» » Віталій Кутателадзе: "У Визирській громаді є потенціал, який потрібно використовувати"

Віталій Кутателадзе: "У Визирській громаді є потенціал, який потрібно використовувати"

Віталій Кутателадзе: "У Визирській громаді є потенціал, який потрібно використовувати"

  - Які нові інфраструктурні об'єкти з'являться в центрі громади у 2020 році?

Завжди приємно розповідати про те, що і як у нас буде добре. Ми плануємо реалізувати кілька важливих проєктів. Це реконструкція дитячого садка. Мій улюблений показник - це відсутність вільних місць в дитячому садку, адже це свідчить про зростання народжуваності, а це - найкраще підтвердження віри людей, що живуть тут, в успішне майбутнє Визирської громади. Зараз дуже серйозний дефіцит місць в садочку, це означає, що є приплив населення, люди залишаються тут, хочуть віддати дитину в садок, щоб йти на роботу. Гроші на реконструкцію вже виділені - сесія Визирської сільради це затвердила. В недалекому майбутньому ми побачимо у Визирці вже новий, реконструйований, сучасний дитячий садок, де буде понад 200 місць. До речі, в минулому році саме компанія "ТІС" придбала поруч земельну ділянку і подарувала її Визирській громаді, щоб територіально забезпечити можливість розширення дитячого садка.

Друге - це розбирання недобудованого об'єкта - законсервованої ще в дев'яності роки школи. Нагадаю, що компанія "ТІС", свого часу, допомогла побудувати нову школу в Визирці, але поруч з нею вже багато років знаходиться прямо в центрі села ця страшна недобудована споруда, яку ми спочатку сподівалися реанімувати. Але після проведення спеціальних досліджень стало очевидно, що всі будівельні конструкції були виморожені й вже давно втратили свої несні здібності. Багато років ми намагалися будівлю знести. Тільки зараз з'явилася можливість розв’язати це завдання. З огляду на те, що в селі є проблема з відсутністю цивілізованого місця для проведення спортивних змагань, а попит з боку молоді Визирки зростає, ми вирішили побудувати сучасний стадіон зі спортивним комплексом. Нарешті ми наблизилися до реалізації цієї ідеї - у нас вже є проєкт, який був замовлений в Києві. Зараз ми приступаємо до демонтажу будівельних конструкцій та підготовки майданчика. В першу чергу буде побудований стадіон, а потім - сучасний спортивний комплекс.

Третій проєкт - ми будемо завершувати почате будівництво моста через балку. Визирка розділена на дві частини великою балкою, по ній дуже складно пересуватися, особливо літнім людям, та ще й в зимовий період. Міст має комфортно з'єднати обидві частини нашого села і водночас прикрасити його. У Визирці є унікальне місце - старовинне річище річки Тітова - велике плато, яке розділяє село і дачний житловий масив, там ми плануємо створити ландшафтний парк. Гадаю, що в нашому селі має з'явитися місце, де люди змогли б комфортно і цивілізовано проводити своє дозвілля, щоб це був центр тяжіння і для людей, які зможуть приїжджати не тільки з довколишніх сіл, а й з Одеси, Южного та Миколаївської області.

Щодо інших "родзинок" Визирки - у нас є прекрасний ставок, розділений пересипною дамбою. У цьому ставку можна ловити рибу - дуже мальовниче місце. Ми обговорюємо проєкт створення тут набережної, щоб зробити гарну пішохідну доріжку, організувати освітлення. Люди зможуть і тут проводити свій вільний час із задоволенням.

  - Такі грандіозні плани для села?

Плани з одного боку грандіозні, а з іншого - вони реальні, я вважаю. Маючи такий потенціал під рукою, чому це не використовувати? Я думаю, що в Європі давно б це використали. І ми повинні. У нас багато планів і проєктів є з розвитку Визирки - ми впораємося.

  - У 2020 році нова амбулаторія в Визирці вже почне приймати відвідувачів?

Нова амбулаторія вже готова на 90%. Проводяться роботи з доброустрій та ведуться переговори про те, щоб скоріше завершити будівництво. У селі проживає багато людей похилого віку - сучасна амбулаторія їм потрібна в першу чергу.

  - Чому Ви вирішили взяти участь у проєкті видання книги Надії Мовчан-Карпусь?

