» » У Красносільській ОТГ питання соціального захисту вирішують у скорочені строки, завдяки програмі "Соціальна громада” (фото)

У Красносільській ОТГ питання соціального захисту вирішують у скорочені строки, завдяки програмі "Соціальна громада” (фото)

У Красносільській ОТГ питання соціального захисту вирішують у скорочені строки, завдяки програмі "Соціальна громада” (фото)

  Мешканці Красносільської ОТГ можуть отримувати послуги з питань соціального захисту громадян в електронному форматі. На території громади проходить тестування електронного сервісу "Соціальна громада".

Ми встановили цей програмний комплекс і розпочали надавати послуги, які в нас мають найбільшим попит - з питань соціального захисту наших громадян. Суть цього сервісу - зведення усіх справ в електронному вигляді та передача їх до Управління соцзахисту населення, - Марина Архірій, перший заступник Красносільського сільського голови.

  За допомогою цього електронного сервісу відбувається передача всіх необхідних документів у цифровому вигляді до Управління соціального захисту. В цьому випадку - Лиманської райдержадміністрації. Це значно скорочує терміни розгляду таких звернень. Якщо раніше соціальними працівниками раз на тиждень доставлялись пакети документів у центр району, тепер на місці за 15-20 хвилин заводиться справа, скануються необхідні папери й все це відразу відправляється до райдержадміністрації. За три дні тут вже мають відповідь.Михайлина Дідик, начальник відділу соціального захисту населення виконавчого органу Красносільської сільської ради.

До нас звертаються про надання послуги по вагітності та пологам, послуги при народженні дитини та догляду її до трирічного віку, послуги одиноким матерям, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства 1, 2 та 3 групи, - Михайлина Дідик, начальник відділу соціального захисту населення виконавчого органу Красносільської сільської ради.

  Також до переліку послуг електронного сервісу входять надбавки для догляду дітей-інвалідів від 6 до 18 років та послуги з догляду за психічнохворими.

  У Красносільській сільраді є свій штат з п'яти працівників, які обслуговують одиноких громадян у них вдома. Допомагають купувати продукти, здійснюють оплату комунальних послуг, супроводжують до лікарні або допомагають обробляти присадибні ділянки. Соціальні працівники також відвідують малозабезпечені родини не менш, ніж раз на місяць, проводять з ними консультативну та юридичну роботу. Багато уваги приділяється захисту дітей.Тетяна Паршикова, спеціаліст І категорії відділу у справах дітей та соціального захисту населення виконавчого органу Красносільської сільської ради.

Дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування надається послуга раннього втручання. Працюють вчитель-реабілітолог, психолог, логопед. Вони займаються скринінгом дітей, розвитком дитини від її народження до 4 років. Надається комплексна оцінка та допомога сім'ям дітей з особливими потребами, - Тетяна Паршикова, спеціаліст І категорії відділу у справах дітей та соціального захисту населення виконавчого органу Красносільської сільської ради.

  Новий сервіс "Соціальна громада" вже добре опанований працівниками, тепер вони навіть зможуть консультувати інші громади щодо цього програмного комплексу.

Марина Архірій, перший заступник Красносільського сільського голови.

Ми успішно працюємо та консультуємо. Наразі до нас звертається багато громад, аби перейняти наш досвід. Ми в принципі відкриті, намагаємося всім розповісти, яким чином це відбувається, - Марина Архірій, перший заступник Красносільського сільського голови.

   Окрім іншого, у Красносільській сільраді діє також прийнята на сесії програма "Милосердя в дії" на 2020-22 рр. Згідно з нею коштом місцевого бюджету надається ще 29 послуг, серед яких: грошова допомога на лікування жителів громади, малозабезпеченим родинам, сім’ям, де є діти з обмеженими можливостями та інші.

Автор: Сергій Бяков.

Друк
Лиманщина: Чумацький шлях — від минувшини до сьогодення17:24
22 вер
Олег Кутателадзе: «Ми почали з одного невеликого термінала і перейшли в іпостась транспортного вузла» (відео)16:36
22 вер
У Кінному відновили об’єкти доброустрою (фото)16:17
22 вер
Проведена інспекція ходу ремонтних робіт в освітніх закладах Доброслава (фото)15:19
22 вер
Імпорт замінили на експорт. Етапи становлення ТІС12:44
22 вер
Дмитрівський НВК поки залишається без даху (фото)12:18
22 вер
Калинівська сільрада у вирішенні проблеми доріг сподівається на допомогу Визирської ОТГ10:44
22 вер
Відбулась позачергова 45-а сесія районної ради (фото)16:30
21 вер
Олег Кутателадзе балотувався до облради заради розвитку Визирської ОТГ та порятунку Тилігульського лиману16:22
21 вер
Як починався ТІС. Цікаві факти з історії найбільшого морського транспортного вузла України15:30
21 вер
Дмитрівські школярі зможуть грати на перервах у теніс (відео)14:30
21 вер
Визирська ОТГ: «Джерело» з Першотравневого відмічає 18-ліття (відео)13:30
21 вер
Із занедбаної балки в парковий ансамбль Визирки (відео)12:42
21 вер
У Першотравневому привели до ладу майданчик біля футбольного стадіону (фото)12:17
21 вер
На чемпіонаті Одеської області доброславські боксери завоювали 19 нагород (фото)11:32
21 вер
Затверджено протиепідемічні заходи під час проведення виборів10:28
21 вер
Від Одеської ОДА очікують кошти на спасіння Куяльнику (фото)15:05
19 вер
Фотовиставка Ігоря Ландера відкрилася в Одеському літературному музеї (фото)14:30
19 вер
В частині Лиманського району відключать водопостачання13:44
19 вер
Як Krupp AG допомогли ТІСу13:37
19 вер
Місцеві вибори на новій територіальній основі — найважливіші для кожного жителя громади (відео)14:00
18 вер
Рятівників Лиманського району привітали з професійним святом (фото)13:12
18 вер
ТІС отримав три нагороди Національного морського рейтингу12:00
18 вер
Після об'єднання у Визирську ОТГ Першотравневе зазнало суттєвих змін (відео)11:40
18 вер
На будівництво дороги Одеса-Южне з під'їздами до Одеського порту виділять понад 2 млрд грн11:00
18 вер
TOP