» » Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 5: "ПростоСвіт" (фото)

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 5: "ПростоСвіт" (фото)

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 5: "ПростоСвіт" (фото)

  З того моменту, як у Першотравневому НВК з’явився новий освітній простір "ПростоСвіт", вже було зроблено чимало: організовували корисні зустрічі, семінари та тренінги, а для майбутніх випускників тут почали необхідні заняття з підготовки до ЗНО з української та англійської мов.
Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 5 "ПростоСвіт".Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Світлана Мураховська - вчитель української мови й літератури, практичний психолог нашого закладу. Її знають дуже добре у районі, тому її послугами користуються дуже багато районних закладів. Вона дуже любить українську мову і літературу.

Тим класам, які навчаються у неї, дуже пощастило, тому що вона закохує їх в цей предмет- Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Валерія Мороз, учениця 11-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Вивчаючи українську мову і літературу ми дізнаємося багато про історію. А це - частинка патріотизму, - Валерія Мороз, учениця 11-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Катерина Бадражану, учениця 11-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Світлана Володимирівна все дуже гарно пояснює. Ми всі допомагаємо одне одному. В кінці ми обговорюємо, як будемо далі навчатися. Ми отримуємо SMS-повідомлення, що треба повторювати та що буде в наступному уроці, - Катерина Бадражану, учениця 11-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Світлана Мураховська, психолог, викладач української мови та літератури Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Я знаю точно, що випущу у світ гідних громадян. Я пропагую їм українську мову та літературу, тому що дуже люблю її. У нас є три учні, які здали ЗНО більше ніж на 190 балів. У нас є учениця, яка здала українську мову на 12 балів. Ці результати надихають майбутніх випускників. І вони всі хочуть здати на 190 балів, - Світлана Мураховська, психолог, викладач української мови та літератури Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Катерина Лишенко, випускниця Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Запорука успіху у регулярності й у працьовитості. Неможливо вивчити все за місяць або тиждень. Це робота і учня, і вчителя, який переймається за наші результати, за наше майбутнє, - Катерина Лишенко, випускниця Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 5 "ПростоСвіт".

Діти знають, що я даю матеріал у вигляді схем. Вони цьому вчаться разом зі мною. Це популярно в "ПростоСвіті" і це дуже допомагає мені у роботі, - Світлана Мураховська, психолог, викладач української мови й літератури Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Юлія Карачковська, учениця 11-Б класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Я дуже вдячна Світлані Володимирівні. Мені подобається її підхід, все це дуже цікаво. Ми знайомимося з образами та характерами. Особлива у мене любов до історичних фігур. Завдяки їм з 12 по 20 століття українці не забували про єдність та відроджували у державі самостійність, - Юлія Карачковська, учениця 11-Б класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Скільки мов ти знаєш - стільки разів ти людина, тому окрім любові до рідної мови, в Першотравневому НВК випускникам прищеплюють інтерес і до іноземної мови, адже ці знання будуть дуже корисні в майбутньому.Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 5 "ПростоСвіт".

Якщо порівняти, як реєструвалися випускники на ЗНО і обирали англійську мову раніше і зараз, то ми впевнено можемо сказати, що таких дітей побільшало. Це розуміють і батьки, бо так дитина у майбутньому може отримати гідну роботу. У нас англійську мову викладає Калюжна Олеся Михайлівна - вона дуже прогресивна і завжди знаходиться у пошуку шляхів, як зацікавити своїм предметом ще більше дітей, - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 5 "ПростоСвіт".

Вона використовує на своїх уроках методику змішаного навчання. Це дуже цікаво, бо діти можуть самі виступати у ролі вчителя. Вони постійно змінюють локації. Діти дуже задоволені і дуже раді отримувати знання на таких уроках, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Олеся Калюжна, викладач англійської мови Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Два роки тому я була відвідувачем програми "Про навички" освітнього центру "Просвіт" і ми вивчали змішане навчання. Ця методика ідеально підходить для старшокласників. На таких уроках можна використовувати інтернет - вони стають цікавішим та ефективнішими. Мені самій вони більше подобаються, - Олеся Калюжна, викладач англійської мови Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 5 "ПростоСвіт".

