» » Відбулася VI позачергова сесія Визирської сільради (фото)

Відбулася VI позачергова сесія Визирської сільради (фото)

Відбулася VI позачергова сесія Визирської сільради (фото)

  VI позачергова сесія Визирської сільської ради розпочалася з об'ємного звіту Наталії Сивак, начальника відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій, про виконання бюджету Визирської сільради за 9 місяців 2019 року. Вона повідомила, що за цей період до бюджету надійшло 29 млн. 211 тис. гривень, з них 18 млн. 619 тисяч, складає податок на майно.Відбулася VI позачергова сесія Визирської сільради.Відбулася VI позачергова сесія Визирської сільради.  Основними платниками податку на майно серед юридичних осіб, які є власниками нежитлової нерухомості, є компанії транспортного вузла "ТІС", а також ТОВ "Чорноморська птахофабрика". Основним джерелом надходжень плати за землю є орендна плата з юридичних осіб. За 9 місяців 2019 року вона склала 13 млн. 226 тис. гривень. За три останні роки цей показник зріс майже у 2,5 раза, й знову внаслідок ініціатив "ТІСу".Віталій Котвицький, депутат Визирської сільради, директор з виробництва "ТІС".

Ми вже перевели держакти на орендні відносини, завдяки чому зросли надходження до бюджету громади. Це для компанії "ТІС" було затратно, а для громади добре. Так "ТІС" розв'язує питання структуризації щодо володіння своїм майном, - Віталій Котвицький, депутат Визирської сільради, директор з виробництва "ТІС".

Відбулася VI позачергова сесія Визирської сільради.  На сесії було затверджено структуру та штатну чисельність працівників з благоустрою Визирської сільради на 2020 рік. В громаді з'явилася посада працівника озеленювача, в обов'язки якого входить догляд за рослинами, які розведені на території об'єктів комунальної власності громади.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Всі комунальні підприємства, які були на території колишніх сільрад, ми зводимо в одне - "Визирське джерело". У Першотравневому буде працювати 16 осіб, у Визирці - 9, у Любопілі - 3 людини, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Відбулася VI позачергова сесія Визирської сільради.  Також депутати затвердили структуру та штатну чисельність працівників установ культури Визирської сільради на 2020 рік.Відбулася VI позачергова сесія Визирської сільради.  Наступним питанням було затвердження структури й штатної чисельності виконкому Визирської сільради на 2020 рік. Депутат Віталій Котвицький при обговоренні питання запропонував відкрити в сільраді додаткові відділи, які б оформляли дозвільну документацію, що приверне у громаду нових інвесторів.Відбулася VI позачергова сесія Визирської сільради.

Держархбудінспекція, головний архітектор і його відділ - це повноцінні структури, які допоможуть швидко отримувати дозволи на будівництво та оформляти проєктну документацію, - Віталій Котвицький, депутат Визирської сільради, директор з виробництва "ТІС".

  На сесії були затверджені зміни та доповнення з виконання бюджету приєднаної Любопільської сільради на 2019 рік. Було прийнято звіт про виконання бюджету приєднаної Першотравневої сільради за 9 місяців 2019 року. Депутати дали згоду на прийняття у комунальну власність Визирської сільради дороги С161307 Першотравневе-Визирка, протяжністю майже п'ять кілометрів. А також прийняли проєкт рішення про проведення робіт з інвентаризації земель села Першотравневе.
  Всі питання, вирішення яких вимагає витрачання бюджетних коштів, обговорюються на сесіях сільради. Навіть покупка саксофона для Визирського клубу на цій сесії була затверджена рішенням депутатського корпусу.Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

В основному питання на цій сесії розглядалися за структурою і штатним розкладом наших організацій. Ми сьогодні йдемо таким шляхом, що всі наші фахівці повинні бути працевлаштовані. Усі, хто працював, повинні й далі працювати на своїх посадах. При об'єднанні громади збільшується наша структура, ми на себе беремо більше повноважень, - Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

  Нові умови роботи вимагають і більших знань, тому на ключові посади залучаються фахівці з вищою профільною освітою та досвідом роботи. Більш ніж половина рішень, розглянутих на сесії, стосувалася земельних питань. З них було прийнято всі, крім одного, по якому не був представлений повний пакет документів, тому розгляд цього питання було перенесено на наступну сесію.

Друк
Фотомисливці окуповують Тилігульський парк (фото)17:10
02 гру
«Укрзалізниця» збільшила пропускну здатність в порту «Південний»16:49
02 гру
Мешканці Любополя упорядковують територію свого села (фото)16:10
02 гру
Визирська сільрада готує проєктну документацію щодо встановлення додаткового відеоспостереження по селах (відео)15:07
02 гру
Мрії першотравневців з вул. Центральної здійснилися (відео)14:40
02 гру
Любопольці впевнені: де дороги, там життя (відео)13:55
02 гру
У Першотравневому старостинському окрузі призначили старосту — Василя Хміленка (фото) 12:00
02 гру
Благодійний фонд Олексія Ставніцера регулярно надає допомогу медзакладам (фото) 10:30
02 гру
У Доброславській громаді відбулася установча сесія (фото)09:00
02 гру
НБУ випустив першу вертикальну банкноту (фото)16:30
01 гру
Визирська ОТГ: вуличне освітлення на селі сьогодні — не розкіш, а необхідність (відео)15:30
01 гру
У маєтку Курісів тривають ремонтні роботи (фото)15:29
01 гру
Жителі Визирської ОТГ вдячні за допомогу від БФ ім. Олексія Ставніцера (фото)14:53
01 гру
Дегельмінтизація та вакцинація роблять птахівництво ефективним та безпечним (відео)14:30
01 гру
У центрі Визирки планують розташувати стадіон та спорткомплекс (відео)14:00
01 гру
Любопільська дорога вже на фінішній прямій (фото)12:00
01 гру
Вчителі Першотравневого ліцею готуються до ЗНО-2021 (фоторепортаж)10:30
01 гру
Фонтанська сільрада готується до першої сесії09:00
01 гру
У Визирці вирішили долю недобудови (фото)16:30
30 лис
У Доброславі покращують стан довкілля (фотофакт)15:23
30 лис
Диплом та грошова винагорода — здобуток Визирської ОТГ за найкращий доброустрій (відео)14:30
30 лис
До кінця року пацієнти з невідкладним станом проходять КТ-обстеження в КНП «Лиманська ЦРЛ» безкоштовно13:45
30 лис
У Визирській ОТГ нові депутати та голова сільради прийняли присягу (відео)13:40
30 лис
Збереження чистоти вантажів при перевалці — найважливіша складова роботи ТІС-Руда (відео)13:03
30 лис
Оркестр «Визирські сурми» записав на відео нові концертні номери (фоторепортаж)12:00
30 лис
TOP