Архів
Травень 2024 (62)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (36)
Грудень 2023 (42)
ЛАН » Головні події дня » У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі (фото)

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі (фото)

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі (фото)

  Компанія "Агропівдень" вже більше 9 років працює на території Лиманського району. За цей час вона дала роботу не одному десятку жителів, наповнює районний бюджет, регулярно підтримує соціальну сферу в селах Лиманщини. Однак минулого тижня компанія потрапила в неприємну ситуацію. Але про це трохи пізніше.

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі.У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі.  Все почалося з того, що "Агропівдень" вирішив перенести свої адміністративні будівлі на територію Доброславскої селищної ради. Компанія купила у приватної особи будови (колишня ферма біля траси) і за Законом, зобов'язана була платити податок на користування землею. Приводом для оплати могло бути або право власності, або договір оренди. Отримавши проект у землевпорядника, "Агропівдень" відправила його до Доброславської селищної рада на розгляд сесією. Депутати ухвалили документ. Минуло 11 місяців ... Компанія, оплачуючи щомісячні податки, вирішила викупити землю під будівлями.

Віктор Полозський

Була затверджена нормативна оцінка даної земельної ділянки в розмірі 5 мільйонів гривень і депутати на сесії ухвалили це. З документами все в порядку, компанія справно щомісяця платила до бюджету гроші за користування даною землею, - Віктор Полозський, фахівець із земельних питань Доброславскої селищної ради.

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі.  Компанія, керуючись тим, що має повне право на території колишньої ферми розміщувати комплектуючі виробництва, привезла порожні цистерни. Все таки посівний сезон, скоро знадобиться тара для палива і води на поля. Але в селищі піднялася паніка. Деякі жителі в соцмережах писали, що там буде будуватися хімічний завод з переробки отрутохімікатів. Дійшло до того, що люди масово виходили на "сходки".

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі.  Наші кореспонденти поспілкувалися з директором компанії, щоб зрозуміти: для чого були привезені цистерни і чи буде дійсно будуватися склад отрутохімікатів на території селища.

Олександр Іванов

Я вважаю, що люди не до кінця володіли всією інформацією. Їм дали уривки якихось фраз і все. А потім населення просто вже не вірить подальшим словами, аргументуючи це тим, що у компанії є гроші і вона все купить. На даний момент, і ми вже не один раз про це говорили, ділянка, площею в 12 гектар, буде використовуватися, як машинно-тракторний парк. Трохи пізніше ми плануємо побудувати силоси. Ніяких складів і заводів ми не маємо права будувати по санітарним нормам. Цистерни були порожніми! Ми планували їх використовувати для води і палива. Ми аграрне підприємство, яке не один рік працює на території району. Ну прийшов час будувати щось своє, а не орендувати постійно, - Олександр Іванов, директор ТОВ "Агропівдень - 1", "Агропівдень - 2".

У Доброславі піднявся галас через підозрілі цистерни на колишній фермі.  Прокоментувала дану ситуацію і голова Доброславскої селищної ради. Людмила Прокопечко розповіла, що селищу гріх втрачати такого інвестора, який постійно платить податки і допомагає в соціально - економічних питаннях.

Людмила Прокопечко

Це штучно створена ситуація в інтересах інших людей. У компанії все по закону, всі документи в порядку. Ми перевірили особисто, що знаходиться на території орендованої землі. Крім того, директор запрошував всіх бажаючих приїхати і подивитися, що там є. Навіть техніку виділяв. Але, на жаль, не всі захотіли поїхати і на власні очі подивитися. Мітинг, який пройшов ось недавно, нарешті розставив все на свої місця. Багато учасників зрозуміли, що підприємство дійсно не збирається нічого забороненого будувати. Дуже хочеться вірити в те, що з часом люди побачать, хто мав рацію, а хто ні. Тим більше, що "Агропівдень" приносить гроші в наш бюджет, а це значить, що ми зможемо більше виділити грошей на соціально - економічну сферу, - Людмила Прокопечко, очільниця Доброслава.

  Варто відзначити, що жителі, які хочуть особисто ознайомитися з виробничими потужностями та будівлями компанії "Агропівдень", можуть звернутися до селищної ради для отримання будь-якої інформації, яка їх цікавить.

Друк
3 червня у дев’яти селах Визирської громади заплановано відключення електропостачання16:58
30 тра
В Одесі назвали вулицю на честь військового з Визирської громади Дениса Максишка (відео)10:00
30 тра
У Визирці вандали зірвали покриття на дитячому майданчику14:38
29 тра
У Визирській громаді визначили проєкти, які можуть реалізувати в рамках Стратегії відновлення та розвитку Одеської області (фото)14:21
29 тра
В Україні запустили «Єдину платформу місцевої електронної демократії»12:03
29 тра
В Одесі назвали вулицю на честь Героя України з Визирської СТГ Дениса Максишка (фото)10:08
29 тра
У Визирській громаді проведуть низку заходів до Дня захисту дітей (фото)16:58
28 тра
Мешканка Визирки отримала почесне звання «Мати-героїня» (фото)10:51
28 тра
Депутати Визирської сільради провели позачергову сесію (відео)10:00
28 тра
У Визирській громаді відбулася позачергова сесія сільради (фото)10:00
27 тра
У селах Зоря Труда та Воронівка 27 травня буде відсутнє електропостачання16:28
24 тра
У Визирському ЦНАПі військовозобов’язані можуть оновити свої данні (фото)12:00
24 тра
Цьогоріч у Визирській СТГ працюватимуть літні шкільні табори (відео)10:00
24 тра
Визирська громада передала військовослужбовцям 26 тренажерів «Чайка»17:42
23 тра
Як жителі Визирської СТГ можуть оновити свої данні в ТЦК (відео)16:55
23 тра
У Визирській громаді реалізується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» (фото)13:00
23 тра
Танцювальний колектив «Першоцвіти» Першотравневого СБК посів І місце на конкурсі «Horizont» (фото)12:00
23 тра
У Визирській громаді відновлять роботу літні шкільні табори (фото)10:00
23 тра
Учні Першотравневого ліцею отримали нагороди на Всеукраїнському конкурсі «Природа — наш дім» (фото)13:00
22 тра
23 травня у Визирці буде відсутнє водопостачання12:16
22 тра
Вихованці Любопільського СБК стали призерами на фестивалі мистецтв «Біла акація» (фото)11:20
22 тра
У селі Визирка на 25 травня заплановано відключення електропостачання12:03
21 тра
У Визирському ліцеї провели тематичні уроки до Всесвітнього дня вишиванки (фото)19:37
20 тра
Учні Визирського ліцею доєдналися до святкування Всесвітнього дня вишиванки (відео)19:23
20 тра
До Першотравневого ліцею з робочим візитом завітав заступник голови Одеської ОДА (відео)19:17
20 тра
TOP