Показати меню
» » У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі (фото)

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі (фото)

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі (фото)

  Компанія "Агропівдень" вже більше 9 років працює на території Лиманського району. За цей час вона дала роботу не одному десятку жителів, наповнює районний бюджет, регулярно підтримує соціальну сферу в селах Лиманщини. Однак минулого тижня компанія потрапила в неприємну ситуацію. Але про це трохи пізніше.

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі.У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі.  Все почалося з того, що "Агропівдень" вирішив перенести свої адміністративні будівлі на територію Доброславскої селищної ради. Компанія купила у приватної особи будови (колишня ферма біля траси) і за Законом, зобов'язана була платити податок на користування землею. Приводом для оплати могло бути або право власності, або договір оренди. Отримавши проект у землевпорядника, "Агропівдень" відправила його до Доброславської селищної рада на розгляд сесією. Депутати ухвалили документ. Минуло 11 місяців ... Компанія, оплачуючи щомісячні податки, вирішила викупити землю під будівлями.

Віктор Полозський

Була затверджена нормативна оцінка даної земельної ділянки в розмірі 5 мільйонів гривень і депутати на сесії ухвалили це. З документами все в порядку, компанія справно щомісяця платила до бюджету гроші за користування даною землею, - Віктор Полозський, фахівець із земельних питань Доброславскої селищної ради.

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі.  Компанія, керуючись тим, що має повне право на території колишньої ферми розміщувати комплектуючі виробництва, привезла порожні цистерни. Все таки посівний сезон, скоро знадобиться тара для палива і води на поля. Але в селищі піднялася паніка. Деякі жителі в соцмережах писали, що там буде будуватися хімічний завод з переробки отрутохімікатів. Дійшло до того, що люди масово виходили на "сходки".

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі.  Наші кореспонденти поспілкувалися з директором компанії, щоб зрозуміти: для чого були привезені цистерни і чи буде дійсно будуватися склад отрутохімікатів на території селища.

Олександр Іванов

Я вважаю, що люди не до кінця володіли всією інформацією. Їм дали уривки якихось фраз і все. А потім населення просто вже не вірить подальшим словами, аргументуючи це тим, що у компанії є гроші і вона все купить. На даний момент, і ми вже не один раз про це говорили, ділянка, площею в 12 гектар, буде використовуватися, як машинно-тракторний парк. Трохи пізніше ми плануємо побудувати силоси. Ніяких складів і заводів ми не маємо права будувати по санітарним нормам. Цистерни були порожніми! Ми планували їх використовувати для води і палива. Ми аграрне підприємство, яке не один рік працює на території району. Ну прийшов час будувати щось своє, а не орендувати постійно, - Олександр Іванов, директор ТОВ "Агропівдень - 1", "Агропівдень - 2".

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі.  Прокоментувала дану ситуацію і голова Доброславскої селищної ради. Людмила Прокопечко розповіла, що селищу гріх втрачати такого інвестора, який постійно платить податки і допомагає в соціально - економічних питаннях.

Людмила Прокопечко

Це штучно створена ситуація в інтересах інших людей. У компанії все по закону, всі документи в порядку. Ми перевірили особисто, що знаходиться на території орендованої землі. Крім того, директор запрошував всіх бажаючих приїхати і подивитися, що там є. Навіть техніку виділяв. Але, на жаль, не всі захотіли поїхати і на власні очі подивитися. Мітинг, який пройшов ось недавно, нарешті розставив все на свої місця. Багато учасників зрозуміли, що підприємство дійсно не збирається нічого забороненого будувати. Дуже хочеться вірити в те, що з часом люди побачать, хто мав рацію, а хто ні. Тим більше, що "Агропівдень" приносить гроші в наш бюджет, а це значить, що ми зможемо більше виділити грошей на соціально - економічну сферу, - Людмила Прокопечко, очільниця Доброслава.

  Варто відзначити, що жителі, які хочуть особисто ознайомитися з виробничими потужностями та будівлями компанії "Агропівдень", можуть звернутися до селищної ради для отримання будь-якої інформації, яка їх цікавить.

Друк
Бордюри встановили і розмітку нанесли. У Визирці з'явилося місце для велосипедистів (фото)10:00
19 чер
У хліборобів Лиманщини стартували жнива (фото)09:00
19 чер
Вибори до Визирської ОТГ. Яким повинен бути ідеальний депутат? (Фото)17:00
18 чер
Вулиця Стребкова заасфальтована. Першотравневе продовжує благоустрій (фото)16:00
18 чер
Розпочався Всеукраїнський конкурс "Неймовірні села України 2019". Визирка - у їх числі (фото)15:00
18 чер
Більше 70 літрів крові здали донори - співробітники “ОПЗ” в цьому році. Мета - врятувати життя дівчинки (фото)14:00
18 чер
Визирських дев'ятикласників випустили у доросле життя (фото)13:00
18 чер
Дайте громадам об’єднуватися, якщо ви думаєте про людей, а не про крісла. В’ячеслав Негода керівникам районів (фото)12:00
18 чер
У селі Кінне Лиманського району організували свято для дітей (фото)09:00
18 чер
Відразу дві пожежі сталося в Лиманському районі (фото)17:54
17 чер
У Любополі відбулася зустріч громади із кандидатом (фото)16:00
17 чер
У Южному в садку "Золота рибка" розпочався капітальний ремонт (фото)15:00
17 чер
За одним столом у Міщанці відзначили День села (фото)14:00
17 чер
Цікава рибалка. У Лиманському районі у водоймі знайшли протитанкову гранату (фото)13:00
17 чер
У пришкільному таборі в Першотравневому пройшов День сім'ї (фото)12:00
17 чер
Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували (фото)10:00
17 чер
Подарунок до Трійці. У Першотравневому відкрилася соціальна аптека (фото)09:17
17 чер
TOP