» » На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book" (фото)

На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book" (фото)

На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book" (фото)

  "Ластівка-Book" - це сувенір на згадку, який залишається у кожного гостя як коротка інформація, щоб сюди можна було завітати, коли потрібне емоційне перезавантаження або є спрага побачити цей світ через призму близькості до природи та цінностей, притаманних нашим предкам. Так характеризує ідею створення і місію існування ферми її засновниця Олена Козьміна. Еко-ферма "Ластівка" і етномузей "Світлиця" починали свій шлях майже одночасно, та вже стали перлиною Визирської громади. А "Ластівка-Book" - це її символічна візитка.На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book".Олена Козьміна, засновник екоферми "Ластівка" та етномузею "Світлиця".

Ми цю пам’ятку виконали двома мовами, тому що бачимо інтерес і в іноземних відвідувачів. У нас були гості з Польщі, з Канади. Ця книжечка - зручна форма зберігання інформації, - Олена Козьміна, засновник екоферми "Ластівка" та етномузею "Світлиця".

На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book".  Побувавши тут хоча б один раз, забути побачене неможливо. Краса і грація кожного з вихованців конюшні Шевальє підкорює відразу. Один з героїв сторінок "Ластівка-Book" - кінь Патрон, результатами семирічної виїздки якого захоплюється тренер з Португалії Родріго Матос, один з найвідоміших експертів міжнародного класу.Ганна Вольська, кандидат в майстри спорту з конкуру.

Це молодий коник, звати його Патрон-Паша, він дуже любить спілкуватися, любить дітей та завжди готовий працювати. Не можна сказати, що в мене є тільки один улюбленець - вони всі у мене улюбленці, - Ганна Вольська, кандидат в майстри спорту з конкуру.

На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book".  Конюшня Шевальє - це магніт для гостей усіх вікових категорій, який підкорює кожного красою і силою коней. Разом із фермою корів ці два об’єкти є "золотим фондом" проєкту господарства "Ластівка". Дегустація сирів - окрема та досить цікава сторінка книги "Ластівка-Book".Олена Козьміна, засновник екоферми "Ластівка" та етномузею "Світлиця".

Сир - це концентроване молоко, яке ховається в льох для дозрівання. Є у нас сири, які довго дозрівають - 3, 4, 5, 6 місяців. Є і молоді сири, а є й ті, які називаються бринзою, - Олена Козьміна, засновник екоферми "Ластівка" та етномузею "Світлиця". 

На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book".  Унікальність пропозиції в тому, що всі продукти на фермі виробляються з власної сировини, а їх рогаті "постачальники" гуляють на пасовищі зовсім поруч - за вікном. Рецепти сирів на екоферму "Ластівка" потрапили з Англії, Шотландії та Швейцарії, де приділяється дуже багато уваги збереженню старовинних технологій. Надихається та бачить естетику у сучасному тваринництві Олена Козьміна вже понад 10 років.

Ми організували власне перероблювання, сертифікували його. У нас вся лінійка продукції відповідно до законів України задекларована, тобто - має декларацію якості. Тому ми пропонуємо нашу продукцію на прилавки магазинів. Вже 2 роки як ми поставляємо її в Доброславську центральну районну лікарню, як для пацієнтів, так і для споживання працівникам шкідливих професій, - Олена Козьміна, засновник екоферми "Ластівка" та етномузею "Світлиця".

На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book".  За весь період, з моменту заснування ферми та етномузею "Світлиця", тут з'явилося багато предметів старовини, народної творчості, іконопису та живопису з різних куточків України. Саме тому сюди хочеться повертатися знову і знову за враженнями та емоціями. Серед яких в першу чергу - повага до копіткої праці предків і любов до рідної землі. Цілком ймовірно, що завдяки "Ластівці-Book", проєкт отримає нове дихання.На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book".

У мене є ще нереалізовані ідеї, які можна було б втілити в рамках грантів, інвестування якихось спільних проєктів. Можна створити такий хаб-вузол, який міг би стати одним з туристичних центрів, щоб приймати більшу кількість гостей, або розвивати індивідуальні програми та тури, - Олена Козьміна, засновник екоферми "Ластівка" та етномузею "Світлиця".

  Все починається зі слова і, можливо, завдяки "Ластівка-Book", українці та закордонні гості відкриють для себе в повному обсязі всі можливості цієї унікальної перлини в короні зелених туристичних та екомаршрутів нашої області.

Друк
Схожі новини:
Лиманська центральна районна лікарня готова до підписання договорів з Національною службою здоров’я15:00
09 гру
У Южному відтепер можна дізнатися точні дані якості повітря: встановлена ​​станція моніторингу13:00
09 гру
У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)12:00
09 гру
У Першотравневому заасфальтували провулки та проїзди між багатоквартирними будинками (фото)11:00
09 гру
У Южному відкриють оселю Святого Миколая (фото)10:00
09 гру
Відбулася VIII позачергова сесія Визирської сільради: ОТГ поповнює свої ряди (фото)12:19
07 гру
У Южненській авторській школі імені М.П. Гузика відбулася посвята у студенти (фото)12:00
07 гру
У Визирці провели пізнавальну лекцію для школярів на тему ВІЛ-СНІД (фото)11:00
07 гру
Лиманський РЕМ повідомляє про можливе відключення електроенергії в Крижанівці10:00
07 гру
Охоронне підприємство оголошує набір на вакантні посади охоронців в Южному15:00
06 гру
Відділ статистики Лиманського району до кінця року повинні розформувати14:00
06 гру
Галина Лесько: "Як із зерна виростає колос, так і наша любов до своєї родини та Батьківщини проростає любов'ю до історії"13:00
06 гру
"Професії моєї громади": учні Визирської школи презентували свої роботи (фото)12:00
06 гру
Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я (фото)11:00
06 гру
У Южненському центрі зайнятості провели черговий семінар для тих, хто шукає роботу (фото)10:00
06 гру
У Лиманському районі привітали з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування (фото)15:00
05 гру
Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)14:00
05 гру
Комунальному підприємству Коблівської ОТГ "Сількомунгосп" нададуть фінансову підтримку13:30
05 гру
У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято (фото)13:00
05 гру
"Професії моєї громади": стартував районний фотоконкурс12:00
05 гру
Центральна районна лікарня провела зустріч з Національною службою здоров’я (фото)11:00
05 гру
Лиманський підрозділ енергопостачальної компанії змінив адресу10:00
05 гру
Лиманський центр соціальних служб провів інтерактивний урок для школярів з Доброслава (фото)16:00
04 гру
Южненці проігнорували вакцинацію проти дифтерії15:00
04 гру
У Доброславі пройшла 37-а чергова сесія Лиманської районної ради (фото)14:00
04 гру
TOP