Показати меню
» » У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі (фото)

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі (фото)

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі (фото)

  Компанія "Агропівдень" вже більше 9 років працює на території Лиманського району. За цей час вона дала роботу не одному десятку жителів, наповнює районний бюджет, регулярно підтримує соціальну сферу в селах Лиманщини. Однак минулого тижня компанія потрапила в неприємну ситуацію. Але про це трохи пізніше.

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі.У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі.  Все почалося з того, що "Агропівдень" вирішив перенести свої адміністративні будівлі на територію Доброславскої селищної ради. Компанія купила у приватної особи будови (колишня ферма біля траси) і за Законом, зобов'язана була платити податок на користування землею. Приводом для оплати могло бути або право власності, або договір оренди. Отримавши проект у землевпорядника, "Агропівдень" відправила його до Доброславської селищної рада на розгляд сесією. Депутати ухвалили документ. Минуло 11 місяців ... Компанія, оплачуючи щомісячні податки, вирішила викупити землю під будівлями.

Віктор Полозський

Була затверджена нормативна оцінка даної земельної ділянки в розмірі 5 мільйонів гривень і депутати на сесії ухвалили це. З документами все в порядку, компанія справно щомісяця платила до бюджету гроші за користування даною землею, - Віктор Полозський, фахівець із земельних питань Доброславскої селищної ради.

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі.  Компанія, керуючись тим, що має повне право на території колишньої ферми розміщувати комплектуючі виробництва, привезла порожні цистерни. Все таки посівний сезон, скоро знадобиться тара для палива і води на поля. Але в селищі піднялася паніка. Деякі жителі в соцмережах писали, що там буде будуватися хімічний завод з переробки отрутохімікатів. Дійшло до того, що люди масово виходили на "сходки".

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі.  Наші кореспонденти поспілкувалися з директором компанії, щоб зрозуміти: для чого були привезені цистерни і чи буде дійсно будуватися склад отрутохімікатів на території селища.

Олександр Іванов

Я вважаю, що люди не до кінця володіли всією інформацією. Їм дали уривки якихось фраз і все. А потім населення просто вже не вірить подальшим словами, аргументуючи це тим, що у компанії є гроші і вона все купить. На даний момент, і ми вже не один раз про це говорили, ділянка, площею в 12 гектар, буде використовуватися, як машинно-тракторний парк. Трохи пізніше ми плануємо побудувати силоси. Ніяких складів і заводів ми не маємо права будувати по санітарним нормам. Цистерни були порожніми! Ми планували їх використовувати для води і палива. Ми аграрне підприємство, яке не один рік працює на території району. Ну прийшов час будувати щось своє, а не орендувати постійно, - Олександр Іванов, директор ТОВ "Агропівдень - 1", "Агропівдень - 2".

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі.  Прокоментувала дану ситуацію і голова Доброславскої селищної ради. Людмила Прокопечко розповіла, що селищу гріх втрачати такого інвестора, який постійно платить податки і допомагає в соціально - економічних питаннях.

Людмила Прокопечко

Це штучно створена ситуація в інтересах інших людей. У компанії все по закону, всі документи в порядку. Ми перевірили особисто, що знаходиться на території орендованої землі. Крім того, директор запрошував всіх бажаючих приїхати і подивитися, що там є. Навіть техніку виділяв. Але, на жаль, не всі захотіли поїхати і на власні очі подивитися. Мітинг, який пройшов ось недавно, нарешті розставив все на свої місця. Багато учасників зрозуміли, що підприємство дійсно не збирається нічого забороненого будувати. Дуже хочеться вірити в те, що з часом люди побачать, хто мав рацію, а хто ні. Тим більше, що "Агропівдень" приносить гроші в наш бюджет, а це значить, що ми зможемо більше виділити грошей на соціально - економічну сферу, - Людмила Прокопечко, очільниця Доброслава.

  Варто відзначити, що жителі, які хочуть особисто ознайомитися з виробничими потужностями та будівлями компанії "Агропівдень", можуть звернутися до селищної ради для отримання будь-якої інформації, яка їх цікавить.

Друк
Від 3 до 5 тисяч - середня сума, яку батьки Лиманщини витрачають на збір школяра до 1 вересня (фото)12:00
17 сер
Викликати поліцію - в один клік. В Одеській області запрацював безкоштовний мобільний додаток (фото)11:00
17 сер
У Києві пройшов транспортний форум. Відвідали його і представники "ТІС" (фото)10:00
17 сер
Визирська громада готується до нового навчального року (фото)17:00
16 сер
Патрульні поліцейські зустрілися із малечею Лиманського району (фото)16:00
16 сер
У Лиманському районі стартувало формування Громадської ради (фото)14:53
16 сер
Повітря за гроші. Малюк з Першотравневого бореться за життя (фото)14:05
16 сер
Нова музична зала, ігровий майданчик та ремонт фасаду будівлі селищної ради. У Доброславі тривають роботи з благоустрою (фото)13:00
16 сер
На "ТІСі" нове досягнення12:00
16 сер
Першотравневе готується до святкування Дня Незалежності11:00
16 сер
"Здорове покоління - перспективне майбутнє" - один з принципів роботи Маяківської ОТГ (фото)10:00
16 сер
У Южному пройде автофестиваль15:00
15 сер
Южне відзначило свято Маковія (фото)14:17
15 сер
Відомий журналіст Лиманщини відзначив свій ювілей (фото)13:24
15 сер
Олег Кутателадзе: Європу ми побудуємо тут, де ми живемо - в Україні12:20
15 сер
Одеську область планують поділити всього на 4 райони (фото)11:00
15 сер
Що на порядку денному у депутатів Визирської сільради - розповідає Євген Бабалик (фото)10:00
15 сер
У селах Визирської громади розпочалися прийоми громадян (фото)15:14
14 сер
Южненські сімейні лікарі переймали досвід балтських колег (фото)14:00
14 сер
Маяківська громада самостійно вирішує питання освіти та медицини (фото)13:00
14 сер
Працівники "ОПЗ" мають намір їхати до Києва на мітинг (фото)12:00
14 сер
На "ТІС" студенти училища ім. Маринеско пройшли професійну практику11:00
14 сер
У Визирській сільраді створено депутатські комісії (фото)10:00
14 сер
У Любополі відроджують птахівництво (фото)15:48
13 сер
Представники Коблівської ОТГ привезли цінний досвід з Німеччини14:14
13 сер
TOP