» » Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували (фото)

Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували (фото)

Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували (фото)

  Вибори до сільради Визирської ОТГ пройдуть незабаром. Численні кандидати в депутати майбутнього об'єднання сіл активно спілкуються із жителями округів, своїми виборцями. Однак наша розповідь піде про людину, яка в цих виборах брати участь не буде, хоча ось вже друге скликання є успішною депутаткою Визирської сільради. Причина - занадто висока відповідальність за долю людей, які довірили депутату вирішувати свої життєво важливі питання. Саме так всі 8 років ставилася до своєї безкорисливої служби жителям села засновниця фермерського господарства "Ластівка" Олена Козьміна. Вона згадує, із чого в 2010 році почала свою депутатську діяльність.

Олена Козьміна

Спочатку я ознайомилася зі статтею в законі, що таке депутат, які його обов'язки і зрозуміла, що необхідно працювати, так, як пропонують статті закону про депутатів місцевих рад та знайомитися з ситуаціями, які насущні для кожного дня, кожного тижня, для перспективи, для молодих, дітей, людей похилого віку, які залишаються і нікуди не їдуть. Підсумком моєї роботи було просто близьке, справжнє, іноді хворе зіткнення з потребами моїх односельчан, - Олена Козьміна, депутатка Визирської сільради, засновниця ФГ "Ластівка".

  До Визирки Олена Козьміна переїхала разом з чоловіком, засновником транспортного вузла "ТІС" Олексієм Ставніцером. Він багато зробив для розвитку села, яке тоді було у глибокому занепаді. Після смерті чоловіка, Олена Вадимівна продовжила його справу, як меценатка та засновниця ферми "Ластівка".

Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.  За свою каденцію депутаткою Визирської сільради вона за власні кошти побудувала каплицю на одному з місцевих кладовищ, займається опікою дитячого центру творчості, де діти отримують додаткову освіту на безоплатній основі, так само вона є співзасновницею благодійного фонду імені Олексія Ставніцера.

Олександр Токменінов

Олена Вадимівна Козьміна дуже багато допомагає нам в соціальному розвитку села Визирка. Вона стала ініціаторкою створення тут екоферми. Це незвичайна ферма. Там було дві зруйновані ферми, два телятника. Вона їх відновила і тепер не тільки займається виробництвом промислової продукції, але ще і як ініціаторка, яка вболіває за історію села, вона розвинула екоферму і зробила невеличкий музей історії Визирки. За це їй велике дякую, це перша ластівка з розвитку туризму в нашому селі і не випадково її ферма називається "Ластівка", - Олександр Токменінов, очільник Визирки.

Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.  Екоферма розташована майже біля підніжжя великого транспортного вузла з перевалки вантажів. Це новий погляд на перспективи розвитку даного району та його потенціалу, в тому числі і в питаннях рекреації та туризму. Заснована, як виробник екологічно-чистих продуктів тваринництва, ферма "Ластівка" сьогодні має в своєму розпорядженні сироварню, кінний клуб, простору галерею з експозицією предметів мистецтва та народної творчості.

Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.Олена Козьміна

Сьогодні ми є флагманами, першими в рамках об'єднаної Визирської громади, ми є справжнім туристичним об'єктом, це визнала Асоціація туризму Одеської області. Ми знаходимося на мапі туризму Одеської області, як заміський комплекс. У нас етнічний напрямок. Всі, хто хоче приїхати в світлицю, на наш заміський комплекс, їм достатньо знайти геолокацію, яка приведе до наших воріт, - Олена Козьміна, депутатка Визирської сільради, засновниця ФГ "Ластівка".

  У планах Олени Козьміної зосередити свої зусилля на розвитку цього туристичного комплексу, проте вона готова ділитися досвідом, якщо він буде необхідний новим депутатам.

Друк
Схожі новини:
В ніч з 4 на 5 червня в селах Лиманського району не буде води14:39
03 чер
У Визирській сільраді пройшло позачергове засідання комісії ТЕБ та НС12:58
03 чер
Законодавчо Україна не готова до жовтневих виборів12:00
03 чер
Парламентська газета встала на захист Сичавки та Визирської ОТГ (фото)11:00
03 чер
У Лиманському ЦДЮТ під час карантину роблять капремонт (фото)10:00
03 чер
В дитсадочку Крижанівки почалися внутрішні монтажні роботи (фото)15:30
02 чер
В Лиманській ЦРЛ встановили дезінфекційні рамки14:56
02 чер
Олег Кутателадзе: "Рішення Кабміну може погіршити ситуацію як в Сичавці, так і в Южному" (фото)12:00
02 чер
Одеський підрозділ САД не відповідає за затвердження розмітки на "дорозі смерті"11:00
02 чер
Сичавці під час карантину звертаються до медиків тільки з вагомих причин (фото)10:00
02 чер
Олег Діденко: на жовтневі вибори в бюджеті нестача грошей09:00
02 чер
Найближчим часом додатково відновлять маршрути транспортного сполучення через Визирську ОТГ (фото)18:10
01 чер
У Визирській ОТГ будуть підвищені тарифи на воду (фото)14:57
01 чер
Пожежа біля Коблевого: палала суха трава в екосистемі14:29
01 чер
У Києві проводиться мирна акція ОТГ, незгодних з рішеннями Кабміну (фото)13:57
01 чер
Дитсадок Курісовської сільради в часи адаптивного карантину зможуть відвідувати тільки 40% вихованців (фото)10:00
01 чер
Машиніст крана - цілком жіноча професія, вважають співробітниці компанії ТІС12:00
30 тра
У Визирській ОТГ планується проведення модернізації бібліотек (фото)11:00
30 тра
На деяких вулицях Доброслава очікуються перебої з електропостачанням10:00
30 тра
Формування ОТГ у Лиманському районі внесе зміни в роботу позашкільних закладів початкової музичної освіти (фото)17:00
29 тра
Лиманська центральна районна лікарня отримала 1500 експрес тестів16:00
29 тра
Голова Одеської ОДА не вийшов: жителі Сичавки приїхали до Одеси за відповідями (фото)15:27
29 тра
Мешканці Сичавки вийшли на мітинг в знак протесту (фото)14:33
29 тра
Оксана Третякова: "Спуск до лиману у селі Кордон - не просто мрія, а необхідність" (фото)13:00
29 тра
Приймання та відправка вантажів - справа відповідальна12:00
29 тра
TOP