Показати меню
» » Святкування 25 ювілею "ТІС". Частина 2 (фото)

Святкування 25 ювілею "ТІС". Частина 2 (фото)

Святкування 25 ювілею "ТІС". Частина 2 (фото)

  У попередніх матеріалах ми розповідали про офіційну частину святкування
Сьогодні ж розповімо про другу частину святкування. Так, під час урочистої церемонії були нагороджені співробітники компанії, котрі за всі роки застосували свої знання, розум, кмітливість і нескінченну працьовитість на благо рідного підприємства. Серед них один з перших працівників "ТІС", багаторічний директор з виробництва Віталій Котвицький, який багато своїх сил вклав у розвиток залізничної інфраструктури транспортного вузла "ТІС".Віталій Котвицький, директор з виробництва транспортного вузла "ТІС".

Це так називається під'їзна колія, насправді це найбільша в Україні припортова залізнична станція, з великим колійним розвитком, з власною локомотивною тягою, з обслуговуючими структурами, з ремонтними, з депо. Створювали ми її разом і в чіткому балансі, взаємозв'язку всіх складових і термінальною, і залізничною, і автодорожньою, - Віталій Котвицький, директор з виробництва транспортного вузла "ТІС".

Святкування 25 ювілею "ТІС".  Варто зазначити, що Віталій Котвицький, як інші керівники "ТІС", ведуть активну соціальну політику. Вони допомагають жителям навколишніх сіл. Едуард Хижняк, один з топ-менеджерів компанії, є депутатом Визирської сільради, на землях якого працює транспортний вузол "ТІС".
Едуард Хижняк, депутат Визирської сільради.

Так, ці підприємства безпосередньо брали участь у розвитку нашої громади, інвестували багато в її соціальні проєкти, і досить таки успішно. Всю роботу видно у селі, - Едуард Хижняк, депутат Визирської сільради.

Святкування 25 ювілею "ТІС".  З тим, наскільки ефективним може бути село, на території якого працюють такі потужні підприємства, ділиться колишній очільник Визирки Олександр Токменінов.
Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Я сам працював на цьому підприємстві. Прийшов на "ТІС" у 2002 році. Тоді був 16 та 17 причали. І добре, коли підприємство працює і розвивається. Коли став головою сільради, то ще раз переконався у плюсах транспортного вузла. По перше - наповнення сільського бюджету. Ні в кого в районі не було таких надходжень від податків, як у нашого села. Визирка просто розквітла. Бажаю "ТІС" і надалі розвиватися і на благо нашої громади також, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Святкування 25 ювілею "ТІС".  Голова Визирської сільради Валерій Стоілакі зізнався, що завдяки успішній роботі транспортного вузла "ТІС" утворилася одна з найблагополучніших громад в Україні - Визирська, котра об'єднала 11 сіл.
Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Підприємство, яке гримить не тільки на Одеську область, а й на всю Україну, ось воно знаходиться на території Визирської сільради і ми дуже всі задоволені тим, що ми маємо таке підприємство. Тут дуже багато працює людей, трудиться, а ми отримуємо великі податки. За рахунок цих податків - утримуємо наші населені пункти, які увійшли в громаду. А в цьому полягає розвиток, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Святкування 25 ювілею "ТІС".  Завдяки "ТІС" з'явився шанс на розвиток і у села Любопіль.
Олександр Рембач, староста села Любопіль Визирської ОТГ.

Зрозуміло, що без "ТІСу" не було б ані громади, ані бюджету, на який ми розраховуємо. Багато жителів села Любопіль працюють на "ТІС", задоволені роботою, отримують гідну зарплату. Сьогодні хочеться побажати компанії економічного процвітання і всього самого найкращого- Олександр Рембач, староста села Любопіль Визирської ОТГ.

Святкування 25 ювілею "ТІС".  Після офіційної частини святкування, яка була швидше сімейною та дружньою, почався грандіозний концерт. Злата Огневич.  Його відкрила Злата Огневич сольним виконанням Гімну України. Група "Бумбокс".  Потім мікрофон перейшов групі "Бумбокс". 

  Яскраве враження глядачі отримали від шоу "П'ятий елемент". Група "Franz Ferdinand".  Хедлайнерами святкування стала британська група "Franz Ferdinand", номінована на "Греммі".

  Фото "ТІС".

Друк
Схожі новини:
У Першотравневому утеплили дитячий садок (фото)15:00
19 вер
Обласний молодіжний фестиваль "Tilihul Eco-Fest" проведуть у Коблево14:07
19 вер
У Доброславі облаштували вулиці та замінили двері у багатоквартирних будинках (фото)13:00
19 вер
Любопіль запрошує на День села12:00
19 вер
Юні моделі з Южного вийшли на толоку (фото)11:00
19 вер
На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)10:00
19 вер
"Маленький набір для великих змін": стартував освітній проєкт для ОТГ15:04
18 вер
У Южному побудують будинок для працівників прокуратури14:17
18 вер
У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)13:00
18 вер
У Южному поліцейські знешкодили небезпечного злочинця12:30
18 вер
Вихідці з села Іванове вшанувавли пам’ять своїх предків (фото)12:00
18 вер
У Першотравневому старостинському окрузі організували прийом громадян (фото)11:00
18 вер
В Одеській області проведуть планову імунізацію диких тварин10:00
18 вер
У Южному відзначили День фізкультури та спорту (фото)15:36
17 вер
Олімпійський тиждень пройшов у школах Лиманського району (фото)14:00
17 вер
Досвід децентралізації в Польщі: політика у сфері місцевого самоврядування, бюджету та будівництва доріг13:23
17 вер
У Южному до кінця року відкриють оновлений тенісний корт (фото)12:00
17 вер
Визирка візьме участь в отриманні міжнародного гранту на будівництво системи централізованого водовідведення (фото)11:00
17 вер
У Визирці провели конкурс на найкращий ретро костюм (фото)18:14
16 вер
На передову везуть посилки з Доброслава (фото)15:00
16 вер
У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях" (фото)14:00
16 вер
У Порту відсвяткували День села (фото)13:00
16 вер
В Южному триває масштабна реконструкція стадіону (фото)12:00
16 вер
У Лиманському районі продовжують боротися з амброзією (фото)11:00
16 вер
Визирка відсвяткувала День села (фото)10:00
16 вер
TOP