Показати меню
» » Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували (фото)

Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували (фото)

Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували (фото)

  Вибори до сільради Визирської ОТГ пройдуть незабаром. Численні кандидати в депутати майбутнього об'єднання сіл активно спілкуються із жителями округів, своїми виборцями. Однак наша розповідь піде про людину, яка в цих виборах брати участь не буде, хоча ось вже друге скликання є успішною депутаткою Визирської сільради. Причина - занадто висока відповідальність за долю людей, які довірили депутату вирішувати свої життєво важливі питання. Саме так всі 8 років ставилася до своєї безкорисливої служби жителям села засновниця фермерського господарства "Ластівка" Олена Козьміна. Вона згадує, із чого в 2010 році почала свою депутатську діяльність.

Олена Козьміна

Спочатку я ознайомилася зі статтею в законі, що таке депутат, які його обов'язки і зрозуміла, що необхідно працювати, так, як пропонують статті закону про депутатів місцевих рад та знайомитися з ситуаціями, які насущні для кожного дня, кожного тижня, для перспективи, для молодих, дітей, людей похилого віку, які залишаються і нікуди не їдуть. Підсумком моєї роботи було просто близьке, справжнє, іноді хворе зіткнення з потребами моїх односельчан, - Олена Козьміна, депутатка Визирської сільради, засновниця ФГ "Ластівка".

  До Визирки Олена Козьміна переїхала разом з чоловіком, засновником транспортного вузла "ТІС" Олексієм Ставніцером. Він багато зробив для розвитку села, яке тоді було у глибокому занепаді. Після смерті чоловіка, Олена Вадимівна продовжила його справу, як меценатка та засновниця ферми "Ластівка".

Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.  За свою каденцію депутаткою Визирської сільради вона за власні кошти побудувала каплицю на одному з місцевих кладовищ, займається опікою дитячого центру творчості, де діти отримують додаткову освіту на безоплатній основі, так само вона є співзасновницею благодійного фонду імені Олексія Ставніцера.

Олександр Токменінов

Олена Вадимівна Козьміна дуже багато допомагає нам в соціальному розвитку села Визирка. Вона стала ініціаторкою створення тут екоферми. Це незвичайна ферма. Там було дві зруйновані ферми, два телятника. Вона їх відновила і тепер не тільки займається виробництвом промислової продукції, але ще і як ініціаторка, яка вболіває за історію села, вона розвинула екоферму і зробила невеличкий музей історії Визирки. За це їй велике дякую, це перша ластівка з розвитку туризму в нашому селі і не випадково її ферма називається "Ластівка", - Олександр Токменінов, очільник Визирки.

Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.  Екоферма розташована майже біля підніжжя великого транспортного вузла з перевалки вантажів. Це новий погляд на перспективи розвитку даного району та його потенціалу, в тому числі і в питаннях рекреації та туризму. Заснована, як виробник екологічно-чистих продуктів тваринництва, ферма "Ластівка" сьогодні має в своєму розпорядженні сироварню, кінний клуб, простору галерею з експозицією предметів мистецтва та народної творчості.

Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.Олена Козьміна

Сьогодні ми є флагманами, першими в рамках об'єднаної Визирської громади, ми є справжнім туристичним об'єктом, це визнала Асоціація туризму Одеської області. Ми знаходимося на мапі туризму Одеської області, як заміський комплекс. У нас етнічний напрямок. Всі, хто хоче приїхати в світлицю, на наш заміський комплекс, їм достатньо знайти геолокацію, яка приведе до наших воріт, - Олена Козьміна, депутатка Визирської сільради, засновниця ФГ "Ластівка".

  У планах Олени Козьміної зосередити свої зусилля на розвитку цього туристичного комплексу, проте вона готова ділитися досвідом, якщо він буде необхідний новим депутатам.

Друк
У Доброславі модернізують систему освітлення та водопостачання (фото)15:31
19 лип
На Одещині пройшов чемпіонат зі спортивного автотуризму "Турунчук - 2019" (фото)14:00
19 лип
У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради (фото)12:45
19 лип
У Южному мають намір побудувати новий автовокзал (фото)12:00
19 лип
Перевалка контейнерів в порту "Південний" зросла більш ніж в два рази (фото)11:00
19 лип
Лиманська рада залишилася без заступника голови. Іван Ососкало достроково залишив свою посаду (фото)17:01
18 лип
У Лиманському районі проводяться перевірки на наявність амброзії та стихійних смітників (фото)15:15
18 лип
Яськівська ОТГ розповіла про результати реформи децентралізації у сфері освіти та медицини (фото)13:02
18 лип
У Першотравневому закликають економити воду (фото)12:00
18 лип
Децентралізацію потрібно закріпити у Конституції: Гройсман назвав головну умову захисту реформи (фото) 11:00
18 лип
У Доброславі будуть боротися зі стихійною торгівлею та сміттєзвалищами (фото)10:00
18 лип
Канал "Тилігул-Чорне море" приваблює все більше туристів (фото)16:12
17 лип
Чим живуть сусіди. Яськівська громада розповіла про свою історію об'єднання (фото)14:00
17 лип
У Лиманській райраді відбудеться позачергова сесія (фото)13:00
17 лип
Літо з поліцейськими. В Рибаківці пройшов чемпіонат з пляжного волейболу (фото)12:00
17 лип
У Красносільській ОТГ пройшли тренінги у рамках Програми "U-LEAD з Європою" (фото)11:00
17 лип
У Южному купатися можна: результати лабораторних досліджень (фото)10:00
17 лип
TOP