Олеся Михайлівна дуже доступно викладає матеріал. Вона завжди допоможе з домашнім завданням, яке я не зрозуміла, - Валерія Мороз, учениця 11-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Данило Артьоменко, учень 11-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Мені подобається такий метод навчання. Він різноманітний - не тільки робота в групах, а й квізи, тести та інші види комунікативної роботи. Навіть ті, хто не хоче вчитися - активно беруть участь в такому уроці. А ті, хто знають англійську, підвищують загальний рівень мови, - Данило Артьоменко, учень 11-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 5 "ПростоСвіт".

Я не ставлю планку учням знати лише одну англійську мову. Якщо ти бажаєш бути краще, на ступінь вище, то тобі потрібно вивчати ще одну додаткову мову. Так ти стаєш більш конкурентоспроможною людиною, - Олеся Калюжна, викладач англійської мови Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".
Ця методика мені подобається. Не всі вчителі можуть так викладати. Матеріал краще засвоюється, не так, коли вчитель сидить на місці й щось розповідає, а всі учні чекають, коли піти додому або на перерву, - Валерія Мороз, учениця 11-А класу Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".
Наша вчителька дуже добре викладає, не використовує застарілі методи викладання, які відбивають бажання вчитися, а навпаки - примножує наші знання, - Данило Артьоменко, учень 11-А класу Першотравневого "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 5 "ПростоСвіт".

Держава покладає на вчителя великі сподівання, бо в його руках дитяча душа - це саме той пластилін, з якого потрібно зліпити громадянина сильної країни. Саме освітяни Лиманщини та Визирської громади можуть зробити все для здійснення такої мети, - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  "ПростоСвіт" в Першотравневому НВК стає принципово новим навчальним простором, де основна мета - підвищення рівня освіти не тільки майбутніх випускників, а й усіх, хто готовий вчитися новому. Про те, що можуть знайти для себе діти та дорослі в освітньому просторі Першотравневого НВК читайте в матеріалі про досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 4.

Друк
Схожі новини:
У Крижанівці приступили до будівництва баскетбольного майданчика (фото)15:30
18 жов
Студенти Петрівського аграрного коледжу закріпили знання на практиці (фото)15:00
18 жов
У Доброславі школярів познайомили з важливістю математики у професіях (фото)14:00
18 жов
Діана Франжолі: Компанія "ТІС" піклується про екологію і здоров'я жителів навколишніх населених пунктів13:00
18 жов
Медицина у селі: будні Сербківської амбулаторії (фото)12:00
18 жов
Южненська міська рада провела аукціон на землі під будівництво заводу та автомийки11:00
18 жов
Подружжя з Кремидівки відзначило 60 років з дня весілля (фото)10:00
18 жов
У Доброславі відбудеться позачергова сесія райради17:00
17 жов
У Коблевому відсвяткували День захисника України (фото)16:19
17 жов
"ТІС" відкрив новий фідерний сервіс по маршруту "ТІС"-Поті (фото, відео)15:32
17 жов
У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт (фото)13:00
17 жов
У Коблевому провели масштабну толоку (фото)12:00
17 жов
Робота Сербківського будинку культури (фото)11:00
17 жов
У місті Южне пройшов екологічний фестиваль (фото)10:00
17 жов
У Калинівці відсвяткували головне свято села (фото)15:26
16 жов
Новомиколаївка відсвяткувала День села (фото)14:14
16 жов
Сербківська сільрада впроваджує реформу децентралізації та поступово упорядковує територію села (фото)13:30
16 жов
"СТОП-дим": у Першотравневому НВК впроваджують екологічний проєкт з припинення спалювання листя (фото)12:37
16 жов
У Южному приступили до монтажу колон на проспекті Миру (фото)12:17
16 жов
У селі Визирка замінять водопровідні труби й озеленять територію (фото)11:39
16 жов
У Курісовому відсвяткували День народження села (фото)10:00
16 жов
У Южному відзначили День захисника України (фото)16:11
15 жов
У Любопілі привітали захисників України та маленьких козачат (фото)14:00
15 жов
У Коблевому нагородили кращих мотогонщиків сезону "Hard enduro series of Ukraine" (фото)13:03
15 жов
Для школярів Лиманського району провели уроки мужності (фото)12:14
15 жов
TOP