Показати меню
» » Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували (фото)

Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували (фото)

Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували (фото)

  Вибори до сільради Визирської ОТГ пройдуть незабаром. Численні кандидати в депутати майбутнього об'єднання сіл активно спілкуються із жителями округів, своїми виборцями. Однак наша розповідь піде про людину, яка в цих виборах брати участь не буде, хоча ось вже друге скликання є успішною депутаткою Визирської сільради. Причина - занадто висока відповідальність за долю людей, які довірили депутату вирішувати свої життєво важливі питання. Саме так всі 8 років ставилася до своєї безкорисливої служби жителям села засновниця фермерського господарства "Ластівка" Олена Козьміна. Вона згадує, із чого в 2010 році почала свою депутатську діяльність.

Олена Козьміна

Спочатку я ознайомилася зі статтею в законі, що таке депутат, які його обов'язки і зрозуміла, що необхідно працювати, так, як пропонують статті закону про депутатів місцевих рад та знайомитися з ситуаціями, які насущні для кожного дня, кожного тижня, для перспективи, для молодих, дітей, людей похилого віку, які залишаються і нікуди не їдуть. Підсумком моєї роботи було просто близьке, справжнє, іноді хворе зіткнення з потребами моїх односельчан, - Олена Козьміна, депутатка Визирської сільради, засновниця ФГ "Ластівка".

  До Визирки Олена Козьміна переїхала разом з чоловіком, засновником транспортного вузла "ТІС" Олексієм Ставніцером. Він багато зробив для розвитку села, яке тоді було у глибокому занепаді. Після смерті чоловіка, Олена Вадимівна продовжила його справу, як меценатка та засновниця ферми "Ластівка".

Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.  За свою каденцію депутаткою Визирської сільради вона за власні кошти побудувала каплицю на одному з місцевих кладовищ, займається опікою дитячого центру творчості, де діти отримують додаткову освіту на безоплатній основі, так само вона є співзасновницею благодійного фонду імені Олексія Ставніцера.

Олександр Токменінов

Олена Вадимівна Козьміна дуже багато допомагає нам в соціальному розвитку села Визирка. Вона стала ініціаторкою створення тут екоферми. Це незвичайна ферма. Там було дві зруйновані ферми, два телятника. Вона їх відновила і тепер не тільки займається виробництвом промислової продукції, але ще і як ініціаторка, яка вболіває за історію села, вона розвинула екоферму і зробила невеличкий музей історії Визирки. За це їй велике дякую, це перша ластівка з розвитку туризму в нашому селі і не випадково її ферма називається "Ластівка", - Олександр Токменінов, очільник Визирки.

Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.  Екоферма розташована майже біля підніжжя великого транспортного вузла з перевалки вантажів. Це новий погляд на перспективи розвитку даного району та його потенціалу, в тому числі і в питаннях рекреації та туризму. Заснована, як виробник екологічно-чистих продуктів тваринництва, ферма "Ластівка" сьогодні має в своєму розпорядженні сироварню, кінний клуб, простору галерею з експозицією предметів мистецтва та народної творчості.

Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували.Олена Козьміна

Сьогодні ми є флагманами, першими в рамках об'єднаної Визирської громади, ми є справжнім туристичним об'єктом, це визнала Асоціація туризму Одеської області. Ми знаходимося на мапі туризму Одеської області, як заміський комплекс. У нас етнічний напрямок. Всі, хто хоче приїхати в світлицю, на наш заміський комплекс, їм достатньо знайти геолокацію, яка приведе до наших воріт, - Олена Козьміна, депутатка Визирської сільради, засновниця ФГ "Ластівка".

  У планах Олени Козьміної зосередити свої зусилля на розвитку цього туристичного комплексу, проте вона готова ділитися досвідом, якщо він буде необхідний новим депутатам.

Друк
Схожі новини:
У порту "Південний" перевалили 268,7 тис. тонн вантажів за добу12:00
21 вер
Паліативна допомога: у Красносільській ОТГ пройшла зустріч із представниками ГО "Елеос" (фото)11:00
21 вер
"Маршрут громади" продовжує свою роботу (фото)10:00
21 вер
Життєвий шлях та вершини Олексія Ставніцера (фото)16:00
20 вер
Цієї суботи Сичавка святкуватиме День села15:00
20 вер
Для учнів Доброславської школи провели захід з профорієнтації14:00
20 вер
"Команда розвитку" приїхала до Першотравневого, аби привітати із золотим весіллям подружжя13:00
20 вер
У Сичавській сільраді роблять ремонт (фото)12:00
20 вер
Відбувся Чемпіонат Одеської області з боксу серед юніорів та школярів10:00
20 вер
У Южному відбулась 35-а сесія міської ради (фото)08:00
20 вер
У Першотравневому утеплили дитячий садок (фото)15:00
19 вер
Обласний молодіжний фестиваль "Tilihul Eco-Fest" проведуть у Коблево14:07
19 вер
У Доброславі облаштували вулиці та замінили двері у багатоквартирних будинках (фото)13:00
19 вер
Любопіль запрошує на День села12:00
19 вер
Юні моделі з Южного вийшли на толоку (фото)11:00
19 вер
На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)10:00
19 вер
"Маленький набір для великих змін": стартував освітній проєкт для ОТГ15:04
18 вер
У Южному побудують будинок для працівників прокуратури14:17
18 вер
У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)13:00
18 вер
У Южному поліцейські знешкодили небезпечного злочинця12:30
18 вер
Вихідці з села Іванове вшанувавли пам’ять своїх предків (фото)12:00
18 вер
У Першотравневому старостинському окрузі організували прийом громадян (фото)11:00
18 вер
В Одеській області проведуть планову імунізацію диких тварин10:00
18 вер
У Южному відзначили День фізкультури та спорту (фото)15:36
17 вер
Олімпійський тиждень пройшов у школах Лиманського району (фото)14:00
17 вер
TOP