» » На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book" (фото)

На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book" (фото)

На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book" (фото)

  "Ластівка-Book" - це сувенір на згадку, який залишається у кожного гостя як коротка інформація, щоб сюди можна було завітати, коли потрібне емоційне перезавантаження або є спрага побачити цей світ через призму близькості до природи та цінностей, притаманних нашим предкам. Так характеризує ідею створення і місію існування ферми її засновниця Олена Козьміна. Еко-ферма "Ластівка" і етномузей "Світлиця" починали свій шлях майже одночасно, та вже стали перлиною Визирської громади. А "Ластівка-Book" - це її символічна візитка.На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book".Олена Козьміна, засновник екоферми "Ластівка" та етномузею "Світлиця".

Ми цю пам’ятку виконали двома мовами, тому що бачимо інтерес і в іноземних відвідувачів. У нас були гості з Польщі, з Канади. Ця книжечка - зручна форма зберігання інформації, - Олена Козьміна, засновник екоферми "Ластівка" та етномузею "Світлиця".

На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book".  Побувавши тут хоча б один раз, забути побачене неможливо. Краса і грація кожного з вихованців конюшні Шевальє підкорює відразу. Один з героїв сторінок "Ластівка-Book" - кінь Патрон, результатами семирічної виїздки якого захоплюється тренер з Португалії Родріго Матос, один з найвідоміших експертів міжнародного класу.Ганна Вольська, кандидат в майстри спорту з конкуру.

Це молодий коник, звати його Патрон-Паша, він дуже любить спілкуватися, любить дітей та завжди готовий працювати. Не можна сказати, що в мене є тільки один улюбленець - вони всі у мене улюбленці, - Ганна Вольська, кандидат в майстри спорту з конкуру.

На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book".  Конюшня Шевальє - це магніт для гостей усіх вікових категорій, який підкорює кожного красою і силою коней. Разом із фермою корів ці два об’єкти є "золотим фондом" проєкту господарства "Ластівка". Дегустація сирів - окрема та досить цікава сторінка книги "Ластівка-Book".Олена Козьміна, засновник екоферми "Ластівка" та етномузею "Світлиця".

Сир - це концентроване молоко, яке ховається в льох для дозрівання. Є у нас сири, які довго дозрівають - 3, 4, 5, 6 місяців. Є і молоді сири, а є й ті, які називаються бринзою, - Олена Козьміна, засновник екоферми "Ластівка" та етномузею "Світлиця". 

На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book".  Унікальність пропозиції в тому, що всі продукти на фермі виробляються з власної сировини, а їх рогаті "постачальники" гуляють на пасовищі зовсім поруч - за вікном. Рецепти сирів на екоферму "Ластівка" потрапили з Англії, Шотландії та Швейцарії, де приділяється дуже багато уваги збереженню старовинних технологій. Надихається та бачить естетику у сучасному тваринництві Олена Козьміна вже понад 10 років.

Ми організували власне перероблювання, сертифікували його. У нас вся лінійка продукції відповідно до законів України задекларована, тобто - має декларацію якості. Тому ми пропонуємо нашу продукцію на прилавки магазинів. Вже 2 роки як ми поставляємо її в Доброславську центральну районну лікарню, як для пацієнтів, так і для споживання працівникам шкідливих професій, - Олена Козьміна, засновник екоферми "Ластівка" та етномузею "Світлиця".

На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book".  За весь період, з моменту заснування ферми та етномузею "Світлиця", тут з'явилося багато предметів старовини, народної творчості, іконопису та живопису з різних куточків України. Саме тому сюди хочеться повертатися знову і знову за враженнями та емоціями. Серед яких в першу чергу - повага до копіткої праці предків і любов до рідної землі. Цілком ймовірно, що завдяки "Ластівці-Book", проєкт отримає нове дихання.На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book".

У мене є ще нереалізовані ідеї, які можна було б втілити в рамках грантів, інвестування якихось спільних проєктів. Можна створити такий хаб-вузол, який міг би стати одним з туристичних центрів, щоб приймати більшу кількість гостей, або розвивати індивідуальні програми та тури, - Олена Козьміна, засновник екоферми "Ластівка" та етномузею "Світлиця".

  Все починається зі слова і, можливо, завдяки "Ластівка-Book", українці та закордонні гості відкриють для себе в повному обсязі всі можливості цієї унікальної перлини в короні зелених туристичних та екомаршрутів нашої області.

Друк
Схожі новини:
У Визирській ОТГ офіційно оголошено результати виборів (фото)19:23
30 жов
ТІС ділиться противоковідним досвідом15:30
30 жов
Лиманський район в «червоній зоні»15:04
30 жов
В Кордоні планують виділити житло працівнику ФАП (відео)14:34
30 жов
Асфальтування вул. Мічуріна та Київської в Першотравневому вже розпочато (відео)12:55
30 жов
У селі Зоря Труда відбувся день подарунків (фото)12:00
30 жов
На виборчій дільниці № 510495 в Першотравневому вибори пройшли в дружній обстановці (відео)11:40
30 жов
Між селами Кордонської сільради ремонтують дороги (фото)10:30
30 жов
У Калинівці пояснюють, чому так організовано пішли на вибори (фото)09:00
30 жов
У Кордонській сільраді є ФАП, але немає медпрацівника (фото)16:51
29 жов
У Визирці відбулося засідання виконавчого комітету14:00
29 жов
Опитування жителів Визирської ОТГ показує, на що сподіваються люди після виборів (фото)13:35
29 жов
Всі 13 презентацій доброславського Конкурсу молодіжних проєктів реалізовано (відео)12:47
29 жов
Між Сичавкою та Любополем можна буде проїхати по асфальтованій дорозі (відео)12:13
29 жов
За Програмою медгарантій безоплатно отримали допомогу майже 40 тисяч українців, які перенесли інсульт10:30
29 жов
Жителі Першотравневого оцінюють кроки влади по асфальтуванню вулиць (фото)09:00
29 жов
Ветерани ТІС згадують, як все починалося (відео)18:03
28 жов
Так дружно, як зараз на Київській у Першотравневому робили дороги тільки при Олександрі Янчеві (відео)17:06
28 жов
Марину Архірій вітають з перемогою16:17
28 жов
Термінал Neptune посилює карантинні заходи безпеки15:00
28 жов
У виборах взяли участь понад 37% мешканців Красносільської ОТГ (відео)14:53
28 жов
Переможець на посаду Доброславського селищного голови — Людмила Прокопечко13:55
28 жов
Чого очікують жителі Визирської ОТГ від свого вибору? (фото)13:10
28 жов
Доброславська селищна рада отримала диплом Мінрегіону10:30
28 жов
Рейтинг довіри голови Визирської ОТГ з минулих виборів виріс на 12,77%09:00
28 жов
TOP