» » У Красносільській ОТГ питання соціального захисту вирішують у скорочені строки, завдяки програмі "Соціальна громада” (фото)

У Красносільській ОТГ питання соціального захисту вирішують у скорочені строки, завдяки програмі "Соціальна громада” (фото)

У Красносільській ОТГ питання соціального захисту вирішують у скорочені строки, завдяки програмі "Соціальна громада” (фото)

  Мешканці Красносільської ОТГ можуть отримувати послуги з питань соціального захисту громадян в електронному форматі. На території громади проходить тестування електронного сервісу "Соціальна громада".

Ми встановили цей програмний комплекс і розпочали надавати послуги, які в нас мають найбільшим попит - з питань соціального захисту наших громадян. Суть цього сервісу - зведення усіх справ в електронному вигляді та передача їх до Управління соцзахисту населення, - Марина Архірій, перший заступник Красносільського сільського голови.

  За допомогою цього електронного сервісу відбувається передача всіх необхідних документів у цифровому вигляді до Управління соціального захисту. В цьому випадку - Лиманської райдержадміністрації. Це значно скорочує терміни розгляду таких звернень. Якщо раніше соціальними працівниками раз на тиждень доставлялись пакети документів у центр району, тепер на місці за 15-20 хвилин заводиться справа, скануються необхідні папери й все це відразу відправляється до райдержадміністрації. За три дні тут вже мають відповідь.Михайлина Дідик, начальник відділу соціального захисту населення виконавчого органу Красносільської сільської ради.

До нас звертаються про надання послуги по вагітності та пологам, послуги при народженні дитини та догляду її до трирічного віку, послуги одиноким матерям, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства 1, 2 та 3 групи, - Михайлина Дідик, начальник відділу соціального захисту населення виконавчого органу Красносільської сільської ради.

  Також до переліку послуг електронного сервісу входять надбавки для догляду дітей-інвалідів від 6 до 18 років та послуги з догляду за психічнохворими.

  У Красносільській сільраді є свій штат з п'яти працівників, які обслуговують одиноких громадян у них вдома. Допомагають купувати продукти, здійснюють оплату комунальних послуг, супроводжують до лікарні або допомагають обробляти присадибні ділянки. Соціальні працівники також відвідують малозабезпечені родини не менш, ніж раз на місяць, проводять з ними консультативну та юридичну роботу. Багато уваги приділяється захисту дітей.Тетяна Паршикова, спеціаліст І категорії відділу у справах дітей та соціального захисту населення виконавчого органу Красносільської сільської ради.

Дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування надається послуга раннього втручання. Працюють вчитель-реабілітолог, психолог, логопед. Вони займаються скринінгом дітей, розвитком дитини від її народження до 4 років. Надається комплексна оцінка та допомога сім'ям дітей з особливими потребами, - Тетяна Паршикова, спеціаліст І категорії відділу у справах дітей та соціального захисту населення виконавчого органу Красносільської сільської ради.

  Новий сервіс "Соціальна громада" вже добре опанований працівниками, тепер вони навіть зможуть консультувати інші громади щодо цього програмного комплексу.

Марина Архірій, перший заступник Красносільського сільського голови.

Ми успішно працюємо та консультуємо. Наразі до нас звертається багато громад, аби перейняти наш досвід. Ми в принципі відкриті, намагаємося всім розповісти, яким чином це відбувається, - Марина Архірій, перший заступник Красносільського сільського голови.

   Окрім іншого, у Красносільській сільраді діє також прийнята на сесії програма "Милосердя в дії" на 2020-22 рр. Згідно з нею коштом місцевого бюджету надається ще 29 послуг, серед яких: грошова допомога на лікування жителів громади, малозабезпеченим родинам, сім’ям, де є діти з обмеженими можливостями та інші.

Автор: Сергій Бяков.

Друк
Машиніст крана - цілком жіноча професія, вважають співробітниці компанії ТІС12:00
30 тра
У Визирській ОТГ планується проведення модернізації бібліотек (фото)11:00
30 тра
На деяких вулицях Доброслава очікуються перебої з електропостачанням10:00
30 тра
Формування ОТГ у Лиманському районі внесе зміни в роботу позашкільних закладів початкової музичної освіти (фото)17:00
29 тра
Лиманська центральна районна лікарня отримала 1500 експрес тестів16:00
29 тра
Голова Одеської ОДА не вийшов: жителі Сичавки приїхали до Одеси за відповідями (фото)15:27
29 тра
Мешканці Сичавки вийшли на мітинг в знак протесту (фото)14:33
29 тра
Оксана Третякова: "Спуск до лиману у селі Кордон - не просто мрія, а необхідність" (фото)13:00
29 тра
Приймання та відправка вантажів - справа відповідальна12:00
29 тра
На ремонт спортзалу Доброславської ДЮСШ виділено близько 1,5 млн гривень (фото)11:00
29 тра
797 вагонів - новий рекорд по вивантаженню встановили на ТІС-ВУГІЛЛЯ10:00
29 тра
Скажемо "НІ" оплаті в конвертах. Віталій Кутателадзе: "Ми хочемо, щоб працівники компанії ТІС отримували гідний заробіток" (фото)15:45
28 тра
У Визирській громаді літніх таборів при школі в цьому році - не буде14:47
28 тра
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
Гострі запитання для посадовця: у Красносільській ОТГ відбулася пресконференція за участі наймолодших репортерів (фото)13:18
28 тра
Жіночий погляд на закон. Лариса Дімова про роботу в юридичному департаменті ТІС 12:00
28 тра
Готувалися дистанційно, а складати іспити будуть наживо. У Визирській ОТГ школярі готуються до ЗНО11:00
28 тра
Олег Кутателадзе: "Проведення чергових виборів до новоутворених ОТГ згідно з чинним законодавством України у 2020 році неможливе"10:00
28 тра
Відновлено рух транспорту між селами Визирської ОТГ та Лиманського району (фото)16:48
27 тра
Скласти іспити та вступити онлайн. Петрівський аграрний коледж запрошує абітурієнтів (фото)15:38
27 тра
Оксана Третякова: "Масштабних проєктів з Визиркою ще не було, але у допомозі не відмовляють"13:29
27 тра
Досвід ТІСа у сфері протидії шахрайству зацікавив західних експертів12:12
27 тра
До сервісного центру МВС у Доброславі звертається понад 50 осіб щоденно (фото)11:12
27 тра
Мальовнича водойма: у селі Іванове з’явилася майбутня туристична родзинка (фото)10:27
27 тра
Оксана Третякова: "Я знаю, що звернувшись до "Команди розвитку" можна отримати будь-яку допомогу"16:00
26 тра
TOP