Показати меню
» » Зоя Чуркіна: “Ми змінимо світ разом з “Командою розвитку”

Зоя Чуркіна: “Ми змінимо світ разом з “Командою розвитку”

Зоя Чуркіна: “Ми змінимо світ разом з “Командою розвитку”

  - Зоя Миколаївно, Ви навели приклад того, як Будинок культури спільно з Визирською сільською радою веде планування культурно-масових заходів. Цей досвід необхідний для громади?

Звичайно, така практика повинна бути нормою в нашій об'єднаній громаді. Якщо є приклад, причому - успішний приклад, то його обов'язково необхідно поширювати. Цей досвід потрібно брати за основу і розвивати далі. Програма, яку ми на початку року погоджуємо, ретельно планується. У ній вказані всі наші проекти, які вже гідно зуміли оцінити та полюбити не тільки місцеві жителі, а й наші численні гості. Вони приїжджають з усього регіону до нас. Ця програма довго виношується, вона правильна і потрібна.

Зоя Чуркіна: “Ми змінимо світ разом з “Командою розвитку”.  - Які перспективи її реалізації?

Реалізувати задумане можна завжди. Тим паче, якщо поруч команда однодумців. Не дарма кажуть, що один у полі - не воїн. А командна робота зобов'язує багато до чого. Ми не маємо права на помилку і кожен викладається на всі 100%. Так кожен на своєму місці і етапі виконує свою роль. І це - найголовніше!

  - Ви член "Команди розвитку"?

Так.

Зоя Чуркіна: “Ми змінимо світ разом з “Командою розвитку”.  - Яка була Ваша внутрішня аргументація до того, як приєдналися до команди?

Різниця між Першотравневим і Визирським будинками культури. Це сильний контраст. Мені так захотілося їм допомогти. У нас зараз з'являються такі можливості в об'єднаній Визирській громаді. І я відчула в собі сили, що я можу на це впливати. І якщо не я, то хто ж? Найголовніше, що я дуже хочу цих змін, і вони вже зараз відбуваються.

Зоя Чуркіна: “Ми змінимо світ разом з “Командою розвитку”.Зоя Чуркіна: “Ми змінимо світ разом з “Командою розвитку”.  - Які ці приклади?

У нас був створений пілотний проект "Побудуємо мрії". З кожного села була зібрана група найактивніших молодих людей. Це талановита молодь з задатками лідерства. Така команда, з 21 особи, по 7 осіб з Першотравневого, Визирки та Любополю, вона подарувала нам впевненість в тому, що ми рухаємося правильно! Вони проявляли себе в різних напрямках і ми дуже боялися конкуренції між ними. Але її не було! Молодіжні лідери стали питати в нас про продовження проекту. І ми прийняли рішення проводити проект не тільки до Дня молоді, а продовжити його у трьох етапах. Наша ідея знайшла відгук і була підтримана фондом Олексія Ставніцера. Наші шановні депутати Олег і Віталій Кутателадзе розуміють необхідність і важливість напрямки підтримки талановитої молоді. Вони тримають зараз в секреті свою задумку. І крім літнього етапу проекту "Побудуємо мрії", обіцяють нам, що фінал буде феєричним. Ми однодумці і я вважаю, що мені потрібно бути членом такої команди.

Зоя Чуркіна: “Ми змінимо світ разом з “Командою розвитку”.Зоя Чуркіна: “Ми змінимо світ разом з “Командою розвитку”.  - Якими, на Вашу думку, повинні бути депутати - представники громади і яким має бути керівництво громади, щоб всі мрії втілилися в життя?

Це повинні бути люди, що розуміють і думають. І думають, не про себе, а про тих, хто поруч. Якщо людина готова брати на себе відповідальність і при цьому працювати і показувати приклад, то я б хотіла, щоб наша команда була саме з таких представників. У нас багато фахівців і патріотів, які переживають за своє село. Я думаю, що вони прийдуть і кожен зробить свою справу. А ми будемо їм на допомогу.

  - За підтримки місцевих жителів?

Тільки так! Без них нічого не вийде. Розумієте, 20 депутатів не вирішать всіх питань і проблем. Багато що можуть зробити і вирішити самі люди, Ніколи і ні в кого не виходило міняти світ одному. Ми його змінимо разом з "Командою розвитку".
Друк
Схожі новини:
Чудеса української децентралізації. Який вектор розвитку обере Визирська ОТГ?09:00
20 чер
Нове обладнання з'явилося у борців з Першотравневого (фото)17:30
19 чер
На Одещині планують зайнятися паспортизацією доріг (фото)17:12
19 чер
Село Любопіль Лиманського району сподівається на краще майбутнє у складі Визирської ОТГ (фото)16:00
19 чер
Одеська облрада знову провалила проект Перспективного плану розвитку громад (фото)15:00
19 чер
Об’єднання задля того, щоб стати сильнішими. В Одесі відбувся XV Український муніципальний форум (фото)14:00
19 чер
У Коблевому пройшов фестиваль "EKO FEST KOBLEVO" (фото)13:00
19 чер
В одному з китайських міст з'явиться сквер на честь Южного (фото)12:00
19 чер
Гості фестивалю "EKO FEST" в Коблево оцінили оновлений пляж на Тилігулі (фото)11:00
19 чер
Бордюри встановили і розмітку нанесли. У Визирці з'явилося місце для велосипедистів (фото)10:00
19 чер
У хліборобів Лиманщини стартували жнива (фото)09:00
19 чер
Вибори до Визирської ОТГ. Яким повинен бути ідеальний депутат? (Фото)17:00
18 чер
Вулиця Стребкова заасфальтована. Першотравневе продовжує благоустрій (фото)16:00
18 чер
Розпочався Всеукраїнський конкурс "Неймовірні села України 2019". Визирка - у їх числі (фото)15:00
18 чер
Більше 70 літрів крові здали донори - співробітники “ОПЗ” в цьому році. Мета - врятувати життя дівчинки (фото)14:00
18 чер
Визирських дев'ятикласників випустили у доросле життя (фото)13:00
18 чер
Дайте громадам об’єднуватися, якщо ви думаєте про людей, а не про крісла. В’ячеслав Негода керівникам районів (фото)12:00
18 чер
TOP