» » На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book" (фото)

На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book" (фото)

На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book" (фото)

  "Ластівка-Book" - це сувенір на згадку, який залишається у кожного гостя як коротка інформація, щоб сюди можна було завітати, коли потрібне емоційне перезавантаження або є спрага побачити цей світ через призму близькості до природи та цінностей, притаманних нашим предкам. Так характеризує ідею створення і місію існування ферми її засновниця Олена Козьміна. Еко-ферма "Ластівка" і етномузей "Світлиця" починали свій шлях майже одночасно, та вже стали перлиною Визирської громади. А "Ластівка-Book" - це її символічна візитка.На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book".Олена Козьміна, засновник екоферми "Ластівка" та етномузею "Світлиця".

Ми цю пам’ятку виконали двома мовами, тому що бачимо інтерес і в іноземних відвідувачів. У нас були гості з Польщі, з Канади. Ця книжечка - зручна форма зберігання інформації, - Олена Козьміна, засновник екоферми "Ластівка" та етномузею "Світлиця".

На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book".  Побувавши тут хоча б один раз, забути побачене неможливо. Краса і грація кожного з вихованців конюшні Шевальє підкорює відразу. Один з героїв сторінок "Ластівка-Book" - кінь Патрон, результатами семирічної виїздки якого захоплюється тренер з Португалії Родріго Матос, один з найвідоміших експертів міжнародного класу.Ганна Вольська, кандидат в майстри спорту з конкуру.

Це молодий коник, звати його Патрон-Паша, він дуже любить спілкуватися, любить дітей та завжди готовий працювати. Не можна сказати, що в мене є тільки один улюбленець - вони всі у мене улюбленці, - Ганна Вольська, кандидат в майстри спорту з конкуру.

На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book".  Конюшня Шевальє - це магніт для гостей усіх вікових категорій, який підкорює кожного красою і силою коней. Разом із фермою корів ці два об’єкти є "золотим фондом" проєкту господарства "Ластівка". Дегустація сирів - окрема та досить цікава сторінка книги "Ластівка-Book".Олена Козьміна, засновник екоферми "Ластівка" та етномузею "Світлиця".

Сир - це концентроване молоко, яке ховається в льох для дозрівання. Є у нас сири, які довго дозрівають - 3, 4, 5, 6 місяців. Є і молоді сири, а є й ті, які називаються бринзою, - Олена Козьміна, засновник екоферми "Ластівка" та етномузею "Світлиця". 

На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book".  Унікальність пропозиції в тому, що всі продукти на фермі виробляються з власної сировини, а їх рогаті "постачальники" гуляють на пасовищі зовсім поруч - за вікном. Рецепти сирів на екоферму "Ластівка" потрапили з Англії, Шотландії та Швейцарії, де приділяється дуже багато уваги збереженню старовинних технологій. Надихається та бачить естетику у сучасному тваринництві Олена Козьміна вже понад 10 років.

Ми організували власне перероблювання, сертифікували його. У нас вся лінійка продукції відповідно до законів України задекларована, тобто - має декларацію якості. Тому ми пропонуємо нашу продукцію на прилавки магазинів. Вже 2 роки як ми поставляємо її в Доброславську центральну районну лікарню, як для пацієнтів, так і для споживання працівникам шкідливих професій, - Олена Козьміна, засновник екоферми "Ластівка" та етномузею "Світлиця".

На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book".  За весь період, з моменту заснування ферми та етномузею "Світлиця", тут з'явилося багато предметів старовини, народної творчості, іконопису та живопису з різних куточків України. Саме тому сюди хочеться повертатися знову і знову за враженнями та емоціями. Серед яких в першу чергу - повага до копіткої праці предків і любов до рідної землі. Цілком ймовірно, що завдяки "Ластівці-Book", проєкт отримає нове дихання.На екофермі "Ластівка" створили цікавий сувенір - "Ластівка-Book".

У мене є ще нереалізовані ідеї, які можна було б втілити в рамках грантів, інвестування якихось спільних проєктів. Можна створити такий хаб-вузол, який міг би стати одним з туристичних центрів, щоб приймати більшу кількість гостей, або розвивати індивідуальні програми та тури, - Олена Козьміна, засновник екоферми "Ластівка" та етномузею "Світлиця".

  Все починається зі слова і, можливо, завдяки "Ластівка-Book", українці та закордонні гості відкриють для себе в повному обсязі всі можливості цієї унікальної перлини в короні зелених туристичних та екомаршрутів нашої області.

Друк
Схожі новини:
У Лиманському районі привітали зі 105-м днем народження найстарішу жительку (фото)16:12
03 лип
Громади не залежатимуть від районів: відповідний законопроєкт готовий до голосування у ВРУ14:00
03 лип
У Любополі оголосили конкурс до свята Івана Купала13:13
03 лип
У Фонтанському ЦНАПі змінено графік прийому громадян13:01
03 лип
ССД Лиманського району прозвітувала про проведення Року дитини. Прийомні та опікунські сім’ї чекають на телевізори (фото)11:00
03 лип
У Доброславі привітали з ювілеєм Надію Годину10:00
03 лип
В Іванове Красносільської ОТГ пройшли заходи до Дня боротьби з наркотиками (фото)16:46
02 лип
У Доброславі живе волонтер, що збирає за односельцями сміття14:00
02 лип
У Визирській громаді вирішили застосувати в боротьбі з амброзією комбінований метод13:00
02 лип
У с. Іванове зроблено основу під башту Рожновського (фото)12:00
02 лип
Населенні пункти Лиманського району знов залишаються без води11:00
02 лип
Модернізація обладнання та оптимізація технологій - запорука рекордів ТІС (фото)10:00
02 лип
У Красносілці підбили підсумки молодіжного квесту (фоторепортаж)16:08
01 лип
Одеська ОДА: обіцяти - не означає виконати15:39
01 лип
У селах Лиманського району проводитимуть обробку посівів гербіцидом та інсектицидом (фото)12:50
01 лип
На Тилігульському лимані зацвіли латаття (фотофакт)12:00
01 лип
Крижанівський ЦНАП Лиманського району вперше надав комплексну послугу11:00
01 лип
Колекціонер в Лиманському районі має на подвір’ї понад 500 сортів троянд10:00
01 лип
Медпрацівники Визирської громади відпочили у Вилкове (фото)15:56
30 чер
Визирська громада - лідер в Одеській області за I квартал 2020 року (фото)14:26
30 чер
У Крижанівці каналізаційна мережа має укріпити схил (фото)12:00
30 чер
У Калинівці є усі умови для цікавого зеленого відпочинку. Залишилася сама малість11:00
30 чер
РСЦ МВС в Одеській області: диджиталізація залишається одним із пріоритетів (відео)10:00
30 чер
Керівнику з виробництва в Лиманськом районі президент надав звання16:00
29 чер
Олександрівка половину дня проведе без води15:52
29 чер
TOP