» » Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду? (фото)

Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду? (фото)

Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду? (фото)

  Після масштабного святкування дня народження, Доброслав повернувся до щоденної кропіткої роботи. Школи, парки, дитячі садки, інфраструктурні проєкти та житлово-комунальні питання - все це вимагає постійного контролю місцевої влади. 

Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду?Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду?Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду?  Під час святкування дня народження Доброслава численні гості та представники закордонних делегацій неодноразово відзначали новації і креативність нинішньої команди селищної ради. Її очільниця - Людмила Прокопечко - щодня думає не тільки про благоустрій і затишок Доброслава, але ще й про масштабні перспективи на майбутнє. Один з головних напрямків - це реформа децентралізації. У жителів навколишніх населених пунктів теж є розуміння в необхідності процесу об'єднання. З командою однодумців досягнення результатів в об'єднаній громаді буде швидким та ефективним. У цьому переконаний депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе.

Олег Кутателадзе

Хотілося б, щоб вони були активними людьми. У них дуже активний керівник, родом з Визирки. Я хочу їм побажати, щоб у них з'явилася об'єднана громада. Це дасть можливість отримати права, обов'язки та засоби безпосередньо на місця. Я сподіваюся, що ця команда зробить все, щоб селище процвітало і було ще кращим, ніж воно стало сьогодні, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради. 

Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду?  З початком децентралізації в Україні, для громадо-утворюючого населеного пункту та прилеглих до нього сіл, відкривається шлях самостійності у прийнятті ефективних управлінських рішень. Доброслав вже два роки прискіпливо зважує всі "за" та "проти" в пошуку економічної незалежності й результативності. 

Людмила Прокопечко

Ми вивчаємо досвід об’єднаних громад по всій Україні. Ми їздили та вивчали досвід в багатьох областях. Ми дивилися на краще і бачили, які є ризики. З самого початку ми планували приєднати ще дві, крім нашої громади, Кордон і Калинівку. Але сьогодні розглядаємо включення ще двох громад, тому що бачимо, що з’являються додаткові перспективи розвитку. Тут - рекреаційного, а там - розвитку промислового. І сьогодні розраховуємо нашу спроможність. Тому що багато хто хоче до нас приєднатися, але ми поки що не знаємо, чи готові ми прийняти всіх, - Людмила Прокопечко, очільниця Доброслава. 

Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду?  Людський капітал - головна запорука успіху громад, це неодноразово доведено результатами їхньої діяльності не лише в Україні. Таку думку висловила виконуюча обов’язки голови одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

Світлана Шаталова

Успіх громади він не в якихось ресурсах, він у людях. Це доведено на прикладі багатьох країн, які стали успішними без якихось ресурсів, корисних копалин. У Сінгапурі навіть питну воду імпортують. Тому важливі не ресурси, важливі люди та їх цінності. На сьогодні у нас на Одещині вже 32 громади, ми здійснили аналіз: у них збільшилися доходи майже в 5 разів. Насправді дуже великий розрив. Якщо говорити про найсильніших та найпотужніших - у них збільшилися бюджети в 4, 6 разів. Я однозначно підтримую прагнення Доброславської селищної ради до об’єднання, бо майбутнє вже за громадами. На теренах України працюють вже понад 800 громад, тому треба рухатися вперед і приймати рішення це швидше з надією, з вірою у перемогу. Якщо ви в неї вірите - вона буде саме такою, - Світлана Шаталова, в. о. голови Одеської обласної державної адміністрації.
Друк
Скажемо "НІ" оплаті в конвертах. Віталій Кутателадзе: "Ми хочемо, щоб працівники компанії ТІС отримували гідний заробіток" (фото)15:45
28 тра
У Визирській громаді літніх таборів при школі в цьому році - не буде14:47
28 тра
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
Гострі запитання для посадовця: у Красносільській ОТГ відбулася пресконференція за участі наймолодших репортерів (фото)13:18
28 тра
Жіночий погляд на закон. Лариса Дімова про роботу в юридичному департаменті ТІС 12:00
28 тра
Готувалися дистанційно, а складати іспити будуть наживо. У Визирській ОТГ школярі готуються до ЗНО11:00
28 тра
Олег Кутателадзе: "Проведення чергових виборів до новоутворених ОТГ згідно з чинним законодавством України у 2020 році неможливе"10:00
28 тра
Відновлено рух транспорту між селами Визирської ОТГ та Лиманського району (фото)16:48
27 тра
Скласти іспити та вступити онлайн. Петрівський аграрний коледж запрошує абітурієнтів (фото)15:38
27 тра
Оксана Третякова: "Масштабних проєктів з Визиркою ще не було, але у допомозі не відмовляють"13:29
27 тра
Досвід ТІСа у сфері протидії шахрайству зацікавив західних експертів12:12
27 тра
До сервісного центру МВС у Доброславі звертається понад 50 осіб щоденно (фото)11:12
27 тра
Мальовнича водойма: у селі Іванове з’явилася майбутня туристична родзинка (фото)10:27
27 тра
Оксана Третякова: "Я знаю, що звернувшись до "Команди розвитку" можна отримати будь-яку допомогу"16:00
26 тра
У Фонтанці ремонтують дорогу та дитячі майданчики (фото)14:50
26 тра
Петрівський аграрний коледж проведе День відкритих дверей (фото)14:22
26 тра
Королева стафіровки. Олена Константинова, фахівець з організації та проведення стафірувальних робіт13:11
26 тра
Вночі як вдень: у Зорі Труда вулиці освітлюють сучасні LED-лампи (фото)12:35
26 тра
Дитячі садочки в Лиманському районі запрацюють з 1 червня12:10
26 тра
Андрій Ставніцер: "Частка Maersk в загальному контейнерному вантажообігу України з 2018 року зросла на 40%"11:46
26 тра
Карантин змінив звичний погляд людей на життя не лише у містах, але й на околицях (фото)16:37
25 тра
Через небувалу посуху в аграріїв Визирської громади загинула майже третина врожаю (фото)16:26
25 тра
Медики Лиманського району проходять обов’язкове тестування на COVID-1916:17
25 тра
У Визирській ОТГ буде школа мистецтв, служба у справах дітей та одразу два ЦНАПи (фото)14:50
25 тра
Оксана Третякова: "Об’єднання з Визирською ОТГ збереже наше село"13:48
25 тра
TOP