» » Визирська школа ділиться досвідом дистанційного навчання (фото)

Визирська школа ділиться досвідом дистанційного навчання (фото)

Визирська школа ділиться досвідом дистанційного навчання (фото)

  Після обрання необхідних онлайн платформ та налаштування їх для кожного окремого предмету, у Визирській школі стартував новий формат надання знань. Спочатку було досить складно, але все нове інколи буває незручним.

Вчителі приділяли багато уваги освіті й обранню сайтів та платформ, щоб вони були доступними, безкоштовними. Адже є платні ресурси, проте не всі батьки спроможні нести ці витрати. Тому у Визирській школі, разом з вчителями, на онлайн-нараді було обрано одну єдину платформу, щоб і дітям було зручно й вчителям, - Яна Куліченко, директорка Визирської ЗОШ I-III ст.

  Було обрано платформу "Google classroom", яка допомагає викладати пояснення, відеоуроки, тематичні завдання для дітей та багато інших цікавих та корисних речей. Там же можна консультувати, проводити контрольні, лабораторні, практичні роботи. Для цього є фіксований час, пояснює Яна Миколаївна. Цим ресурсом користуються всі класи - з перших по десяті. Зручна вона тим, що має можливість двостороннього зв’язку, а також перевірки помилок та майже миттєвого оцінювання знань. У платформі ведеться зведений облік оцінок. Для онлайн уроків використовуються Skype та Zoom. Аби упорядкувати навчальний процес, був зроблений особистий розклад занять. Уроки тепер не 45 хвилин. У початковій школі онлайн урок - 20 хвилин, у старшій - 30, але за розкладом, який був в очній формі навчання. Його не змінювали, аби надати весь матеріал, що мав бути.

  Встановлено також тісний зв'язок з батьками, аби вони мали чітку інформацію, коли проводитимуться контрольні роботи та допомагали у налагодженні інтернет-зв’язку у разі потреби.

Яна Куліченко, директорка Визирської ЗОШ I-III ст.

Ведеться система роботи "вчитель - класний керівник". Якщо вчитель планує контрольну роботу, або якісь лабораторні, практичні заняття, стосовно цього діти сповіщаються за тиждень, аби дитина мала змогу підготуватися, щоб вона цей час звільнила. Вчитель повідомляє класного керівника, а той повідомляє батьків. І всі діти, спільно та одночасно виходять в ефір, виконують контрольну роботу. Відразу ці роботи приходять до нас, вчителів, аби їх перевірити, - Яна Куліченко, директорка Визирської ЗОШ I-III ст.

  Для вчителя у новому режимі роботи у багатьох випадках подвоїлося, каже директорка школи. Наприклад, у випадку, коли дитина користується лише батьківськими гаджетами, а батьки вдень на роботі, відеоуроки проводяться ввечері. Але рівень професіоналізму вчителів Визирської громади та їхня можливість миттєво включитися в робочий процес у новому форматі допомагають організувати навчання якісно.

Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Виховний процес повинен продовжуватися. Карантинні заходи обмежують його. Він може відбуватися повною мірою, так й в обмеженому форматі, використовуючи сучасні засоби зв’язку. Зараз це все доступно. І я пишаюся професіоналізмом вчителів, які змогли все це зручно облаштувати. Ми йдемо в ногу з часом, намагаємось підтримати освіту наших дітей", - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

  Він зазначив, що ситуація з карантином показала життєву необхідність розширювати інтернет покриття у населених пунктах Визирської громади. Ці обставини у найближчому майбутньому підштовхнуть ще більше розвивати дану мережу.

  Нагадаємо, що в селах Визирка та Першотравневе на центральних майданчиках, за підтримки "Команди розвитку", раніше вже було запущено дуже корисний проєкт - безкоштовний Wi-Fi з підвищеною швидкістю, доступний кожному жителю громади. По завершенню карантину цей проєкт буде відновлено.

Автор: Сергій Бяков.

Друк
Схожі новини:
У Першотравневому ліцеї проводиться ЗНО з англійської14:55
07 лип
У Визирській ОТГ на боротьбу з амброзією виділено 50 тис. грн (фото)14:00
07 лип
Зеленський ознайомився з роботою найбільшого транспортного вузла країни ТІС (фото)13:00
07 лип
У Сичавці на президента чекав пікет. Але він його не побачив (фото)12:00
07 лип
Президент порадів разом з Южним відкриттю стадіону (фото)11:00
07 лип
Завершується зведення нової огорожі Любопільскої школи (фото)10:00
07 лип
У Першотравневому планують підняти водонапірну башту (фото)09:00
07 лип
Жителі Доброслава перекрили трасу Р-55 (фоторепортаж)15:46
06 лип
РЛП "Тилігульський" щодня бажає доброго ранку шанувальникам (фото)14:06
06 лип
Мобільна група Визирської сільради провела чергову інспекцію магазинів (фото)13:00
06 лип
Поліціантів Лиманщини привітали з річницею НПУ (фоторепортаж)12:00
06 лип
Колектив РЛП «Тилігульський» відмічає професійне свято (фото)11:00
06 лип
Частину центральної площі Любополю вже вистелено плиткою (фото)10:00
06 лип
У Ілічанці встановлять знаки для вантажівок12:00
04 лип
У минулому сезоні термінал Neptune обробив понад 2,5 млн т зерна11:00
04 лип
Фонтанка дочекалася робіт з благоустрою (фото)10:00
04 лип
У Лиманському районі привітали зі 105-м днем народження найстарішу жительку (фото)16:12
03 лип
Громади не залежатимуть від районів: відповідний законопроєкт готовий до голосування у ВРУ14:00
03 лип
У Любополі оголосили конкурс до свята Івана Купала13:13
03 лип
У Фонтанському ЦНАПі змінено графік прийому громадян13:01
03 лип
ССД Лиманського району прозвітувала про проведення Року дитини. Прийомні та опікунські сім’ї чекають на телевізори (фото)11:00
03 лип
У Доброславі привітали з ювілеєм Надію Годину10:00
03 лип
В Іванове Красносільської ОТГ пройшли заходи до Дня боротьби з наркотиками (фото)16:46
02 лип
У Доброславі живе волонтер, що збирає за односельцями сміття14:00
02 лип
У Визирській громаді вирішили застосувати в боротьбі з амброзією комбінований метод13:00
02 лип
TOP