Показати меню
» » Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду? (фото)

Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду? (фото)

Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду? (фото)

  Після масштабного святкування дня народження, Доброслав повернувся до щоденної кропіткої роботи. Школи, парки, дитячі садки, інфраструктурні проєкти та житлово-комунальні питання - все це вимагає постійного контролю місцевої влади. 

Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду?Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду?Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду?  Під час святкування дня народження Доброслава численні гості та представники закордонних делегацій неодноразово відзначали новації і креативність нинішньої команди селищної ради. Її очільниця - Людмила Прокопечко - щодня думає не тільки про благоустрій і затишок Доброслава, але ще й про масштабні перспективи на майбутнє. Один з головних напрямків - це реформа децентралізації. У жителів навколишніх населених пунктів теж є розуміння в необхідності процесу об'єднання. З командою однодумців досягнення результатів в об'єднаній громаді буде швидким та ефективним. У цьому переконаний депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе.

Олег Кутателадзе

Хотілося б, щоб вони були активними людьми. У них дуже активний керівник, родом з Визирки. Я хочу їм побажати, щоб у них з'явилася об'єднана громада. Це дасть можливість отримати права, обов'язки та засоби безпосередньо на місця. Я сподіваюся, що ця команда зробить все, щоб селище процвітало і було ще кращим, ніж воно стало сьогодні, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради. 

Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду?  З початком децентралізації в Україні, для громадо-утворюючого населеного пункту та прилеглих до нього сіл, відкривається шлях самостійності у прийнятті ефективних управлінських рішень. Доброслав вже два роки прискіпливо зважує всі "за" та "проти" в пошуку економічної незалежності й результативності. 

Людмила Прокопечко

Ми вивчаємо досвід об’єднаних громад по всій Україні. Ми їздили та вивчали досвід в багатьох областях. Ми дивилися на краще і бачили, які є ризики. З самого початку ми планували приєднати ще дві, крім нашої громади, Кордон і Калинівку. Але сьогодні розглядаємо включення ще двох громад, тому що бачимо, що з’являються додаткові перспективи розвитку. Тут - рекреаційного, а там - розвитку промислового. І сьогодні розраховуємо нашу спроможність. Тому що багато хто хоче до нас приєднатися, але ми поки що не знаємо, чи готові ми прийняти всіх, - Людмила Прокопечко, очільниця Доброслава. 

Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду?  Людський капітал - головна запорука успіху громад, це неодноразово доведено результатами їхньої діяльності не лише в Україні. Таку думку висловила виконуюча обов’язки голови одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

Світлана Шаталова

Успіх громади він не в якихось ресурсах, він у людях. Це доведено на прикладі багатьох країн, які стали успішними без якихось ресурсів, корисних копалин. У Сінгапурі навіть питну воду імпортують. Тому важливі не ресурси, важливі люди та їх цінності. На сьогодні у нас на Одещині вже 32 громади, ми здійснили аналіз: у них збільшилися доходи майже в 5 разів. Насправді дуже великий розрив. Якщо говорити про найсильніших та найпотужніших - у них збільшилися бюджети в 4, 6 разів. Я однозначно підтримую прагнення Доброславської селищної ради до об’єднання, бо майбутнє вже за громадами. На теренах України працюють вже понад 800 громад, тому треба рухатися вперед і приймати рішення це швидше з надією, з вірою у перемогу. Якщо ви в неї вірите - вона буде саме такою, - Світлана Шаталова, в. о. голови Одеської обласної державної адміністрації.
Друк
На базі районної бібліотеки з'явиться медіапростір (фото)12:00
16 лип
Свята закінчилися, робота триває. У Доброславі продовжують облагороджувати вулиці (фото)11:00
16 лип
У Южному будують стадіон. Вже видно перші результати (фото)10:00
16 лип
102 райони замість 490. У Мінрегіоні показали нову модель адмінтерустрою (фото)15:00
15 лип
У Южному відремонтують фасад лікарні за 8 мільйонів (фото)14:00
15 лип
Сумний розрив. В Одесі жінка намагалася накласти на себе руки (фото)13:00
15 лип
У Лиманському районі триває будівництво доріг (фото)12:00
15 лип
У Доброславі "підсвітили" переходи (фото)11:00
15 лип
Учні молодших класів будуть носити спеціальні світловідбиваючі жилети (фото)10:00
15 лип
Є чому повчитись. У Южному пес рятує котів з-під коліс (фото) 12:00
13 лип
В Одеському ЦРМС вивчали питання реформи освітянської галузі (фото)11:00
13 лип
Яськівська громада розповіла про свою роботу після об'єднання (фото)15:01
12 лип
Ще один крок до європейського села. У Першотравневому триває облагородження (фото)14:00
12 лип
В Южному встановили поклонного хреста (фото)13:00
12 лип
Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду? (фото)12:02
12 лип
Южненські баскетболісти в складі збірної України увійшли в фінал Всесвітньої Універсіади (фото)11:00
12 лип
Сичавські зміни: що нового у селі? (фото)10:00
12 лип
TOP