» » В Одесі до грузинського свята Гіоргоба відкрили пам’ятний символ "Виноградна лоза" (фото)

В Одесі до грузинського свята Гіоргоба відкрили пам’ятний символ "Виноградна лоза" (фото)

В Одесі до грузинського свята Гіоргоба відкрили пам’ятний символ "Виноградна лоза" (фото)

  Грузія вважає себе Батьківщиною культурного виноградарства. При археологічних розкопках тут було знайдено глечики з залишками виноградних кісточок, різні винні судини з глини й металу, що відносяться до IX-X століття до нашої ери. Відкриття пам’ятного знаку "Виноградна лоза" у Парку культури та відпочинку імені Горького стало символом довгого життя та міцної дружби, якими грузинська спільнота завжди щиро ділиться з одеситами та Україною.В Одесі до грузинського свята Гіоргоба відкрили пам’ятний символ "Виноградна лоза".Торніке Берекашвілі, консул Грузії в Одесі.

Найголовніше, що грузинська діаспора дуже доброзичлива і добре себе почуває на одеській землі. Багато наших земляків тут живуть десятиліттями, та я завжди жартую - це одесити грузинського походження. Вони тут працюють і багато доброго роблять та підтримують консульство в наших починаннях. Наші народи дуже близькі й поважають один одного, - Торніке Берекашвілі, Консул Грузії в Одесі.

В Одесі до грузинського свята Гіоргоба відкрили пам’ятний символ "Виноградна лоза".  Відкриття символу культури виноградарства, пов’язане зі святкуванням дня Святителя Георгія та є підтвердженням міцних дружніх зв'язків, що вже існують.Юрій Дімчогло, заступник голови Одеської обласної ради.

Ми своїми справами, в тому числі й проведеним заходом, робимо взаємини між нашими країнами міцнішими. Я бажаю грузинському народу миру, процвітання і зміцнення нашої подальшої дружби, - Юрій Дімчогло, заступник голови Одеської обласної ради.

В Одесі до грузинського свята Гіоргоба відкрили пам’ятний символ "Виноградна лоза".  Виноградна лоза завжди символізувала родючість, життя та процвітання. У цьому сенсі, один з куточків парку Горького вже почав свій благоустрій та нове життя.Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Виноградна лоза може рости на будь-якій землі - це символ родючості. На алеї парку також висаджені дерева за участю благодійного фонду імені Олексія Ставніцера. Я радий, що ця традиція отримала продовження і все вийшло дуже гарно. Я вдячний керівнику парку, що пішов назустріч і дозволив відкрити чудовий монумент до Дня Георгія - покровителя Грузії, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

  В Одесі свято Гіоргоба було продовжено у Грузинському консульстві. Цей святий вважається покровителем воїнів, землеробів та пастухів. На його честь консульство гостинно розкрило свої двері для шановних гостей.Ми були й будемо разом попри важкі часи або благополучні. Ця дружба поза політикою, - Акакій Якобішвілі, голова грузинської діаспори в Одесі.

Ми були й будемо разом попри важкі часи або благополучні. Ця дружба поза політикою, - Акакій Якобішвілі, голова грузинської діаспори в Одесі.

В Одесі до грузинського свята Гіоргоба відкрили пам’ятний символ "Виноградна лоза".  Майстер-клас з виготовлення національної страви хінкалі стало колоритним доповненням свята Гіоргоба.Дмитро Яницький директор Асоціації шеф-кухарів Півдня України.

Ми створили проєкт "Амбасадори грузинської кухні" спеціально для того, щоб розповісти про класичні національні рецепти цієї кухні. Ми готуємо за старими грузинськими традиційними рецептами, саме так, як їх готують в різних гірських районах Грузії, - Дмитро Яницький директор Асоціації шеф-кухарів Півдня України.

В Одесі до грузинського свята Гіоргоба відкрили пам’ятний символ "Виноградна лоза".  Хінкалі - величезні соковиті грузинські пельмені з м'ясним бульйоном всередині. Їх приготування вимагає великої майстерності.

Хінкалі робиться не дуже просто. Я сам готую, але не завжди можу його зробити. Дуже важливо правильно підібрати спеції та м'ясо, - Торніке Берекашвілі, консул Грузії в Одесі.

  Щирість та гостинність грузинської діаспори в Одесі зібрала до свята представників багатьох держав.Шорена Гегешидзе, керівник грузинського культурно-освітнього центру "Іверія".

