Показати меню
» » У Визирській громаді розробляють план соціально-економічного розвитку (фото)

У Визирській громаді розробляють план соціально-економічного розвитку (фото)

У Визирській громаді розробляють план соціально-економічного розвитку (фото)

  На даний момент вже відбулося засідання робочої групи, в якій керівництво сільради зустрілося з вченими Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України.
Володимир Осипов, доктор економічних наук, професор Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України.

Безумовно, ми прекрасно розуміємо, що найвищий рівень якості життя в громаді зараз у Визирки, на другому місці йде Першотравневе, на третьому - Любопіль, ну і в деяких з 11 населених пунктів, які входять в громаду, значно нижча якість рівня життя. Тому перше завдання, яке стоїть перед нами, щоб рівень життя у Визирці не знизився, а мав тенденцію до підвищення. Паралельно необхідно підтягувати інші населені пункти по соціальним, економічним та екологічним вимогам, - Володимир Осипов, доктор економічних наук, професор Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України.

У Визирській громаді розробляють план соціально-економічного розвитку.  З ініціативи депутата обласної ради Олега Кутателадзе, економісти Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень вже розробляли плани-стратегії розвитку для всіх сільрад, які входять до складу його виборчого округу.
Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Я вважаю, що вчені повинні допомогти сьогодні депутатам розробити грамотно, за допомогою всіх наукових досягнень, план соціально-економічного розвитку нашої ОТГ та її бюджет. Я запропонував, порадившись з депутатами, щоб ми прийшли потім до людей, розповіли які принципи покладені в основу формування цієї програми і бюджету, довели до них цю ідеологію, узгодили з ними, пояснили чому так повинно бути. Потім ми підемо на сходи жителів і тільки після цього буде бюджет затверджений в необхідні терміни. Ми вважаємо за необхідне, щоб вчені підключилися до цього процесу, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

У Визирській громаді розробляють план соціально-економічного розвитку.  Сьогодні формування плану-стратегії розвитку ОТГ - це новий досвід для керівництва Визирської сільради, тому необхідні рекомендації вчених, які мають і напрацювання і неупереджене ставлення до того чи іншого населеного пункту.
Любов Некрасова, керівниця проєкту з розробки плану соціально-економічного розвитку Визирської ОТГ.

Складність полягає в тому, що дохідна частина бюджету територіальних громад нерівномірна, спостерігається асиметрія, як у дохідній частині, так і в тих завданнях, які стоять, в рамках вирішення нагальних проблем різних територій, - Любов Некрасова, керівниця проєкту з розробки плану соціально-економічного розвитку Визирської ОТГ.

У Визирській громаді розробляють план соціально-економічного розвитку.  Спочатку стратегічний план соціально-економічного розвитку Визирської ОТГ розроблять на 2020 рік. Він стосуватиметься всіх сфер життєдіяльності громади. 
Олександр Токменінов, перший заступник голови Визирської сільради.

Ця програма включатиме багато пунктів: роботу з благоустрою території, будівництво об'єктів капітальної інфраструктури, водопроводи, дороги, освітлення, газове господарство, програму "Милосердя", освіту, культуру, спорт, медицину. Все це - невід'ємна складова нашої громади, - Олександр Токменінов, перший заступник голови Визирської сільради.

  Зараз робоча група вчених-економістів збирає всю необхідну для проведення аналізу інформацію. Кінцевий варіант стратегічного плану соціально-економічного розвитку Визирської ОТГ матиме рекомендаційний характер. Можливо, для депутатів Визирської ОТГ він стане посібником при прийнятті бюджету на 2020 рік.

Друк
У Першотравневому утеплили дитячий садок (фото)15:00
19 вер
Обласний молодіжний фестиваль "Tilihul Eco-Fest" проведуть у Коблево14:07
19 вер
У Доброславі облаштували вулиці та замінили двері у багатоквартирних будинках (фото)13:00
19 вер
Любопіль запрошує на День села12:00
19 вер
Юні моделі з Южного вийшли на толоку (фото)11:00
19 вер
На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)10:00
19 вер
"Маленький набір для великих змін": стартував освітній проєкт для ОТГ15:04
18 вер
У Южному побудують будинок для працівників прокуратури14:17
18 вер
У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)13:00
18 вер
У Южному поліцейські знешкодили небезпечного злочинця12:30
18 вер
Вихідці з села Іванове вшанувавли пам’ять своїх предків (фото)12:00
18 вер
У Першотравневому старостинському окрузі організували прийом громадян (фото)11:00
18 вер
В Одеській області проведуть планову імунізацію диких тварин10:00
18 вер
У Южному відзначили День фізкультури та спорту (фото)15:36
17 вер
Олімпійський тиждень пройшов у школах Лиманського району (фото)14:00
17 вер
Досвід децентралізації в Польщі: політика у сфері місцевого самоврядування, бюджету та будівництва доріг13:23
17 вер
У Южному до кінця року відкриють оновлений тенісний корт (фото)12:00
17 вер
Визирка візьме участь в отриманні міжнародного гранту на будівництво системи централізованого водовідведення (фото)11:00
17 вер
У Визирці провели конкурс на найкращий ретро костюм (фото)18:14
16 вер
На передову везуть посилки з Доброслава (фото)15:00
16 вер
У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях" (фото)14:00
16 вер
У Порту відсвяткували День села (фото)13:00
16 вер
В Южному триває масштабна реконструкція стадіону (фото)12:00
16 вер
У Лиманському районі продовжують боротися з амброзією (фото)11:00
16 вер
Визирка відсвяткувала День села (фото)10:00
16 вер
TOP