» » Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 5: "ПростоСвіт" (фото)

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 5: "ПростоСвіт" (фото)

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 5: "ПростоСвіт" (фото)

  З того моменту, як у Першотравневому НВК з’явився новий освітній простір "ПростоСвіт", вже було зроблено чимало: організовували корисні зустрічі, семінари та тренінги, а для майбутніх випускників тут почали необхідні заняття з підготовки до ЗНО з української та англійської мов.
Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 5 "ПростоСвіт".Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Світлана Мураховська - вчитель української мови й літератури, практичний психолог нашого закладу. Її знають дуже добре у районі, тому її послугами користуються дуже багато районних закладів. Вона дуже любить українську мову і літературу.

Тим класам, які навчаються у неї, дуже пощастило, тому що вона закохує їх в цей предмет- Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Валерія Мороз, учениця 11-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Вивчаючи українську мову і літературу ми дізнаємося багато про історію. А це - частинка патріотизму, - Валерія Мороз, учениця 11-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Катерина Бадражану, учениця 11-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Світлана Володимирівна все дуже гарно пояснює. Ми всі допомагаємо одне одному. В кінці ми обговорюємо, як будемо далі навчатися. Ми отримуємо SMS-повідомлення, що треба повторювати та що буде в наступному уроці, - Катерина Бадражану, учениця 11-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Світлана Мураховська, психолог, викладач української мови та літератури Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Я знаю точно, що випущу у світ гідних громадян. Я пропагую їм українську мову та літературу, тому що дуже люблю її. У нас є три учні, які здали ЗНО більше ніж на 190 балів. У нас є учениця, яка здала українську мову на 12 балів. Ці результати надихають майбутніх випускників. І вони всі хочуть здати на 190 балів, - Світлана Мураховська, психолог, викладач української мови та літератури Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Катерина Лишенко, випускниця Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Запорука успіху у регулярності й у працьовитості. Неможливо вивчити все за місяць або тиждень. Це робота і учня, і вчителя, який переймається за наші результати, за наше майбутнє, - Катерина Лишенко, випускниця Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 5 "ПростоСвіт".

Діти знають, що я даю матеріал у вигляді схем. Вони цьому вчаться разом зі мною. Це популярно в "ПростоСвіті" і це дуже допомагає мені у роботі, - Світлана Мураховська, психолог, викладач української мови й літератури Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Юлія Карачковська, учениця 11-Б класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Я дуже вдячна Світлані Володимирівні. Мені подобається її підхід, все це дуже цікаво. Ми знайомимося з образами та характерами. Особлива у мене любов до історичних фігур. Завдяки їм з 12 по 20 століття українці не забували про єдність та відроджували у державі самостійність, - Юлія Карачковська, учениця 11-Б класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Скільки мов ти знаєш - стільки разів ти людина, тому окрім любові до рідної мови, в Першотравневому НВК випускникам прищеплюють інтерес і до іноземної мови, адже ці знання будуть дуже корисні в майбутньому.Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 5 "ПростоСвіт".

Якщо порівняти, як реєструвалися випускники на ЗНО і обирали англійську мову раніше і зараз, то ми впевнено можемо сказати, що таких дітей побільшало. Це розуміють і батьки, бо так дитина у майбутньому може отримати гідну роботу. У нас англійську мову викладає Калюжна Олеся Михайлівна - вона дуже прогресивна і завжди знаходиться у пошуку шляхів, як зацікавити своїм предметом ще більше дітей, - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 5 "ПростоСвіт".

Вона використовує на своїх уроках методику змішаного навчання. Це дуже цікаво, бо діти можуть самі виступати у ролі вчителя. Вони постійно змінюють локації. Діти дуже задоволені і дуже раді отримувати знання на таких уроках, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Олеся Калюжна, викладач англійської мови Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Два роки тому я була відвідувачем програми "Про навички" освітнього центру "Просвіт" і ми вивчали змішане навчання. Ця методика ідеально підходить для старшокласників. На таких уроках можна використовувати інтернет - вони стають цікавішим та ефективнішими. Мені самій вони більше подобаються, - Олеся Калюжна, викладач англійської мови Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 5 "ПростоСвіт".

