)10:00
19 вер
"Маленький набір для великих змін": стартував освітній проєкт для ОТГ15:04
18 вер
У Южному побудують будинок для працівників прокуратури14:17
18 вер
У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)13:00
18 вер
У Южному поліцейські знешкодили небезпечного злочинця12:30
18 вер
Вихідці з села Іванове вшанувавли пам’ять своїх предків (фото)12:00
18 вер
У Першотравневому старостинському окрузі організували прийом громадян (фото)11:00
18 вер
В Одеській області проведуть планову імунізацію диких тварин10:00
18 вер
У Южному відзначили День фізкультури та спорту (фото)15:36
17 вер
Олімпійський тиждень пройшов у школах Лиманського району (фото)14:00
17 вер
TOP