Консул запросив та хотів показати свою гостинність всім народам. Тому тут був присутній весь дипломатичний корпус Одеси. Разом із грузинською діаспорою ми хотіли показати, наскільки багата наша культура, кулінарія та які смачні наші знамениті страви, - Шорена Гегешидзе, керівник грузинського культурно-освітнього центру "Іверія".

  Грузинська музика, вишукане вино та смаколики національної кухні - такою була атмосфера свята Гіоргоба в Одесі. Але його місія набагато глибша - це розвиток культурної взаємодії.Еміл Рапча, генеральний консул Румунії в Одесі. Мир та злагода, ось що важливо у сучасному світі.

Я хотів подякувати моїм колегам та консулу Грузії за зустріч. Він мій друг та один з найактивніших членів дипломатичного корпусу. Він представляє Грузію завжди на найвищому рівні в прекрасному місті Одеса, - Еміл Рапча, генеральний консул Румунії в Одесі.

  Мир та злагода, ось що важливо у сучасному світі.Геворг Петросян, генеральний консул Вірменії в Одесі.

Сьогодні Грузія єднає усіх. Не тільки тим, хто живе в Україні, а всім - бажаю миру, здоров'я та добробуту, - Геворг Петросян, генеральний консул Вірменії в Одесі.

  Потужна спільнота Грузії в Одесі допомагає робити нашу країну ще сильнішою завдяки розвитку культурної дипломатії, яка єднає народи та забезпечує мир та спокій.

Одеса завжди була епіцентром міжнародного співробітництва, тут живе і розвивається багато національностей, тому вона і залишається неповторним містом. Я радий, що пройшов такий міжнародний захід, завдяки якому можна багато дізнатися й насолодитися культурою та історією Грузії, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

  Дуже щире, відверте та по-домашньому гостинне свято Гіоргоба стало підтвердженням того, що такі заходи - це найкращий інструмент для поглиблення міжнародних стосунків.

Друк
Схожі новини:
Частина Лиманського району 30 листопада залишиться без води14:27
28 лис
У Визирській громаді вшанували жертв голодоморів XX століття (фото)14:21
28 лис
ТІС-Руда: очищення вантажів з повагою до клієнтів13:30
28 лис
Від 300 до 5 000 грн: школярів Визирської громади заохочують премією за гарне навчання (фото)12:00
28 лис
Олег Номеровський: професія захищати Батьківщину10:30
28 лис
Сергія Гриневецького призначено головою Одеської облдержадміністрації19:07
27 лис
Жителів Першотравневого старостинського округу просять оновити документи на майно16:30
27 лис
Трояндівська школа долучилася до Всеукраїнскої акції протидії насильству15:00
27 лис
Бути громаді юридичною особою чи ні?13:50
27 лис
Новообрані депутати Визирської громади приступили до своїх обов’язків (фото)12:00
27 лис
У Визирській ОТГ розширятимуть мережу відеоспостереження (фото)10:30
27 лис
Восени для здоров’я головне — уникати переохолодження організму09:00
27 лис
Визирська ОТГ: «Команда розвитку» сприяє роботі щодо освітлення вулиць в громаді (фото)16:29
26 лис
Працівники ТІС тепер можуть перевірити свої заробітки в електронному кабінеті банку «Восток» (відео)16:00
26 лис
Розпорядником бюджетних коштів Визирської ОТГ віднині буде окремий орган (відео)15:48
26 лис
Лиманська райрада передає повноваження з управління майном громадам (відео)15:27
26 лис
Олеся Заїка: поки в інших громадах ЦНАПи тільки формуватимуть, у Визирській ОТГ вже надаються певні процедури (фото)15:00
26 лис
Транспортний вузол ТІС прийняв новий сервіс13:30
26 лис
У «Карамельки» в Крижанівці закінчуються роботи з доброустрою території (фото)12:00
26 лис
Визирська ОТГ — переможець обласного конкурсу з найкращого доброустрою (фото)10:30
26 лис
В Петрівському аграрному коледжі відзначили День гідності та свободи (фото)09:00
26 лис
У Першотравневому ЦНАПі з’явився платіжний термінал17:00
25 лис
СБУ: завдяки співпраці з ТІСом, у 2020 році затримані великі партії наркотиків з Латинської Америки15:22
25 лис
У населених пунктах Визирської ОТГ призначені старости15:09
25 лис
Виплати на поховання та роди, літнім людям та обездоленим дітям розповсюджені на поширену Визирську ОТГ (відео)14:30
25 лис
TOP