Архів
Травень 2024 (62)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (36)
Грудень 2023 (42)
ЛАН » Головні події дня » Новинки навчального процесу Першотравневого НВК: "Культура добросусідства". Частина 3 (фото)

Новинки навчального процесу Першотравневого НВК: "Культура добросусідства". Частина 3 (фото)

Новинки навчального процесу Першотравневого НВК: "Культура добросусідства". Частина 3 (фото)

  "Культура добросусідства" - це унікальний педагогічний курс народжений у Криму у 2013 році. Цю методику рекомендовано Міністерством освіти України, та саме її активно впроваджують у Першотравневому НВК. Адже ідея методики полягає в тому, щоб об’єднати вчителів, батьків і дітей та навчити їх найкращих якостей сучасної людини.Новинки навчального процесу Першотравневого НВК: "Культура добросусідства".  Вчителі початкових класів Галина Голуб та Оксана Замосянчук працюють над новими технологіями викладання у Першотравневому НВК, в тому числі вони займаються проєктом "Культура добросусідства".Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заст. директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Наш заклад і наші вчителі почали шукати шляхи до нової освіти не 2 роки тому, а набагато раніше. Нашому закладу є чим пишатися. У нас є люди, які ведуть за собою інших. Завдяки Галині Федорівні та Оксані Леонідівні про наш заклад знають по всій Україні, - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заст. директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Курс "Культура добросусідства" навчає взаємоповаги. Все починається з дитинства: повага та порозуміння дозволить нашим вихованцям ніколи не робити зла вже у дорослому віці, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  У 2013 році Оксана Замосянчук взяла участь у конкурсі "Вчитель року", а потім поїхала на курси "Культура добросусідства", де з 25 слухачів ніхто не залишився байдужим.Оксана Замосянчук, вчитель початкових класів Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Ідею, яку було закладено, я поширюю на уроках: не може бути неправильної думки, ми всі різні й це різноманіття - це чудово, це класно, це круто, - Оксана Замосянчук, вчитель початкових класів Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Галина Голуб, вчитель початкових класів Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Я вважаю, що курс "Культура добросусідства" дуже важливий. Я його фанат. Головне - це виховання патріотизму, громадянської позиції та толерантності, - Галина Голуб, вчитель початкових класів Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Новинки навчального процесу Першотравневого НВК: "Культура добросусідства".

"Культура добросусідства" - плід роботи творчих людей, які побачили, що треба навчитись домовлятися та цінувати одне одного, цінувати іншу мову, культуру, традиції. Коли створили цей курс стало зрозуміло, що він необхідний не лише в Криму. Одеська область стала першою, куди він переїхав до материкової України. Курс почав спочатку викладатися у прикордонних областях України, де є етнічне різноманіття. Цього року до 11 областей приєдналися Миколаївська та Сумська області. Ведуться перемовини ще з 4 центральними областями, тому що в кожному регіоні є своя родзинка. Унікальність курсу у тому, що він розроблений для слухачів від дитячих садочків, крізь школу до вищих навчальних закладів. Тобто для всіх ступенів освіти, - Оксана Замосянчук, вчитель початкових класів Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  У рамках культури спільної роботи вчителі започаткували новий формат батьківських зборів.

Восени 2016 року було оголошено конкурс на участь у проєкті за підтримки Посольства Нідерландів в Україні під назвою "Від школи до громади". Його метою стало гуртування всіх учасників освітнього процесу. Було відібрано 60 вчителів. Так, ми з Оксаною Замосянчук потрапили у цей проєкт та отримали завдання проводити батьківські збори по-новому, - Галина Голуб, вчитель початкових класів Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Новинки навчального процесу Першотравневого НВК: "Культура добросусідства".

Багато класних керівників сьогодні застосовують ці технології у роботі з батьками. Галина Федорівна Голуб - чинний тренер - її послугами користуються та запрошують в інші міста України. Саме ця робота з батьками дала результат - за 4 роки вони згуртувалися, стали дружніми та ініціативними. Сьогодні силами цих батьків у нашому Першотравневому НВК ставлять майже на всі свята мюзикли та концерти, - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заст. директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею". 

Новинки навчального процесу Першотравневого НВК: "Культура добросусідства".

Ми проводимо разом з батьками дуже багато часу. Підготовчий період до концертів іноді складає від 2 до 4 місяців. Батьки за цей час стають більш уважними до шкільного життя та своєї дитини. А дітям більшого і не треба, - Галина Голуб, вчитель початкових класів Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Новинки навчального процесу Першотравневого НВК: "Культура добросусідства".