Олеся Михайлівна дуже доступно викладає матеріал. Вона завжди допоможе з домашнім завданням, яке я не зрозуміла, - Валерія Мороз, учениця 11-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Данило Артьоменко, учень 11-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Мені подобається такий метод навчання. Він різноманітний - не тільки робота в групах, а й квізи, тести та інші види комунікативної роботи. Навіть ті, хто не хоче вчитися - активно беруть участь в такому уроці. А ті, хто знають англійську, підвищують загальний рівень мови, - Данило Артьоменко, учень 11-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 5 "ПростоСвіт".

Я не ставлю планку учням знати лише одну англійську мову. Якщо ти бажаєш бути краще, на ступінь вище, то тобі потрібно вивчати ще одну додаткову мову. Так ти стаєш більш конкурентоспроможною людиною, - Олеся Калюжна, викладач англійської мови Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".
Ця методика мені подобається. Не всі вчителі можуть так викладати. Матеріал краще засвоюється, не так, коли вчитель сидить на місці й щось розповідає, а всі учні чекають, коли піти додому або на перерву, - Валерія Мороз, учениця 11-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".
Наша вчителька дуже добре викладає, не використовує застарілі методи викладання, які відбивають бажання вчитися, а навпаки - примножує наші знання, - Данило Артьоменко, учень 11-А класу Першотравневого "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 5 "ПростоСвіт".

Держава покладає на вчителя великі сподівання, бо в його руках дитяча душа - це саме той пластилін, з якого потрібно зліпити громадянина сильної країни. Саме освітяни Лиманщини та Визирської громади можуть зробити все для здійснення такої мети, - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  "ПростоСвіт" в Першотравневому НВК стає принципово новим навчальним простором, де основна мета - підвищення рівня освіти не тільки майбутніх випускників, а й усіх, хто готовий вчитися новому. Про те, що можуть знайти для себе діти та дорослі в освітньому просторі Першотравневого НВК читайте в матеріалі про досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 4.

Друк
Схожі новини:
Тилігульський лиман - місце, де можна відпочити та помилуватися мальовничими картинами природи (фото)13:00
14 гру
У Доброславі до Дня святого Миколая приготували феєричний зимовий фестиваль "Доброславські Миколаї"12:00
14 гру
На "ТІС" спецодяг для працівників створений з урахуванням їх рекомендацій (фото)11:00
14 гру
З квітня 2020 року частина медичних послуг стане безкоштовною для населення10:00
14 гру
У Южному вшанували пам'ять ліквідаторів на ЧАЕС (фото)15:33
13 гру
У Южненській школі нововведення: екокоробки для сортування сміття та інтерактивні дошки (фото)15:00
13 гру
На ремонт амбулаторії в селі Лугове витратять 300 тисяч гривень14:00
13 гру
Боксери з Доброслава взяли участь у Чемпіонаті України (фото)13:30
13 гру
Першотравневе готують до нового, сучасного режиму енергоефективності (фото)13:00
13 гру
У порту "Південний" встановили абсолютний рекорд за 41 рік роботи12:00
13 гру
У Визирці надали допомогу людям з інвалідністю (фото)11:00
13 гру
У Южненській першій школі використовують цікавий метод боротьби з гаджетами на уроках (фото)10:00
13 гру
У Южному розпочали прикрашати ялинку: планують встигнути до кінця тижня (фото)16:55
12 гру
В Лиманській філії центру зайнятості пройшов КВК "Світ професій" серед учнівської молоді (фото)14:30
12 гру
Співробітники Южненського міського центру зайнятості розповіли про свої будні (фото)14:00
12 гру
Сучасні потужні навантажувачі Volvo обробляють руду та вугілля на "ТІС" (фото)13:00
12 гру
Українська хустка: Іванівський НВК приєднався до Всеукраїнського флешмобу (фото)12:30
12 гру
Відбулася IX позачергова сесія Визирської сільської ради (фото)11:59
12 гру
"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" допомогли оновити фонд Визирської бібліотеки (фото)11:00
12 гру
У Визирській об’єднаній територіальній громаді підбили підсумки за 2019 рік (фото)10:00
12 гру
Мешканці Лиманського району залишаться без води07:30
12 гру
Оксана Помінчук: "Визирська громада активно розвивається. Культура у нас на високому рівні"15:00
11 гру
На Одеському припортовому заводі здійснюють перевантаження аміаку на експорт (фото)14:03
11 гру
Завершився конкурс "Професії моєї громади": оголошено переможців13:00
11 гру
Порт-рекордсмен "ТІС" висунули на номінацію "Лідер морегосподарської галузі" (фото, відео)12:00
11 гру
TOP