» » У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі (фото)

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі (фото)

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі (фото)

  Компанія "Агропівдень" вже більше 9 років працює на території Лиманського району. За цей час вона дала роботу не одному десятку жителів, наповнює районний бюджет, регулярно підтримує соціальну сферу в селах Лиманщини. Однак минулого тижня компанія потрапила в неприємну ситуацію. Але про це трохи пізніше.

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі.У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі.  Все почалося з того, що "Агропівдень" вирішив перенести свої адміністративні будівлі на територію Доброславскої селищної ради. Компанія купила у приватної особи будови (колишня ферма біля траси) і за Законом, зобов'язана була платити податок на користування землею. Приводом для оплати могло бути або право власності, або договір оренди. Отримавши проект у землевпорядника, "Агропівдень" відправила його до Доброславської селищної рада на розгляд сесією. Депутати ухвалили документ. Минуло 11 місяців ... Компанія, оплачуючи щомісячні податки, вирішила викупити землю під будівлями.

Віктор Полозський

Була затверджена нормативна оцінка даної земельної ділянки в розмірі 5 мільйонів гривень і депутати на сесії ухвалили це. З документами все в порядку, компанія справно щомісяця платила до бюджету гроші за користування даною землею, - Віктор Полозський, фахівець із земельних питань Доброславскої селищної ради.

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі.  Компанія, керуючись тим, що має повне право на території колишньої ферми розміщувати комплектуючі виробництва, привезла порожні цистерни. Все таки посівний сезон, скоро знадобиться тара для палива і води на поля. Але в селищі піднялася паніка. Деякі жителі в соцмережах писали, що там буде будуватися хімічний завод з переробки отрутохімікатів. Дійшло до того, що люди масово виходили на "сходки".

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі.  Наші кореспонденти поспілкувалися з директором компанії, щоб зрозуміти: для чого були привезені цистерни і чи буде дійсно будуватися склад отрутохімікатів на території селища.

Олександр Іванов

Я вважаю, що люди не до кінця володіли всією інформацією. Їм дали уривки якихось фраз і все. А потім населення просто вже не вірить подальшим словами, аргументуючи це тим, що у компанії є гроші і вона все купить. На даний момент, і ми вже не один раз про це говорили, ділянка, площею в 12 гектар, буде використовуватися, як машинно-тракторний парк. Трохи пізніше ми плануємо побудувати силоси. Ніяких складів і заводів ми не маємо права будувати по санітарним нормам. Цистерни були порожніми! Ми планували їх використовувати для води і палива. Ми аграрне підприємство, яке не один рік працює на території району. Ну прийшов час будувати щось своє, а не орендувати постійно, - Олександр Іванов, директор ТОВ "Агропівдень - 1", "Агропівдень - 2".

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі.  Прокоментувала дану ситуацію і голова Доброславскої селищної ради. Людмила Прокопечко розповіла, що селищу гріх втрачати такого інвестора, який постійно платить податки і допомагає в соціально - економічних питаннях.

Людмила Прокопечко

Це штучно створена ситуація в інтересах інших людей. У компанії все по закону, всі документи в порядку. Ми перевірили особисто, що знаходиться на території орендованої землі. Крім того, директор запрошував всіх бажаючих приїхати і подивитися, що там є. Навіть техніку виділяв. Але, на жаль, не всі захотіли поїхати і на власні очі подивитися. Мітинг, який пройшов ось недавно, нарешті розставив все на свої місця. Багато учасників зрозуміли, що підприємство дійсно не збирається нічого забороненого будувати. Дуже хочеться вірити в те, що з часом люди побачать, хто мав рацію, а хто ні. Тим більше, що "Агропівдень" приносить гроші в наш бюджет, а це значить, що ми зможемо більше виділити грошей на соціально - економічну сферу, - Людмила Прокопечко, очільниця Доброслава.

  Варто відзначити, що жителі, які хочуть особисто ознайомитися з виробничими потужностями та будівлями компанії "Агропівдень", можуть звернутися до селищної ради для отримання будь-якої інформації, яка їх цікавить.

Друк
Машиніст крана - цілком жіноча професія, вважають співробітниці компанії ТІС12:00
30 тра
У Визирській ОТГ планується проведення модернізації бібліотек (фото)11:00
30 тра
На деяких вулицях Доброслава очікуються перебої з електропостачанням10:00
30 тра
Формування ОТГ у Лиманському районі внесе зміни в роботу позашкільних закладів початкової музичної освіти (фото)17:00
29 тра
Лиманська центральна районна лікарня отримала 1500 експрес тестів16:00
29 тра
Голова Одеської ОДА не вийшов: жителі Сичавки приїхали до Одеси за відповідями (фото)15:27
29 тра
Мешканці Сичавки вийшли на мітинг в знак протесту (фото)14:33
29 тра
Оксана Третякова: "Спуск до лиману у селі Кордон - не просто мрія, а необхідність" (фото)13:00
29 тра
Приймання та відправка вантажів - справа відповідальна12:00
29 тра
На ремонт спортзалу Доброславської ДЮСШ виділено близько 1,5 млн гривень (фото)11:00
29 тра
797 вагонів - новий рекорд по вивантаженню встановили на ТІС-ВУГІЛЛЯ10:00
29 тра
Скажемо "НІ" оплаті в конвертах. Віталій Кутателадзе: "Ми хочемо, щоб працівники компанії ТІС отримували гідний заробіток" (фото)15:45
28 тра
У Визирській громаді літніх таборів при школі в цьому році - не буде14:47
28 тра
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
Гострі запитання для посадовця: у Красносільській ОТГ відбулася пресконференція за участі наймолодших репортерів (фото)13:18
28 тра
Жіночий погляд на закон. Лариса Дімова про роботу в юридичному департаменті ТІС 12:00
28 тра
Готувалися дистанційно, а складати іспити будуть наживо. У Визирській ОТГ школярі готуються до ЗНО11:00
28 тра
Олег Кутателадзе: "Проведення чергових виборів до новоутворених ОТГ згідно з чинним законодавством України у 2020 році неможливе"10:00
28 тра
Відновлено рух транспорту між селами Визирської ОТГ та Лиманського району (фото)16:48
27 тра
Скласти іспити та вступити онлайн. Петрівський аграрний коледж запрошує абітурієнтів (фото)15:38
27 тра
Оксана Третякова: "Масштабних проєктів з Визиркою ще не було, але у допомозі не відмовляють"13:29
27 тра
Досвід ТІСа у сфері протидії шахрайству зацікавив західних експертів12:12
27 тра
До сервісного центру МВС у Доброславі звертається понад 50 осіб щоденно (фото)11:12
27 тра
Мальовнича водойма: у селі Іванове з’явилася майбутня туристична родзинка (фото)10:27
27 тра
Оксана Третякова: "Я знаю, що звернувшись до "Команди розвитку" можна отримати будь-яку допомогу"16:00
26 тра
TOP