На даний час готується до друку збірка "Батьківські збори по-новому". Ми є тими першими ластівками, які її розробили. Зараз про такі методики лише починають говорити у суспільстві. А ми з цим живемо вже давно, - Оксана Замосянчук, вчитель початкових класів Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Оксана Леонідівна та Галина Федорівна вже 2 роки подорожують Україною та навчають вчителів нашої держави та зокрема педагогів Лиманського району.

Ми багато подорожували по Україні. І на семінарах, ми виступаємо як практики. Обмінювалися досвідом і в Одесі. Ми завжди ділимося цими напрацюваннями з вчителями нашого Лиманського району, - Галина Голуб, вчитель початкових класів Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Оксана Замосянчук, вчитель початкових класів Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Якщо говорити про наш НВК, то курс "Культура добросусідства" допомагає жити єдиним цілим з нашою громадою. Ми через батьків та через дітей транслюємо це толерантне ставлення до різноманіття та прийняття людини такою, яка вона є. Я впевнена у тому, що саме курс є тим інструментом, який виховує свідомого громадянина з кожної дитини. Вони будуть цінувати це різноманіття, бо це дуже здорово, якщо поруч з тобою живе інша людина. Вони стануть такими громадянами, за яких нам не буде соромно. Мені хочеться, щоб цю філософію добросусідства наші діти пам’ятали, несли у серці й вона була з ними разом завжди, - Оксана Замосянчук, вчитель початкових класів Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  У Першотравневому НВК викладацький колектив відкритий до нових ініціатив та проєктів, читайте також, як тут впроваджують інновації у навчальний процес.

  Читайте також, як тут впроваджують інновації у навчальний процес.


Друк
Схожі новини:
3 червня у дев’яти селах Визирської громади заплановано відключення електропостачання16:58
30 тра
В Одесі назвали вулицю на честь військового з Визирської громади Дениса Максишка (відео)10:00
30 тра
У Визирці вандали зірвали покриття на дитячому майданчику14:38
29 тра
У Визирській громаді визначили проєкти, які можуть реалізувати в рамках Стратегії відновлення та розвитку Одеської області (фото)14:21
29 тра
В Україні запустили «Єдину платформу місцевої електронної демократії»12:03
29 тра
В Одесі назвали вулицю на честь Героя України з Визирської СТГ Дениса Максишка (фото)10:08
29 тра
У Визирській громаді проведуть низку заходів до Дня захисту дітей (фото)16:58
28 тра
Мешканка Визирки отримала почесне звання «Мати-героїня» (фото)10:51
28 тра
Депутати Визирської сільради провели позачергову сесію (відео)10:00
28 тра
У Визирській громаді відбулася позачергова сесія сільради (фото)10:00
27 тра
У селах Зоря Труда та Воронівка 27 травня буде відсутнє електропостачання16:28
24 тра
У Визирському ЦНАПі військовозобов’язані можуть оновити свої данні (фото)12:00
24 тра
Цьогоріч у Визирській СТГ працюватимуть літні шкільні табори (відео)10:00
24 тра
Визирська громада передала військовослужбовцям 26 тренажерів «Чайка»17:42
23 тра
Як жителі Визирської СТГ можуть оновити свої данні в ТЦК (відео)16:55
23 тра
У Визирській громаді реалізується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» (фото)13:00
23 тра
Танцювальний колектив «Першоцвіти» Першотравневого СБК посів І місце на конкурсі «Horizont» (фото)12:00
23 тра
У Визирській громаді відновлять роботу літні шкільні табори (фото)10:00
23 тра
Учні Першотравневого ліцею отримали нагороди на Всеукраїнському конкурсі «Природа — наш дім» (фото)13:00
22 тра
23 травня у Визирці буде відсутнє водопостачання12:16
22 тра
Вихованці Любопільського СБК стали призерами на фестивалі мистецтв «Біла акація» (фото)11:20
22 тра
У селі Визирка на 25 травня заплановано відключення електропостачання12:03
21 тра
У Визирському ліцеї провели тематичні уроки до Всесвітнього дня вишиванки (фото)19:37
20 тра
Учні Визирського ліцею доєдналися до святкування Всесвітнього дня вишиванки (відео)19:23
20 тра
До Першотравневого ліцею з робочим візитом завітав заступник голови Одеської ОДА (відео)19:17
20 тра
TOP