Архів
Травень 2024 (62)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (36)
Грудень 2023 (42)
ЛАН » Головні події дня » Відбулася VI позачергова сесія Визирської сільради (фото)

Відбулася VI позачергова сесія Визирської сільради (фото)

Відбулася VI позачергова сесія Визирської сільради (фото)

  VI позачергова сесія Визирської сільської ради розпочалася з об'ємного звіту Наталії Сивак, начальника відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій, про виконання бюджету Визирської сільради за 9 місяців 2019 року. Вона повідомила, що за цей період до бюджету надійшло 29 млн. 211 тис. гривень, з них 18 млн. 619 тисяч, складає податок на майно.Відбулася VI позачергова сесія Визирської сільради.Відбулася VI позачергова сесія Визирської сільради.  Основними платниками податку на майно серед юридичних осіб, які є власниками нежитлової нерухомості, є компанії транспортного вузла "ТІС", а також ТОВ "Чорноморська птахофабрика". Основним джерелом надходжень плати за землю є орендна плата з юридичних осіб. За 9 місяців 2019 року вона склала 13 млн. 226 тис. гривень. За три останні роки цей показник зріс майже у 2,5 раза, й знову внаслідок ініціатив "ТІСу".Віталій Котвицький, депутат Визирської сільради, директор з виробництва "ТІС".

Ми вже перевели держакти на орендні відносини, завдяки чому зросли надходження до бюджету громади. Це для компанії "ТІС" було затратно, а для громади добре. Так "ТІС" розв'язує питання структуризації щодо володіння своїм майном, - Віталій Котвицький, депутат Визирської сільради, директор з виробництва "ТІС".

Відбулася VI позачергова сесія Визирської сільради.  На сесії було затверджено структуру та штатну чисельність працівників з благоустрою Визирської сільради на 2020 рік. В громаді з'явилася посада працівника озеленювача, в обов'язки якого входить догляд за рослинами, які розведені на території об'єктів комунальної власності громади.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Всі комунальні підприємства, які були на території колишніх сільрад, ми зводимо в одне - "Визирське джерело". У Першотравневому буде працювати 16 осіб, у Визирці - 9, у Любопілі - 3 людини, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Відбулася VI позачергова сесія Визирської сільради.  Також депутати затвердили структуру та штатну чисельність працівників установ культури Визирської сільради на 2020 рік.Відбулася VI позачергова сесія Визирської сільради.  Наступним питанням було затвердження структури й штатної чисельності виконкому Визирської сільради на 2020 рік. Депутат Віталій Котвицький при обговоренні питання запропонував відкрити в сільраді додаткові відділи, які б оформляли дозвільну документацію, що приверне у громаду нових інвесторів.Відбулася VI позачергова сесія Визирської сільради.

Держархбудінспекція, головний архітектор і його відділ - це повноцінні структури, які допоможуть швидко отримувати дозволи на будівництво та оформляти проєктну документацію, - Віталій Котвицький, депутат Визирської сільради, директор з виробництва "ТІС".

  На сесії були затверджені зміни та доповнення з виконання бюджету приєднаної Любопільської сільради на 2019 рік. Було прийнято звіт про виконання бюджету приєднаної Першотравневої сільради за 9 місяців 2019 року. Депутати дали згоду на прийняття у комунальну власність Визирської сільради дороги С161307 Першотравневе-Визирка, протяжністю майже п'ять кілометрів. А також прийняли проєкт рішення про проведення робіт з інвентаризації земель села Першотравневе.
  Всі питання, вирішення яких вимагає витрачання бюджетних коштів, обговорюються на сесіях сільради. Навіть покупка саксофона для Визирського клубу на цій сесії була затверджена рішенням депутатського корпусу.Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

В основному питання на цій сесії розглядалися за структурою і штатним розкладом наших організацій. Ми сьогодні йдемо таким шляхом, що всі наші фахівці повинні бути працевлаштовані. Усі, хто працював, повинні й далі працювати на своїх посадах. При об'єднанні громади збільшується наша структура, ми на себе беремо більше повноважень, - Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

  Нові умови роботи вимагають і більших знань, тому на ключові посади залучаються фахівці з вищою профільною освітою та досвідом роботи. Більш ніж половина рішень, розглянутих на сесії, стосувалася земельних питань. З них було прийнято всі, крім одного, по якому не був представлений повний пакет документів, тому розгляд цього питання було перенесено на наступну сесію.

Друк
3 червня у дев’яти селах Визирської громади заплановано відключення електропостачання16:58
30 тра
В Одесі назвали вулицю на честь військового з Визирської громади Дениса Максишка (відео)10:00
30 тра
У Визирці вандали зірвали покриття на дитячому майданчику14:38
29 тра
У Визирській громаді визначили проєкти, які можуть реалізувати в рамках Стратегії відновлення та розвитку Одеської області (фото)14:21
29 тра
В Україні запустили «Єдину платформу місцевої електронної демократії»12:03
29 тра
В Одесі назвали вулицю на честь Героя України з Визирської СТГ Дениса Максишка (фото)10:08
29 тра
У Визирській громаді проведуть низку заходів до Дня захисту дітей (фото)16:58
28 тра
Мешканка Визирки отримала почесне звання «Мати-героїня» (фото)10:51
28 тра
Депутати Визирської сільради провели позачергову сесію (відео)10:00
28 тра
У Визирській громаді відбулася позачергова сесія сільради (фото)10:00
27 тра
У селах Зоря Труда та Воронівка 27 травня буде відсутнє електропостачання16:28
24 тра
У Визирському ЦНАПі військовозобов’язані можуть оновити свої данні (фото)12:00
24 тра
Цьогоріч у Визирській СТГ працюватимуть літні шкільні табори (відео)10:00
24 тра
Визирська громада передала військовослужбовцям 26 тренажерів «Чайка»17:42
23 тра
Як жителі Визирської СТГ можуть оновити свої данні в ТЦК (відео)16:55
23 тра
У Визирській громаді реалізується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» (фото)13:00
23 тра
Танцювальний колектив «Першоцвіти» Першотравневого СБК посів І місце на конкурсі «Horizont» (фото)12:00
23 тра
У Визирській громаді відновлять роботу літні шкільні табори (фото)10:00
23 тра
Учні Першотравневого ліцею отримали нагороди на Всеукраїнському конкурсі «Природа — наш дім» (фото)13:00
22 тра
23 травня у Визирці буде відсутнє водопостачання12:16
22 тра
Вихованці Любопільського СБК стали призерами на фестивалі мистецтв «Біла акація» (фото)11:20
22 тра
У селі Визирка на 25 травня заплановано відключення електропостачання12:03
21 тра
У Визирському ліцеї провели тематичні уроки до Всесвітнього дня вишиванки (фото)19:37
20 тра
Учні Визирського ліцею доєдналися до святкування Всесвітнього дня вишиванки (відео)19:23
20 тра
До Першотравневого ліцею з робочим візитом завітав заступник голови Одеської ОДА (відео)19:17
20 тра
TOP