Одного разу до мене на прийом прийшла Надія Михайлівна. Вона - член Спілки письменників України, відома в Одеській області письменниця, поетеса. Мене дуже здивувало те, що вона з Любополя, живе тут, в нашій громаді. Вона прийшла з проханням допомогти опублікувати її збірку віршів. Мені було приємно це зробити. Цю ідею підтримав й Олег Джумберович Кутателадзе, депутат обласної ради. За сприяння компанії "ТІС", ми опублікували цю чудову книгу.

Основною темою цієї книги є любов до Батьківщини, любов до людей, до краси у всіх її проявах. Мені було важливо, щоб в кожній школі нашої громади пройшла презентація цієї книги, щоб діти познайомилися з поезією живого слова через його носія. Коли письменник приходить і презентує свою книгу, читає і пояснює свої вірші - діти бачать, що існують в житті не тільки планшети, телефони, телевізори, що може бути й живе цікаве спілкування, що зачіпає будь-які теми. Я вважаю, що для дітей дуже важливі такі зустрічі з представниками інтелектуальної еліти нашої громади, саме зараз, у вік цифрових технологій. Діти повинні розуміти, що є цінності, які не схильні до впливу часу. Я впевнений, що інтелектуальний розвиток ніколи не вийде з моди.

  - Які у Вас є побажання для жителів Визирської громади?

Бажаю всім жителям Визирської громади та нашій країні миру - це те найголовніше, що потрібно нам зараз. Зокрема, жителям громади хочу побажати, щоб вони не були байдужими, щоб вони вірили в те, що в нашому житті дійсно змінити можна багато чого, змінити на краще тут в нашій громаді. Ви незабаром побачите ці стадіон, парк та міст. Ви зможете прийти, прогулятися, і переконатися на власні очі в тому, що гроші, які громада генерує, завдяки активності людей, що працюють в ній, залишаються в цій громаді, і вони залишаються тут не тільки для Вас, але й для Ваших дітей.Хочеться, щоб люди це розуміли, щоб люди проявляли себе, допомагали один одному та об'єднавшись разом, будували майбутнє, яке ми вже давно заслужили.

  За матеріалами ТРК "ТІС-ТВ".

Друк
Схожі новини:
У Визирці вирішили долю недобудови (фото)16:30
30 лис
У Доброславі покращують стан довкілля (фотофакт)15:23
30 лис
Диплом та грошова винагорода — здобуток Визирської ОТГ за найкращий доброустрій (відео)14:30
30 лис
До кінця року пацієнти з невідкладним станом проходять КТ-обстеження в КНП «Лиманська ЦРЛ» безкоштовно13:45
30 лис
У Визирській ОТГ нові депутати та голова сільради прийняли присягу (відео)13:40
30 лис
Збереження чистоти вантажів при перевалці — найважливіша складова роботи ТІС-Руда (відео)13:03
30 лис
Оркестр «Визирські сурми» записав на відео нові концертні номери (фоторепортаж)12:00
30 лис
В Одеській області створено карту допомоги родинам та вразливим верствам населення (фото)10:30
30 лис
Визирська ОТГ: попри труднощі селяни все ще займаються птахівництвом09:00
30 лис
Частина Лиманського району 30 листопада залишиться без води14:27
28 лис
У Визирській громаді вшанували жертв голодоморів XX століття (фото)14:21
28 лис
ТІС-Руда: очищення вантажів з повагою до клієнтів13:30
28 лис
Від 300 до 5 000 грн: школярів Визирської громади заохочують премією за гарне навчання (фото)12:00
28 лис
Олег Номеровський: професія захищати Батьківщину10:30
28 лис
Сергія Гриневецького призначено головою Одеської облдержадміністрації19:07
27 лис
Жителів Першотравневого старостинського округу просять оновити документи на майно16:30
27 лис
Трояндівська школа долучилася до Всеукраїнскої акції протидії насильству15:00
27 лис
Бути громаді юридичною особою чи ні?13:50
27 лис
Новообрані депутати Визирської громади приступили до своїх обов’язків (фото)12:00
27 лис
У Визирській ОТГ розширятимуть мережу відеоспостереження (фото)10:30
27 лис
Восени для здоров’я головне — уникати переохолодження організму09:00
27 лис
Визирська ОТГ: «Команда розвитку» сприяє роботі щодо освітлення вулиць в громаді (фото)16:29
26 лис
Працівники ТІС тепер можуть перевірити свої заробітки в електронному кабінеті банку «Восток» (відео)16:00
26 лис
Розпорядником бюджетних коштів Визирської ОТГ віднині буде окремий орган (відео)15:48
26 лис
Лиманська райрада передає повноваження з управління майном громадам (відео)15:27
26 лис
TOP